TEATRALNA NIEDZIELA III A I IVE
Dodany przez admin dnia 22.02.2017
W niedzielę (12.02.2017 r.) klasa III A (wychowawca: Celina Kliczkowska) oraz IVE (wychowawca: Maria Gajewska) wybrały się do Gdyni do Teatru Muzycznego im. Danuty Baduszkowej na musical pt. „Piotruś Pan.” Twórca widowiska ( Janusz Józefowicz) oparł swój spektakl na książce szkockiego powieściopisarza i wyreżyserował go w oryginalny sposób. Połączył teatr z najnowocześniejszą technologią 3D.
Pełna Treść

TEATRALNA NIEDZIELA III A I IVE

W niedzielę (12.02.2017 r.) klasa III A (wychowawca: Celina Kliczkowska) oraz IVE (wychowawca: Maria Gajewska) wybrały się do Gdyni do Teatru Muzycznego im. Danuty Baduszkowej na musical pt. „Piotruś Pan.” Twórca widowiska (Janusz Józefowicz) oparł swój spektakl na książce szkockiego powieściopisarza i wyreżyserował go w oryginalny sposób. Połączył teatr z najnowocześniejszą technologią 3D.
Dzięki specjalnym okularom zostaliśmy wciągnięci dosłownie w świat przedstawiony utworu. Poznaliśmy rodzinę Darlingów, Piotrusia Pana i Dzwoneczka z Nibywalencji, zmierzyliśmy się z kapitanem Hakiem i jego piratami, ogrzaliśmy się przy indiańskim ognisku, spotkaliśmy morskie syreny, a nawet mogliśmy zobaczyć wskrzeszonego Jeremiego Przyborę – autora libretta.
Zachęcamy wszystkich do przeczytania książki „Piotruś Pan” J. J. Barriego oraz wybrania się do Teatru Muzycznego w Gdyni. Wrażenia, jakich doznacie w trakcie lektury czy podczas spektaklu, na długo pozostaną w waszej pamięci.
Tekst: IVE pod kierunkiem Marii Gajewskiej
Zdjęcia ze spektaklu: Piotr Manasterski
Zdjęcia uczestników: Barbara Jażdżewska,
Wioleta Karczyńska