Gminny Konkursu z Języka Angielskiego
Dodany przez admin dnia 16.05.2016
12 maja odbyła się VI już edycja gminnego konkursu z języka angielskiego "Master of English". Tym razem w Szkole Podstawowej w Rytlu. Poziom wiedzy wszystkich uczestników był naprawdę wyrównany. Uczniowie naszej szkoły zajmują zazwyczaj czołowe miejsca w tym konkursie. Tak też stało się i tym razem. Wiktoria Światowa (VI d), po etapie ustnym, uplasowała się na wysokim II miejscu. Tuż za Wiktorią, III wynik uzyskał Karol Hinc (VI b).
Pełna Treść
12 maja odbyła się VI już edycja gminnego konkursu z języka angielskiego "Master of English". Tym razem w Szkole Podstawowej w Rytlu. Poziom wiedzy wszystkich uczestników był naprawdę wyrównany. Uczniowie naszej szkoły zajmują zazwyczaj czołowe miejsca w tym konkursie. Tak też stało się i tym razem. Wiktoria Światowa (VI d), po etapie ustnym, uplasowała się na wysokim II miejscu. Tuż za Wiktorią, III wynik uzyskał Karol Hinc (VI b). Na wyróżnienie zasługują również pozostali nasi uczestnicy: Kalina Warnke (VI d), Laura Czapiewska(VI a), Paweł Łangowski (VI a) oraz Marek Szulc (VI b), gdyż od tzw. "podium" dzieliły ich pojedyncze punkty.
Gospodarze konkursu zadbali o miłą atmosferę, ciekawe nagrody oraz drobne upominki dla pozostałych konkursowiczów. Nie obyło się też bez słodkiego poczęstunku.
Wszystkim uczestnikom dziękujemy, a nagrodzonym gratulujemy!
Opr. B. Drewczynska