Poniedziałek, 16 września 2019 r. Do WAKACJI tylko 284 dni.
Akademia pożegnalna klas VI

Pożegnanie klas VI

Równie odświętną atmosferę co ślubowania klas pierwszych mają w naszej szkole zakończenia roku szkolnego, szczególnie pożegnania uczniów najstarszych klas naszej szkoły, którzy przechodzą do gimnazjum. Uczniowie ,którzy wyróżnili się w ciągu roku wzorowym zachowaniem oraz uzyskali bardzo dobre wyniki w nauce, zostali wyróżnieni przez radę pedagogiczną i otrzymali nagrody z rąk dyrektora. Ponadto uczniowie otrzymali nagrody za udział w olimpiadach i konkursach, za zaangażowanie w pracach na rzecz szkoły, za osiągnięcia sportowe itp. Rodzice natomiast z rąk dyrektora odbierali listy gratulacyjne. Tytuł Najlepszego Absolwenta Szkoły w tym roku otrzymała Magdalena Słomska uczennica klasy VIB. Po oficjalnej części uroczystości nastąpiła część artystyczna pt. "Nic nie może przecież wiecznie trwać".
Program artystyczny minął w atmosferze radości i zabawy a całość przygotowały panie Barbara Jażdżewska oraz Danuta Szlachcikowska.

Drodzy Absolwenci wraz z opuszczeniem murów szkoły podstawowej rozpoczniecie rzeczywistą wspinaczkę po szczeblach dorosłości najpierw gimnazjum, szkoła średnia, studia. Co stanie się celem waszego życia - kariera zawodowa, a może spełnienie się w roli rodziców - zależy od Was. Najważniejsze żebyście dokonali własnego wyboru i pozostali wierni swoim marzeniom próbując choć w niewielkim stopniu je zrealizować. Niech więc wasze wybory będą słuszne i odpowiedzialne. My możemy jedynie trzymć za Was kciuki! POWODZENIA! Życzymy Wam rówież drodzy szóstoklasiści, abyście zawsze z uśmiechem na ustach wspominali czasy szkoły podstawowej, aby spełniły się wszystkie wasze plany i marzenia.
opracowała: Ewa Pruszak
A oto kilka ujęć z Akademii:
(kliknij na zdjęcie aby powiększyć)