Biuletyn Informacji publicznej  Stowarzyszenie Przyjaciół "Jedynki"Szkoła Promująca Zdrowie
   GłównaPocztaKontaktE–podręcznikiGoogle AppsOffice 365E-dziennikPlan lekcji
Piątek, 24 maja 2019 r. Do WAKACJI tylko 28 dni.    
Nawigacja
  Strona główna
Start
Szukaj
Księga Gości
Archiwum Newsów

  Komunikacja
Kontakt
Forum Dyskusyjne
Foto Galeria
Galeria plastyczna
Ciekawe Linki

Użytkownicy
Dodaj News
Dodaj Link
Dodaj Artykuł

  Downloads
Pliki do Pobrania

  Dokumentacja
F.A.Q
Autor
Polityka prywatności
» Dokumenty
Projekt

Insta.Ling
skuteczna nauka słówek
Gość
Zaloguj się
Członków Online
Gości Online: 5
Brak członków online

Zarejestrowani użytkownicy: 664
Najnowszy zarejestrowany: Monia

Twój IP: 54.91.41.87
Prace plastyczne
Losowe Zdjęcie
1a
1a
Zdjęcia klasowe 2005/2006
Najnowsze artykuły
Dla ósmoklasisty
"Kim jest uczeń zdo...
Rola zajęć pozalek...
Hospitacja na wychow...
Niepowodzenia szkoln...
Wątków na forum
Najnowsze tematy
Edytowanie strony
To o czym gadamy?
Sklepik
Konkurs-zbieranie na...
Korepetycje.
Najciekawsze tematy
........Dyskoteki... [19]
Panie kaziku!!! [8]
Sklepik [7]
Mundurki - co o t... [6]
Konkurs-zbieranie... [3]
Top 5 Downloads
Arkusz dostosowan... 29245
Arkusz dostosowan... 27787
Testy kompetencji... 16668
Program naprawczy... 14268
Testy kompetencji... 12357
Top 5 Links
Wirtualna Polska 65535
FreeFoto 65535
Epublikacje 62644
Gimnazjum Czersk 61870
Gry po szkole 42722
 Panel informacyjny

SZKOLNY PANEL INFORMACYJNY

ZASTĘPSTWA

piątek, 24 maja 2019r.
LekcjaKlasaZastępstwa
1c  Zajęcia z p. L. Pozorską (s. 108) 
2a  Zajęcia z p. W. Karczyńską (s. 206) 
3c  Zajęcia z p. L. Bieszke-Wolf (s. 106) 
4a  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
4c dz  Grupa przychodzi na 2 lekcję 
4d dz  Grupa przychodzi na 2 lekcję 
5d ch  Grupa przychodzi na 2 lekcję 
7b  J. polski z p. K. Porożynską (s. 312) (przeniesiony z 8 lekcji) 
8a  WOS z p. M. Talewskim (s. 207) (przeniesiony z 7 lekcji) 
2a  Zajęcia z p. W. Karczyńską (s. 206) 
3c  Zajęcia z p. L. Bieszke-Wolf (s. 106) 
5c ch  Grupa przychodzi na 5 lekcję 
5d ch  Wychowanie fizyczne z p. F. Pruszak 
6c  J. angielski z p. A. Leszczyńską (s. 310) 
8a  Wychowanie fizyczne z p. E. Pruszak 
8b  Matematyka z p. P. Czarnowskim (s. 304) 
8d  Wychowanie fizyczne z p. J. Wycinką  
2a  Religia z p. S. Babinską (s. 206) 
3c  Zajęcia z p. L. Bieszke-Wolf (s. 106) 
4b  Wychowanie fizyczne z p. S. Gwizdałą (przeniesione z 6 lekcji) 
6e  Matematyka z p. J. Polakiewiczem (s. 301) 
8c  Wychowanie fizyczne z p. J. Wycinką 
1b  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
2a  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
3c  Religia z p. S. Babinską (s. 106) 
4e ch  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. S. Gwizdałą 
5c dz  Grupa przychodzi na 5 lekcję 
6a  Przyroda z p. K. Chmielewską (s. 305) (przeniesiona z 5.06 z 8 lekcji) 
6d ch  Zajęcia świetlicowe 
6d dz  Grupa zwolniona po 3 lekcji 
6e  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
7b  J. angielski z p. K. Zaranek (s. 202) 
7c  Geografia z p. D. Szlachcikowską w sali nr 304 
8d  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
4b  Wychowanie fizyczna z p. S. Gwizdałą (przeniesione z 7 lekcji) 
4e ch  Grupa zwolniona po 4 lekcji 
4e dz  Grupa zwolniona po 4 lekcji 
6a  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
6c dz  Grupa zwolniona po 4 lekcji 
6d dz  Grupa zwolniona po 4 lekcji 
6f  J. angielski z p. A. Dzięcielską-Jasnoch (s. 210) 
4b  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
6f dz  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
7b  J. angielski z p. A. Dzięcielską-Jasnoch (s. 210) 
8a  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
4b  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
6d ch  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
6f ch  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
7a  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
7b  Klasa zwolniona po 7 lekcji 
7c dz  Grupa zwolniona po 7 lekcji 
8a  Klasa zwolniona po 7 lekcji 
8b  Klasa zwolniona po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
K. Ebertowska, J. Namirowska, M. Łobocka, H. Kaszubowska, I. Fierek, K. Miętka

C. Kliczkowska (konkurs)

E. Bonkowska, B. Rostankowska (wycieczka z kl. 2d)

M. Gajewska i H. Mrozińska (Gminny Konkurs Ortograficzny)

B. Jażdżewska, M. Szmagliński (biwak z kl. 5b) 
W przed lekcjami - K. Chmielewska
II1 przed lekcjami - A. Połom
II1 po 1 lekcji - B. Ringwelska
B1 po 2 lekcji - M. Knitter
I3 po 2 lekcji - M. Łangowska
B2 po 3 lekcji - J. Kulesza
I3 po 3 lekcji - U. Sroka
II2 po 3 lekcji - J. Polakiewicz
B2 po 4 lekcji - A. Dzięcielska-Jasnoch
I2 po 4 lekcji - K. Zaranek
I1 po 5 lekcji - A. Leszczyńska
II2 po 5 lekcji - K. Porożynska
II3 po 5 lekcji - E. Keister
II2 po 6 lekcji - M. Talewski 

poniedziałek, 27 maja 2019r.
LekcjaKlasaZastępstwa
4a  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
4b  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
5a  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
7a  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
8c  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
4b  Historia z p. B. Ringwelską (s. 303) (przeniesiona z 1 lekcji) 
6d  Klasa przychodzi na 4 lekcję 
6e  Wychowanie fizyczne z p. T. Rolbieckim 
6d  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
M. Gajewska, K. Ebertowska

K. Mróz, A. Połom, K. Chmielewska, P. Czarnowski (wycieczka z kl. 7b i 7c) 
 

czwartek, 30 maja 2019r.
LekcjaKlasaZastępstwa
6f  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
K. Ebertowska, K. Miętka

K. Mróz, A. Połom, K. Chmielewska, P. Czarnowski (wycieczka z kl. 7b i 7c)

H. Kaszubowska, J. Jażdżewska (wycieczka z kl. 8d) 
 

środa, 05 czerwca 2019r.
LekcjaKlasaZastępstwa
6a  Klasa zwolniona po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
brak danych

piątek, 07 czerwca 2019r.
LekcjaKlasaZastępstwa
4e  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
brak danych




Dla ucznia
Regulaminy:
Konkursy 2018/2019
Menu
DLA RODZICÓW
DLA NAUCZYCIELI
PANEL INFORMACYJNY
DLA ÓSMOKLASISTY

Menu obiadowe

Prawo szkolne
O szkole
Czersk i okolice
Stowarzyszenie

SU
ZHP
Pedagog i psycholog
Logopeda
Rzecznik Praw Ucznia
Rycerstwo

Zajęcia pozalekcyjne
Kategorie newsów
Terminarz 2018/19
Sukcesy i uroczystości

Promocja Zdrowia
Ekologia
Sport
Żeglarstwo
Języki obce i regionalne
Biblioteka
Świetlica

Opracowania n-li
Plan lekcji

Najlepsi uczniowie
Gazetka szkolna
Rozrywka
Różne
Dla ucznia
Regulaminy
Konkursy 2018/2019

Turnieje AGAR.IO
AGARIO-2016
AGARIO-2017

E-Matematyk Roku
Wszystko o konkursie
Logowanie

Zadania i ćwiczenia:
Zadania interaktywne

Przedmioty
Technika:
Technika (K.Mróz)

Historia:
Historia (M.Talewski)

Informatyka:
Informatyka (K.Kosecki)
Nasze Konkursy
Ogólnopolski Konkurs Grafiki Komputerowej "Bezpieczne Wakacje"

REGULAMIN
Wyniki poprzednich edycji konkursu:
rok 2018
rok 2017
rok 2016
rok 2015
rok 2014
rok 2013
rok 2012
rok 2011
rok 2010
rok 2009
rok 2008
rok 2007
rok 2006
Księga gości
KSIĘGA GOŚCI

STARA KSIĘGA GOŚCI
39724123 Unikalnych Wizyt
Powered by PHP-Fusion © 2003-2019
Kazimierz Kosecki SP1 Czersk
Theme Designed by: Brimstone