Wyniki konkursu "Wiem co jem"
Dodany przez admin dnia 24.04.2013
Mamy za sobą pierwszy konkurs internetowy. Konkurs zorganizowany został w ramach projektu "Czas na zdrowie" i nosił tytuł "Wiem co jem". Konkurs trwał od 15 do 19 kwietnia i składał się z 10 różnego rodzaju zadań (pytania jednokrotnego i wielokrotnego wyboru, pytania prawda-fałsz, krzyżówka, zdania z luką, dobieranie parami, zadania otwarte). Uczestnikami były pięcioosobowe zespoły z klas piątych.
Pełna Treść
Mamy za sobą pierwszy konkurs internetowy. Konkurs zorganizowany został w ramach projektu "Czas na zdrowie" i nosił tytuł "Wiem co jem". Konkurs trwał od 15 do 19 kwietnia i składał się z 10 różnego rodzaju zadań (pytania jednokrotnego i wielokrotnego wyboru, pytania prawda-fałsz, krzyżówka, zdania z luką, dobieranie parami, zadania otwarte). Uczestnikami były pięcioosobowe zespoły z klas piątych. Zadania można było rozwiązywać o dowolnej porze dnia i nocy :-). Uczestnicy mogli korzystać z różnego rodzaju pomocy naukowych. Trudność jednak polegała na tym, iż było tylko jedno podejście do zadania i ograniczony czas na jego rozwiązanie (od 3 do 15 minut). Do zdobycia było ogółem 95 punktów. Za jedno zadanie można było uzyskać od 4 do 15 punktów.
Po tygodniowych zmaganiach zespoły zdobyły następującą ilość punktów:
Va - 80,49 punktów - 84,73%
Vb - 69,66 punktów - 73,33%
Vc - 52,96 punktów - 55,75%
Vd - 57,96 punktów - 61,01%
Ve - 60,65 punktów - 63,85%

Na podstawie wyników widzimy iż:
I miejsce zdobyła klasa Va
II miejsce zdobyła klasa Vb
III miejsce zdobyła klasa Ve

Wszystkim serdecznie gratulujemy

Dziękujemy za udział w naszym pierwszym konkursie internetowym. Mamy nadzieję, że ta forma przypadła Wam do gustu. Zapraszamy na kolejne konkursy.
K. Kosecki