Tenis stołowy
Dodany przez admin dnia 09.03.2007
7 marca 2007 roku w Konarzynach odbyły się powiatowe zawody tenisa stołowego w grach indywidualnych. Nasza szkoła od kilku lat systematycznie w tych zawodach uczestniczy. Wzrost popularności tej dyscypliny wśród naszych uczniów powoduje coraz liczniejsze uczestnictwo w zawodach tenisa stołowego, nawet na szczeblu powiatu. W tym roku nasza drużyna liczyła aż 10 zawodników, biorąc udział we wszystkich kategoriach zawodów, to znaczy dziewcząt i chłopców w klasach I-III oraz IV-VI. (...)
Pełna Treść

INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POWIATU CHOJNICKIEGO W TENISIE STOŁOWYM

7 marca 2007 roku w Konarzynach odbyły się powiatowe zawody tenisa stołowego w grach indywidualnych. Nasza szkoła od kilku lat systematycznie w tych zawodach uczestniczy. Wzrost popularności tej dyscypliny wśród naszych uczniów powoduje coraz liczniejsze uczestnictwo w zawodach tenisa stołowego, nawet na szczeblu powiatu.
W tym roku nasza drużyna liczyła aż 10 zawodników, biorąc udział we wszystkich kategoriach zawodów, to znaczy dziewcząt i chłopców w klasach I-III oraz IV-VI. Systematyczne uczestnictwo w zajęciach powoduje wzrost umiejętności naszych uczniów, a co za tym idzie, nie jesteśmy już przysłowiowymi "chłopcami do bicia". Umiemy walczyć, zdobywamy coraz wyższe miejsca, a nawet medale.
Uczniowie klasy III : Justyna Plichta i Patryk Hatta zajęli I miejsca. Zaznaczyć należy, że Justyna jest mistrzynią powiatu już drugi rok z rzędu. To ogromny sukces! Ponadto w tej kategorii wiekowej Magdalena Jażdżewska zajęła 5, a Agata Moga - 9 miejsce.
W kategorii klas IV-VI dziewcząt Paulina Sturmowska z klasy IVb zajęła 5 miejsce, natomiast uczennice klasy VI: Anna Miętka i Ola Borzyszkowska zajęły odpowiednio 7 i 9 miejsce.
W kategorii chłopców klas IV-VI Adrian Pruszak z klasy VIa był bliski zdobycia medalu, plasując się ostatecznie na 4 miejscu. Dzielnie walczył też Dominik Miszker z klasy VIb, który zajął 5 miejsce. W zawodach startował też Dawid Szreiber z klasy VIb, zajmując 13 miejsce.
Opracował : Marian Szmagliński