Ubezpieczenie
Dodany przez admin dnia 11.09.2018

Szanowni Rodzice,

Informujemy, że w roku szkolnym 2018/2019 Rada Rodziców spośród nadesłanych ofert ubezpieczenia dzieci wybrała Pośrednika Bezpieczny.pl w ramach TU AXA Ubezpieczenia TUIR SA.

W formule grupowej imiennej został wybrany wariant I za 32 zł –płatne w szkole do końca września (ubezpieczenie od 1.09.2018r do 31.08. 2019r) Nr polisy: 92104714

Wyczynowe uprawienie sportu z automatu w zakresie bez zwyżki w składce!

UWAGA!!! Zawarcie ubezpieczenia w formie grupowej zobowiązuje Rodzica zapoznania się z Warunkami Ubezpieczenia dostępnych na stronie szkoły oraz klauzulą informacyjną ( RODO) , do wpłaty składki w Szkole do końca września oraz złożenia podpisu na dokumencie w związku z przetwarzaniem danych dziecka w zakresie zawarcia i obsługi umowy ubezpieczenia – brak zgody rodzica w formie pisemnej na specjalnym druku oznacza brak możliwości przystąpienia do grupowego ubezpieczenia w szkole!


Ubezpieczyciel umożliwia również kupno ubezpieczenia poprzez portal Bezpieczny.pl/20213 Ubezpieczyciel udziela Rodzicom dodatkowego rabatu przy zakupie on-line przy użyciu kodu :
20213 - KOD rabatowy Opiekuna Szkoły (10% zniżki)

Na portalu Bezpieczny.pl dostępnych jest 6 wariantów ubezpieczenia AXA Ubezpieczenia TUiR S.A. o różnej wysokości składek ( od 28,80 zł do 124,20 zł – już po rabacie ) i sumach ubezpieczenia, który każdy Rodzic może dobrać indywidualnie.

W celu dokonania zakupu ubezpieczenia ze zniżką skorzystaj z poniższego linku:
https://bezpieczny.pl/szkola-podstawowa-gimnazjum/20213
lub dziecko do lat 7 ( oddziały Przedszkolne):
https://bezpieczny.pl/przedszkole/20213

Na jednej polisie można ubezpieczyć kilkoro dzieci – bez względu na to do jakiej szkoły chodzą. Użycie kodu zapewnia opiekę serwisową dedykowanego Opiekuna Szkoły w sytuacji pytań czy pomocy w składaniu roszczenia. Rodzic ma też możliwość dokupienia do bazowego ubezpieczenia opcji w zakresie operacji medycznych ( 658 operacji – 30 dni karencji) oraz nie spotykany na rynku: Assistance na wypadek ukąszenia przez kleszcza – zorganizowanie i pokrycie kosztu wizyty lekarskiej w celu usunięcia kleszcza, diagnostyka - badanie kleszcza pod kątem boreliozy , pokrycie kosztu antybiotykoterapii.

Ważne!
W przypadku wyboru polisy indywidualnej start ochrony następuje od dnia następnego po opłaceniu składki na pełen rok.
- Warunki ubezpieczenia: https://bezpieczny.pl/dokument/warunki-ubezpieczenia
- Tabela uszczerbków: https://bezpieczny.pl/dokument/tabela-uszczerbku-lub-uszkodzenia-ciala

Opiekun Szkoły z ramienia Bezpieczny.pl: Barbara Polańska-Matuszek kontakt 690 950 555, bmatuszek@bezpieczny.pl

Załączniki:
Warunku ubezpieczenia
Klauzula RODA AXA
Klauzula RODO BPL
Skrócony opis produktu
Ścieżka zgłaszania roszczeń
Formularz wniosku o świadczenie