Kangur 2013
Dodany przez admin dnia 12.06.2013
10 czerwca w Szkole Podstawowej nr 1 w Chojnicach odbyło się uroczyste podsumowanie tegorocznej edycji Międzynarodowego Konkursu Matematycznego KANGUR połączone z wręczeniem nagród dla najlepszych uczestników. Naszą szkołę reprezentowała na tej uroczystości uczennica klasy IVe Weronika Laskowska, która z rąk organizatorów odebrała nagrodę za bardzo dobry wynik - 109 punktów na 120 możliwych.
Pełna Treść

KANGUR 2013

10 czerwca w Szkole Podstawowej nr 1 w Chojnicach odbyło się uroczyste podsumowanie tegorocznej edycji Międzynarodowego Konkursu Matematycznego KANGUR połączone z wręczeniem nagród dla najlepszych uczestników. Naszą szkołę reprezentowała na tej uroczystości uczennica klasy IVe Weronika Laskowska, która z rąk organizatorów odebrała nagrodę za bardzo dobry wynik - 109 punktów na 120 możliwych. Nagrodami książkowymi za dobre wyniki organizatorzy KANGURA wyróżnili również: Rafińska Zuzanna i Brzeziński Paweł z kl. II, Gąsecki Kacper z kl. IV i Szmagliński Mateusz z kl. V.
W tym roku w naszej szkole do konkursu przystąpiło łącznie 93 uczniów (34 w kategorii żaczek, 30 w kategorii maluch i 29 w kategorii beniamin ).
Gratuluję nagrodzonym i życzę wszystkim odniesienia sukcesów w przyszłorocznej edycji konkursu.

Szkolny koordynator konkursu J.Polakiewicz