LENA I BOGNA PRELEGENTKAMI NA III MIĘDZYNARODOWYM DNIU PLECAKA
Dodany przez admin dnia 10.11.2020
Kira Sukhoboichenko, bohaterka książki Justyny Sucheckiej ”Young Power”, zaprosiła naszą szkołę do współtworzenia III Międzynarodowego Dnia Plecaka, który objęty był patronatem Instytutu Praw Dziecka im. Janusza Korczaka i Międzynarodowej Kapituły „Orderu Uśmiechu”. 15 października br. w konferencji online moderowanej przez Kirę udział wzięły jako spikerki Lena Gogolewska (VIa) oraz Bogna Knuth (VIIIc). Wystąpiły wraz z 28 prelegentami z 10 państw (Austrii, Cypru, Sudanu, Ukrainy, Erytei, Hiszpanii, Niemiec, USA i Polski). Dziewczęta opowiedziały o swoich pasjach i marzeniach. Publikujemy nagranie ich wystąpień z nadzieją, że będą dla Was (uczniów) inspiracją i dodadzą odwagi, bo jak mówi organizatorka konferencji „ Warto ryzykować i iść naprzód”.
Pełna Treść

LENA I BOGNA PRELEGENTKAMI NA III MIĘDZYNARODOWYM DNIU PLECAKA

Kira Sukhoboichenko, bohaterka książki Justyny Sucheckiej ”Young Power”, założycielka Fundacji Latających Plecaczków, zaprosiła naszą szkołę do współtworzenia III Międzynarodowego Dnia Plecaka, który objęty był patronatem Instytutu Praw Dziecka im. Janusza Korczaka i Międzynarodowej Kapituły „Orderu Uśmiechu”.
15 października br. w konferencji online moderowanej przez Kirę udział wzięły jako spikerki Lena Gogolewska (VIa) oraz Bogna Knuth (VIIIc). Wystąpiły wraz z 28 prelegentami z 10 państw (Austrii, Cypru, Sudanu, Ukrainy, Erytei, Hiszpanii, Niemiec, USA i Polski).
Dziewczęta opowiedziały o swoich pasjach i marzeniach. Lena o jeździe konnej i podróżach, Bogna o zamiłowaniu do śpiewu.
Publikujemy nagranie ich wystąpień z nadzieją, że będą dla Was (uczniów) inspiracją i dodadzą odwagi, bo jak mówi organizatorka konferencji „ Warto ryzykować i iść naprzód”.
Zamieszczamy też link do całej transmisji (Zob. https://tiny.pl/7kgl9) , w której poruszono m.in. tematy: Świat 2020, Jak pandemia zmieniła podejście do nauczania? Jak wygląda obecnie nauczanie w różnych krajach? Jak młodzi ludzie zmieniają świat-historie i pomysły dzieci i nastolatków z całego świata. Wyzwania dla rodziców-jak radzą sobie podczas pandemii z nauczaniem dzieci.
Zapraszamy uczniów, rodziców, nauczycieli w wolnej chwili do obejrzenia i zapoznania się z wizją świata przyszłości.

Maria Gajewska