"ZDOLNI Z POMORZA" PROJEKT BOGNY KNUTH
Dodany przez admin dnia 07.01.2020
Bogna Knuth, uczennica klasy VII C, dołączyła do projektu „ Zdolni z Pomorza-powiat chojnicki” w obszarze kompetencje społeczne. Bogna zmierzyła się z dwuetapową rekrutacją. Złożyła i zaprezentowała przed komisją pracę pt. "Siła współpracy. Casy study Cirqule de Soleil" oraz przeszła pomyślnie test uzdolnień kierunkowych.
Przez około dwa miesiące zbierała materiały dotyczące kanadyjskiej grupy cyrkowej,aby udowodnić tezę, że dobra współpraca między artystami gwarantuje sukces. Zgromadzone argumenty przedstawiła w formie wystąpienia ilustrowanego prezentacją multimedialną z autorskimi slajdami. Wybrane z nich publikujemy poniżej.
Bogna już jako czwarta osoba ze szkoły zakwalifikowała się do tego prestiżowego programu edukacyjnego w obszarze kompetencje społeczne.
Pełna Treść

„ZDOLNI Z POMORZA”. PROJEKT BOGNY KNUTH

Bogna Knuth, uczennica klasy VII C, dołączyła do projektu „ Zdolni z Pomorza-powiat chojnicki” w obszarze kompetencje społeczne. Bogna zmierzyła się z dwuetapową rekrutacją. Złożyła w terminie i zaprezentowała przed komisją pracę pt. "Siła współpracy. Casy study Cirqule de Soleil" oraz pomyślnie przeszła test uzdolnień kierunkowych.
Przez około dwa miesiące zbierała materiały dotyczące kanadyjskiej grupy cyrkowej, by udowodnić tezę, że dobra współpraca między artystami gwarantuje sukces. Zgromadzone argumenty przedstawiła w formie wystąpienia ilustrowanego prezentacją multimedialną z autorskimi slajdami. Wybrane z nich publikujemy poniżej.
Bogna już jako czwarta osoba ze szkoły zakwalifikowała się do tego prestiżowego programu edukacyjnego w obszarze kompetencje społeczne. Przypomnijmy, nasi absolwenci: Laura Drewczynska (projekt: Czy koń ma duszę w sobie?), Magdalena Linda ( projekt: Od passe do must have. Przemiana obiektu na podstawie komody biedermeier"), Sylwester Pozorski (Tajemnica chojnickiej doliny śmierci) byli również uczestnikami tego programu. Opiekunem merytorycznym wyróżnionych projektów jest polonistka pani Maria Gajewska.
Dołączenie Bogny do „Zdolnych z Pomorza” wiąże się m.in. z udziałem od grudnia 2019 r. w zajęciach pozalekcyjnych prowadzonych w Lokalnym Centrum Nauczania Kreatywnego, które działa przy II LO w Chojnicach.
GRATULUJEMY!