VI F w agroturystyce "Ściernisko”
Dodany przez admin dnia 21.06.2017
Koniec roku sprzyja takim wyjazdom. Lekcje mają lżejszą formułę, więc po trudach całorocznej ciężkiej pracy można z czystym sumieniem trochę odpocząć na świeżym powietrzu. VI f wraz z wychowawczynią panią Hanną Frycą oraz kilkoma rodzicami, którzy dowieźli swoje pociechy i chcieli z nimi pobyć, wybrała się do gospodarstwa agroturystycznego ,, Ściernisko” w Żukowie koło Rytla. To malownicze miejsce nad rzeką Brdą. Właściciele, którzy swoje gospodarstwo przekształcili na agroturystykę, przygotowali dla dzieci kilka atrakcji.
Pełna Treść

VI F w agroturystyce "Ściernisko”

Koniec roku sprzyja takim wyjazdom. Lekcje mają lżejszą formułę, więc po trudach całorocznej ciężkiej pracy można z czystym sumieniem trochę odpocząć na świeżym powietrzu. VI f wraz z wychowawczynią panią Hanną Frycą oraz kilkoma rodzicami, którzy dowieźli swoje pociechy i chcieli z nimi pobyć, wybrała się do gospodarstwa agroturystycznego ,, Ściernisko” w Żukowie koło Rytla. To malownicze miejsce nad rzeką Brdą. Właściciele, którzy swoje gospodarstwo przekształcili na agroturystykę, przygotowali dla dzieci kilka atrakcji. W ciągu trzygodzinnego pobytu uczniowie zrobili własnoręcznie pizzerki, które zostały upieczone, a potem ze smakiem spożyte, jeździli kładem, szaleli w dmuchanej kuli na wodzie oraz bawili się w lesie w podchody. Pogoda była wspaniała, humory dopisywały, a otaczająca przyroda napełniała energią i dawała przedsmak wakacji.
Klasa spędziła wspaniałe przedpołudnie. Okazuje się, że nie trzeba wcale daleko jechać, by tak atrakcyjnie spędzić czas. I cudownie, że włączyli się w to nasi super Rodzice!
Oprac. Hanna Fryca