Biuletyn Informacji publicznej  Stowarzyszenie Przyjaciół "Jedynki"Szkoła Promująca Zdrowie
   GłównaPocztaKontaktE–podręcznikiGoogle AppsOffice 365E-dziennikPlan lekcji
Środa, 18 września 2019 r. Do WAKACJI tylko 282 dni.    
Terminarz
Klasy 0-III
» Uroczystości szkolne
» Apele
» Projekty
» Konkursy
  - szkolne
  - gminne
  - powiatowe
  - rejonowe
  - woj. i ogólnopolskie
  - inne
» Wycieczki
» Ewaluacja
  - zewnętrzne
  - wewnętrzne
» Zadowy sportowe
  - szkolne
  - gminne
  - powiatowe
  - rejonowe
  - woj. i ogólnopolskie
  - inne
» Sprawy różne
» Wszystkie 0-III

Klasy IV-VIII
» Uroczystości szkolne
» Apele
» Projekty
» Konkursy
  - szkolne
  - gminne
  - powiatowe
  - rejonowe
  - woj. i ogólnopolskie
  - inne
» Wycieczki
» Ewaluacja
  - zewnętrzne
  - wewnętrzne
» Zadowy sportowe
  - szkolne
  - gminne
  - powiatowe
  - rejonowe
  - woj. i ogólnopolskie
  - inne
» Sprawy różne
» Wszystkie IV-VIII

Klasy 0-VIII
» Wszystkie 0-VIII



Archiwum
Rok szkolny:
» 2019/2020
» 2018/2019
» 2017/2018
» 2016/2017
» 2015/2016
» 2014/2015
» 2013/2014
» 2012/2013
» 2011/2012
» 2010/2011
» 2009/2010
» 2008/2009
» 2007/2008

» lata poprzednie
 Terminarz imprez i uroczystości

Terminarz konkursów, wycieczek, imprez, sprawdzianów.
Rok szkolny 2018/2019

Klasy: 0-3   Dział: Wszystkie
NazwaTerminOdpowiedzialnyUczestnicyUwagiRegulaminJak było?
Międzynarodowy Dzień Kropki wrzesień 2018 M. Knitter, M. Łangowska        
Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia  28.09.2018 A. Połom  wszyscy      
Akcja "Wspieramy schronisko dla zwierząt" w Chojnicach 15.10.2018 E. Bonkowska, I. Rudnik        
XVI Rejonowy Konkurs Plastyczny "Piękna nasza Polska cała" październik 2018 M. Knitter, M. Łangowska        
Dzień Śniadanie Daje Moc 08.11.2018 E. Bonkowska        
Konkurs wiedzy o patronie J. Korczaku listopad 2018 J. Kulesza, I. Rudnik  klasy III      
Międzynarodowy konkurs informatyczny "Bóbr" 16.11.2018 E. Bonkowska        
Konkurs plastyczny z języka angielskiego  listopad 2018 K. Miętka  klasy I-III      
Święto Misia z książką 23.11.2018 E. Bonkowska, U. Sroka, bibliotekarze        
Akcja charytatywna "Podaruj radość"  14.12.2018 E. Bonkowska        
Jasełka szkolne dla klas I-VIII grudzień 2018 katecheci, L. Pozorska        
Rejonowy konkurs "Kartka świąteczna wykonana techniką komputerową" 21.12.2018 E. Bonkowska, C. Kliczkowska        
Ogólnopolska Olimpiada OLIMPUSEK 07.01.2019 E. Bonkowska        
Turniej poszukiwaczy witamin styczeń 2019 C. Kliczkowska, W. Kamińska        
Bal karnawałowy styczeń 2019 E. Rutkowska, J. Kulesza  klasy I-III      
Konkurs kolęd i pastorałek styczeń 2019 katecheci, L. Pozorska        
Dzień Bezpiecznego Internetu 05.02.2019 E. Bonkowska        
Konkurs recytatorski (kl. II i III) luty 2019 J. Kowalewska, C. Kliczkowska        
Konkurs przyrodniczy klas I marzec 2019 L. Pozorska, M. Łobocka  klasy I      
Gminny konkurs wiedzy o regionie marzec 2019 A. Dzięcielska-Jasnoch        
Wielkanocny Tydzień Kreatywności 08.04.2019 E. Bonkowska, C. Kliczkowska, M. Łobocka        
Konkurs ortograficzny dla klas III kwiecień 2019 C. Kliczkowska, W. Kamińska  klasy III      
Konkurs plastyczno - logopedyczny (kl. 0-III) kwiecień 2019 E. Wamka  klasy 0 - III      
Dzień Ziemi kwiecień 2019 M. Knitter, M. Łangowska   klasy II      
Dzień Ziemi (klasy I) kwiecień 2019 L. Pozorska, M. Łobocka  klasy I      
Dzień Zdrowia klas III kwiecień 2019 E. Rutkowska, J. Kulesza  klasy III      
Apel wielkanocny  kwiecień 2019 katecheci        
XVI Rejonowy Przegląd Piosenki Dziecięcej kwiecień 2019 M. Knitter, M. łangowska        
Apel z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja maj 2019 C. Kliczkowska, W. Kamińska, E Bonkowska        
Eliminacje szkolne rejonowych zawodów sportowych "Mały Olimpijczyk" 10.05.2019 E. Bonkowska, U. Sroka, M. Łobocka        
Parafialny konkurs na Najpiękniejszą Palmę Wielkanocną maj 2019 Katecheci        
Zajęcia czytelnicze "Spotkania z książką dla klas I" maj 2019 C. Kliczkowska, W. Kamińska        
Dzień Mleka klas I-III maj 2019 L. Pozorska, M. Łobocka  klasy I-III      
Konkurs matematyczny (klasy III) maj 2019 J. Kowalewska, I. Rudnik  klasy III      
Rejonowe zawody sportowe "Mały Olimpijczyk" 15.05.2019 E. Bonkowska, U. Sroka, M. Łobocka        
XIV Ogólnopolski Konkurs Grafiki Komputerowej "Bezpieczne wakacje" 31.05.2019 E. Bonkowska, K. Kosecki  uczniowie klas 1-8   czytaj  
Rozgrywki sportowe klas III czerwiec 2019 E. Rutkowska, J. Kulesza        
Konkurs wiedzy o szkole dla dzieci sześcioletnich czerwiec 2019 J. Kulesza, I Rudnik        

Aktualizacja: Nauczyciele SP1 Czersk
Podręczniki
Wykaz podręczników na nowy rok szkolny 2019/2020, które należy zakupić we własnym zakresie
Klasy 1-8
Oddziały przedszkolne
Menu
DLA RODZICÓW
DLA NAUCZYCIELI
PANEL INFORMACYJNY
DLA ÓSMOKLASISTY

Menu obiadowe

Prawo szkolne
O szkole
Czersk i okolice
Stowarzyszenie

SU
ZHP
Pedagog i psycholog
Logopeda
Rzecznik Praw Ucznia
Rycerstwo

Zajęcia pozalekcyjne
Kategorie newsów
Terminarz 2019/2020
Sukcesy i uroczystości

Promocja Zdrowia
Ekologia
Sport
Żeglarstwo
Języki obce i regionalne
Biblioteka
Świetlica

Opracowania n-li
Plan lekcji

Najlepsi uczniowie
Gazetka szkolna
Rozrywka
Różne
Dla ucznia
Regulaminy
Konkursy 2018/2019

Turnieje AGAR.IO
AGARIO-2016
AGARIO-2017

E-Matematyk Roku
Wszystko o konkursie
Logowanie

Zadania i ćwiczenia:
Zadania interaktywne

Przedmioty
Technika:
Technika (K.Mróz)

Historia:
Historia (M.Talewski)

Informatyka:
Informatyka (K.Kosecki)
Nasze Konkursy
Ogólnopolski Konkurs Grafiki Komputerowej "Bezpieczne Wakacje"

REGULAMIN
Wyniki poprzednich edycji konkursu:
rok 2019
rok 2018
rok 2017
rok 2016
rok 2015
rok 2014
rok 2013
rok 2012
rok 2011
rok 2010
rok 2009
rok 2008
rok 2007
rok 2006
Księga gości
KSIĘGA GOŚCI

STARA KSIĘGA GOŚCI
43136033 Unikalnych Wizyt
Powered by PHP-Fusion © 2003-2019
Kazimierz Kosecki SP1 Czersk
Theme Designed by: Brimstone