Biuletyn Informacji publicznej  Stowarzyszenie Przyjaciół "Jedynki"Szkoła Promująca Zdrowie
   GłównaPocztaKontaktE–podręcznikiGoogle AppsOffice 365E-dziennikPlan lekcjiFilm o szkole
Czwartek, 28 maja 2020 r. Do WAKACJI tylko 29 dni.    
Nawigacja
  Strona główna
Start
Szukaj
Księga Gości
Archiwum Newsów

  Komunikacja
Kontakt
Forum Dyskusyjne
Foto Galeria
Galeria plastyczna
Ciekawe Linki

Użytkownicy
Dodaj News
Dodaj Link
Dodaj Artykuł

  Downloads
Pliki do Pobrania

  Dokumentacja
F.A.Q
Autor
Polityka prywatności
» Dokumenty
Projekt

Insta.Ling
skuteczna nauka słówek
Gość
Zaloguj się
Członków Online
Gości Online: 6
Brak członków online

Zarejestrowani użytkownicy: 665
Najnowszy zarejestrowany: sp1historia

Twój IP: 18.204.227.117
Prace plastyczne
Losowe Zdjęcie
4c
4c
Zdjęcia klasowe 2004/2005
Najnowsze artykuły
Dla ósmoklasisty
"Kim jest uczeń zdo...
Rola zajęć pozalek...
Hospitacja na wychow...
Niepowodzenia szkoln...
Wątków na forum
Najnowsze tematy
Edytowanie strony
To o czym gadamy?
Sklepik
Konkurs-zbieranie na...
Korepetycje.
Najciekawsze tematy
........Dyskoteki... [19]
Panie kaziku!!! [8]
Sklepik [7]
Mundurki - co o t... [6]
Konkurs-zbieranie... [3]
Top 5 Downloads
Arkusz dostosowan... 29978
Arkusz dostosowan... 28742
Testy kompetencji... 16751
Program naprawczy... 14438
Program naprawczy... 13736
Top 5 Links
Wirtualna Polska 65535
FreeFoto 65535
Epublikacje 65535
Gimnazjum Czersk 65535
Gry po szkole 49790
Bliżej natury
Uczniowie a właściwie członkowie SK LOP wybrali się pod opieką p. E. B¡K do schroniska dla zwierząt "PRZYTULISKO" w Chojnicach. Uczniowie wcześniej przeprowadzili zbiórkę pieniędzy, żywności i kocy dla zwierząt.
W związku z tematyką odpadową przyrodnicy zorganizowali uczniom wyjazd na wysypisko śmieci w Nieżurawie. Spostrzeżenia z wycieczki uczniowie wykorzystują do realizacji projektów interdyscyplinarnych.
Sadzenie lasu połączone z edukacją leśną zorganizowane zostało przez NADLEŚNICTWO CZERSK, brali w nim udział uczniowie z wszystkich szkół gminy ze swoimi opiekunami. (...)
Dzień konkursowy
Tydzień Kultury Ekologicznej 21-28 kwiecień 2008r. Jako pierwszy 22 kwietnia odbył się Konkurs na Najlepszego Przyrodnika Klas V. Zorganizowała i przeprowadziła go p. Renata Szarafin. Dotyczył on rozpoznawania drzew i krzewów po pokroju, liściach, owocach i wyłonił 3 najlepszych przyrodników klas V. Najlepszym przyrodnikiem została Paulina Sękowska-uczennica klasy V b, na drugim miejscu uplasowała się Monika Korda - uczennica klasy V c, a na trzecim - Natalia Drzewicka, uczennica klasy V. (...)
Sukces Laury i Amadeusza
Sukcesem zakończył się udział Laury Breszka -uczennicy klasy czwartej i Amadeusza Drewczyńskiego - ucznia klasy piątej w II Wojewódzkim Konkursie Poezji Ks. Jana Twardowskiego, który odbył się 18 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 2 w Miastku. Laura i Amadeusz zachwycili jurorów i zdobyli I miejsca. Laura pod opieką p. Katarzyny Ebertowskiej przygotowała interpretację wiersza "Dlaczego?", Amadeusz pod kierunkiem p. Marii Gerowskiej opracował głosowo wiersz "Co to znaczy kochać?" (...)
Konkurs - "Magiczny Świat Jana Brzechwy"
Naszą szkołę reprezentowały uczennice klasy V b: Paulina Sękowska, Natalia Drzewicka i Weronika Jakubowska. Dziewczęta musiały wykazać się znajomością życia i twórczości patrona konkursu, wykonać ilustrację do wiersza „Ptasie plotki”, rozpoznać tytuł utworu po usłyszeniu fragmentu oraz dokonać interpretacji teatralnej wiersza "Żuraw i czapla". Komisja powołana przez organizatorów przyznała reprezentacji naszej szkoły wyróżnienie. Zespół otrzymał pamiątkowe dyplomy i nagrody książkowe. (...)
Piłkarskie Piątki
W piątek 18 kwietnia 2008 roku na czerskim stadionie odbyły się gminne zawody "Piątek Piłkarskich". Chłód i deszczowa pogoda popsuły nieco widowisko, ale i tak mecze dostarczyły sporych emocji. Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie : Mateusz Cisewski, Bartek Warnke, Damian Andrzejewski, Łukasz Gliniecki, Mateusz Glazer, Dawid Leszczinski, Mateusz Lemańczyk. W zawodach uczestniczyło pięć zespołów SP nr 1 Czersk, ZS nr 2 Czersk, SP Łąg, SP Krzyż oraz SP Rytel. (...)
Szkolny Konkurs Informatyczny
18 kwietnia 2008r. odbył się Szkolny Konkurs Informatyczny. W zmaganiach konkursowych brało udział 17 dwuosobowych drużyn z klas IV - VI. Do rozwiązania jak w poprzednich latach był test obejmujący wiedzę teoretyczną z informatyki a także 4 zadania praktyczne. W zadaniach tych należało wykazać się umiejętnością obsługi systemu operacyjnego, edytora tekstu oraz arkusza kalkulacyjnego. Konkurs trwał 1,5 godziny. (...)
Dyskoteka
Czwartek, godzina 15.45, a tu jeszcze tyle do zrobienia. Nagle okazuje się, że okna nie są zasłonięte, a więc efekty świetlne i cała atmosfera mogą wiele stracić. Ale raz, dwa, trzy i jakoś udało się i to pokonać. Ufff... Czas zaczynać. Pan Kosecki z efektami specjalnymi - gotów! Nawet coś przybyło. Jest obracająca się kula z dodatkowym oświetleniem. Chłopcy z radiowęzła - gotowi! Sprzęt - działa bez zarzutu! No to - w tany mój kochany! Na początku jak zawsze, trochę drętwo. Ale po kilku piosenkach wszyscy się rozkręcają i cała sala tańczy. Nagle...aaa, no tak... Przecież dzisiaj dodatkowa atrakcja - wybieramy MISS NASZEJ SZKOŁY. (...)
Środowe Biegi Rodzinne
Za nami już inauguracyjna pierwsza z 12 tegorocznych Środowych Biegów Rodzinnych. Już po raz kolejny sympatycy, dorośli, młodzież i głównie uczniowie naszej szkoły stanęli na starcie, by tradycyjnie przebiec 10 okrążeń stadionu. Organizatorzy dla wszystkich uczestników przygotowali słodkie upominki. Jak na razie w biegach rodzinnych dominują uczniowie naszej szkoły. Szkoda, że tak ciężko jest dziś ludzi namówić do biegania i ogólnie do sportu, a przecież bieg jest to najprostsza forma ruchu, najbardziej bezpieczna. Jednak stajemy się coraz bardziej wygodni. (...)
Konkurs Historyczny
14 kwietnia 2008r. odbył się w naszej szkole finał Konkursu Historycznego "Średniowieczny Świat". Miesiąc wcześniej 25 uczniów klas V naszej szkoły wzięło udział w I etapie Konkursu, który polegał na rozwiązaniu testu z historii Średniowiecza. Pięciu najlepszych walczyło w finale o miejsca na podium. Uczniowie odpowiadali przed Komisją w składzie L. Jabłonecka, M. Talewski i K. Mróz na pytania dotyczące przeczytanej lektury. Miejsca na podium wywalczyli:
I miejsce - Mateusz Cisewski kl. Va
(...)
IV Gminny Przegląd Piosenki Dziecięcej
Dnia 12.04.2008r. (sobota) w Ośrodku Kultury w Czersku odbył się IV GMINNY PRZEGL¡D PIOSENKI DZIECIĘCEJ. Nad organizacją Przeglądu Piosenki czuwały nauczycielki: Mirosława Knitter i Maria Łangowska, a prowadziły go uczennice klas szóstych: Angelika Jasnoch i Katarzyna Gornowicz.
W konkursie wzięło udział 42 dzieci z okolicznych szkół w dwóch kategoriach:
- soliści,
- duety.
Każdy uczestnik (duet) wykonał jedną piosenkę.
VIII Gminny Konkurs Języka Niemieckiego
Dnia 10 kwietnia 2008 roku odbył się w naszej szkole już ósmy raz Gminny Konkurs Języka Niemieckiego, w którym zmagają się uczniowie klas szóstych. Konkurs został przygotowany panie: Jolantę Miszke, Dominikę Oksentowicz oraz Martę Jakubowską. Na konkursie gościliśmy uczniów ze SP w Łęgu, z ZS im. Jana Pawła II w Czersku oraz ze SP w Rytlu. Uczniowie wzięli udział w części pisemnej i ustnej.
Wyniki konkursu:
I miejsce - Jessica Wons ze SP w Łęgu (opiekun - p. B. Grzywacz) (...)
Powiatowe Indywidualne Biegi Przełajowe
Dnia 9.04.2008 r odbyły się Powiatowe Indywidualne Biegi Przełajowe w Swornychgaciach. Zawody te cieszą się ogromną popularnością. Jak co roku tak i tym razem organizator zapewnił nam doskonałą trasę biegową oraz sprawne przeprowadzenie zawodów. Pogoda nam również dopisała, wprawdzie było troszeczkę chłodno, ale przynajmniej nie padał deszcz. W kategorii szkół podstawowych na starcie stanęło 36 dziewcząt oraz 33 chłopców. Justyna Plichta klasa IVa zajęła 9 miejsce, dziesiąta do mety dobiegła Klaudia Grzonkowska klasa Vc, a Pozorska Kamila z klasy IVb była 16. (...)
Strona 178 z 204 << < 175 176 177 178 179 180 181 > >>
Menu
Komunikaty dyrektora
NAUKA w SP1
DLA RODZICÓW
DLA NAUCZYCIELI
PANEL INFORMACYJNY
DLA ÓSMOKLASISTY

Menu obiadowe

Prawo szkolne
O szkole
Czersk i okolice
Stowarzyszenie

SU
ZHP
Pedagog i psycholog
Logopeda
Rzecznik Praw Ucznia
Rycerstwo

Zajęcia pozalekcyjne
Kategorie newsów
Terminarz 2019/2020
Sukcesy i uroczystości

Promocja Zdrowia
Ekologia
Sport
Żeglarstwo
Języki obce i regionalne
Biblioteka
Świetlica

Opracowania n-li
Plan lekcji

Najlepsi uczniowie
Gazetka szkolna
Rozrywka
Różne
Dla ucznia
Regulaminy
Konkursy 2018/2019

Turnieje AGAR.IO
AGARIO-2016
AGARIO-2017

E-Matematyk Roku
Wszystko o konkursie
Logowanie

Zadania i ćwiczenia:
Zadania interaktywne

Przedmioty
Technika:
Technika (K.Mróz)

Historia:
Historia (M.Talewski)

Informatyka:
Informatyka (K.Kosecki)
Nasze Konkursy
Ogólnopolski Konkurs Grafiki Komputerowej "Bezpieczne Wakacje"

REGULAMIN
Wyniki poprzednich edycji konkursu:
rok 2019
rok 2018
rok 2017
rok 2016
rok 2015
rok 2014
rok 2013
rok 2012
rok 2011
rok 2010
rok 2009
rok 2008
rok 2007
rok 2006
Księga gości
KSIĘGA GOŚCI

STARA KSIĘGA GOŚCI
52218525 Unikalnych Wizyt
Powered by PHP-Fusion © 2003-2020
Kazimierz Kosecki SP1 Czersk
Theme Designed by: Brimstone