Dwa ognie – półfinał wojewódzki
Dodany przez admin dnia 25.04.2022
Dziewczęta „o włos” do finału wojewódzkiego w Dwa Ognie
Dzisiaj tj. 25.04.2022 drużyna dziewcząt z naszej szkoły wzięła udział w półfinale wojewódzkim zawodów szkolnych w Dwa Ognie. W zawodach wzięło udziały 4 zespoły z naszego województwa, a awans uzyskać mogła tylko pierwsza drużyna.
Pierwszy mecz rozpoczynamy bardzo dobrze prowadząc do połowy 7:6, po przerwie ani na chwilę nie oddaliśmy prowadzenia i pokonujemy 16:12 zespół z SP w Rotmance
W drugim meczu, który okazał się decydującym meczem w walce o pierwsze miejsce dziewczęta zagrały ze SP Stara Kiszewa.
Pełna Treść

W drugim meczu, który okazał się decydującym meczem w walce o pierwsze miejsce dziewczęta zagrały ze SP Stara Kiszewa. Mecz od początku stał na najwyższym poziomie, a obie drużyny zafundowały świetne sportowe widowisko. Wymiana rzutów z jednej i drugiej strony była na tyle zażarta, że najwyższe prowadzenie zespołu to była przewagę 1 punktu! Ostatecznie przegrywamy to spotkanie 19:12 (7:6 do połowy). Ostatni mecz gramy z SP Starogard przegrywamy jednym punktem 19:18 z i ostatecznie kończymy półfinał na 3 miejscu
Jesteśmy dumni z naszego zespołu, dziewczęta dały z siebie wszystko dzielnie walcząc w każdym meczu i kolejny raz w tym roku dały nam powody do dumy i radości