Konkurs Plastyczny - "Skarbonka"
Dodany przez admin dnia 17.06.2018
Bank Spółdzielczy w Czersku objął patronat nad Konkursem Plastycznym „ Skarbonka” organizowanym przez naszą szkołę. Adresatami konkursu byli uczniowie klas I-III. Zadaniem uczestników było wykonanie skarbonki. Komisja konkursowa w składzie: Barbara Jażdżewska, Beata Karczyńska spośród zgłoszonych prac wybrała sześć spełniających kryteria regulaminowe (pomysłowość, estetyka, użytkowość).
Pełna Treść

KONKURS PLASTYCZNY „SKARBONKA”

Bank Spółdzielczy w Czersku objął patronat nad Konkursem Plastycznym „Skarbonka” organizowanym przez naszą szkołę. Adresatami konkursu byli uczniowie klas I-III. Zadaniem uczestników było wykonanie skarbonki. Komisja konkursowa w składzie: Barbara Jażdżewska, Beata Karczyńska spośród zgłoszonych prac wybrała sześć spełniających kryteria regulaminowe (pomysłowość, estetyka, użytkowość). Laureatami konkursu zostali:
I miejsce - Maksymilian Łangowski
II miejsce - Aleksander Zielke
III miejsce - Julia Sawicka
Wyróżnienia: Martyna Reszczyńska, Patrycja Chmielewska, Szymon Karliński
11 czerwca br. prezes Banku Katarzyna Światowa wręczyła zwycięzcom dyplomy i nagrody - finansowe gry planszowe.
Wieczór z grą Monopol, Eurobusiness czy Biznes po polsku raz w tygodniu lub w miesiącu to nie tylko fundament lepszych relacji rodzinnych, ale i edukacji ekonomicznej. To możliwość omówienia związanych z pieniędzmi działań adekwatnych do wieku-powiedziała, dziękując za patronat i ufundowanie nagród organizatorka konkursu Ewa Bonkowska.
Koordynatorka obchodów Światowego Tygodnia Pieniądza w SP1 Czersk Maria Gajewska złożyła serdeczne podziękowania Pani Iwonie Sabiniarz – wiceprezes Banku Spółdzielczego w Czersku i wolontariuszce w programie Bakcyl za współpracę w promowaniu edukacji finansowej w szkole podstawowej.