Biuletyn Informacji publicznej  Stowarzyszenie Przyjaciół "Jedynki"Szkoła Promująca Zdrowie
   GłównaPocztaKontaktE–podręcznikiGoogle AppsOffice 365E-dziennikPlan lekcji
Poniedziałek, 25 września 2017 r. Do WAKACJI tylko 270 dni.    
Terminarz
Klasy I-III
» Uroczystości szkolne
» Apele
» Konkursy
  - szkolne
  - gminne
  - inne
» Wycieczki
» Ewaluacja
  - zewnętrzne
  - wewnętrzne
» Zadowy sportowe
  - szkolne
  - gminne
  - inne
» Sprawy różne
» Wszystkie I-III

Klasy IV-VI
» Uroczystości szkolne
» Apele
» Konkursy
  - szkolne
  - gminne
  - inne
» Wycieczki
» Ewaluacja
  - zewnętrzne
  - wewnętrzne
» Zadowy sportowe
  - szkolne
  - gminne
  - inne
» Sprawy różne
» Wszystkie IV-VI

Klasy I-VI
» Wszystkie I-VI



Archiwum
Rok szkolny:
» 2016/2017
» 2015/2016
» 2014/2015
» 2013/2014
» 2012/2013
» 2011/2012
» 2010/2011
» 2009/2010
» 2008/2009
» 2007/2008

» lata poprzednie
 Terminarz imprez i uroczystości

Terminarz konkursów, wycieczek, imprez, sprawdzianów.
Rok szkolny 2016/2017

Klasy: Wszystkie   Dział: Wszystkie
NazwaTerminOdpowiedzialnyUczestnicyUwagiRegulaminJak było?
Apel "Bezpieczny rok szkolny 2016/2017" 20.09.2016 opiekunowie grup wiekowych kl. I, II, III  kl. I-III      
Rajd Korczakowski 25.09.2016 M. Szmagliński, harcerze  kl. III-VI      
VI Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia 30.09.2016 J. Namirowska, A. Połom       czytaj
Apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej 13.10.2016 A. Wiencelewska (kl. VIA), P. Gliszczyński        
II Szkolny Konkurs Plastyczny „Hej, tu ù nas na Kaszëbach” 20.10.2016 A. Dzięcielska-Jasnoch  kl. I-VI      
Etap szkolny Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego 20.10.2016 K. Ebertowska, M. Gajewska  kl. IV-VI      
Regaty zakończenia sezonu żeglarskiego 2016 20.10.2016 T. Kędzierski, Cz. Sikora  klasy żeglarskie      
Rejonowy Konkurs Plastyczny "Czytamy książki Janusza Korczaka" 10.11.2016 M. Knitter, M. Łangowska  kl. I-III     czytaj
Dzień Patrioty z okazji Święta Odzyskania Niepodległości 10.11.2016 A. Leszczyńska  kl. I-VI      
Międzynarodowy Konkurs Informatyczny "Bóbr" 10.11.2016 E. Bonkowska  kl. I-III      
Konkurs "Najlepsza tapeta na pulpit" 15.11.2016 K. Kosecki  Uczniowie klas IV-VI   czytaj  
Ślubowanie uczniów klas I 19.11.2016 L. Bieszke-Wolf  kl. I      
Piknik edukacyjno-profilaktyczny z Centrum Interaktywnej Edukacji EduFun 22.11.2016 D. Szlachcikowska, E. Polakiewicz  kl. I-VI      
Dyskoteka Andrzejkowa 24.11.2016 M. Szmagliński, harcerze        
Szkolny Konkurs z okazji 50-Lecia Szkoły dla klas III "Co wiem o patronie mojej szkoły - J. Korczaku?" 25.11.2016 I. Rudnik, J. Słomińska        
Światowy Dzień Pluszowego Misia 25.11.2016 bibliotekarze  kl. I-VI      
Szkolne Mikołajki 06.12.2016 G. Papierowska, J. Słomińska, I. Rudnik
 
kl. I-VI      
Gminne Mikołajki 06.12.2016 dyrekcja szkoły  kl. I-VI      
VIII Konkurs Biblijny Wydziału Teologicznego UMK w Toruniu Jezus w Ewangelii wg św. Marka" 09.12.2016 katecheci  kl. IV-VI      
Gminny Konkurs "Kartka świąteczna wykonana techniką komputerową"" 22.12.2016 C. Kliczkowska, E. Bonkowska  kl. I-III      
'Kiedy gwiazdka jest już blisko" - Wigilijne Spotkanie uczniów klas 0-III 22.12.2016 C. Kliczkowska  kl. I-III      
Jasełka szkolne 22.12.2016 katecheci  kl. IV-VI      
Ogólnopolska Olimpiada "Olimpusek"  09.01.2017 E. Bonkowska  kl. I-III      
Apel "Bezpieczne ferie zimowe" 13.01.2017 opiekunowie grup wiekowych kl. I, II, III  kl. 0-III      
Bal karnawałowy 01.02.2017 I zmiana: J. Kulesza, E. Rutkowska, U. Sroka; II zmiana: J. Słomińska, G. Papierowska, E. Bonkowska  kl. I-III     czytaj
Szkolny Konkurs Plastyczny "Bezpieczne ferie zimowe z energią elektryczną"  03.02.2017 E. Bonkowska, M. Pruska        
Spotkanie klas I-III z panią kierownik Schroniska dla zwierząt "Przytulisko" w Chojnicach.
Zbiórka darów klas I-III dla schroniska.
 
08.02.2017 E. Bonkowska, I. Rudnik  uczniowie kl. I - III      
Dyskoteka karnawałowo-walentynkowa "W karnawale czas na bale" 21.02.2017 A. Leszczyńska, Samorząd Uczniowski        
Szkolny Konkurs Recytatorski dla Uczniów klas II i III 26.02.2017 R. Peplinska, J. Kowalewska  kl. II-III      
Konkurs Plastyczny pt. "Jezus w Ewangelii wg Św. Marka" 28.02.2017 katecheci  kl. I-III      
Szkolny Konkurs Recytatorski "I like poetry" 28.02.2017 B. Drewczyńska  kl. IV-VI      
Szkolny Konkurs Plastyczny "Jezus w Ewangelii wg św. Marka" 28.02.2017 katecheci  kl. IV-VI      
Szkolny Konkurs Recytatorski dla klas IV - VI 28.02.2017 B. Ringwelska  kl. IV-VI      
III Szkolny Konkurs Czytania po Kaszubsku "Czytamy kaszubskich poetów" 08.03.2017 A. Dzięcielska-Jasnoch  kl. IV-VI      
II Szkolny Konkurs Recytatorski Poezji Niemieckojęzycznej 09.03.2017 J. Miszke  kl. IV-VI      
Dzień językowy 09.03.2017 angliści  kl. IV-VI      
Zabawa z matematyką dla klas III i IV 14.03.2017 I. Fierek, J. Namirowska, J. Kowalewska, J. Fryzowska  kl. III i IV     czytaj
Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny" 16.03.2017 J. Polakiewicz  kl. I-VI      
Szkolny Rachmistrz klas IV, V, VI 16.03.2017 A. Połom, J. Namirowska  kl. IV-VI      
Konkurs profilaktyczny 30.03.2017 M. Narloch, M. Bienias-Cichowska  kl. I-III   czytaj  
Gminny Turniej BRD 30.03.2017 K. Mróz        
Popołudnie z językiem angielskim 31.03.2017 A. Leszczyńska, A. Wiencelewska  kl. IV_VI      
Szkolna Liga Przyrodnicza 31.03.2017 przyrodnicy  kl. IV-VI      
Żywa lekcja historii  31.03.2017 M. Talewski  kl. IV-VI      
Konkurs profilaktyczny dla klas IV  06.04.2017 M. Narloch  klasy IV      
Dzień z profilaktyką 06.04.2017 M. Narloch  klasy IV      
Szkolny Dzień Zdrowia 07.04.2017 E. Keister, A. Wiencelewska  klasy V      
XIV Rejonowy Przegląd Piosenki Dziecięcej 08.04.2017 M. Knitter, M. Łangowska  kl. 0-III      
Szkolny Konkurs Matematyczny dla uczniów kl. III 11.04.2017 J. Kowalewska, J. Fryzowska  kl. III      
Apel Wielkanocny 12.04.2017 katecheci  kl. IV-VI      
Szkolny Turniej Wielkanocny 13.04.2017 G. Papierowska, J. Słomińska, E. Bonkowska  kl. I-III      
Szkolny Konkurs Ortograficzny 14.04.2017 C. Kliczkowska, M. Kiełpińska-Chełminiak  kl. I-III      
Parafialny Konkurs na "Najpiękniejszą Palmę Wielkanocną" 14.04.2017 katecheci  kl. 0-VI      
Dzień Ziemi kl. I-III 21.04.2017 kl. I: J. Kulesza, E. Rutkowska; kl. II: L. Pozorska, M. Pruska-Rekowska; kl. III: M. Knitter, M. Łangowska  kl. I-III      
Gminny Konkurs Przyrodniczy dla klas II 21.04.2017 L. Pozorska, M. Pruska-Rekowska  kl. II      
Konkurs Piosenki Obcojęzycznej i Regionalnej 27.04.2017 kl. I-III  K. Zaranek, B. Drewczyńska, A. Dzięcielska-Jasnoch      
Szkolny Konkurs Przyrodniczy dla uczniów klas drugich 27.04.2017 L. Pozorska, M. Pruska-Rekowska  ucz. kl. II      
Dzień Ziemi 28.04.2017 przyrodnicy        
Szkolny Dzień Zdrowia 28.04.2017 A. Wiencelewska, E. Keister  kl. IV-VI      
Apel z okazji Święta 3 Maja 28.04.2017 historycy  kl. IV-VI      
Szkolny Konkurs Plastyczno-Logopedyczny "Wiosna radosna" 28.04.2017 E. Wamka  klasy 0 - III      
Liga Matematyczna - Słupsk 30.04.2017 A. Połom, J. Namirowska        
Szkolny Konkurs Zbiórki Makulatury 30.04.2017 E. Bąk  kl. I-VI      
Apel z okazji Świąt Majowych 05.05.2017 C. Kliczkowska, W. Kamińska   kl. I-III      
Popołudnie z książką i filmem z okazji Światowego Dnia Książki dla Dzieci 10.05.2017 bibliotekarze, poloniści  kl. IV-VI      
Szkolny Dzień Mleka 25.05.2017 L. Pozorska, M. Pruska-Rekowska  kl. I-III      
Ogólnopolski Konkurs Grafiki Komputerowej Bezpieczne wakacje" 31.05.2017 E. Bonkowska, K. Kosecki  kl. I-VI   czytaj  
Szkolny Konkurs Piosenki Religijnej 31.05.2017 katecheci  kl. IV-VI      
Gminny Konkurs Przyrodniczy dla klas IV 31.05.2017 E. Keister  kl. IV      
Szkolny Konkurs matematyka z przyrodą dla klas V 31.05.2017 E. Keister, J. Polakiewicz  kl. V      
Konkurs na najlepszego zbieracza nakrętek 31.05.2017 K. Mróz, A. Wiencelewska        
Wielki Maraton Czytelniczy 31.05.2017 M. Klaman, P. Muchowski  kl. I-VI      
Szkolny Matematyk Roku 2016/2017 31.05.2017 A. Polom  kl. V      
Regaty otwarcia sezonu żeglarskiego 2017 31.05.2017 T. Kędzierski, Cz. Sikora  klasy żeglarskie      
XVI Gminny Konkurs Ortograficzny "Zostań mistrzem ortografii" 31.05.2017 M. Gajewska, K. Porożyńska     czytaj  
Szkolny Konkurs na Najlepszego Historyka Szkoły 31.05.2017 B. Ringwelska, M. Talewski        
Regaty o Puchar Burmistrza Czerska 31.05.2017 T. Kędzierski, Cz. Sikora  klasy żeglarskie      
Szkolny Pokaz Talentów 01.06.2017 P. Gliszczyński        
Szkolny Konkurs na Najbardziej Zadbaną Klasę Lekcyjną 09.06.2017 E. Bonkowska        
Gminny Konkurs "Na baśń" 16.06.2017 G. Papierowska, R. Peplinska  kl. III      
Szkolny Konkurs na Najlepszego Zbieracza Baterii 16.06.2017 przyrodnicy  kl. I-VI      
Apel na zakończenie roku szkolnego "Nasze mocne i słabsze strony" 20.06.2017 opiekunowie grup wiekowych kl. I, II, III  kl. 0-III      
Konkurs wiedzy o szkole dla grup przedszkolnych 21.06.2017 I. Rudnik, J. Słomińska  grupy przedszkolne      
Szkolny Konkurs na Najbardziej Zgraną Klasę 23.06.2017 A. Leszczyńska, Samorząd Uczniowski         

Aktualizacja: Dyrekcja SP1 Czersk
Podręczniki
Wykaz podręczników na nowy rok szkolny 2017/2018, które należy zakupić we własnym zakresie
Klasy 1-7
Menu
DLA RODZICÓW
DLA NAUCZYCIELI
PANEL INFORMACYJNY
DLA SZÓSTOKLASISTY

Menu obiadowe

Prawo szkolne
O szkole
Czersk i okolice
Stowarzyszenie

SU
ZHP
Pedagog i psycholog
Logopeda
Rzecznik Praw Ucznia
Rycerstwo

Zajęcia pozalekcyjne
Kategorie newsów
Terminarz 2016/17
Sukcesy i uroczystości

Promocja Zdrowia
Ekologia
Sport
Żeglarstwo
Języki obce i regionalne
Biblioteka
Świetlica

Opracowania n-li
Plan lekcji

Najlepsi uczniowie
Gazetka szkolna
Rozrywka
Różne
Dla ucznia
Turnieje AGAR.IO
AGARIO-2016
AGARIO-2017

E-Matematyk Roku
Wszystko o konkursie
Logowanie

Zadania i ćwiczenia:
Zadania interaktywne

Przedmioty
Technika:
Technika (K.Mróz)

Historia:
Historia (M.Talewski)

Informatyka:
Informatyka (K.Kosecki)
Nasze Konkursy
Ogólnopolski Konkurs Grafiki Komputerowej "Bezpieczne Wakacje"
Wyniki poprzednich edycji konkursu:
rok 2017
rok 2016
rok 2015
rok 2014
rok 2013
rok 2012
rok 2011
rok 2010
rok 2009
rok 2008
rok 2007
rok 2006
Księga gości
KSIĘGA GOŚCI

STARA KSIĘGA GOŚCI
Shoutbox
Zaloguj się, by móc pisać w shoutbox.

szynka23
23.02.17 19:08
5c w agar.io wygra je! je!

Marycha
27.04.16 13:37
4c najlepsza jest! Pozdro!

szynka23
18.04.16 04:28
Pozdro 4c

Irena0511
07.03.16 19:11
Pozdro dla 6a Xd

tymbarklat80
03.03.16 05:58
pozdro dla 5a

toorie
13.01.16 13:22
Pozdrówka dla 5a 2015/2016 :3

kryha24
27.06.15 13:13
Ode mnie dla wszystkich klas szustych 2015r. https://www.youtube.com/w
atch?t=27&v=hzT3NVPL_kc


Kubus1908
04.06.15 20:13
Pozdro dla 6F

kryha24
19.05.15 13:53
Wyrazy współczucia dla pani Joli Kowalewskiej i jej rodziny

Kawowy678
20.03.15 14:32
lol

Archwium
26543432 Unikalnych Wizyt
Powered by PHP-Fusion © 2003-2017
Kazimierz Kosecki SP1 Czersk
Theme Designed by: Brimstone