XII SZKOLNY KONKUS NA NAJPIĘKNIEJSZY STOIK BOŻONARODZENIOWY
Dodany przez admin dnia 22.12.2018
12 grudnia 2018 roku odbyło się podsumowanie XII Konkursu na Najpiękniejszy Stroik Bożonarodzeniowy. W konkursie wzięło udział 138 uczniów oraz klasa I c pod opieką pani Lidii Pozorskiej. W tym roku zarówno organizatorom jak i uczestnikom przyświecał szczytny cel niesienia pomocy dzieciom niepełnosprawnym. Wszystkie stroiki zostały wystawione na świątecznej aukcji, która odbyła się 7.XII na Placu Ostrowskiego oraz na szkolnej aukcji „ I Ty możesz zostać św. Mikołajem” w dn. 12.XII. 2018r.
Pełna Treść

XII SZKOLNY KONKUS NA NAJPIĘKNIEJSZY STOIK BOŻONARODZENIOWY

12 grudnia 2018 roku odbyło się podsumowanie XII Konkursu na Najpiękniejszy Stroik Bożonarodzeniowy. W konkursie wzięło udział 138 uczniów oraz klasa I c pod opieką pani Lidii Pozorskiej. W tym roku zarówno organizatorom jak i uczestnikom przyświecał szczytny cel niesienia pomocy dzieciom niepełnosprawnym. Wszystkie stroiki zostały wystawione na świątecznej aukcji, która odbyła się 7.XII na Placu Ostrowskiego oraz na szkolnej aukcji „I Ty możesz zostać św. Mikołajem” w dn. 12.XII. 2018r. Komisja w składzie: p. Bernadeta Rostankowska, p. Danuta Szlachcikowska, p. Krystyna Jażdżewska nagrodziła prace osiemnastu uczniów, w następującej kolejności:
w kategorii klasy I-III
I miejsce – Maja Moskal II b
III miejsce – Julia Borowska I c
III miejsce – Aleksander Zielke II d
wyróżnienia: Maksymilian Pastwa IIIc , Nikodem Talaśka I a, Zosia Ringwelaska II a
w kategorii klasy IV-V
I miejsce – Sebastian Karlinski V d
II miejsce – Natalia Jażdżewska V a
III miejsce - Dominik Stosik IV b
wyróżnienia: Patryk Jażdżewski V b, Szymon Karlinski IV e, Agata Pestka V a
w kategorii klasy VI-VIII
I miejsce – Patrycja Homa VI a
III miejsce – Nikodem Gradowski VI a
III miejsce – Maja Ossowska VI d
Oprócz nagród, do każdego ucznia biorącego udział w konkursie trafiła słodka niespodzianka. Wszystkim uczestnikom składamy gorące podziękowania za bezinteresownie poświęcony czas, zaangażowanie i pomysłowość. Do zobaczenie w przyszłym roku!
STOWARZYSZENIE PRZYJACIÓŁ „JEDYNKI”