REGATY ZAKOŃCZENIA SEZONU 2019
Dodany przez admin dnia 30.10.2019
Okres jesienny jest takim czasem w którym żeglarze przygotowują łódki do zimowania i kończą sezon żeglarski. Uczniowie klas żeglarskich naszej szkoły tradycyjnie od wielu lat sezon kończą regatami w klasie Optymist . Tegoroczne zawody zgromadziły 17 uczniów. Warunki rywalizacji nie należały do najłatwiejszych z uwagi na słaby, chwilami wręcz zanikający wiatr. Mimo tych trudności udało się wyłonić najlepszych( zestawienie wyników poniżej).
Wręczenia nagród uczestnikom regat dokonała p. dyrektor szkoły - Bożena Spica. Podsumowując mijający sezon Pani Dyrektor podziękowała za aktywny udział w regatach podczas całego sezonu oraz życzyła sukcesów w następnym.
Pełna Treść

REGATY ZAKOŃCZENIA SEZONU 2019

Okres jesienny jest takim czasem w którym żeglarze przygotowują łódki do zimowania i kończą sezon żeglarski. Uczniowie klas żeglarskich naszej szkoły tradycyjnie od wielu lat sezon kończą regatami w klasie Optymist. Tegoroczne zawody zgromadziły 17 uczniów. Warunki rywalizacji nie należały do najłatwiejszych z uwagi na słaby, chwilami wręcz zanikający wiatr. Mimo tych trudności udało się wyłonić najlepszych( zestawienie wyników poniżej).
Wręczenia nagród uczestnikom regat dokonała p. dyrektor szkoły - Bożena Spica. Podsumowując mijający sezon Pani Dyrektor podziękowała za aktywny udział w regatach podczas całego sezonu oraz życzyła sukcesów w następnym. Warto podkreślić , że w minionym sezonie uczniowie nasi startowali aż w 9 zawodach, zajmując czołowe miejsca ( część z nich także wygrywając ). Ważną częścią tego sezonu była możliwość zdawania egzaminu na stopień żeglarza jachtowego przez uczniów klas ósmych -kończących edukację żeglarską …oraz naszą szkołę. Egzamin taki zdało 25 uczniów. Gratulujemy!
Dziękując za aktywność podczas całego sezonu wierzymy, że następny i kolejne będą także udane, czego życzymy adeptom żeglarstwa naszej szkoły.

WYNIKI KOŃCOWE REGAT
1 m - Ignacy Janikowski
2 m - Przemysław Kędzierski
3 m - Oskar Długozima
4 m - Patryk Gryga
5 m - Bartek Łącki
6 m - Alicja Kaszubowska
7 m -Julian Muzioł
8 m- Karol Zawiszewski
9 m - Jan Majer
10 m - Natalia Jażdżewska
11 m - Jakub Nakielski
12 m - Wiktor Janikowski
13 m - Igor Damrat
14 m - Dominik Stosik
15 m - Damian Miętki
16 m - Maksymilian Pepliński
17 m –Malwina Bruska