Wycieczka do Sopotu
Dodany przez admin dnia 12.01.2007
Dnia 4 stycznia 2007r grupa uczniów z naszej szkoły udała się na wycieczkę promującą zdrowie do Aqua Parku w Sopocie. O godz. 8:15 wyjechaliśmy autobusem z parkingu szkolnego. Podróż minęła nam szybko i przyjemnie. O godz.10:30 byliśmy w Sopocie. Korzystając z 30 minutowego czasu wolnego mogliśmy wraz z opiekunami pospacerować brzegiem morza po raz pierwszy w 2007 roku. O 11:00 weszliśmy na basen. A tam dobiero była frajda !! Można było skorzystać z wielu atrakcji, a że pobyt na basenie trwał 3 godziny to każdy z nas z nich korzystał wielokrotnie. (...)
Pełna Treść

Wrażnia z wycieczki do Sopot

Dnia 4 stycznia 2007r grupa uczniów z naszej szkoły udała się na wycieczkę promującą zdrowie do Aqua Parku w Sopocie. O godz. 8:15 wyjechaliśmy autobusem z parkingu szkolnego. Podróż minęła nam szybko i przyjemnie. O godz.10:30 byliśmy w Sopocie. Korzystając z 30 minutowego czasu wolnego mogliśmy wraz z opiekunami pospacerować brzegiem morza po raz pierwszy w 2007 roku. O 11:00 weszliśmy na basen. A tam dobiero była frajda !! Można było skorzystać z wielu atrakcji, a że pobyt na basenie trwał 3 godziny to każdy z nas z nich korzystał wielokrotnie.
Na pytanie pani Pruszak" - No to jak wam się podobało?" wszyscy chórem i głośno odpowiedzieliśmy " - Było ekstra, super, fantastycznie"!!!
O godz. 16:00 odwiedziliśmy Multikino w Gdańsku. Obejrzeliśmy film "Eragon" - tytułowy Eragon to 16 letni chlopak, który znajduje smocze jajo. Gdy z jaja wylęga się mały smok Eragon ucieka wraz z nim z domu i wyrusza w świat na spotkanie wielkiej przygody. Od tego momentu zaczyna się też jego przygoda z magią, czarami i oczywiście smokiem. Zostaje też wplątany w mroczną rozgrywkę z bezlitosnym królem Galabotorixem, mordercą jego wuja. Wraz ze swym przyjacielem Bromem próbują uciec przed złem,które czyha na nich w całym imperium. Czy Eragon sprawdzi się w roli legendarnego Jeźdźcy Smoków? Aby sie tego dowiedzieć zachęcamy do obejrzenia tego filmu lub przeczytania książki. My - uczestnicy wycieczki już wiemy. Po obejrzeniu tego filmu ruszyliśmy w drogę do Czerska. Wielu z nas niechętnie opuszczało Trójmiasto, jednak myśl, że wrócimy do domu i odpoczniemy po ekscytującym i jednocześnie męczącym dniu była silniejsza. O godz. 20:30 byliśmy już w Czersku, gdzie czekali na nas nasi rodzice.
W imieniu wszystkich uczestników wycieczki dziękujemy naszym nauczycielom: p. Ewie Pruszak, p. Waldkowi Pestce, p. Tomkowi Kędzierskiemu i p. Marianowi Szmaglińskiemu za dostarczenie nam tyle pozytywnych wrażeń i niezapomnianych chwil oraz za opiekę nad nami. Takie wyjazdy powinny zdarzać się częściej!
Opracowanie: AGATA SADOWSKA klasa VIa
A oto kilka ujęć:
(kliknij na zdjęcie aby powiększyć)