SPOTKANIE Z ZOFIĄ KIERNER - BOHATERKĄ „YOUNG POWER” JUSTYNY SUCHECKIEJ
Dodany przez admin dnia 21.02.2021
Na zajęciach z wychowawcą (Maria Gajewska) realizujemy innowację, w ramach której spotykamy się online z bohaterami książki Justyny Sucheckiej „ Young Power. 30 historii o tym, jak młodzi ludzie zmieniają świat”.
Naszym kolejnym gościem była Zofia Kierner z Bostonu. Zofia, kiedy miała zaledwie 16 lat, założyła fundację Girls Futur Ready. Fundacja z powodzeniem wdraża projekty, dzięki którym nastolatki i studentki z Europy Środkowo-Wschodniej są bardziej przedsiębiorcze, odważne i nowatorskie. Oferuje niezwykle interesujące programy mentoringowe dla dziewcząt. Są to: HerStory, Girls Global Ready, togetherforteachers, girlsenglishready oraz HerStory Masterclass.
Pełna Treść

SPOTKANIE Z ZOFIĄ KIERNER
BOHATERKĄ „YOUNG POWER” JUSTYNY SUCHECKIEJ

Na zajęciach z wychowawcą (Maria Gajewska) realizujemy innowację, w ramach której spotykamy się online z bohaterami książki Justyny Sucheckiej „ Young Power. 30 historii o tym, jak młodzi ludzie zmieniają świat”.
Naszym kolejnym gościem była Zofia Kierner z Bostonu. Zofia, kiedy miała zaledwie 16 lat, założyła fundację Girls Futur Ready. Fundacja z powodzeniem wdraża projekty, dzięki którym nastolatki i studentki z Europy Środkowo-Wschodniej są bardziej przedsiębiorcze, odważne i nowatorskie. Oferuje niezwykle interesujące programy mentoringowe dla dziewcząt. Są to: HerStory, Girls Global Ready, togetherforteachers, girlsenglishready oraz HerStory Masterclass. Warto aplikować do tych programów i dać sobie szansę na spotkanie z ekspertkami, które wspierają w nauce umiejętności takich jak: wystąpienia publiczne, prezentowanie i argumentowanie, global mindset, przedsiębiorczość czy pewność siebie.
Zosiu, dziękujemy za radość i przywilej posłuchania Ciebie. Zaimponowałaś nam pasją do nauki języka angielskiego i pracowitością. Uświadomiłaś, jak ważne w globalnym świecie są: znajomość angielskiego i działanie. Zainspirowałaś nas do praktykowania codziennie nauki języka obcego.
Zosiu, przesyłamy Ci moc podziękowań za nadesłane filmy, które publikujemy na stronie jako Twoi supporterzy. Niech Girls Future Ready idzie w świat!
VIII c z wychowawczynią