Stowarzyszenie Przyjaciół "Jedynki" Szkoa Promujca Zdrowie Biuletyn Informacji publicznej 
   GłównaPocztaKontaktGoogle AppsE–learningOffice 365E-dziennik
Sobota, 01 listopada 2014 r. Do WAKACJI    
Koła
Koła zainteresowań
» Klasy I-III
» Klasy IV-VI
» Wszystkie I-VI


Archiwum
Rok szkolny:
» 2014/2015
» 2013/2014
» 2012/2013
» 2011/2012
» 2010/2011
» 2009/2010
» 2008/2009
» 2007/2008
 Koła zainteresowań

Koła zainteresowań.
Rok szkolny 2011/2012

Klasy: Wszystkie
NazwaTerminProwadzącyUczestnicyUwagi
Gimnastyka korekcyjna ...... L. Pozorska    
Gimnastyka korekcyjna ..... M. Brańka    
Gimnastyka korekcyjna ..... J. Kulesza    
Klub Miłośników Gier Planszowych środa 8.00-9.00, piątek 14.00-15.00 Patrycjusz Muchowski  klasa VI A, V F  
Koło historyczne- wyrównawcze środa 7 lekcja M. Talewski  VI C  
Koło informatyczne wtorek 9 lekcja Kazimierz Kosecki  klasa V C  
Koło języka angielskiego poniedziałek 7 lekcja Beata Drewczynska  klasa VI E  
Koło języka angielskiego środa 7 lekcja Agnieszka Wiencelewska  klasa VI C  
Koło języka angielskiego środa 6 lekcja Anna Leszczyńska  klasa V C  
Koło Języka i Kultury Polskiej poniedziałek 6 lekcja, piątek 5 lekcja Maria Gajewska  klasa VI C, VI D  
Koło języka niemieckiego wtorek 5 lekcja, piątek 5 lekcja Jolanta Miszke  Klasa III F, IV C  
Koło matematyczne sroda 6 lekcja Justyna Namirowska  klasa V E  
Koło matematyczne wtorek 8 lekcja, czwartek 7 lekcja Anna Połom  klasa VI E, IV C  
Koło matematyczne wtorek 8, 9 lekcja Jerzy Polakiewicz  klasy V  
Koło matematyczne ..... I. Rudnik  III B  
Koło matematyczno-informatyczne wtorek 9 lekcja Iwona Fierek  Klasa VI B  
Koło Miłośników Poprawnej Polszczyzny środa 7, 8 lekcja,  Hanna Mrozińska  klasa V E, V G  
Koło muzyczne czwartek 16.00-17.30 Andrzej Borysiuk  klasy IV - VI  
Koło plastyczne poniedziałek 7,8 lekcja B. Jażdżewska  uczniowie klas IV - VI  
Koło polonistyczne wtorek 15.30-16.15 Hanna Fryca  klasa VI A  
Koło polonistyczne czwartek 5 lekcja, wtorek 7,8 lekcja (co 2 tygodnie) Katarzyna Ebertowska  klasy V, klasa VI E, VI B  
Koło profilaktyczne poniedziałek 3 lekcja, środa 5 lekcja Maria Narloch  klasa III C, III E  
Koło przyrodnicze wtorek 7 lekcja Ewelina Bąk  klasa V E  
Koło przyrodniczo-ekologiczne wtorek 7 lekcja, środa 1 lekcja Ewa Keister  klasa VI B, VI E  
Koło regionalne wtorek 7,8 lekcja (co 2 tygodnie) Katarzyna Ebertowska  klasa V B, V C  
Koło regionalne środa 7 lekcja B. Ringwelska, K. Ebertowska    
Koło teatralne wtorek 15.30-16.15 Hanna Fryca  klasa IV A  
Koło teatralno dziennikarskie wtorek B. Ringwelska  klasa V C  
Koło techniczne środa 8,9 lekcja Kamila Mróz  klasa VI A, V D, V B  
Koło twórczości artystycznej poniedziałek 6 lekcja Maria Brzezińska  klasa I Łubna  
SKS chłopcy wtorek 16.30-18.00 Jacek Wycinka  klasy V-VI  
SKS dziewczęta poniedziałek 15.30-17.00 Ewa Pruszak  klasy V-VI  
Świetlica środowiskowa .. J. Kowalewska  dzieci przedszkolne w Malachinie  
Świetlica środowiskowa ..... J. Fryzowska  dzieci przedszkolne w Malachinie  
Świetlica środowiskowa  ..... E. Bonkowska  dzieci przedszkolne w Łubnej  
Świetlica środowiskowa ..... E. Kościańska  dzieci przedszkolne w Łubnej  
Szkolne Koło LOP środa 5 lekcja Ewelina Bąk  klasy IV - VI  
Szkolne Koło PCK wg potrzeb Agnieszka Wiencelewska  klasy IV - VI  
Szkolny Zespół Wolontariatu poniedziałek 8 lekcja B. Rostankowska    
Szkolny Zespół Wolontariatu wtorek 7 lekcja, piątek 8 lekcja J. Jażdżewska    
Tenis stołowy, SKS czwartek M. Szmagliński    
UKS Żeglarstwo środa 15.30-17.00 W. Pestka, T. Kędzierski  uczniowie klas żeglarskich  
Zajęcia artystyczne poniedziałek 7.00-8.00, środa 7.00-8.00 Barbara Lewandowska  uczniowie dojeżdżający  
Zajęcia artystyczne piątek 4 lekcja Wioleta Kamińska  klasa II C  
Zajęcia artystyczne środa 9 lekcja Ewa Rutkowska  klasa II E  
Zajęcia artystyczne ..... R. Szymańska  dzieci w Łubnej  
Zajęcia artystyczne ..... C. Kliczkowska  dzieci w Malachinie  
Zajęcia logopedyczne ..... E. Wamka  IV- VI  
Zajęcia wychowawczo-dydaktyczne poniedziałek  M. Talewski  IV E  
Zajęcia wyrównawcze środa 4 lekcja Wioleta Kamińska  klasa II C  
Zajęcia wyrównawcze czwartek 3 lekcja Ewa Rutkowska  klasa II E  
Zajęcia wyrównawcze ..... L. Pozorska  II A  
Zajęcia wyrównawcze ..... E. Bonkowska  I D  
Zajęcia wyrównawcze ..... R. Szymańska  dzieci w Łubnej  
Zajęcia wyrównawcze ..... M. Brańka  II B  
Zajęcia wyrównawcze ..... C. Kliczkowska  dzieci w Malachinie  
Zajęcia wyrównawcze ..... J. Kulesza  III F  
Zajęcia wyrównawcze ..... M. Knitter  I A  
Zajęcia wyrównawcze ..... G. Papierowska  III D  
Zajęcia wyrównawcze ..... R. Peplińska  I B  
Zajęcia wyrównawcze ..... S. Wiśniewska  I E  
Zajęcia wyrównawcze ..... J. Słomińska  III A  
Zajęcia wyrównawcze ..... U. Sroka  II D  
Zajęcia wyrównawcze ..... M. Łangowska  I C  
Zajęcia wyrównawcze ..... M. Kiełpińska -Chełminiak  I F  
Zajęcia wyrównawcze - testy wtorek 2 lekcja, środa 7 lekcja Krystyna Jażdżewska  klasa VI E  
Zajęcia wyrównawcze z j. angielskiego środa 1 lekcja Anna Leszczyńska  klasa IV D  
Zajęcia wyrównawcze z matematyki wtorek 8 lekcja Iwona Fierek  klasa V D  
Zajęcia wyrównujące szanse edukacyjne z j. angielskiego środa 1 lekcja Beata Drewczynska  klasa VI E  
Zajęcia z j. angielskiego środa 6 lekcja Agnieszka Wiencelewska  klasa V F  

Aktualizacja: Dyrekcja SP1 Czersk
Zarządzenia
Zarządzenie 10/2014
w sprawie organizacji pracy szkoły na czas modernizacji boiska szkolnego i budowy rolkowiska na terenie szkoły
Menu
DLA RODZICÓW
DLA NAUCZYCIELI
PANEL INFORMACYJNY

Prawo szkolne
O szkole
Czersk i okolice
Stowarzyszenie

SU
ZHP
Pedagog i psycholog
Rzecznik Praw Ucznia
Rycerstwo

Zajęcia pozalekcyjne
Kategorie newsów
Terminarz 2014/15
Sukcesy i uroczystości

Promocja Zdrowia
Ekologia
Sport
Żeglarstwo
Języki obce
Biblioteka
Świetlica

Opracowania n-li
Plan lekcji

Najlepsi uczniowie
Gazetka szkolna
Rozrywka
Różne
Dla ucznia
Do pobrania:
Deklaracja korzystania z szafek
Regulamin korzystania z szafek

Przedmioty
Technika:
Regulamin BRD

Historia:
Historia (M.Talewski)

Informatyka:
Informatyka
Nasze Konkursy
Ogólnopolski Konkurs Grafiki Komputerowej "Bezpieczne Wakacje"
Wyniki poprzednich edycji konkursu:
rok 2014
rok 2013
rok 2012
rok 2011
rok 2010
rok 2009
rok 2008
rok 2007
rok 2006
Działania
Tylko pustej głowy nie chroni kask
Wyrównywanie szans

Projekt systemowy
"My - każdy z nas - wyrównywanie szans edukacyjnych uczniów klas I - III w Gminie Czersk"
- Informacje ogólne
- Konkurs fotograficzny
- Przegląd teatralny
- Na szkoleniu żeglarskim
- Warsztaty kulinarne
- Spotkanie z aktorami
- Konkurs plastyczny
- Szlifujemy angielski
- Warsztaty plastyczne
Ciekawe strony
Kolorowanki
Konkursy
Zagłosuj na nas klikając na poniższy baner
Zagłosuj na nas!
Księga gości
KSIĘGA GOŚCI

STARA KSIĘGA GOŚCI
Shoutbox
Zaloguj się, by móc pisać w shoutbox.

MineKlocys
24.10.14 09:27
Krystian

MineKlocys
21.10.14 18:16
Ja nie moge 2:0!!! POLEN V.S DEUSTCHLAND

kryha24
04.10.14 10:04
pozdro dla 6B

POZITIV
11.09.14 08:35
Jak ktoś chcę to niech zobaczy mój profil(dużo się zmieniło)

Nathaa
05.09.14 20:53
Nuda *.*

POZITIV
02.09.14 12:50


POZITIV
02.09.14 12:41
Fajnie tu było

POZITIV
01.09.14 14:27
Kto ma minecrafta pe 0.9.5 ?

POZITIV
01.09.14 14:23
Będę mieszkał na zawsze w niemczech (mam sony Xperia e )

kryha24
30.08.14 10:55
Lutownica17 o co rb przez wakacje?

Archwium
14065577 Unikalnych Wizyt
Powered by PHP-Fusion © 2003-2014
Kazimierz Kosecki SP1 Czersk
Theme Designed by: Brimstone