Biuletyn Informacji publicznej  Stowarzyszenie Przyjaciół "Jedynki"Szkoła Promująca Zdrowie
   GłównaPocztaKontaktE–podręcznikiGoogle AppsOffice 365E-dziennikPlan lekcji
Wtorek, 13 listopada 2018 r. Do WAKACJI tylko 220 dni.    
Terminarz
Klasy I-III
» Uroczystości szkolne
» Apele
» Konkursy
  - szkolne
  - gminne
  - inne
» Wycieczki
» Ewaluacja
  - zewnętrzne
  - wewnętrzne
» Zadowy sportowe
  - szkolne
  - gminne
  - inne
» Sprawy różne
» Wszystkie I-III

Klasy IV-VI
» Uroczystości szkolne
» Apele
» Konkursy
  - szkolne
  - gminne
  - inne
» Wycieczki
» Ewaluacja
  - zewnętrzne
  - wewnętrzne
» Zadowy sportowe
  - szkolne
  - gminne
  - inne
» Sprawy różne
» Wszystkie IV-VI

Klasy I-VI
» Wszystkie I-VI



Archiwum
Rok szkolny:
» 2016/2017
» 2015/2016
» 2014/2015
» 2013/2014
» 2012/2013
» 2011/2012
» 2010/2011
» 2009/2010
» 2008/2009
» 2007/2008

» lata poprzednie
 Terminarz imprez i uroczystości

Terminarz konkursów, wycieczek, imprez, sprawdzianów.
Rok szkolny 2017/2018

Klasy: Wszystkie   Dział: Wszystkie
NazwaTerminOdpowiedzialnyUczestnicyUwagiRegulaminJak było?
Szkolny konkurs na najlepiej dyżurującą klasę 20.09.2017 A. Leszczyńska  klasy VI- VII      
VII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia 29.09.2017 A. Połom, J. Namirowska  III- VII      
Święto Drzewa 10.10.2017 E. Keister  klasy IV - VII      
Akcja ,,Wspieramy schronisko dla zwierząt" 11-13.10.2017 E. Bonkowska, I. Rudnik  klasy I-III      
Słupska liga matematyczna 16.10.2017 matematycy  klasy V- VII      
Szkolny dzień czystych rąk 17.10.2017 A. Leszczyńska, SU  Klasy I      
Kuratoryjny konkurs matematyczny 25.10.2017 M. Szulc  klasy VI - VII      
Szkolny Etap Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego dla klas IV - VII 26.10.2017 B. Drewczynska  uczniowie klas IV - VII      
Liga przyrodnicza 02.11.2017 przyrodnicy  klasy IV - VI      
Liga biologiczna 02.11.2017 B. Spica, E. Bąk  klasy VII      
Liga geograficzna 02.11.2017 D. Szlachcikowska, K. Chmielewska  klasy VII      
Śniadanie Daje Moc 08.11.2017 E. Bonkowska  klasy I-III      
Apel z okazji Święta Niepodległości 10.11.2017 K. Porożynska, M. Talewski  Kl. IV - VII      
Rejonowy konkurs plastyczny ,,Płynie Wisła płynie po polskiej krainie" 10.11.2017 M. Knitter, M. Łangowska  klasy 0-III      
Apel z okazji Święta Szkoły 15.11.2017 K. Ebertowska  klasy IV - VII      
Szkolny Konkurs Korczakowski 15.11.2017 B. Ringwelska  klasy IV      
Święto Szkoły 15.11.2017 Dyrekcja  klasy I-VII      
XII Międzynarodowy Konkurs Informatyczny ,,Bóbr" 16.11.2017 E. Bonkowska  klasy I-III      
Popołudnie z podróżą 20.11.2017 K. Chmielewska  VII      
Dyskoteka Andrzejkowa 23.11.2017 M. Szmagliński , harcerze  klasy IV-VII      
Konkurs wiedzy o patronie 23.11.2017 I. Rudnik, J. Słomińska  klasy III      
Światowy Dzień Pluszowego Misia 01.12.2017 E. Bonkowska, U. Sroka, biblioteka  klasy I i II      
IX Konkurs Biblijny ,,Braterstwo w Biblii"- konkurs wiedzy 07.12.2017 katecheci  klasy IV - VII      
Przedstawienie Bożonarodzeniowe 20.12.2017 B. Rostankowska, J. Jażdżewska, L. Pozorska  klasy I-VII      
E- matematyk 06.01.2018 K. Kosecki  klasy IV - VII      
Ogólnopolska Olimpiada ,Olimpusek" 08.01.2018 E. Bonkowska  klasy I-III      
IX Konkurs Biblijny ,Braterstwo w Biblii"- konkurs plastyczny dla klas I-III 11.01.2018 Katecheci  klasy I-III      
Dyskoteka Karnawałowa 16.01.2018 A. Leszczyńska, SU  Klasy V- VII      
Szkolny konkurs ,,Bezpieczne ferie zimowe z energią elektryczną" 24.01.2018 E. Bonkowska, L. Bieszke - Wolf  klasy I-III      
Konkurs Kolęd i Pastorałek 25.01.2018 Katecheci  klasy IV - VI      
Bal karnawałowy 26.01.2018 E. Rutkowska, J. Kulesza, G. Papierowska, J. Słomińska  klasy I-III      
Szkolny Konkurs Recytatorski "I like poetry" dla klas I - III luty 2018 K. Zaranek, B. Drewczynska  klasy I - III      
Dzień Bezpiecznego Internetu 13.02.2018 E. Bonkowska  klasyI-III      
Konkurs profilaktyczny ,,Stop cyberprzemocy" 13.02.2018 A. Leszczyńska, SU  Klasy IV - VII      
Szkolny konkurs recytatorski 19.02.2018 poloniści  klasy IV - VII      
Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego 21.02.2018 K. Porożynska  klasy IV - VII      
Konkurs matematyczny PANGEA 28.02.2018 A. Połom  klasy IV - VII      
Szkolny konkurs recytatorski dla klas II i III 02.03.2018 J. Kowalewska, R. Peplińska  klasy II-III      
Szkolny konkurs profilaktyczny dla klas I-V 14.03.2018 M. Narloch, E. Wamka, J. Kornaś  klasy I-III      
Konkurs matematyczny KANGUR 15.03.2018 M. Szulc  klasy IV - VII      
Konkurs przyrodniczy dla klas III 15.03.2018 L. Pozorska, L. Bieszke- Wolf  klasy III      
Szkolny Dzień Zielony 21.03.2018 A. Leszczyńska, SU  Klasy I- VII      
Popołudnie z podróżą 22.03.2018 K. Chmielewska  klasy VII      
Turniej poszukiwaczy witamin 23.03.2018 C. Kliczkowska, W. Kamińska  Klasy I      
Konkurs matematyczny Rachmistrz  21-23.03.2018 Matematycy  klasy IV - 23 marca
klasy V - 21 marca
klasy VI - 22 marca 
     
Parafialny Konkurs na Najpiękniejszą Palmę Wielkanocną 25.03.2018 Katecheci  I - VII      
Turniej wielkanocny 27.03.2018 G. Papierowska, J. Słomińska, E. Bonkowska  klasy I-III      
Apel Wielkanocny 28.03.2018 Katecheci  klasy IV - VII      
Szkolny Konkurs Recytatorski Poezji Niemieckojęzycznej  marzec 2018 J. Miszke  uczniowie klas V - VII      
Gminny konkurs ,,Kartka świąteczna" wykonana technika komputerową 09.04.2018 E. Bonkowska, C. Kliczkowska  klasy I-III      
Szkolny konkurs matematyczny dla klas III 09.04.2018 C. Kliczkowska  klasy III      
Dzień Zdrowia dla klas II 10.04.2018 E. Rutkowska, J. Kulesza   klasy II      
Gminny Turniej BRD kwiecień K. Mróz  klasy VI-VII      
XV Rejonowy Przegląd Piosenki Dziecięcej - Ośrodek Kultury w Czersku 14.04.2018 M. Knitter, M. Łangowska  klasy 0-III      
Teleturniej profilaktyczny kwiecień 2018 M. Narloch, E. Wamka, J. Kornaś  klasy IV      
Dzień Ziemi dla klas I 20.04.2018 M. Knitter, M. Łangowska  klasy I      
Dzień Ziemi 22.04.2018 przyrodnicy  klasy IV - VII      
Dzień Ziemi dla klas III 23.04.2018 L. Pozorska, L. Bieszke- Wolf, J. Kulesza  Klasy III      
Szkolny konkurs matematyczny dla klas III 24.04.2018 J. Kowalewska, I. Rudnik  klasy III      
Szkolny konkurs pięknego czytania  25.04.2018 K. Porożynska  klasy IV 5. i 6. godzina lekcyjna, sala nr 9     
Apel z okazji Święta Konstytucji 3 Maja 27.04.2018 H. Fryca, VII D  klasy IV - VII      
Szkolny Konkurs Ortograficzny dla klas VII 27.04.2018 K. Porożynska  Uczniowie klas VII w sali nr 43, o godz. 12.45     
Szkolny konkurs recytatorski poezji niemieckojęzycznej 10.05.2018 J. Miszke, D. Oksentowicz  klasy V, VI, VII      
Matematyczno-przyrodniczy ,,Czar par" 11.05.2018 J. Polakiewicz, E. Keister  klasy V      
Szkolny matematyk roku 14.05.2018 A. Połom  klasy IV- VII      
Święto Wolnej Książki 15.05.2018 K. Ebertowska, biblioteka  klasy IV - VII      
Szkolny konkurs logopedyczny dla uczniów klas III - "Łamańce językowe" 08.05. - 15.05.2018 E. Wamka  Uczniowie klas III      
Dzień książki 17.05.2018 C. Kliczkowska, W. Kaminska  klasy I-III      
Szkolny Konkurs Piosenki Regionalnej i Obcojęzycznej dla klas IV - VII maj 2018 B. Drewczynska  uczniowie klas IV - VII      
Szkolny konkurs plastyczno-logopedyczny 21.05.2018 E. Wamka  klasy I-III      
Dzień Mleka dla klas III 25.05.2018 L. Pozorska, L. Bieszke- Wolf, J. Kulesza  klasy III      
Szkolny pokaz talentów ,,Pokaż na co Cię stać" 26.05.2018 E. Pruszak, P. Gliszczyński, B. Jażdżewska,opiekunowie grup wiekowych        
Dzień Patrioty 27.05.2018 A. Leszczyńska, SU  Klasy I-VII      
XIII Ogólnopolski Konkurs Grafiki Komputerowej ,,Bezpieczne wakacje" 31.05.2018 E. Bonkowska, K. Kosecki  Klasy I-VII   czytaj  
Szkolny konkurs na najbardziej zadbana sale lekcyjną 31.05.2018 E. Bonkowska, B. Ringwelska  klasy I-VII      
Festyn prozdrowotny z okazji Dnia Dziecka 01.06.2018 dyrekcja  klasy I- VII      
Szkolny Konkurs na Najlepszego Historyka Szkoły 05.06.2018 M. Talewski, B. Ringwelska  klasy VII      
Konkurs wiedzy o szkole dla 6-latków 14.06.2018 J. Słomińska, I. Rudnik  przedszkolaki      
Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018 22.06.2018 Dyrekcja  Nauczyciele, uczniowie i rodzice     czytaj

Aktualizacja: Dyrekcja SP1 Czersk
Dla ucznia
Regulaminy:
Konkursy 2018/2019
Menu
DLA RODZICÓW
DLA NAUCZYCIELI
PANEL INFORMACYJNY
DLA ÓSMOKLASISTY

Menu obiadowe

Prawo szkolne
O szkole
Czersk i okolice
Stowarzyszenie

SU
ZHP
Pedagog i psycholog
Logopeda
Rzecznik Praw Ucznia
Rycerstwo

Zajęcia pozalekcyjne
Kategorie newsów
Terminarz 2018/19
Sukcesy i uroczystości

Promocja Zdrowia
Ekologia
Sport
Żeglarstwo
Języki obce i regionalne
Biblioteka
Świetlica

Opracowania n-li
Plan lekcji

Najlepsi uczniowie
Gazetka szkolna
Rozrywka
Różne
Dla ucznia
Regulaminy
Konkursy 2018/2019

Turnieje AGAR.IO
AGARIO-2016
AGARIO-2017

E-Matematyk Roku
Wszystko o konkursie
Logowanie

Zadania i ćwiczenia:
Zadania interaktywne

Przedmioty
Technika:
Technika (K.Mróz)

Historia:
Historia (M.Talewski)

Informatyka:
Informatyka (K.Kosecki)
Nasze Konkursy
Ogólnopolski Konkurs Grafiki Komputerowej "Bezpieczne Wakacje"
Wyniki poprzednich edycji konkursu:
rok 2018
rok 2017
rok 2016
rok 2015
rok 2014
rok 2013
rok 2012
rok 2011
rok 2010
rok 2009
rok 2008
rok 2007
rok 2006
Księga gości
KSIĘGA GOŚCI

STARA KSIĘGA GOŚCI
Shoutbox
Zaloguj się, by móc pisać w shoutbox.

szynka23
23.02.17 19:08
5c w agar.io wygra je! je!

Marycha
27.04.16 13:37
4c najlepsza jest! Pozdro!

szynka23
18.04.16 04:28
Pozdro 4c

Irena0511
07.03.16 19:11
Pozdro dla 6a Xd

tymbarklat80
03.03.16 05:58
pozdro dla 5a

toorie
13.01.16 13:22
Pozdrówka dla 5a 2015/2016 :3

kryha24
27.06.15 13:13
Ode mnie dla wszystkich klas szustych 2015r. https://www.youtube.com/w
atch?t=27&v=hzT3NVPL_kc


Kubus1908
04.06.15 20:13
Pozdro dla 6F

kryha24
19.05.15 13:53
Wyrazy współczucia dla pani Joli Kowalewskiej i jej rodziny

Kawowy678
20.03.15 14:32
lol

Archwium
35112608 Unikalnych Wizyt
Powered by PHP-Fusion © 2003-2018
Kazimierz Kosecki SP1 Czersk
Theme Designed by: Brimstone