Konkurs na „Najbardziej zadbaną izbę lekcyjną”
Dodany przez admin dnia 22.06.2017
Na początku roku szkolnego 2016/2017, został ogłoszony konkurs na „Najbardziej zadbaną izbę lekcyjną”. W skład komisji weszły pani Barbara Lewandowska i pani Wioleta Karczyńska. Komisja oceniała wszystkie sale zajęć klas I – III, za które byli odpowiedzialni uczniowie i wychowawczynie. Ocena została dokonana zgodnie z regulaminem konkursu, podanym na początku roku szkolnego.
Pełna Treść

Konkurs na „Najbardziej zadbaną izbę lekcyjną”

Na początku roku szkolnego 2016/2017, został ogłoszony konkurs na „Najbardziej zadbaną izbę lekcyjną”. W skład komisji weszły pani Barbara Lewandowska i pani Wioleta Karczyńska. Komisja oceniała wszystkie sale zajęć klas I – III, za które byli odpowiedzialni uczniowie i wychowawczynie. Ocena została dokonana zgodnie z regulaminem konkursu, podanym na początku roku szkolnego. Komisja wzięła pod uwagę:
• Aktualność i pomysłowość gazetek ściennych
(patron szkoły, promocja zdrowia, wydarzenia z życia szkoły i klasy, sukcesy uczniów, pory roku, święta, kontrakt klasowy, ortografia, prace uczniów);
• Zieleń w sali zajęć – kącik przyrodniczy;
• Kącik czytelniczy;
• Wkład pracy uczniów w wystrój sali lekcyjnej;
• Estetykę sali zajęć .
Komisja dokonała kontroli cztery razy w ciągu roku szkolnego w wybranym przez siebie terminie: 1) październik – listopad, 2) grudzień – styczeń, 3) luty – marzec, 4) kwiecień – maj. Natomiast w czerwcu nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu.
W tym roku szkolnym zwycięski tytuł został przyznany sali nr 26, pod opieką:
• klasy IIh oraz pani Katarzyny Miętkiej,
• klasy IIi oraz pani Katarzyny Chmielewskiej.

Komisja podsumowując konkurs stwierdziła, iż wszyscy uczestnicy konkursu wykazali się ogromną troską o swoje sale zajęć, które były estetyczne. Klasowe gazetki były aktualne i pomysłowe oraz zawierały istotne informacje. W salach zaprezentowano prace uczniów oraz ich sukcesy. Zostały utworzone kąciki czytelnicze oraz przyrodnicze.
Wszystkim dziękujemy za udział w konkursie. Uczniom klasy IIh i IIi oraz wychowawczyniom gratulujemy sukcesu. Zwycięskie klasy otrzymały pamiątkowy dyplom oraz nagrodę pieniężną. Na poniższych zdjęciach można zobaczyć, iż nagroda została przeznaczona na zakup lodów.
Organizator: Ewa Bonkowska