Finał Wojewódzki XLII Igrzysk Młodzieży Szkolnej w 4-boju LA
Dodany przez admin dnia 07.06.2014
Dnia 3 czerwca 2014r. odbył się Finał Wojewódzki XLII Igrzysk Młodzieży Szkolnej w 4-boju LA. Po wygraniu zawodów powiatowych awans do w/w finału uzyskali chłopcy i dziewczęta z SP1 Czersk. Na 22 startujące drużyny w kategorii dziewcząt nasze lekkoatletki zajęły bardzo wysokie III miejsce, chłopcy również na 22 zespoły startujące zajęli X miejsce.
Pełna Treść

BARDZO DOBRY WYSTĘP LEKKOATLETÓW

Brązowe medalistki wystąpiły w składzie: Monika Beling, Monika Szczukowska, Julia Niesiołowska, Wiktoria Kleinschmidt, Patrycja Sękowska i Marta Szczepańska.
Skład chłopców: Patryk Piechocki, Kacper Kleina, Łukasz Mieżalik, Krzysztof Jędrzejewski, Miłosz Podstawski i Mateusz Narloch.