Kampania na rzecz walki z głodem
Dodany przez admin dnia 24.10.2006
W dniu 19 października 2006 Szkolne Koło PCK przeprowadziło szkolną kampanię na rzecz walki z głodem i niedożywieniem. Kampania przebiegała w dwóch turach (...)
Pełna Treść

SPRAWOZANIE Z PREBIEGU KAMPANII W ZWI¡ZKU ZE ŚWIATOWYM DNIEM ŻYWIENIA I WALKI Z GŁODEM W ROKU SZKOLNYM 2006/2007

W dniu 19 października 2006 Szkolne Koło PCK przeprowadziło szkolną kampanię na rzecz walki z głodem i niedożywieniem. Kampania przebiegała w dwóch turach - podczas przerw o godz. 10.40 i 12.40 (na parterze i pierwszy piętrze). Przygotowaniem całości zajęli się członkowie SK PCK - uczniowie klasy Vb pod kierownictwem opiekuna SK PCK.
Na stołach nakrytych białym obrusem znalazło się ok. 900 kolorowych kanapek, do wykonania których zużyto 48 chlebów,13 kg pomidorów, 4 kg ogórków, 8 kg wędlin, 3 kg sera, serki topione, masło czekoladowe, dżemy. Znalazły się też słodycze: pączki, kruche ciasteczka, słodkie bułki.
Wyrazy uznania należą się ludziom dobrej woli a mieszkańcom naszej czerskiej społeczności - sponsorom, którzy włączając się w naszą akcję wykazali się wrażliwością i troskliwością o dobro naszych dzieci. Dzięki nim w tym dniu w naszej szkole nie znalazło się dziecko, które byłoby głodne.
Opiekun SK PCK
Ewa Keister