III Gminny Konkurs Informatyczny
Dodany przez admin dnia 15.05.2007
15 maja 2007r. odbył się III Gminny Konkurs Informatyczny. W zmaganiach konkursowych brało udział 8 dwuosobowych drużyn ze Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Czersku i naszej szkoły. Do rozwiązania był test obejmujący wiedzę teoretyczną z informatyki a także 4 zadania praktyczne. W zadaniach tych należało wykazać się umiejętnością posługiwania się systemem operacyjnym Windows, edytorem tekstu i arkuszem kalkulacyjnym. (...)
Pełna Treść
15 maja 2007r. odbył się III Gminny Konkurs Informatyczny. W zmaganiach konkursowych brało udział 8 dwuosobowych drużyn ze Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Czersku i naszej szkoły. Do rozwiązania był test obejmujący wiedzę teoretyczną z informatyki a także 4 zadania praktyczne. W zadaniach tych należało wykazać się umiejętnością posługiwania się systemem operacyjnym Windows, edytorem tekstu i arkuszem kalkulacyjnym.
Komisja w składzie Bożena Lewinska i Alicja Fierek przyznała następujące miejsca:
Miejsce
Imię i nazwisko Ilość punktów Szkoła
I
Jażdżewski Maciej
Fierek Filip
52
SP1 Czersk
II
Fierek Dawid
Sadowska Agata
51
SP1 Czersk
III
Grzelak Marek
Landowski Maksymilian
49
SP1 Czersk
IV Fidurski Karol
Lenz Robert
48
ZS Czersk
V
Superczyńska Magdalena
Żaneta Groth
46
SP1 Czersk
VI Brzeziński Krzysztof
Kaszubowski Damian
42
ZS Czersk
Stryszek Marcin
Karczyński Dawid
42
SP1 Czersk
VII Prolejko Julian
Polakowski Dominik
39
ZS Czersk
Na pochwałę zasługuje drużyna ZS Czersk w składzie: Prolejko Julian i Polakowski Dominik, którzy jako uczniowie czwartej klasy (gdzie pozostali to szósta klasa) poradzili sobie bardzo dobrze z zadaniami.
GRATULACJE DLA WSZYSTKICH
Kazimierz Kosecki