IV Gminny Konkurs Języka Angielskiego "Master of English"
Dodany przez admin dnia 14.05.2014
Jak to niektóre przesądne osoby śmiałyby powiedzieć, że 13 maja to dzień pechowy, to dla naszej szkoły wcale się takim nie okazał. Właśnie w ten dzień nasi uczniowie z klas VI-tych wzięli udział w IV Gminnym Konkursie Języka Angielskiego "Master of English", który tym razem odbył się w Zespole Szkół w Łęgu. Naszą szkołę reprezentowali: Julia Leszczyńska i Maksymilian Grzelak z VI a, Wiktoria Borzyszkowska i Łukasz Osowski z VI B oraz Mikołaj Węsierski z VI d. W sumie, w szranki językowe stanęło 20 uczniów z naszej gminy.
Pełna Treść

IV Gminny Konkurs Języka Angielskiego "Master of English"

Jak to niektóre przesądne osoby śmiałyby powiedzieć, że 13 maja to dzień pechowy, to dla naszej szkoły wcale się takim nie okazał. Właśnie w ten dzień nasi uczniowie z klas VI-tych wzięli udział w IV Gminnym Konkursie Języka Angielskiego "Master of English", który tym razem odbył się w Zespole Szkół w Łęgu. Naszą szkołę reprezentowali: Julia Leszczyńska i Maksymilian Grzelak z VI a, Wiktoria Borzyszkowska i Łukasz Osowski z VI B oraz Mikołaj Węsierski z VI d. W sumie, w szranki językowe stanęło 20 uczniów z naszej gminy. W I etapie pisemnym trwającym godzinę, uczestnicy musieli wykazać się wiedzą gramatyczno-leksykalną. Pięć osób, które najlepiej napisały ten test, przeszły do kolejnego ustnego etapu. I tak, po podliczeniu wszystkich punktów wyłoniono zwycięzców :
I m. - Wiktoria Borzyszkowska ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. J. Korczaka w Czersku
II m. - Łukasz Klinger ze Szkoły Podstawowej w Rytlu
III m. - Kinga Bartkowiak ze Szkoły Podstawowej im. T Kościuszki w Łęgu
IV m. - Laura Szpręga ze Szkoły Podstawowej w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Czersku
V m. - Mikołaj Węsierski ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. J. Korczaka w Czersku.
Atmosfera była naprawdę świetna, za co bardzo serdecznie dziękujemy tegorocznym gospodarzom konkursu.
Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy, a laureaci nagrody. Zwycięzcom gratulujemy, a ich opiekunom składamy wielkie podziękowania za przygotowanie swoich podopiecznych.
Gratulujemy!

Opr. Beata Drewczynska