Biuletyn Informacji publicznej  Stowarzyszenie Przyjaciół "Jedynki"Szkoła Promująca Zdrowie
   GłównaPocztaKontaktE–podręcznikiGoogle AppsOffice 365E-dziennikPlan lekcji
Środa, 18 października 2017 r. Do WAKACJI tylko 247 dni.    
Sukcesy
Klasy I-III
» Konkursy
  - szkolne
  - gminne
  - powiatowe
  - woj. i ogólnopolskie
» Apele okolicznościowe
» Uroczystości i imprezy
» Zawody sportowe
» Wszystkie I-III

Klasy IV-VI
» Konkursy
  - szkolne
  - gminne
  - powiatowe
  - woj. i ogólnopolskie
» Apele okolicznościowe
» Uroczystości i imprezy
» Zawody sportowe
» Wszystkie IV-VI

Klasy I-VIII
» Wszystkie I-VI



Archiwum
Rok szkolny:
» 2017/2018
» 2016/2017
» 2015/2016
» 2014/2015
» 2013/2014
» 2012/2013
» 2011/2012
» 2010/2011
» 2009/2010
» 2008/2009
» 2007/2008
 Sukcesy

Uroczystości i sukcesy w konkursach
Rok szkolny 2016/2017

Klasy: Wszystkie   Dział: Wszystkie
NazwaTerminOrganizatorOpiekunWynik, sukces, uczestnicyUwagiJak było?
Ogólnopolskie Regaty Żeglarskie o Puchar Marszałka Wielkopolskiego Rogoźno 2016 10.09.2016 KŻ "DWÓJKA"Rogoźno Tomasz Kędzierski, Czesław Sikora  1m Kacper Kaźmierczak
3m Martyna Leszczyńska
8m Kinga Leszczyńska
9m Marta Kryger 
   
Mistrzostwa szkoły w Biegach Przełajowych 27.09.2016 Ewa Pruszak, Marian Szmagliński , Filip Pruszak Ewa Pruszak, Marian Szmagliński , Filip Pruszak  Dziewczęta
1m - Agata Brzezińska 6a
2m - Nikola Gołunska 6a
3m - Agata Szlachcikowska 6a
4m - Zuzanna Rafińska -6a
5m - Nikola Wesołowska -6d
6m- Kornelia Drążek - 5c
Chłopcy:
1m Maciej Berg - 6a
2m Marcin Schamnier Ciemiński 6f
3m Antoni Prusakowski
4m Remigiusz Kędzierski 4c
5m Marcin Pruski 5a 
   
Gminne sztafetowe Biegi Przełajowe 30.09.2016 SP1 Czersk - Marian Szmagliński , Jacek Wycinka Ewa Pruszak , Jacek Wycinka , Filip Pruszak  Dziewczęta - zajęcie I miejsca
Reprezentacja w składzie :
1. Agata Brzezińska klasa VIA
2. Agata Szlachcikowska klasa VIA
3. Nikola Gołuńska klasa VIA
4. Zuzanna Rafińska klasa VIA
5. Magdalena Linda klasa VIA
6. Kornelia Drążek klasa VC
7. Kobusińska Klaudia klasa VIC
8. Pastwa Monika klasa VID
9. Wesołowska Nikola klasa VID
10. Galikowska Kamila klasa VIF
11. Kiedrowska Klaudia klasa VIF
Opiekunem była p. Ewa Pruszak

Chłopcy zajęcie II miejsca
Reprezentacja chłopców, wystąpiła w składzie:
Zespół I
1. Berg Maciej kl.VIA
2. Sarwas Mikołaj kl. VIB
3. Elak Gracjan kl. VIB
4. Gadzikowski Michał kl. VE
5. Szchamnier Ciemiński Marcin kl.VIF
6. Pruski Marcin kl. VA
7. Bieliński Szymon kl. VC
8. Leszczyński Filip kl. VA
9. Remigiusz Kędzierski kl. IVC
10. Szynwelski Jakub kl. VC
11. Pozorski Łukasz kl. V
Opiekun p. Jacek Wycinka

Chłopcy zespół II zajęli miejsce IV
Reprezentacja chłopców, wystąpiła w składzie:
Zespół II
1. Petka Wojciech kl. 4e
2. Długozima Oskar kl. 4a
3. Łącki Bartosz kl 4a
4. Nakielski Jakub kl. 4a
5. Włoch Bartłomiej kl. 4a
6. Kulczyk Ignacy kl 4a
7. Kołodziej Maciej kl. 5b
8. Mietki Mikołaj kl. 5b
9. Szchamnier Ciemiński Rafał kl. 5c
10. Kukliński Gracjan kl. 5a
11. Ferdynus Oliwer kl. 5a
12. Skwarek Artur kl. 5a
Opiekun : p. Filip Pruszak 
   
Powiatowe Sztafetowe Biegi przełajowe 06.10.2016 SZS - ZS Konarzyny Ewa Pruszak  Zajęcie II miejsca w kat. dziewcząt
Reprezentacja szkoły w składzie :
1. Agata Brzezińska - klasa VIA
2. Agata Szlachcikowska - klasa VIA
3. Nikola Gołuńska - klasa VIA
4. Zuzanna Rafińska - klasa VIA
5. Magdalena Linda - klasa VIA
6. Kobusińska Klaudia - klasa VIC
7. Pastwa Monika - klasa VID
8. Wesołowska Nikola - klasa VID
9. Kornelia Drążek - klasa VC
10. Ossowska Karolina - klasa VIC
11. Kiedrowska Klaudia - klasa VIF 
   
Bieg Miejski 08.10.2016 Ośrodek Kultury w Czersku Ewa Bonkowska  w kat. kl. I-III dziewcząt:
- II m. - medal srebrny - Kaja Czapiewska,
- III m. - medal brązowy - Wiktoria Gadzikowska,
w kat. kl. I-III chłopców:
- II m. - medal srebrny - Szymon Kaleta 
   
Biegi Miejskie Czersk 2016 08.10.2016 Ośrodek Kultury i Urząd gminy Ewa Pruszak  I miejsce - Agata Brzezińska 6a
II miejsce Agata Szlachcikowska 6a
III miejsce Zuzanna Rafinska 6a 
   
ZAKOŃCZENIE SEZONU ŻEGLARSKIEGO 2016 18.10.2016 UKS "Jedynka" Czersk Tomasz Kędzierski, Czesław Sikora  1. Przemysław Kędzierski
2. Maksymilian Sękowski
3. Kacper Kaźmierczak
4. Marta Kryger
5. Patryk Kiedrowski
6. Gracjan Elak
7. Kamil Górnowicz
8. Tobiasz Kałuski
9. Artur Skwarek
10. Kornelia Kryger
11. Kacper Narloch
12. Jacek Karczewski
13. Kacper Lemańczyk
14. Marcel Gogolewski
15. Wiktoria Górnowicz
16. Gracjan Kukliński
17. Dawid Czapiewski
18. Filip Leszczyński
19. Krystian Piotrzkowski 
   
Powiatowy Konkurs REcytatorski "EKo-Art" 20.10.2016 Chojnicki Dom Kultury Maria Gajewska  II miejsce Laura Drewczynska kl. VI a (op. MG)    
Szkolny Etap Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego 20.10.2016 Kuratorium Oświaty w Gdańsku M. Gajewska, K. Ebertowska  Im. Magdalena Linda, VIa (op. M. Gajewska)
IIm. Wiktoria Gornowicz,oraz Amelia Jaremyn VIb (op. B. Ringwelska)
IIIm. M. Miłkowska VIc (op. K. Ebertowska) 
   
XVII Przegląd Piosenki Turystycznej i Ekologicznej 20.10.2016 Ośrodek Kultury w Rytlu Ewa Bonkowska  Udział uczniów kl. III d    
XIII Zawody Latawcowe 22.10.2016 Ośrodek Kultury w Czersku Ewa Bonkowska  w kat. latawce płaskie - szkoły podstawowe:
- I m. - Mateusz Biesek 
   
Wojewódzki Konkurs Matematyczny 26.10.2016 Kuratorium Oświaty w Gdańsku Anna Połom  Etap szkolny:
1.Natalia Miłkowska 12pkt/ 20pkt
2,Kinga Leszczyńska 11pkt
3 Zuzia Rafińska 10pkt
4.Agnieszka Klaman 10pkt 
Uczennice nie zakwalifikowały się do kolejnego etapu ( do etapu rejonowego)   
II Szkolny Konkurs Plastyczny "Hej, tu ù nas na Kaszëbach" 27.10.2016 Aleksandra Dzięcielska-Jasnoch Aleksandra Dzięcielska-Jasnoch  Kategoria klas III:
I m. Laura Kuklinska - III Malachin
II m. Martyna Kaszubowska - III Malachin
III m. Martyna Spica - III Malachin
Wyróżnienia: Jan Czapiewski - III Malachin, Kacper Piekarski - III Malachin
Kategoria klas VI:
I m. Oliwia Śpica - VI f
II m. Agnieszka Gliniecka - VI f 
   
XIV Rejonowy Konkurs Plastyczny "Czytamy książki Janusza Korczaka" 31.10.2016 Mirosława Knitter, Maria Łangowska Mirosława Knitter, Maria Łangowska  klasy drugie
I miejsce Milena Niesiołowska kl. II e
II miejsce Samuel Konefał kl. II a
III miejsce Wiktoria Gradowska kl. II b
klasy trzecie
I miejsce Natalia Jażdżewska kl. III c
III miejsce Nadia Konefka kl. III g
Wyróżnienia
Martyna Kaszubowska Filia Malachin
Laura Kuklinska Filia Malach 
   
Szkolny Konkurs literacki pt. "Poruszająca hitoria mojego ulubionego świętego" 05.11.2016 Sonia Babinska Sonia Babinska  I miejsce - Amelia Jaremyn - kl. VIb
II miejsce - Jacek Karczewski - kl. VIa
III miejsce - Ewelina Michalska - kl. IVd
wyróżnienie - Maria Milke - kl. IIIa 
   
Dzień Śniadanie Daje Moc 08.11.2016 Partnerstwo dla Zdrowia Ewa Bonkowska  Udział uczniów klas I-III    
XI Międzynarodowy Konkurs Informatyczny "Bóbr" 09.11.2016 Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu, firma Learnetic z Gdańska Ewa Bonkowska  Udział uczniów kl. IV e, V c, VI a, VI d    
Gminne zawody w Tenisie Stołowym 10.11.2016 SZS ZS Czersk Marian Szmagliński  I miejsce chłopcy
Maciej Berg 6a i Artur Skwarek 5a
I miejsce dziewczęta
Agata Brzezińska 6a i Zuzanna Łazowska 6a 
   
Przegląd pieśni patriotycznej "Cześć Polskiej Ziemi" 10.11.2016 Szkoła Podstawowa nr 1 w Chojnicach Piotr Gliszczyński  1 miejsce: Agata Szlachcikowska, Maja Winczak, Klaudia Kobusińska, Laura Drewczyńska, Monika Janikowska, Julia Błocinska    
XI Międzynarodowy Konkurs Informatyczny "Bóbr" 10.11.2016 Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu, firma Learnetic z Gdańska Ewa Bonkowska  Udział uczniów klas: II f, II g, II i, II j, III a, III b, III c, III d, III g, III h    
Najlepsza tapeta na pulpit "50 lecie szkoły" 14.11.2016 Kazimierz Kosecki Kazimierz Kosecki  I miejsce - Marta Kryger 6b
II miejsce - Oliwia Chabowska 4e
III miejsce - Kornelia Kryger 6b 
   
Drewno surowcem doskonałym, ekologicznym. 20.11.2016 Nadleśnictwo Woziwoda Ewa Keister  wyróżnienie Laura Drewcznska    
Szkolny Konkurs Wiedzy o Patronie Januszu Korczaku 25.11.2016 Izabela Rudnik, Joanna Słomińska Izabela Rudnik, Joanna Słomińska  I miejsce - klasa III Malachin
- Laura Kuklinska
- Jan Czapiewski

II miejsce - III d
- Szymon Kaleta
- Krzysztof Kitowski

III miejsce - III a
- Maria Milke
- Karol Stolz 
   
Halowe Mistrzostwa Szkoły w Piłce Nożnej dla chłopców klas V-VI 29.11.2016 Jacek Wycinka Jacek Wycinka  I m klasa VIa
II m klasa VD
III m klasa VIb
IV m klasa Vc
V miejsce klasa VId
VI miejsce klasa Vf
VII miejsce klasa Va
VIII miejsce klasa VE 
   
Światowy Dzień Pluszowego Misia w SP1 29.11.2016 Patrycjusz Muchowski, Ewa Bonkowska, Janina Kulesza, Magdalena Sobieraj Patrycjusz Muchowski, Ewa Bonkowska, Janina Kulesza, Magdalena Sobieraj  Udział uczniów klas I-III    
XXX Edycja konkursu "Mój Las" 30.11.2016 Liga Ochrony Przyrody oraz Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Leśnictwa i Drzewnictwa Grażyna Papierowska  -udział pięciu uczniów klasy II d - oczekiwanie na wyniki    
Szkolny Konkurs Korczakowski dla klas IV 30.11.2016 Barbara Ringwelska wychowawcy klas IV  I miejsce - klasa 4e
II miejsce - klasa 4b
III miejsce - klasa 4c 
   
IV Wojewódzki Konkurs Ortograficzny dla klas III 01.12.2016 Samorządowa Szkoła Podstawowa w Gościcinie Celina Kliczkowska, Maria Łangowska  Wyniki I etapu:
1. Andrearczyk Kalina - III c
2. Odya Wiktoria - III g
3. Kiedrowski Jakub - III f 
   
Konkurs"Drewno surowcem doskonałym, ekologicznym" 02.12.2016 Nadleśnictwo Woziwoda Nadleśnictwo Woziwoda  Laura Drewczynska VIA - wyróżnienie    
XXII Turniej Tenisa Stołowego O Puchar Burmistrza Czerska 03.12.2016 Jerzy Jażdżewski
Jarosław Schumacher 
Marian Szmagliński  Dziewczęta -
1. Brzezińska Agata 6a
2. Szlachcikowska Agata 6a
3. Łazowska Zuzanna 6a

Chłopcy:
1. Berg Maciej
2. Kiedrowski Patryk
3. Skwarek Artur 
   
Gminne zawody w daw ognie usportowione dla klas IV 08.12.2016 ZSZ-SP1 Czersk- Ewa Pruszak , Marian Szmagliński Filip Pruszak  Chłopcy zajęcie I miejsca
Reprezentacja w składzie :Łącki Bartosz kl.4a, Kulczyk Ignacy kl 4a Długozima Oskar kl.4a, Nakielski Jakub kl.4a, Gradowski Nikodem kl.4a, Zieliński Paweł kl.4a , Damrat Tymoteusz 4a, Kędzierski Remigiusz kl.4c , Wiczanowski Kacper kl. 4f

Dziewczeta zajecie II miejsca
Reprezentacja w składzie :
Łangowska Julia 4a , Kozłowska Liwia 4a. Lipska Klaudia 4b,Wojciechowska Colin 4b, Kitowska Karolina 4d, Gromowska Luiza 5b, Ortman Magdalena 5b , Holc Nikola 4e, Lica Natalia 4d, Paulina Górnowicz 4f . 
   
Konkurs Biblijny pt. "Jezus w Ewangelii wg św. Marka"- etap szkolny 09.12.2016 Dzieło Biblijne Diecezji Pelplińskiej Sonia Babinska, Joanna Jażdżewska, Barbara Jażdżewska, Bernadeta Rostankowska  I miejsce - Agata Opielowska kl. VId
II miejsce - Aleksandra Kukowska - kl. Vc
III miejsce - Marta Kryger - kl. VIb
IV miejsce - Kornelia Kryger - kl. VIb
IV miejsce - Paulina Stosik - kl. VId 
   
"Drewno surowcem doskonałym, ekologicznym" 09.12.2016 Nadleśnictwo Woziwoda Knitter Mirosława  wyróżnienie
Sebastian Karliński kl. III h 
   
Powiatowe Zawody w Dwa Ognie Usportowione 12.12.2016 SZS- SP Brusy Filip Pruszak  Chłopcy zajęcie I miejsca - awans do zawodów wojewódzkich
reprezentacja w składzie ;
Łącki Bartosz kl.4a, Kulczyk Ignacy kl 4a, Długozima Oskar kl.4a, Nakielski Jakub kl.4a, Gradowski Nikodem kl.4a, Zieliński Paweł kl.4a , Damrat Tymoteusz 4a, Kędzierski Remigiusz kl.4c , Wiczanowski Kacper kl. 4f 
   
III Ogólnopolski Konkurs Na Najpiękniejszy Kalendarz Adwentowy ,,Der Schoenste Adventskalender" 14.12.2016 SP nr 1 z Oddziałami Sportowymi w Miastku Jolanta Miszke  Amelia Niesiołowska kl. IVb - udział    
REJONOWY ETAP WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU JĘZYKA POLSKIEGO 15.12.2016 KURATORIUM OŚWIATY W GDAŃSKU MARIA GAJEWSKA  MAGDA LINDA-kwalifikacja do etapu rejonowego    
LOTERIA MIKOŁAJKOWA 16.12.2016 J.Słomińska, I.Rudnik, G.Papierowska J.Słomińska, I.Rudnik, G.Papierowska  Zebrana kwota na rzecz szkoły - 604 zł    
"2. Triathlon Matematyczny" 22.12.2016 serwis matzoo.pl Anna Połom  uczestnicy: uczniowie z klasy: IVf, Va, Vc, Vf    
Kartka świąteczna wykonana techniką komputerową 22.12.2016 Celina Kliczkowska, Ewa Bonkowska nauczyciele klas I - III  klasy II
I m. Aleksander Kaźmierczak - II c
II m. Zuza Oźmińska - II b
Klasy III
I m. Natalia Jażdżewska - III c
II m. Pola Światowa - III a
III m. Karolina Aleksiuk - III c
Wyróżnienia:
Aleksandra Kroplewska - III d
Marlena Andrzejewska - III a
Bartosz Landmesser - III a 
   
Jasełka szkolne 22.12.2016 Joanna Jażdżewska, Bernadeta Rostankowska, Piotr Gliszczyński Joanna Jażdżewska, Bernadeta Rostankowska, Piotr Gliszczyński  Uczestnicy - klasa VIe, VIf    
Ogólnopolska Olimpiada "Olimpusek" 09.01.2017 Firma Olimpus z Warszawy Ewa Bonkowska  Brak wyników
Udział uczniów klas: I b, II a, II b, II c, II d, II e, II f, II g, II h, II i, II j, III a, III b, III d, III g, III h, III Malachin 
   
XXVI Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Bory Tucholskie w oczach dziecka”. 28.01.2017 Gminny Ośrodek Kultury w Osiu Barbara Jażdżewska  Maxima Narloch I gm – wyróżnienie,
Magdalena Ortman VB – udział,
Katarzyna Łangowska VB – udział,
Natalia Jażdżewska IIIC- udział 
Maxima Narloch - I gimnazjum (koło plastyczne)   
Bal maskowy 01.02.2017 I zmiana: J. Kulesza, E. Rutkowska, U. Sroka; II zmiana: J. Słomińska, G. Papierowska, E. Bonkowska Nauczycielki klas I-III  Udział uczniów klas I-III    
XII Megaolimpiada Wiedzy pod patronatem Pomorskiego Kuratora Oświaty dla uczniów klas II i III. 02.02.2017 Gdańska Szkoła Podstawowa „Lingwista” op. B. Drewczynska  Kajetan Ebertowski- udział (89%)    
Uroczystość z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka 03.02.2017 Ewa Bonkowska Ewa Bonkowska  Uczniowie kl. III d    
Akcja "Wspieramy Schronisko dla zwierząt" 08.02.2017 Ewa Bonkowska, Izabela Rudnik Nauczycielki klas I-III  Udział uczniów kl. I-III    
Szkolny Konkurs Plastyczny "Bezpieczne ferie zimowe z energią elektryczną" 13.02.2017 E. Bonkowska, M. Pruska nauczycielki kl. I-III  I m. Amelia Orłowska kl. III c - op. E. Polakiewicz
II m. Natalia Jażdżewska kl. III c - op. E. Polakiewicz
III m. Julia Glaza kl. III d - op. E. Polakiewicz
wyróżnienie:
Laura Kuklinska kl. III Malachin - op. M. Adamczyk
Damian Miętki kl. III d - op. E. Polakiewicz
Patrycja Rostankowska kl. III b - op. E. Polakiewicz 
   
Liga Matematyczna 16.02.2017 LO w Słupsku Anna Połom  uczniowie: Jakub Szynwelski, Szymon Bieliński, Jędrzej Zabrocki (kl.Vc) oraz Beata Pobłocka Vf zakwalifikowali się do półfinału    
GMINNE ZAWODY W MINI PIŁCE RĘCZNEJ 19.02.2017 SZS i SzkołaPodstawowa nr2 Filip Pruszak  II miejsce w kategorii chłopców    
Półfinały Wojewódzkie w Dwa ognie usportowione 23.02.2017 WSZS przy współpracy SP2 Filip Pruszak  III miejsce    
KONKURS RECYTATORSKI 27.02.2017 Kowalewska Jolanta, Peplinska Renata Kowalewska Jolanta, Peplinska Renata  I miejsce - Dominik Damrat III a
I miejsce - Przemysław Kędzierski II b
II miejsce - Maja Leszczyńska II h
III miejsce - Lena Gogolewska II c
Wyróżnienie - Agata Pestka III c 
   
Szkolny Konkurs Recytatorski Poezji Anglojęzycznej pt. „I like poetry”. 28.02.2017 K. Zaranek, B. Drewczynska SP 1 Czersk  I miejsce – Inga Weltrowska (op. A. Leszczyńska)
II miejsce – Agata Zirra (op. A. Leszczyńska)
III miejsce – Laura Drewczyńska (op. A. Wiencelewska)
Wyróżnienia: Oliwer Ferdynus, (op. B. Drewczynska)
Amelia Jaremyn, (op. B. Drewczynska)
Sylwester Pozorski, (op. A. Wiencelewska)
Jakub Szynwelski, (op. A. Leszczyńska)
Jędrzej Zabrocki. 
   
Liga Matematyczna 01.03.2017 Instytut Matematyki Akademii Pomorskiej w Słupsku Justyna Namirowska  Natalia Miłkowska - kwalifikacja do finału
Marta Kryger - udział w półfinale
Kornelia Kryger - kwalifikacja do półfinału 
   
Szkolny Konkurs Recytatorski dla klas IV - VI 02.03.2017 Barbara Ringwelska poloniści  I miejsce - Monika Janikowska
II miejsce - Inga Weltrowska
III miejsce -Marta Kamińska
wyróżnienie - Laura Drewczynska,Oliwia Niesiołowska, Julia Kaszubowska 
   
PANGEA 03.03.2017 Grupa Uczelni Vistula Anna Połom  Jakub Szynwelski 88%    
XXXIV Okręgowe Eliminacje Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego Poezji Polskiej 07.03.2017 ZS Czersk M. Gajewska, H. Fryca  I m. Laura Drewczynska (VIa, op. M. Gajewska)
II m. Inga Weltrowska ( V, op. H. Fryca)
Obie uczennice otrzymały kwalifikację do etapu powiatowego w Starogardzie Gdańskim.
wyróżnienie Monika Janikowska (op. M. Gajewska) 
   
Przedstawienie "The Little Red Riding Hood" 09.03.2017 K. Zaranek, B. Drewczynska SP 1 Czersk  Amelia Jaremyn, Luiza Gromowska, Julia Błocińska, Laura Drewczynska, Klaudia Kobusińska, Magdalena Linda, Zuzanna Rafińska, Agata Brzezińska, Dominika Skarbek, Anna Walenczak, Marta i Kornelia Kryger, Oliwer Ferdynus,Laura Miliwek,Klaudia Kobusińska    
Rachmistrz klas IV 2016/2017 13.03.2017 J. Namirowska, A.Połom J. Namirowska, A.Połom  Paweł Gortatowski IV f I miejsce
Wojciech Petka IVe II miejsce
Łucja Januszewska IVd III miejsce 
   
Konkurs Plastyczny "Tajemnice świata światów. Inspiracje twórczością Józefa Chełmowskiego" 13.03.2017 Stowarzyszenie Trefl Pomorze, Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie Aleksandra Dzięcielska-Jasnoch  Udział uczniów języka kaszubskiego - nagrodą wyjazd na mecz siatkówki w Ergo Arenie (Gdańsk-Sopot)    
Zabawa z Matematyką 14.03.2017 Iwona Fierek, Jolanta Fryzowska, Jolanta Kowalewska, Justyna Namirowska Jolanta Fryzowska, Justyna Namirowska  I miejsce - III e
II miejsce - IV f
III miejsce - IV e 
   
Rachmistrz klas V 2016/2017 15.03.2017 J. Namirowska, A.Połom J. Namirowska, A.Połom  Luiza Gromowska Vb I miejsce
Aleksandra Kukowska Vc II miejsce
Jakub Szynwelski Vc III miejsce 
   
Gminne zawody w Mini piłce koszykowej 15.03.2017 SZS Szkoła Podstawowa nr 2 Ewa Pruszak dziewczęta, Jacek Wycinka chłopcy  II miejsce w kategorii dziewcząt i chłopców    
Rachmistrz kl. VI 16.03.2017 Justyna Namirowska, Anna Połom Justyna Namirowska, Anna Połom  I miejsce - Antoni Prusakowski 6a
II miejsce - Magdalena Linda 6a
III miejsce - Sylwester Pozorski 6c 
   
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR 2017 16.03.2017 Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych Jerzy Polakiewicz  Stosik Dominik - wyróżnienie Konkurs Międzynarodowy   
Obchody Międzynarodowego Dnia Teatru 27.03.2017 Celina Kliczkowska, Katarzyna Miętka Celina Kliczkowska, Katarzyna Miętka  Prezentacja przedstawienia "Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków" dla uczniów kl. I-III, przedszkoli, uczniów z Zespołu Szkół Specjalnych, dla Dziennego Domu "Senior-Wigor".
Przedstawienie wystawiła grupa teatralna z kl. II h i III a 
   
Etap powiatowy Wojewódzkiego KOnkursu Recytatorskiego Poezji Polskiej 28.03.2017 CK Chojnice i OPP Starograd Gdański M. Gajewska  II m. Przemysław Kędzierski (J. Kulesza)
III m. Dominik Damrat (C. Kliczkowska)
IIIm. Inga Weltrowska (H. Fryca)
III m. Laura Drewczynska (M. Gajewska)
udział: Monika Janikowska (M. Gajewska) 
   
Etap powiatowy Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego Poezji Polskiej 28.03.2017 Chojnickie Centrum Kultury Maria Gajewska  II m. Przemysław Kędzierski - kl.II b (przygotowanie do konkursu Janina Kulesza)
III m. Dominik Damrat - kl. III a (przygotowanie do konkursu Celina Kliczkowska) 
   
Turniej BRD 30.03.2017 SP1 Czersk Kamila Mróz Kamila Mróz  I miejsce grupowe (Kornelia Kryger, Marta Kryger, Kacper Grzeca, Szymon Biesek)
I indywidualne –Marta Kryger
II indywidualne –Kornelia Kryger
III indywidualne – Szymon Bieliński
IV indywidualne- Kacper Grzeca 
   
Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Inne Spojrzenie” pod hasłem „Barwy dzieciństwa” 30.03.2017 Ognisko Pracy Pozaszkolnej nr 1 w Sosnowcu Barbara Jażdżewska  Laura Drewczynska VIA - udział,
Natalia Miłkowska VIC- udział,
Natalia Smaglinska VE- udział. 
Konkurs Międzynarodowy   
XIX edycja Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży 2017 pod hasłem „25 lat PSP – Profesjonalni, Sprawni, Pomocni”. 31.03.2017 KG PSP Warszawa Barbara Jażdżewska  Etap rejonowy:
Natalia Jażdżewska IIIC i Amelia Jaremyn VIB - nagroda
Laura Drewczyńska VIA - udział 
Etap Rejonowy   
XIX edycja Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży 2017 pod hasłem „25 lat PSP – Profesjonalni, Sprawni, Pomocni”. 31.03.2017 KG PSP Warszawa Barbara Jażdżewska  Natalia Jażdżewska IIIC –wyróżnienie,
Amelia Jaremyn VIB - wyróżnienie. 
   
II Szkolny Turniej Agar.io 03.04.2017 Kazimierz Kosecki Kazimierz Kosecki  I miejsce - KRULOFFFIE (Alan Dobrowolski 6f, Jakub Janikowski 6f, Marcin Cieminski 6f)
II miejsce - ZJADACZE (Kacper Lemańczyk 5a, Kamil Lewinski 5a, Artur Skwarek 5a)
III miejsce - TYT ☢ SHADOW (Maciej Szopinski 5b, Maciej Kołodziej 5b, Dominik Spelbert 5b)
IV miejsce - SMERFY (Filip Ważyński 6a, Bartek Papierowski 6a, Julia Szymankowska 6a) 
   
"Nie dziękuję, ja się nie truję" 06.04.2017 Maria Narloch Ewelina Bąk  I miejsce    
XIV Rejonowy Przegląd Piosenki Dziecięcej 08.04.2017 Mirosława Knitter, Maria Łangowska Mirosława Knitter, Maria Łangowska  Kategoria - Klasy drugie:
I miejsce - Lena Majchrzak kl. II e
I miejsce - Dominik Kaminski kl. II e
III miejsce - Martyna Zielke kl. II a
Kategoria - Klasy trzecie
I miejsce - Lena Libera kl. III a
III miejsce - Zuzanna Warsińska kl. III h
wyróżnienia:
Julia Piór kl. III b, Amelia Zawojska kl. III f 
   
Parafialny Konkurs na Najwyższą Palmę Wielkanocną 09.04.2017 Ks. proboszcz Zbigniew Straszewski, Joanna Jażdżewska, Bernadeta Rostankowska Joanna Jażdżewska, Bernadeta Rostankowska, Sonia Babinska, Barbara Jażdżewska, Maria Brzezińska  I - Martyna Spica - kl. III Malachin
II - Filip Sękowski - kl. IIf
III - Aleksander Szopiński - kl. Ia
Wyr. Marta Brzeska - kl. IVf 
   
Spotkanie czytelnicze dla uczniów kl. III " W świecie baśni Andersena" 10.04.2017 Wioleta Kamińska, Celina Kliczkowska, Krystyna Jażdżewska, Patrycjusz Muchowski W. Kamińska, C. Kliczkowska, K. Jażdżewska, P. Muchowski  uczestnicy: uczniowie klas III    
Szkolny Konkurs Matematyczny dla klas III 10.04.2017 Jolanta Fryzowska, Jolanta Kowalewska Jolanta Fryzowska, Jolanta Kowalewska  I m. Kacper Piekarski III Malachin
II m. Igor Damrat III d,
III m. Dominik Daroń III e , Patryk Gryga III c
IV m. Dawid Kiedrowski kl.III a 
   
IV Wojewódzki Konkurs Plastyczno-Językowy pt. "Pomoc dydaktyczna do nauki języka niemieckiego, czyli nauka przez zabawę" 19.04.2017 ZSP w Skórczu Zespół Szkół Publicznych J. Miszke  udział: A. Niesiołowska    
PRZYRODA WOKÓŁ NAS 19.04.2017 Tucholski Park Krajobrazowy Ewa Keister  udział zespołów uczniów klas VI    
DZIEŃ ZDROWIA 20.04.2017 Ewa Keister, Agnieszka Więcelewska Ewa Keister, Agnieszka Więcelewska  uczniowie klas V    
Konkurs na najlepszego zbieracza baterii 20.04.2017 Ewa Keister Ewa Keister  Im - Laura Drewczynska (VIA)    
Wojewódzki Konkurs Poetycki "Bursztyn zamknięty w słowach" 21.04.2017 Szkoła Podstawowa nr 12 w Gdańsku Barbara Ringwelska  Udział : Martyna Bartkowiak , Małgorzata Jaster - kl.6e
Kinga Leszczyńska i Wiktoria Gornowicz - kl.6b 
   
Dzień Ziemi - projekt historyczno - przyrodniczy 21.04.2017 Ewelina Bąk, Mirosław Talewski Ewelina Bąk, Mirosław Talewski, przyrodnicy  podsumowanie działalności ekologiczno - przyrodniczej    
Zbiórka baterii 21.04.2017 przyrodnicy Ewelina Bąk  Bartosz Łącki - II miejsce
Nikodem Gradowski - III miejsce
Patrycja Homa - wyróżnienie 
   
LIGA PRZYRODNICZA 21.04.2017 przyrodnicy przyrodnicy  kl.IV - 1. Amelia Niesiołowska (IVB), 2. Bogna Knuth(IVC), 3. Emanuel Karasek(IVC), Wyróżnienie Mikołaj Sztormowski(IVE).
KL.V - 1. Jędrzej Zabrocki(VC), 2. Jakub Szynwelski(VC), 3. Weronika Gregus(VB), Wyróżnienie Katarzyna Łangowska(VB) 
   
Liga przyrodnicza 22.04.2017 przyrodnicy D. Szlachcikowska  I miejsce- W. Gornowicz (VI B)
II miejsce - Kornelia Kryger (VI B)
III miejsce - Marta Kryger (VI B) 
   
Diecezjalny Konkurs Biblijny "Ewangelia wg św. Marka" 22.04.2017 Diecezja Pelplińska Joanna Jażdżewska  Finalistki: Agata Opielowska - VId
Paulina Stosik - VId 
   
Etap szkolny Ogólnopolskiego Konkursu Redakcji "Małego Rycerzyka Niepokalanej" pt. "Zdobyć cały świat dla Chrystusa przez Niepokalaną" 24.04.2017 Redakcja "Małego Rycerzyka Niepokalanej" - etap szkolny katechetki Sonia Babinska, Joanna Jażdżewska,Bernadeta Rostankowska, Barbara Jażdżewska, Maria Brzezińska  Kategoria literacka:
I - Łucja Januszewsja - IVd
II - Anna Rydzkowska - VIc
III - Natalia Miłkowska - VIc
Kategoria plastyczna:
I - Martyna Miłkowska - VIc
II - Julia Kręska - IVe
III - Marta Zabrocka - IVe
Wyr. Natalia Gortatowska - IVf 
   
Szkolny Konkurs Pieknego Czytania 25.04.2017 Katarzyna Porożynska Katarzyna Porożynska  I miejsce Bogna Knuth- kl. 4c, II miejsce- Oliwia tyda- kl. 4b, III miejsce- Amelia Niesiołowska- kl. 4b, wyróznienie- Daniel Rostankowski- kl. 4e.    
Konkurs Piosenki Regionalnej i Obcojęzycznej 25.04.2017 K. Zaranek, A. Dzięcielska-Jasnoch, B. Drewczynska SP 1 Czersk  I miejsce - Lena Majchrzak (op. K. Zaranek)
II miejsce - Pola Światowa (op. B. Drewczynska)
III miejsce - Natalia Jażdżewska (op. A. Leszczyńska)
III miejsce - Laura Kuklińska (op. A. Dzięcielska-Jasnoch)
Wyróżnienia:
Dominik Kaminski (op. K. Zaranek)
Antonina Lamczyk ( op. A. Dzięcielska-Jasnoch)
Martyna Zielke (op. B. Drewczynska) 
   
I GMINNY INTEGRACYJNY TURNIEJ UNIHOKEJA CZERSK 2017 25.04.2017 Zespół Szkół Specjalnych w Czersku Filip Pruszak  III miejsce    
Szkolny Konkurs Ortograficzny dla uczniów klas III 26.04.2017 Celina Kliczkowska, Marzena Kielpińska-Chelminiak Celina Kliczkowska, Marzena Kielpińska-Chelminiak  I m. Pola Światowa - kl. III a
II m. Jakub Kiedrowski - kl.III f
III m. Kalina Andrearczyk - kl. III c
III m. Wiktoria Odya - kl. IIIc
wyróżnienie: Karolina Aleksiuk - kl. III c 
   
Turniej BRD 27.04.2017 SP 3 Chojnice Kamila Mróz  I miejsce grupowe (Kornelia Kryger, Marta Kryger, Kacper Grzeca, Szymon Bieliński)    
Konkurs ,,Przyroda wokół nas" 27.04.2017 Tucholski Park Krajobrazowy Ewelina Bąk, Ewa Keister  udział    
"World of Languages" konkurs języka angielskiego 28.04.2017 Wydawnictwo "Synapsa", Łódź SP 1 Czersk, koordynator - B. Drewczynska  Udział:
kl. IV-VI - 17 osób (op. B. Drewczynska)
kl. I-III - 10 osób (op. B. Drewczynska) 
   
World of Languages (Synapsik)- konkurs j. angielskiego 28.04.2017 Wydawnictwo Synapsa - Łódź Beata Drewczynska  Brak laureatów.
Udział 17 ucz.
- kl. IV - VI (najwyższy wynik - Marcel Gogolewski, VI b, 76,5 %)
- kl. I - III (najwyższy wynik - Szymon Bielski, II b, 88 %)
op. B. Drewczynska 
   
Rejonowy Konkurs Plastyczny „Moje wymarzone wakacje w Europie” 30.04.2017 Szkoła Podstawowa nr 7 w Chojnicach Barbara Jażdżewska  Marta Kryger VI B – udział
Kornelia Kryger VIB – udział 
Konkurs Rejonowy   
XVII Pomorski Konkurs Plastyczny „ Ziemia Kaszubska słoneczna i czysta” 30.04.2017 Centrum Kultury i Biblioteki w Brusach Barbara Jażdżewska  Agata Brzezinska VIA – udział    
XVII Pomorski Konkurs Plastyczny „ Ziemia Kaszubska słoneczna i czysta” 30.04.2017 Centrum Kultury i Biblioteki w Brusach Barbara Jażdżewska  Maxima Narloch I gm( koło plastyczne)- I miejsce    
Turniej powiatowy piłki ręcznej "Całe Pomorze gra w piłkę ręczną " 04.05.2017 Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy oraz SZS Filip Pruszak  II miejsce dziewczęta
III miejsce chłopcy 
   
Apel patriotyczny z okazji majowych świąt dla uczniów klas I -III 05.05.2017 Celina Kliczkowska, Wioleta Kamińska Celina Kliczkowska, Wioleta Kamińska  Apel przygotowali uczniowie kl. II j i III a z wychowawcami    
Gminne zawody w Mini piłce nożnej 08.05.2017 SZS Szkoła Podstawowa nr1 Jacek Wycinka  I miejsce chłopców    
"Miłość rodzina, tolerancja - to mój świat" - szkolny konkurs profilaktyczny 10.05.2017 M. Narloch, M. Bienias-Cichowska wychowawcy kl. I-III  Klasy I: I m. Oliwia Czerwińska kl. IA (op. E. Rutkowska) II m. Dominik Walas kl. IC (op. M. Pruska) III m. Ksawery Drewczynski kl. IA (op. E. Rutkowska) Klasy II: I m. Alicja Aleksiuk kl. IIC (op. L. Pozorska) II m. Amelia Krawczyk kl. IIH (op. K. Miętka) III m. Paulina Jackowska kl. IIH (op. K. Miętka) Klasy III: I m. Natalia Jażdżewska kl. IIIC (op. E. Polakiewicz) II m. Amelia Zawojska kl. IIIF (op. E. Polakiewicz) IIIm. Julia Gliniecka kl. IIIA (op. E. Polakiewicz)     
Powiatowe zawody w mini piłce nożnej 11.05.2017 SZS Szkoła Podstawowa nr 3 Chojnice Jacek Wycinka  IV miejsce    
Konkurs przyrodnczo-lesny 12.05.2017 Nadleśnictwo Czersk D. Szlachcikowska  III miejsce
M. Linda (VI A), A. Jaremyn (VI B), K. Leszczyńska (VI B) 
   
Gminny Czwórbój Lekkoatletyczny 12.05.2017 SZS i Szkoła Podstawowa nr 1 Ewa Pruszak dziewczęta i Jacek wycinka chłopcy  II miejsce w kategorii dziewcząt i chłopców    
eliminacje wojewódzkie Turniej BRD 12.05.2017 Garczyn Kamila Mróz, Wioleta Karczyńska  XV miejsce drużynowo (Aleksandra Kukowska Vc, Magdalena Lipska Vf, Szymon Bieliński Vc, Kacper Grzeca Vd)    
Gminny Konkurs Matematyczny 12.05.2017 ZS w Rytlu Jolanta Fryzowska, Jolanta Kowalewska  V m. Kacper Piekarski kl. III Malachin i Igor Damrat kl. III d    
XVI Wojewódzki Przegląd Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej 13.05.2017 Zespół Szkół im. Jana Pawła II, Stowarzyszenie "Grupa M - możesz wszystko ..." Knitter Mirosława  Kategoria - Klasy I-III
III miejsce - Lena Libera kl. III a
wyróżnienia:
Dominik Kaminski kl. II e
Martyna Zielke kl. II a 
   
"Master of English" Gminny Konkurs J. Angielskiego 16.05.2017 SP w Gotelpiu SP 1 Czersk  Wiktoria Gornowicz- II miejsce, (op. B. Drewczynska)
Szymon Krenski – III miejsce, (op. B. Drewczynska)
Laura Drewczynska – wyróżnienie. (op. A. Wiencelewska) 
   
Szkolny Konkurs Ortograficzny dla kl.VI 16.05.2017 Katarzyna Ebertowska poloniści  1. Wiktoria Gornowicz
2. Agata Opielowska
3. Natalia Miłkowska 
   
Szkolny konkurs ortograficzny dla klas V 16.05.2017 Barbara Ringwelska poloniści  1. Emilia Bytner kl.5c
1. Agata Zirra kl.5c
2.Hubert Szulc kl.5e
3.Aleksandra Kukowska kl.5c 
   
Międzyszkolny Konkurs z Języka Angielskiego BUGS WORLD 17.05.2017 SP nr 42 w Gdańsku SP 1 Czersk (A. Leszczyńska, B. Drewczynska)  II m. Jakub Kąkolewski, kl. II (op. A. Leszczyńska)
V m. Gabriel Drelak, kl. II b (op. B. Drewczynska)
VI m. Kajetan Ebertowski, kl. III a(op. B. Drewczynska)
IX m. Pola Światowa, kl. III a (op. B. Drewczynska) 
   
Szkolny konkurs ortograficzny dla klas IV 17.05.2017 Hanna Fryca poloniści  1. Bogna Knuth kl. IV c
1 .Mikołaj Stormowski kl. IV e:
2. Julia Kaszubowska kl. IV a:
3. Wiktoria Morzuch kl. IV e
3. Wiktoria Krawczak kl. IV b
3. Paulina Wajdzik kl. IV e 
   
Gminny Konkurs Ortograficzny dla uczniów klas III 18.05.2017 Zespół Szkół w Rytlu C. Kliczkowska, M. Kielpińska-Chełminiak  II m. Wiktoria Odya - kl. III g
III m. Jakub Kiedrowski - kl. III f
V m. Kalina Andrearczyk - kl. III c 
   
Gminny Konkurs Recytatorski "Znam i lubię wiersze Jana Brzechwy" 18.05.2017 Przedszkole Samorządowe nr 2 Sylwia Sikora  Wyróżnienie - Maja Czapiewska Dziewczynka jest w klasie "0"   
KONKURSU NA GRĘ PLANSZOWĄ „Śmieć(i)MY” 20.05.2017 Fundacja Pro terra Centrum Edukacji Ekologicznej dla Zrównoważonego Rozwoju w Poznaniu Ewa Keister  wyniki dopiero 15-06-2017    
"Przyroda w mieście" 21.05.2017 Liga Ochrony Przyrody Ewelina Bąk  udział (wyniki we wrześniu)    
"Powiedz nie uzależnieniom - wartości w życiu człowieka" 22.05.2017 M. Narloch, M. Bienias-Cichowska wychowawcy klas IV-VI  I m. Laura Drewczynska kl. VIA (op. B. Jażdżewska) II m. Ignacy Kulczyk kl. IVA (op. B. Jażdżewska)  III m. Nikodem Gradowski kl. IVA (op. B. Jażdżewska)    
XVII Gminny Konkurs Ortograficzny 23.05.2017 M.Gajewska, K. Porozynska M. Gajewska, H.Fryca, B. Ringwelska  Mistrz ortografii : Mikołaj Sztormowsk z IVe (op. M.Gajewska)
Wicemistrz ortografii: Bogna Knuth z IVc (op. M. Gajewska) 
   
Szkolny Konkurs Recytatorski Poezji Niemieckojęzycznej 23.05.2017 J. Miszke J. Miszke  I m. Oliwia Tyda kl. IVb II m. Kornelia Wajdzik kl. Ve III m. Amelia Niesiołowska kl. IVb    
Regaty rozpoczęcia sezonu żeglarskiego 2017 24.05.2017 UKS "JEDYNKA"CZERSK Tomasz Kędzierski Czesław Sikora  1. Kacper Kaźmierczak
2. Kamil Jankowski
3. Jacek Karczewski
4. Dawid Czapiewski
5. Marta Kryger
6. Patryk Kiedrowski
7. Przemysław Kędzierski
8. Mikołaj Sarwas
9. Maksymilian Sękowski
10. Gracjan Elak
11. Zuzanna Łazowska
12. Kacper Lemańczyk
13. Kornelia Kryger
14. Marcel Gogolewski
15. Kacper Narloch
16. Artur Skwarek
17. Jakub Grabski
18. Marcin Pruski
19. Wiktor Landowski
20. Hubert Talaśka 
   
Konkurs przyrodniczy ,,Biesiada Myśliwska" 25.05.2017 Zespół Szkół Rytel, Nadleśnictwo Rytel D. Szlachcikowska  III miejsce
W. Gornowicz (VI B), K. Kryger (VI B), M. Kryger (VI B) 
   
XIX Regaty o Puchar Burmistrza Czerska 27.05.2017 UKS"Jedynka"Czersk Tomasz Kędzierski Czesław Sikora  Klasyfikacja w klasie "Artom" (A)
2. Przemysław Kędzierski UKS "Jedynka" Czersk
3. Wiktor Landowski UKS "Jedynka" Czersk
4. Jakub Nakielski UKS "Jedynka" Czersk

Klasyfikacja w klasie "UKS" (B)
1. Kacper Kaźmierczak UKS "Jedynka" Czersk
3. Dawid Czapiewski UKS "Jedynka" Czersk
4. Maksymilian Sękowski UKS "Jedynka" Czersk
5. Patryk Kiedrowski UKS "Jedynka" Czersk
6. Mikołaj Sarwas UKS "Jedynka" Czersk

Klasyfikacja w klasie "Sport" (C)
4. Kamil Jankowski UKS "Jedynka" Czersk
5. Kacper Narloch UKS "Jedynka" Czersk 
   
konk. matematyczno -przyrodniczy "CZAR PAR" 30.05.2017 Ewa Keister, Jurek Polakiewicz Ewa Keister, Jurek Polakiewicz  Im - VC
IIm - VB
IIIm - VD 
   
Powiatowy Konkurs Plastyczny II edycja w ramach obchodów Dnia Godności Osób Niepełnosprawnych 30.05.2017 Warsztat Terapii Zajęciowej w Brusach Chojnicach Warsztat Terapii i w Czersku. Barbara Jażdżewska  Marta Kryger VI B – I miejsce,
Kornelia Kryger VIB - wyróżnienie. 
   
XII Ogólnopolski Konkurs Grafiki Komputerowej "Bezpieczne wakacje" 31.05.2017 E. Bonkowska, K. Kosecki n-le kl. I-III  Kategoria kl. I-III
wyróżnienie: Maja Włoch kl. IId - wych. G. Papierowska 
   
XII Ogólnopolski Konkurs Grafiki Komputerowej "Bezpieczne wakacje" 31.05.2017 E. Bonkowska, K. Kosecki n-le informatyki  Kategoria kl. IV-VI
I miejsce: Paweł Gortatowski kl. IVf
opiekun: K. Kosecki 
   
Konkurs na Najbardziej Zadbaną Izbę Lekcyjną 31.05.2017 Barbara Ringwelska wychowawcy  I miejsce - klasa VIa, IVc i Va (sala nr 9 i 15)
II miejsce - klasa VIf (sala nr 28)
III miejsce - klasa IVd (sala nr 9) 
   
II Szkolny Konkurs Czytania po Kaszubsku - "Czëtómë kaszëbsczich pòétów" 31.05.2017 Aleksandra Dzięcielska-Jasnoch Aleksandra Dzięcielska-Jasnoch  Klasy III:
I m. - Martyna Kaszubowska, III Malachin
II m. - Laura Kuklinska, III Malachin
III m. - Weronika Lewandowska, III c
Wyróżnienie - Zuzanna Warsińska, III h

Klasy VI:
I m. - Agnieszka Gliniecka, VI f
II m. - Kornelia Narloch, VI f
III m. - Oliwia Śpica, VI f
Wyróżnienie - Bartosz Piekarski, VI f 
   
Uroczystość z okazji Dnia Matki i Dnia Ojca 05.06.2017 Ewa Bonkowska Ewa Bonkowska  Uczniowie kl. III d Udział rodziców i rodzeństwa uczniów oraz zaproszonych gości.   
XII Szkolny Konkurs na Najlepszego Historyka Szkoły 08.06.2017 Barbara Ringwelska, Mirosław Talewski Mirosław Talewski  1. Kornelia Kryger VI b
2. Sylwester Pozorski VI c
3. Agata Opielowska VI d 
Konkurs dla ucyniow klas VI   
Gminny Konkurs "Na baśń" 09.06.2017 Grażyna Papierowska, Renata Peplinska Grażyna Papierowska, Renata Peplinska  I miejsce - Martyna Spica kl. III Malachin
II miejsce - Malwina Bruska kl. III b
III miejsce - Michalina Sękowska kl. III b
Wyróżnienie - Laura Pastwa kl. III h 
   
Konkurs na "Najbardziej zadbaną izbę lekcyjną" kl. I-III 09.06.2017 Ewa Bonkowska n-lki kl.I-III  Zwycięstwo:
sala nr 26
kl. II h - p. Katarzyna Helta,
kl. II i - p. Katarzyna Chmielewska 
   
XIX edycja Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży 2017 pod hasłem „25 lat PSP – Profesjonalni, Sprawni, Pomocni”. 19.06.2017 KG PSP Warszawa Barbara Jażdżewska  Natalia Jażdżewska IIIc - II miejsce Etap ogólnopolsk   
Przedstawienie "Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej" 20.06.2017 M. Gajewska, K. Zaranek, B. Drewczynska Koło teatralne - K. Zaranek, M. Gajewska, B. Drewczynska  Udział: 16 uczniów:
(kl. IV a: Anna Walenczak,
kl. V b: Luiza Gromowska,
kl. VI a: Monika Janikowska, Magdalena Linda, Agata Brzezińska, Zuzanna Rafińska, Agata Szlachcikowska, Julia Szymankowska, Laura Drewczynska,
kl. VI c: Julia Błocińska, Klaudia Kobusińska, kl. VI b: Amelia Jaremyn, Wiktoria Gornowicz, Dominika Skarbek, Kornelia i Marta Kryger. 
   
Konkurs - zabawa dla dzieci sześcioletnich. 22.06.2017 Izabela Rudnik, Joanna Słomińska Wychowawczynie grup dzieci sześcioletnich.  Grupy dzieci sześcioletnich z Przedszkola Samorządowego nr 2 im. Jana Brzechwy w Czersku.    
GMINNE ZAWODY W PIŁCE SIATKOWEJ 02.07.2017 SZS - Szkoła Podstawowa nr2 Ewa Pruszak dziewczęta , Marian Szmagliński chłopcy  Dziewczęta i chłopcy zajęli II miejsce    


Aktualizacja: Dyrekcja SP1 Czersk
26982985 Unikalnych Wizyt
Powered by PHP-Fusion © 2003-2017
Kazimierz Kosecki SP1 Czersk
Theme Designed by: Brimstone