Biuletyn Informacji publicznej  Stowarzyszenie Przyjaciół "Jedynki"Szkoła Promująca Zdrowie
   GłównaPocztaKontaktE–podręcznikiGoogle AppsOffice 365E-dziennikPlan lekcji
Środa, 18 września 2019 r. Do WAKACJI tylko 282 dni.    
Newsy
Kategorie
» Konkursy
  - Matemat. i informat.
  - Przyrodnicze
  - Humanistyczne
  - Artystyczne
  - Inne
» Zawody sportowe
» Projekty
» Wycieczki
» Uroczystości i imprezy
» Profilaktyka
» Zajęcia otwarte
» Różne
Mistrzostwa Szkoły w Biegach Przełajowych

MISTRZOSTWA SZKOŁY W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

29 września 2006 r przy pięknej słonecznej pogodzie na terenie lasku miejskiego odbyły się kolejne Mistrzostwa Szkoły w Biegach Przełajowych dla klas IV-VI, których organizatorami byli nauczyciele wychowania fizycznego naszej szkoły: p. Ewa Pruszak, p.Waldemar Pestka, i p. Marian Szmagliński.
Celem organizacji zawodów było:
- wyłonienie reprezentacji szkoły na gminne zawody w biegach sztafetowych
- wyłonienie Mistrza Szkoły w kat. dziewcząt i chłopców
- wskazanie na atrakcyjne sposoby spędzania i zagospodarowania czasu wolnego
- rozwijanie zainteresowań i talentów sportowych, oraz kształtowanie zdrowej rywalizacji sportowej
- zaszczepienie nawyku potrzeby ruchu przez młodego człowieka
Zawody rozegrane zostały w formie rywalizacji indywidualnej w dwóch kategoriach dziewcząt i chłopców. Uczniowie mieli do pokonania dystans 800m. Trzy pierwsze miejsca w każdej kategorii premiowane były dyplomami. W kategorii dziewcząt startowało 35 zawodniczek, natomiast w kat, chłopców 19 zawodników

MISTRZEM SZKOŁY W KATEGORII DZIEWCZ¡T ZOSTAŁA:
MAJA USZKIEWICZ z klasy 6e


MISTRZEM SZKOŁY W KATEGORII CHŁOPCÓW ZOSTAŁ:
ARKADIUSZ OSSOWSKI z klasy 6a


A oto wyniki w kolejności zajmowanych miejsc:
kategoria dziewcząt:
1 Uszkiewicz Maja kl 6e
2. Miętka Anna kl.6b
3. Krenska Kamila 6b
4. Kołatka Kasandra 6c
5. Borowicka Marta kl. 6e
6. Pestka Angelika kl.6a
7. Bruska Natalia kl. 6a
8. Będźmierowska Karolina kl. 6e
9. Prabucka Gabriela kl. 6b
10. Wałdock Martyna kl. 5d
11. Dysierowicz Dominika kl. 5d
12. Grzonkowska Klaudia kl. 4c
13. Sturmowska Paulina kl. 4B
14. Troka Anna kl. 6d
15. Peplińska Agnieszka kl. 4c
16. Kaziród Angelika kl. 6a
17. Kolassa Angelika kl. 6c
18. Smyk Paulina kl. 6a
19. Galińska Karolina kl. 6d
20. Bobińska Klaudia kl. 5d
21 Górnowicz Monika kl. 6c
22. Karczyńska Kamila kl. 4c
23. Fryca Adrianna kl. 4a
24. Begger Kinga kl. 6d
25. Knitter Daria kl. 4b
26. Borzyszkowska Martyna kl. 5d
27. Biesek Magda kl. 4c
28. Jażdżewska Aleksandra kl. 4a
29. Dahlke Natalia kl. 4a
30. Hetmańska Sandra kl. 4d
31. Dzienisz Monika kl. 4a
32. Kononowicz Wioletta kl. 4d
33. Wyskida Patrycja kl. 4d
34. Korda Monika kl. 4c
35. Jażdżewska Katarzyna kl. 4c
Duże brawa należą się uczennicom klas 4 które jak widać wyżej pokonały nawet koleżanki o dwa lata starsze od siebie

kategoia chłopców:
1 Ossowski Arkadiusz kl.6a
2. Narloch Damian kl. 5d
3. Kierski Jan kl. 6e
4. Jażdżewski Maciej kl.6a
5. Wyrwał Paweł kl. 6e
6. Warmke Bartek kl. 4a
7. Brauer Łukasz kl. 4e
8. Stryszyk Marcin kl. 6e
9. Ginter damian kl. 5a
10. Kolasiński Adam kl. 4a
11. Falk Patryk kl. 5d
12. Borowicki Szymon kl. 6e
13. Kononowicz Remigiusz kl.6a
14. Ossowski Kamil kl. 6f
15. Śledź Dawid kl. 5d
16. Borzeszkowski Marcin kl. 4b
17. Pastwa Mateusz kl. 4e
18. Rytlewski Mateusz kl. 5e
19 Sowa Tomasz kl. 4e
opracowała : Ewa Pruszak
A oto kilka ujęć z zawodów:
(kliknij na zdjęcie aby powiększyć)
 Komentarze
Scrim dn. 12.10.2006
;GRATULACJE DLA 6A !!!!! NAJSZYBCIEJ BIEGALI PRZEZ ŚRODEK LASU !!! BO BY BYLO DZIWNE ŻEBY 6A NIE OSZUKIWAŁA I POWIEM MMEEEE.....
Misio300 dn. 12.10.2006
zgadzam sie! szkoda ze znowu 6a sama nuda juz to jest! 6 a 6a 6a 6a 6a 6a srelele NUDY oszukuja ! przez srodek lasu biegli fotografie posiadam lecz juz ja usunolem bo niemoge na nich patrzec! MMEEEEEEEEEEEEEEEEE!
Scrim dn. 12.10.2006
BIEGALI PRZEZ śRODEK LASU !!!!!!!!!!!!!!! ZDJąć ICH Z PODUM!!!!!! TO NIESPRAWIEDLIWE !!!!!!!!!!!!!!!! I NUDNE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
palek12-12 dn. 17.10.2006
WŁAŚNIE 6a oszukiwała. inni powinni byc szybciej niż oni.
pati dn. 08.02.2007
jak zawsze maja wygrala brawo
Kalusia1234 dn. 05.05.2007
Maja to jt biegacz !!
 Skomentuj
Zaloguj się, by móc dodawać komentarze.
 Ocena
Tylko członkowie mogą oceniać wpisy.

By ocenić wpis, zaloguj się. Jeśli nie posiadasz jeszcze konta, zarejestruj się.

Twoja ocena została opublikowana.
Podręczniki
Wykaz podręczników na nowy rok szkolny 2019/2020, które należy zakupić we własnym zakresie
Klasy 1-8
Oddziały przedszkolne
Menu
DLA RODZICÓW
DLA NAUCZYCIELI
PANEL INFORMACYJNY
DLA ÓSMOKLASISTY

Menu obiadowe

Prawo szkolne
O szkole
Czersk i okolice
Stowarzyszenie

SU
ZHP
Pedagog i psycholog
Logopeda
Rzecznik Praw Ucznia
Rycerstwo

Zajęcia pozalekcyjne
Kategorie newsów
Terminarz 2019/2020
Sukcesy i uroczystości

Promocja Zdrowia
Ekologia
Sport
Żeglarstwo
Języki obce i regionalne
Biblioteka
Świetlica

Opracowania n-li
Plan lekcji

Najlepsi uczniowie
Gazetka szkolna
Rozrywka
Różne
Dla ucznia
Regulaminy
Konkursy 2018/2019

Turnieje AGAR.IO
AGARIO-2016
AGARIO-2017

E-Matematyk Roku
Wszystko o konkursie
Logowanie

Zadania i ćwiczenia:
Zadania interaktywne

Przedmioty
Technika:
Technika (K.Mróz)

Historia:
Historia (M.Talewski)

Informatyka:
Informatyka (K.Kosecki)
Nasze Konkursy
Ogólnopolski Konkurs Grafiki Komputerowej "Bezpieczne Wakacje"

REGULAMIN
Wyniki poprzednich edycji konkursu:
rok 2019
rok 2018
rok 2017
rok 2016
rok 2015
rok 2014
rok 2013
rok 2012
rok 2011
rok 2010
rok 2009
rok 2008
rok 2007
rok 2006
Księga gości
KSIĘGA GOŚCI

STARA KSIĘGA GOŚCI
43137215 Unikalnych Wizyt
Powered by PHP-Fusion © 2003-2019
Kazimierz Kosecki SP1 Czersk
Theme Designed by: Brimstone