Biuletyn Informacji publicznej  Stowarzyszenie Przyjaciół "Jedynki"Szkoła Promująca Zdrowie
   GłównaPocztaKontaktE–podręcznikiGoogle AppsOffice 365E-dziennikPlan lekcji
Poniedziałek, 16 września 2019 r. Do WAKACJI tylko 284 dni.    
Newsy
Kategorie
» Konkursy
  - Matemat. i informat.
  - Przyrodnicze
  - Humanistyczne
  - Artystyczne
  - Inne
» Zawody sportowe
» Projekty
» Wycieczki
» Uroczystości i imprezy
» Profilaktyka
» Zajęcia otwarte
» Różne
Konkurs - "Szkoła moich marzeń"

SPRAWOZDANIE Z GMINNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO "SZKOŁA MOICH MARZEŃ"

ORGANIZATOR: M. Knitter, M. Łangowska

    Na konkurs plastyczny (do 30.10.2006r.) wpłynęło 195 prac ze szkół podstawowych oraz przedszkoli:
  • Szkoła Podstawowa w Łęgu,
  • Szkoła Podstawowa w Gotelpiu,
  • Szkoła Podstawowa nr 1 im. J. Korczaka
  • SP nr 1 - Punkt Filialny w Malachinie
  • Przedszkole Samorządowe nr 1 im. Kubusia Puchatka,
  • Przedszkole Samorządowe nr 2 im. Jana Brzechwy.
W związku z obchodami 40 - lecia Szkoły Podstawowej nr 1 im. J. Korczaka w Czersku dzieci przy pomocy różnych środków plastycznych stworzyły obraz wymarzonej szkoły. Wszystkie prace były barwne, zawierały ciekawe pomysły dotyczące zarówno wyglądu samego budynku szkolnego, jak i jego usytuowania (np. w kosmosie, w parku, w autobusie) oraz miejsca do zabaw i gier sportowych. W wielu pracach dominuja uśmiechnięte, zadowolone buzie uczniów, co świadczy o tym, że dzieci cenią sobie miłą atmosferę w szkole.

Komisja w składzie:

Barbara Jażdżewska
Krystyna Jażdżewska
Beata Karczyńska
nagrodziła prace w następujących kategoriach wiekowych:

Przedszkole


I miejsce
Paweł Pozorski
opiekun: Wioleta Pora

II miejsce
Magdalena Bąk
opiekun: Ludwika Jakubowska

III miejsce
Marcelina Kozieł
opiekun: Wioleta Pora

Wyróżnienie
Faustyna Babinska
opiekun: Irena Drewczyńska

Szkoła Podstawowa - klasy pierwsze


I miejsce
Karolina Kosecka, SP nr 1 Czersk
opiekun: Jolanta Kowalewska

II miejsce
Weronika Kiełpińska, SP nr 1 Czersk
opiekun: Izabela Rudnik

III miejsce
Alicja Rostowska, SP Łąg
opiekun: Elżbieta Jarząbek

Wyróżnienie
Marta Korda, SP nr 1 Czersk
opiekun: Jolanta Kowalewska

Wyróżnienie
Kacper Skowroński, SP nr 1 Czersk
opiekun: Janina Kulesza

Szkoła Podstawowa - klasy drugie


I miejsce
Paula Kulczyk, SP nr 1 Czersk
opiekun: Mirosława Knitter

II miejsce
Oliwia Bakhaus, SP Ł±g
opiekun: Mirosława Izdebska

III miejsce
Bartłomiej Narloch, SP nr 1 Czersk
opiekun: Ewa Bonkowska

Wyróżnienie
Monika Czapiewska, SP nr 1 Czersk
opiekun: Renata Peplinska

Wyróżnienie
Wika Szyca, SP Gotelp
opiekun: Urszula Kubica

Wyróżnienie
Wiktoria Wajdzik, SP nr 1 Czersk - Malachin
opiekun: Maria Adamczyk

Szkoła Podstawowa - klasy trzecie


I miejsce
Michalina Szydełko, SP nr1 Czersk
opiekun: Maria Brańka

II miejsce
Kamila Cie¶lińska, SP Ł±g
opiekun: Renata Grzonka

III miejsce
Natalia Leper, SP nr 1 Czersk
Malachin opiekun: Gabriela Wardyn

Wyróżnienie
Daria Narloch, SP nr 1 Czersk
opiekun: Joanna Słomińska

Wyróżnienie
Marianna Kleniewska, SP nr 1 Czersk
opiekun: Urszula Sroka

wystawa - hol II piętro
Mirosława Knitter
Maria Łangowska
 Komentarze
Brak komentarzy.
 Skomentuj
Zaloguj się, by móc dodawać komentarze.
 Ocena
Tylko członkowie mogą oceniać wpisy.

By ocenić wpis, zaloguj się. Jeśli nie posiadasz jeszcze konta, zarejestruj się.

Twoja ocena została opublikowana.
Podręczniki
Wykaz podręczników na nowy rok szkolny 2019/2020, które należy zakupić we własnym zakresie
Klasy 1-8
Oddziały przedszkolne
Menu
DLA RODZICÓW
DLA NAUCZYCIELI
PANEL INFORMACYJNY
DLA ÓSMOKLASISTY

Menu obiadowe

Prawo szkolne
O szkole
Czersk i okolice
Stowarzyszenie

SU
ZHP
Pedagog i psycholog
Logopeda
Rzecznik Praw Ucznia
Rycerstwo

Zajęcia pozalekcyjne
Kategorie newsów
Terminarz 2019/2020
Sukcesy i uroczystości

Promocja Zdrowia
Ekologia
Sport
Żeglarstwo
Języki obce i regionalne
Biblioteka
Świetlica

Opracowania n-li
Plan lekcji

Najlepsi uczniowie
Gazetka szkolna
Rozrywka
Różne
Dla ucznia
Regulaminy
Konkursy 2018/2019

Turnieje AGAR.IO
AGARIO-2016
AGARIO-2017

E-Matematyk Roku
Wszystko o konkursie
Logowanie

Zadania i ćwiczenia:
Zadania interaktywne

Przedmioty
Technika:
Technika (K.Mróz)

Historia:
Historia (M.Talewski)

Informatyka:
Informatyka (K.Kosecki)
Nasze Konkursy
Ogólnopolski Konkurs Grafiki Komputerowej "Bezpieczne Wakacje"

REGULAMIN
Wyniki poprzednich edycji konkursu:
rok 2019
rok 2018
rok 2017
rok 2016
rok 2015
rok 2014
rok 2013
rok 2012
rok 2011
rok 2010
rok 2009
rok 2008
rok 2007
rok 2006
Księga gości
KSIĘGA GOŚCI

STARA KSIĘGA GOŚCI
43098267 Unikalnych Wizyt
Powered by PHP-Fusion © 2003-2019
Kazimierz Kosecki SP1 Czersk
Theme Designed by: Brimstone