Konkurs profilaktyczny - "Dziękuję, ja się nie truję!"
Dodany przez admin dnia 06.06.2014
Czwarta edycja konkursu profilaktycznego za nami. W tym roku przebiegał on pod hasłem "Dziękuję, ja się nie truję!". Nadrzędnym celem konkursu jest uformowanie nawyków poczucia odpowiedzialności za bezpieczeństwo oraz zdrowie własne i innych, a także kształtowanie umiejętności radzenia sobie w różnych sytuacjach szkolnych i pozaszkolnych.. Wzięła w nim udział rekordowa ilość uczestników! Aż 52 uczniów w środę, 28 maja 2014 r. przystąpiło do rozwiązania testu.
Pełna Treść
Czwarta edycja konkursu profilaktycznego za nami. W tym roku przebiegał on pod hasłem "Dziękuję, ja się nie truję!". Nadrzędnym celem konkursu jest uformowanie nawyków poczucia odpowiedzialności za bezpieczeństwo oraz zdrowie własne i innych, a także kształtowanie umiejętności radzenia sobie w różnych sytuacjach szkolnych i pozaszkolnych.. Wzięła w nim udział rekordowa ilość uczestników! Aż 52 uczniów w środę, 28 maja 2014 r. przystąpiło do rozwiązania testu. Należało udzielić odpowiedzi na 20 pytań, uzupełnić zdania podanymi wyrazami, ułożyć z rozsypanki literowej przysłowia promujące zdrowie i napisać hasło reklamujące zdrowy styl życia. Poziom odpowiedzi był bardzo wysoki, a rywalizacja wyrównana.
W związku z tym komisja konkursowa postanowiła nagrodzić następujące osoby: Weronikę Urbańską z kl. V b ( I miejsce), Kalinę Warnke z kl. IV d ( II miejsce) i Michell Wojciechowską z kl. IV d oraz Julię Leszczyńską z kl. VI a (III miejsce).
Ponadto dwie osoby otrzymały wyróżnienia: Zuzanna Lamczyk z kl. IV f i Ewelina Januszewska z kl. IV b.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i zapraszamy za rok.

Organizatorki