Wycieczka IIIb i IIId
Dodany przez admin dnia 19.05.2014
W dniu 15 maja odbyła się wycieczka uczniów klasy IIIb i IIId do Gdyni, pod opieką pań - Renaty Peplinskiej, Ewy Bonkowskiej i Luizy Bieszke-Wolf. Celem podróży był pobyt w Centrum Nauki EXPERYMENT, w którym nauka jest połączona z zabawą. W centrum znajdują się wystawy interaktywne: "Hydroświat", "Drzewo życia", "Akcja: Człowiek", "Niewidoczne siły", "Wirtualny Świat Wynalazków Leonarda da Vinci", "Barwy ze słońca". Okazało się, iż Centrum Nauki odwiedzają przedszkolaki, uczniowie szkół podstawowych, gimnazjum i każdy znajduje dla siebie coś interesującego. Dzieci spędziły czas na interaktywnych wystawach, które są ciekawą formą przyswajania wiedzy z różnych dziedzin nauki.
Pełna Treść

Wycieczka IIIb i IIId

W dniu 15 maja odbyła się wycieczka uczniów klasy IIIb i IIId do Gdyni, pod opieką pań - Renaty Peplinskiej, Ewy Bonkowskiej i Luizy Bieszke-Wolf. Celem podróży był pobyt w Centrum Nauki EXPERYMENT, w którym nauka jest połączona z zabawą. W centrum znajdują się wystawy interaktywne: "Hydroświat", "Drzewo życia", "Akcja: Człowiek", "Niewidoczne siły", "Wirtualny Świat Wynalazków Leonarda da Vinci", "Barwy ze słońca". Okazało się, iż Centrum Nauki odwiedzają przedszkolaki, uczniowie szkół podstawowych, gimnazjum i każdy znajduje dla siebie coś interesującego. Dzieci spędziły czas na interaktywnych wystawach, które są ciekawą formą przyswajania wiedzy z różnych dziedzin nauki. Ponadto pomagają zrozumieć niektóre zjawiska i zachodzące procesy, a także pobudzają ciekawość świata. Wszyscy z ogromnym zaangażowaniem wykonywali różnorodne zadania, często efekt końcowy był zadziwiający.
Dzieciom bardzo podobało się w centrum i cieszyły się ze wspólnie spędzonego czasu. Niektórych trudno było uwiecznić na pamiątkowej fotce, natomiast inni mogliby znaleźć się na każdej wykonanej.
Opracowała: Ewa Bonkowska