Wigilia Ve
Dodany przez admin dnia 20.12.2013
Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia wiele klas w naszej szkole organizuje wigilię klasową. Również my - czyli uczniowie klasy Ve.
W tym uroczystym dniu razem z wychowawcą dzieliliśmy się opłatkiem, składaliśmy sobie życzenia oraz śpiewaliśmy kolędy. Wszyscy byliśmy zaskoczeni atmosferą, jaką udało nam się stworzyć. To naprawdę niesamowity widok. Nasza klasa dawno nie była taka radosna. Po pięknych i szczerych życzeniach w końcu zasiedliśmy do stołu i nastąpił najbardziej oczekiwany moment - wręczenie upominków.
Pełna Treść

Wigilia w klasie Ve

Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia wiele klas w naszej szkole organizuje wigilię klasową. Również my - czyli uczniowie klasy Ve.
W tym uroczystym dniu razem z wychowawcą dzieliliśmy się opłatkiem, składaliśmy sobie życzenia oraz śpiewaliśmy kolędy. Wszyscy byliśmy zaskoczeni atmosferą, jaką udało nam się stworzyć. To naprawdę niesamowity widok. Nasza klasa dawno nie była taka radosna. Po pięknych i szczerych życzeniach w końcu zasiedliśmy do stołu i nastąpił najbardziej oczekiwany moment - wręczenie upominków. Następnie każdy rozpakował swój prezent i pokazywał go kolegom i koleżankom.
Na pewno wszyscy będziemy mile wspominać to świąteczne spotkanie. W końcu Wigilia Bożego Narodzenia to najbardziej uroczysty i radosny dzień w roku.
Uczniowie klasy Ve z wychowawcą p. B. Ringwelską