Wyniki konkursu - "Bezpieczne Wakacje"
Dodany przez admin dnia 18.06.2013
Zakończyła się kolejna edycja Ogólnopolskiego Konkursu Grafiki Komputerowej "Bezpieczne Wakacje" organizowanego przez Szkołę Podstawową nr1 w Czersku. Uczniowie klas I-VI z różnych regionów Polski (Gdańsk, Warszawa, Łódź, Wrocław, Lublin, Kraków, Szczecin, Sosnowiec, Chełm, Grudziądz, Głogów, Osiny, Zielonka, Konarzyny, Głogów, Skrudki, Czersk) wykonali i przekazali swoje prace do końca maja obecnego roku szkolnego. Głównym celem konkursu było uwrażliwienie na przestrzeganie bezpieczeństwa w czasie wakacji. Prace były oceniane w dwóch kategoriach wiekowych: klasy I-III i IV-VI.
Pełna Treść

OGÓLNOPOLSKI KONKURS GRAFIKI KOMPUTEROWEJ "BEZPIECZNE WAKACJE"

Zakończyła się kolejna edycja Ogólnopolskiego Konkursu Grafiki Komputerowej "Bezpieczne Wakacje" organizowanego przez Szkołę Podstawową nr1 w Czersku. Uczniowie klas I-VI z różnych regionów Polski (Gdańsk, Warszawa, Łódź, Wrocław, Lublin, Kraków, Szczecin, Sosnowiec, Chełm, Grudziądz, Głogów, Osiny, Zielonka, Konarzyny, Głogów, Skrudki, Czersk) wykonali i przekazali swoje prace do końca maja obecnego roku szkolnego. Głównym celem konkursu było uwrażliwienie na przestrzeganie bezpieczeństwa w czasie wakacji. Prace były oceniane w dwóch kategoriach wiekowych: klasy I-III i IV-VI. Część prac została odrzucona, gdyż w niektórych zostały wykorzystane gotowe elementy, a w innych znalazły się błędy ortograficzne. Rysunki przekazane na konkurs wykonane były z różnym nakładem pracy oraz nie wszędzie widoczne było bezpieczeństwo w czasie wakacji.
Komisja w składzie:
p. Ewa Polakiewicz - wicedyrektor,
p. Maria Narloch - pedagog,
p. Ewa Bonkowska - informatyk,
po naradzie wyłoniła zwycięskie prace. W tym roku o wiele liczniejszą grupą uczestniczącą w konkursie byli uczniowie klas I-III. W związku z czym komisja postanowiła przyznać w tej grupie wiekowej dwa wyróżnienia. Dla zwycięzców, którym gratulujemy, przewidziano dyplomy i nagrody. Wszystkim dziękujemy za udział i zapraszamy do wykonania prac w kolejnym roku szkolnym.
Organizatorzy:
Ewa Bonkowska
Kazimierz Kosecki
Wyniki konkursu:
(kliknij na rysunek, aby powiększyć)

W kategorii klas I - III
I miejsce

Klaudia Ankin - kl. II - SP nr 65 Gdańsk


II miejsce

Zuzanna Lis - kl. II - SP nr 65 Gdańsk


III miejsce

Bartosz Pawlik - kl. III - SP nr 155 Kraków


Wyróżnienie

Maciej Lędas - kl. III - SP Skrudki


Wyróżnienie

Wiktoria Wołoszyn - kl. I - SP nr 107 Wrocław
W kategorii klas IV - VI
I miejsce

Marcin Szaruga - kl. IV - SP Osiny


II miejsce

Jakub Wróblewski - kl. IV - SP nr 3 Zielonka


III miejsce

Martyna Zarajczyk - kl. VI - SP nr 30 Lublin


Wyróżnienie

Daniel Nowak - kl. V - SP nr 14 Głogów


Wszystkim jeszcze raz bardzo serdecznie dziękujemy za prace.
Dyplomy i nagrody zostaną wysłane pocztą na adres szkoły.
Zapraszamy ponownie na konkurs już w przyszłym roku.