Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym
Dodany przez admin dnia 04.05.2006
Eliminacje powiatowe Turnieju odbyły się 21.04.2006r. w Chojnicach. Do rywalizacji oprócz naszej szkoły przystąpiły reprezentacje szkół podstawowych z: Zalesia, Chojnic, Kłodawy i Konarzyn. Najlepszymi w kategorii szkół podstawowych okazała się reprezentacja naszej szkoły. W nagrodę za zdobycie I miejsca drużyna S.P.nr1 otrzymała puchar i dla szkoły "Encyklopedię szkolną''. (...)
Pełna Treść

XXIX Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym - 2006

ETAP GMINNY

W dniu 28.03.06. w naszej szkole odbył się kolejny gminny Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu drogowym. Celem przedsięwzięcia jest popularyzowanie wśród młodzieży szkolnej znajomości przepisów o ruchu drogowym oraz propagowanie kulturalnego zachowania się jako uczestnika ruchu drogowego.
W turnieju uczestniczyły drużyny z 6-u szkół podstawowych z gminy Czersk.
    Naszą szkołę reprezentował zespół w składzie:
  1. Bartosz Będżmierowski z kl.Vc
  2. Paulina Stopa z kl.VIa
  3. Kaja Repińska z kl.VIc
Turniej składał się z dwóch konkurencji - teoretycznej i sprawnościowej. Ta pierwsza miała formę testu z zakresu znajomości przepisów, zachowań się w ruchu drogowym i udzielania pierwszej pomocy, natomiast część praktyczna polegała na przejeżdzie po torze przeszkód.
Drużynowo zespół z naszej szkoły zdobył I miejsce i zakwalifikował się do eliminacji powiatowych. Na kolejnych miejscach uplasowała się S.P.nr2 z Czerska, S.P.z Gotelpia, S.P. z Rytla, S.P. z Krzyża, S.P. z Łęga .
Indywidualnie:
I m. - Paulina Stopa
II m. - Kaja Repińska
III m. - Lucjan Konopka ze S.P.w Rytlu
Najlepszym zawodnikom wręczono dyplomy i nagrody
Kilka ujęć
(kliknij na zdjęcie aby powiększyć)

ETAP POWIATOWY

Eliminacje powiatowe Turnieju odbyły się 21.04.2006r. w Chojnicach. Do rywalizacji oprócz naszej szkoły przystąpiły reprezentacje szkół podstawowych z: Zalesia, Chojnic, Kłodawy i Konarzyn. Najlepszymi w kategorii szkół podstawowych okazała się reprezentacja naszej szkoły. W nagrodę za zdobycie I miejsca drużyna SP nr 1 otrzymała puchar i dla szkoły "Encyklopedię szkolną''. Indywidualnie również odnieśliśmy sukces - I miejsce zdobyła Kaja Repińska, w nagrodę otrzymała rower a na III miejscu uplasowała się Paulina Stopa.
Zespół naszej szkoły będzie reprezentować powiat chojnicki w etapie wojewódzkim
Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym ,który odbędzie się 12 i 13 maja w Garczynie.
Opiekun - Andrzej Czerwionka