Zabawy z matematyką
Dodany przez admin dnia 10.12.2009
Dnia 9 grudnia 2009r. w naszej szkole odbyła się IV edycja konkursu "Zabawy z matematyką". W tym roku przystąpiły do konkursu klasy: IIIa, IIIc, IIIf, IVb, IVc, IVd, IVe. Dzieci wykonując zadnia wykazały się swoją wiedzą, bawiąc się, ale zarazem ucząc się współpracy i podziału pracy. Każde dziecko uczestniczące w konkursie nagrodzone zostało za pracę słodyczami, a pierwsze trzy miejsca otrzymały nagrody.
Pełna Treść
Dnia 9 grudnia 2009r. w naszej szkole odbyła się IV edycja konkursu "Zabawy z matematyką". W tym roku przystąpiły do konkursu klasy: IIIa, IIIc, IIIf, IVb, IVc, IVd, IVe. Dzieci wykonując zadnia wykazały się swoją wiedzą, bawiąc się, ale zarazem ucząc się współpracy i podziału pracy. Każde dziecko uczestniczące w konkursie nagrodzone zostało za pracę słodyczami, a pierwsze trzy miejsca otrzymały nagrody. W tym roku wyniki konkursu przedstawiają się następująco:
I miejsce (57 punktów) - klasa IVD
Monika Grzywacz
Katarzyna Kliczkowska
Kamil Młodzianowski
Daniel Czapiewski

II miejsce (56 punktów) – klasa IVC
Marta Korda
Marcel Reszka
Kamil Berg
Mikołaj Musioł

III miejsce (40 punktów) – klasa IIIF
Przemysław Fryca
Szymon Łangowski
Igor Skwarek
Dominik Gołuński

Uczestnicy konkursu musieli wykazać się, nie tylko świetną znajomością działań matematycznych, ale także sprytem, spostrzegawczością i cierpliwością. Wszyscy uczniowie pracowali z zapałem.

Organizatorzy:
Jolanta Fryzowska
Jolanta Kowalewska
Justyna Namirowska
Iwona Alicja Fierek