Biuletyn Informacji publicznej  Stowarzyszenie Przyjaciół "Jedynki"Szkoła Promująca Zdrowie
   GłównaPocztaKontaktE–podręcznikiGoogle AppsOffice 365E-dziennikPlan lekcjiFilm o szkole
Piątek, 21 stycznia 2022 r. Do WAKACJI jeszcze 154 dni.    
Sukcesy
Klasy I-III
» Konkursy
  - szkolne
  - gminne
  - powiatowe
  - woj. i ogólnopolskie
» Apele okolicznościowe
» Uroczystości i imprezy
» Zawody sportowe
  - szkolne
  - gminne
  - powiatowe
  - woj. i ogólnopolskie
» Progr. i proj.
» Wolontariat
» Wszystkie I-III


Klasy IV-VIII
» Konkursy
  - szkolne
  - gminne
  - powiatowe
  - woj. i ogólnopolskie
» Apele okolicznościowe
» Uroczystości i imprezy
» Zawody sportowe
  - szkolne
  - gminne
  - powiatowe
  - woj. i ogólnopolskie
» Programy i projekty
» Wolontariat
» Wszystkie IV-VIII

Klasy I-VIII
» Wszystkie I-VIII


Archiwum
Rok szkolny:
» 2021/2022
» 2020/2021
» 2019/2020
» 2018/2019
» 2017/2018
» 2016/2017
» 2015/2016
» 2014/2015
» 2013/2014
» 2012/2013
» 2011/2012
» 2010/2011
» 2009/2010
» 2008/2009
» 2007/2008
 Sukcesy

Uroczystości i sukcesy w konkursach
Rok szkolny 2021/2022

Klasy: Wszystkie   Dział: Wszystkie
NazwaTerminOrganizatorOpiekunWynik, sukces, uczestnicyUwagiJak było?
Wojewódzki program wspierania uczniów uzdolnionych "Zdolni z Pomorza" 01.09.2021 WUM w Gdańsku Maria Gajewska  Alicja Kaszubowska (7b) opracowanie projektu i otrzymanie kwalifikacji do udziału w programie    
Ogólnopolska akcja charytatywna „Kredkobranie” 2021 30.09.2021 Organizator: Fundacja Ignatianum w Krakowie

Koordynatorzy: Ewa Bonkowska, Monika Łobocka 
Ewa Bonkowska, Monika Łobocka, Kamila Mróz  Udział uczniów kl. IId, Vb W ramach akcji odbyła się zbiórka nowych przyborów szkolnych oraz artykułów plastycznych dla dzieci i młodzieży mieszkających na Kresach.   
Bieg Miejski  09.10.2021 Gminne Centrum Kultury w Czersku Ewa Bonkowska, Joanna Słomińska  kategoria: klasy I-III dziewczęta
I miejsce: Julia Rostankowska - kl. IIIa (op. J. Słomińska)
II miejsce: Aleksandra Rostankowska - kl. IId (op. E. Bonkowska)
II miejsce: Julia Cherek - kl. IId (op. E. Bonkowska)

kategoria: klasy I-III chłopcy
II miejsce: Kamil Jabłoński - kl. IId (op. E. Bonkowska)
II miejsce: Oliwier Słomiński - kl. IId (op. E. Bonkowska) 
  czytaj
Akcja "Wspieramy bezdomne zwierzęta ze schroniska"  15.10.2021 Ewa Bonkowska, Izabela Rudnik  Wychowawcy   Udział uczniów kl. 0-VIII W ramach akcji odbyła się zbiórka darów dla schroniska "Przytulisko" w Chojnicach.  czytaj
XIX Święto Latawca  16.10.2021 GCK w Czersku Grażyna Papierowska  Wyróżnienie w kategorii latawce płaskie - Agbieszka Osowska klasa IIId    
II Międzynarodowa Edycja VI Ogólnopolskiej Akcji "Przerwa na czytanie - bicie rekordu w czytaniu na przerwie"  20.10.2021 Organizator: Biblioteka Pedagogiczna Wojewódzkiego Ośrodka Metodycznego w Gorzowie Wielkopolskim

Koordynatorzy: Ewa Bonkowska, Bibliotekarze  
Nauczyciele  Udział:
KLASY I-III
- kl. Ia, op. I.Rudnik
- kl. Ib, op. J.Kulesza
- kl. Ic, op. W.Kamińska
- kl. IIa, op. C.Kliczkowska
- kl. IIb, op. M.Knitter
- kl. IIc, op. U.Sroka
- kl. IId, op. E.Bonkowska
- kl. IIIa, op. J.Słomińska
- kl. IIIb, op. E.Rutkowska
- kl. IIIc, op. M.Adamczyk
- kl. IIId, op. B.Rostankowska

KLASY IV-VIII
- kl. Vb, op. K.Mróz, M.Łobocka
- kl. Vc, op. B.Ringwelska
- kl. VIIIa, op. A.Leszczyńska
- kl. VIIId, op. A.Połom 
Akcja została zrealizowana w ramach Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych oraz kampanii społecznej „Cała Polska czyta dzieciom”.
Honorowy patronat nad akcją objęli: Lubuski Kurator Oświaty, Ośrodek Rozwoju Edukacji, Ośrodek Rozwoju Polskiej Edukacji za Granicą.  
czytaj
Powiatowy Konkurs Recytatorski POLSKI EKO-ART 2021 21.10.2021 Chojnickie Centrum Kultury Celina Kliczkowska, Ewa Bonkowska  II miejsce - Kinga Banach - kl. IIa
Wyróżnienia:
- Lucyna Leszczyńska - kl. IIa
- Milena Andrearczyk - kl. IIa
- Michał Lepak - kl. IId 
  czytaj
Powiatowy Konkurs Recytatorski „EKO-ART” 22.10.2021 Chojnickie Centrum Kultury Hanna Kaszubowska  wyróżnienie- Lena Gogolewska kl. VIIa    
Gimnastyka na wesoło 26.10.2021 J. Kulesza, E.Rutkowska nauczycielki klas   uczniowie klas I    
Przedsięwzięcie pn. "Poznaj Polskę" 27.10.2021 Minister Edukacji i Nauki Ewa Bonkowska, Ewa Rutkowska  Udział uczniów kl. IId, IIIb W ramach przedsięwzięcia odbyła się wycieczka szkolna, związana z priorytetowymi obszarami edukacyjnymi wskazanymi przez Ministra. Uczniowie poznawali zabytki kultury oraz osiągnięcia polskiej nauki, praktycznie odkrywając ślady historii i eksperymentując w centrum nauki.  czytaj
Akcja "Śniadanie daje moc" 08.11.2021 Koordynator: Ewa Bonkowska

Organizatorzy: Wychowawcy kl. 0-III 
Wychowawcy  Udział uczniów klas: 0c, Ia, Ib, Ic, IIa, IIb, IIc, IId, IIIa, IIIb, IIIc, IIId W dniach 8-10.11.2021 r. zorganizowano w klasach wspólne, zdrowe śniadanie. Współpraca z rodzicami.
Włączenie się Szkolnego Koła PCK. 
czytaj
Spotkanie z przedstawicielem Schroniska "Przytulisko" w Chojnicach 09.11.2021 Ewa Bonkowska, Izabela Rudnik Nauczycielki kl. I-II  Udział uczniów kl. Ia, Ib, Ic, IIb, IIc, IId   czytaj
Międzynarodowy Konkurs Informatyczny BÓBR - Skrzat 18.11.2021 Organizatorzy w Polsce: Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu, firma Learnetic z Gdańska, Oddział Kujawsko-Pomorski Polskiego Towarzystwa Informatycznego

Koordynator w SP 1: Ewa Bonkowska  
Opiekunowie zwycięzców: Wioleta Kamińska, Ewa Rutkowska, Joanna Słomińska

Opiekun podczas konkursu w szkole: Ewa Bonkowska 
WYRÓŻNIENIE
- Nikodem Zielke - kl. 1c - 62,5 pkt
- Błażej Reszczyński - kl. 3b - 62,5 pkt
- Antoni Łangowski - kl. 3a - 60,0 pkt

Udział uczniów kl. Ia, Ic, IIa, IId, IIIa, IIIb, IIIc 
Klasyfikacja w SP1:
I miejsce
- Nikodem Zielke - kl. 1c
- Błażej Reszczyński - kl. 3b
II miejsce
- Antoni Łangowski - kl. 3a
III miejsce
- Borys Chudy - kl. 2d (Do uzyskania wyróżnienia w Polsce zabrakło 1,25 pkt.) 
 
Dzień Pluszowego Misia z książką 29.11.2021 Ewa Bonkowska, Urszula Sroka, Bibliotekarze  Nauczycielki  Udział uczniów kl. I   czytaj
II Wojewódzki Konkurs Czytelniczy w Języku Angielskim dla klas IV-VIII "Reading Ignites the Imagination" (wieloetapowy - od XI/2021 - VI/2022) 30.11.2021 Szkoła Podstawowa CET w Kowalach koordynator - B. Drewczynska
opiekunowie uczestników - K. Zaranek, A. Leszczyńska, B. Drewczynska 
Do etapu rejonowego przeszły 2 osoby: J. Pliszka, A. Szafrańska Uczestnicy: Jakub Pliszka - IV c, Amadeusz Kobryń - VI a, Agata Szafrańska - VII d, Julia Engelhart - VII e, Julia Drążek - VIII d, Kinga Karczyńska - VIII d   
XIX Rejonowy Konkurs Plastyczny "Jedzie pociąg z daleka ..., a dokąd tak gna?" 06.12.2021 Mirosława Knitter, Maria Łangowska Nauczycielki klas 0 - III  PRZEDSZKOLA
II miejsce Antonina Kogut kl. 0b
KLASY I
I miejsce Nikodem Zielke kl. Ic
III miejsce Maria Nadolska kl. Ia
KLASY II
I miejsce Ewelina Ossowska kl. IIa
III miejsce Przemysław Nieżurawski kl. IIb
WYRÓZNIENIA: Borys Chudy kl. IId, Ksawery Konefka kl. IIa
KLASY III
I miejsce Julia Rostankowska kl. IIIa
I miejsce Zofia Wons kl. IIIa
II miejsce Aleksandra Fierek kl. IIId
III miejsce Franciszek Rompkowski kl. IIIa 
   
Konkurs Korczakowski 06.12.2021 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Czersku Patrycjusz Muchowski  1 miejsce klasa 4b - Dominika Rostankowska, Jakub Piesik
2 miejsce klasa 4a - Filip Woźniak, Paweł Majer
3 miejsce klasa 4d - Maja Talaśka, Kornelia Wołoszyk
4 miejsce klasa 4c - Igor Spica, Dawid Zientarski
 
   
III Akcja Charytatywna "Podaruj radość" - pluszaki dla dzieci w Szpitalu Specjalistycznym im. J. K. Łukowicza w Chojnicach  07.12.2021 Ewa Bonkowska, Beata Drewczynska  Wychowawcy   Udział uczniów kl. 0-VIII  Zebranie i przekazanie 162 pluszaków na oddział dziecięcy.  czytaj
Szkolny Konkurs Piosenki Regionalnej i Obcojęzycznej (online) 07.12.2021 A. Dzięcielska-Jasnoch, K. Zaranek, B. Drewczynska A. Wiencelewska, A. Dzięcielska Jasnoch, A. Leszczyńska, K. Zaranek, D. Oksentowicz, B. Drewczynska  W kategorii klas I-III:
Aleksandra Fierek (kl. III d) – I miejsce
Zofia Wons (kl. III a) – II miejsce
Kinga Banach (kl. II a) – III miejsce
W kategorii klas IV-VIII:
Natalia Rostankowska (kl. IV d) – I miejsce
Julia Gliniecka (kl. VIII b) – II miejsce
Zuzanna Zembrzuska (kl. VIII b) – III miejsce
Michał Gortatowski (kl. VII e) – III miejsce
Martyna Osowska (kl. VII e) – wyróżnienie. 
  czytaj
IV Powiatowy Konkurs Kolęd i Piosenek Świątecznych w języku angielskim 21.12.2021 Szkoła Podstawowa w Silnie A. Dzięcielsk-Jasnoch, K. Zaranek, B. Drewczynska  kat. I-III
I m. - Aleksandra Fierek - III d,
II m - Zofia Wons - III a
kat. VII-VIII
I m. - Michał Gortatowski - VII e,
wyróżnienie - Julia Gliniecka - VIII b. 
  czytaj
Ogólnopolska Olimpiada OLIMPUSEK  12.01.2022 Firma Olimpus w Warszawie

Koordynator: Ewa Bonkowska  
Opiekunowie uczestników: Nauczycielki kl. I-III

Opiekunowie podczas olimpiady: Ewa Bonkowska, Ewa Rutkowska, Wioletta Jabłońska 
Uczniowie kl. Ia, Ib, Ic, IIa, IId, IIIa, IIIb, IIIc, IIId    
Ogólnopolski Konkurs Czytelniczy z języka angielskiego "Reading brings us unknown friends" dla uczniów klas 6-8 szkół podstawowych.(etapowy) 14.01.2022 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 8 w Gdyni koordynator - B. Drewczynska
opiekunowie uczestników - K. Zaranek, A. Leszczyńska, B. Drewczynska 
Do etapu międzyszkolnego przeszły 2 osoby - J. Drążek, A. Szafrańska Uczestnicy: Amadeusz Kobryń - VI a, Agata Szafrańska - VII d, Julia Engelhart - VII e, Julia Drążek - VIII d   


Aktualizacja: Nauczyciele SP1 Czersk
74163516 Unikalnych Wizyt
Powered by PHP-Fusion © 2003-2022
Kazimierz Kosecki SP1 Czersk
Theme Designed by: Brimstone