Harmonogram zwrotu książek/podręczników do biblioteki szkolnej:
Każda klasa powinna być podzielona na 4 mniej więcej równe grupy. Imiona i nazwiska uczniów przyporządkowuje do poszczególnych grup wychowawca klasy i przekazuje tę informację rodzicom.
8.06. (poniedziałek) KLASA I a
godz. 8.30 – I grupa / godz. 8.50 – II grupa / godz. 9.10 – III grupa / godz. 9.30 – IV grupa KLASA I b
godz. 10.00 – I grupa / godz. 10.20 – II grupa / godz. 10.40 – III grupa / godz. 11.00 – IV grupa KLASA I c
godz. 11.30 – I grupa / godz. 11.50 – II grupa / godz. 12.10 – III grupa / godz. 12.30 – IV grupa KLASA I d
godz. 13.00 – I grupa / godz. 13.20 – II grupa / godz. 13.40 – III grupa / godz. 14.00 – IV grupa
9.06. (wtorek) KLASA II a
godz. 8.30 - I grupa / godz. 8.50 – II grupa / godz. 9.10 – III grupa / godz. 9.30 – grupa IV KLASA II b
godz. 10.00 – grupa I / godz. 10.20 – II grupa / godz. 10.40 – III grupa / godz. 11.00 – grupa IV KLASA II c
godz. 11.30 – grupa I / godz. 11.50 – grupa II / godz. 12.10 – grupa III / godz. 12.30 – grupa IV KLASA II d
godz. 13.00 – grupa I/ godz. 13.20 – grupa II / godz. 13.40 – grupa III / godz. 14.00 – grupa IV
10.06. (środa) KLASA III a
godz. 8.30 – grupa I / godz. 8.50 – grupa II / godz. 9.10 – grupa III / godz. 9.30 – grupa IV KLASA III b
godz. 10.00 – grupa I/ godz. 10.20 – grupa II / godz. 10.40 – grupa III / godz. 11.00 – grupa IV KLASA III c
godz. 11.30 – grupa I/ godz. 11.50 – grupa II / godz. 12.10 – grupa III / godz. 12.30 – grupa IV KLASA III d
godz. 13.00 – grupa I/ godz. 13.20 – grupa II / godz. 13.40 – grupa III / godz. 14.00 – grupa IV
15.06. (poniedziałek) KLASA IV a
godz. 8.30 – grupa I / godz. 8.50 – grupa II / godz. 9.10 – grupa III / godz. 9.30 – grupa IV KLASA V a
godz. 10.00 – grupa I / godz. 10.20 – grupa II / godz. 10.40 – grupa III / godz. 11.00 – grupa IV KLASA V b
godz. 11.30 – grupa I / godz. 11.50 – grupa II / godz. 12.10 – grupa III / godz. 12.30 – grupa IV KLASA V c
godz. 13.00 - grupa I/ godz. 13.20 – grupa II / godz. 13.40 – grupa III / godz. 14.00 – grupa IV
16.06. (wtorek) KLASA V d
godz. 12.00 – grupa I/ godz. 12.20 – grupa II / godz. 12.40 – grupa III / godz. 13.00 – grupa IV KLASA V e
godz. 13.30 – grupa I/ godz. 13.50 – grupa II / godz. 14.20 – grupa III (podzielić na trzy grupy)
17.06. (środa) KLASA VI a
godz. 11.30 – grupa I/ godz. 11.50 – grupa II/ godz. 12.10 – grupa III / godz. 12.30 – grupa IV KLASA VI b
godz. 13.00 – grupa I / godz. 13.20 – grupa II / godz. 13. 40 – grupa III / godz. 14.00 – grupa IV
18.06. (czwartek) KLASA VI c
godz. 11.30 – grupa I / godz. 11.50 – grupa II/ godz. 12.10 – grupa III/ godz. 12.30 – grupa IV KLASA VI d
godz. 13.00 – grupa I / godz. 13.20 – grupa II/ godz. 13. 40 – grupa III / godz. 14.00 – grupa IV
19.06. (piątek) KLASA VII a
godz. 8.30 – grupa I / godz. 8.50 – grupa II/ godz. 9.10 – grupa III/ godz. 9.30 – grupa IV KLASA VII b
godz. 10.00 – grupa I / godz. 10.20 – grupa II / godz. 10.40 – grupa III / godz. 11.00 – grupa IV KLASA VII c
godz. 11.30 – grupa I/ godz. 11.50 – grupa II / godz. 12.10 – grupa III / godz. 12.30 – grupa IV KLASA VII d
godz. 13.00 – grupa I/ godz. 13.20 – grupa II / godz. 13.40 - grupa III / godz. 14.00 – grupa IV
22.06. (poniedziałek) KLASA VIII a
godz. 8.30 – grupa I / godz. 8.50 – grupa II / godz. 9.10 – grupa III / godz. 9.30 – grupa IV KLASA VIII b
godz. 10.00 - grupa I / godz. 10.20 - grupa II / godz. 10.40 – grupa III / godz. 11.00 – grupa IV KLASA VIII c
godz. 11.30 - grupa I / godz. 11.50 - grupa II / godz. 12.10 – grupa III / godz. 12.30 – grupa IV
DODATKOWE TERMINY
Osoby, które nie mogły przyjść w wyznaczonych terminach, oddają podręczniki/ książki w poniższych terminach:
22.06. poniedziałek godz. 13.00 – 14.00
23.06. wtorek godz. 8.30 – 14.00
24.06. środa godz. 8.30 – 14.00