Poniedziałek, 16 września 2019 r. Do WAKACJI tylko 284 dni.
Jak uczciliśmy święto 40-lecia szkoły?

Nadchodzące 40-lecie naszej szkoły wywoływało w nas radość i szczęście. Jednak w miarę zbliżania się terminu obchodów tego święta, wszyscy stawaliśmy się coraz bardziej zaaferowani przygotowaniami do uroczystości. Cała społeczność szkolna, czyli Dyrekcja, Nauczyciele, pracownicy szkoły i jej uczniowie w bardzo wysokim stopniu zaangażowali się jej przygotowanie.
Już na początku października, jako uczestnicy zaplanowanego na te dni artystycznego przedstawienia, gorliwie i chętnie stawialiśmy się na męczące i wymagające poświęceń próby. Co tydzień spotykaliśmy się, aby doskonalić nasz pokaz. Na początku prawie nic nam się nie udawało, ale pod opieką pani Ewy Pruszak i pani Marii Brańki wkrótce staliśmy się prawie zawodowymi aktorami, którzy perfekcyjnie odgrywali wyznaczone role.
Za tak wytrwałą pomoc w znoszeniu trudności bardzo dziękujemy naszym opiekunom, którzy do końca byli z nami. Dziękujemy pani Pruszak, pani Brańce i panu Borysiukowi, który profesjonalnie do tejże uroczystości dobrał oprawę muzyczną.
Parę dni przed obchodami 40-lecia szkoły nauczyciele wraz z panią Barbarą Jażdżewską ozdobili naszą salę gimnastyczną tak, że każdemu, kto tam wchodził, zapierało dech w piersiach. Natomiast na szkolnych holach i w salach urządzono wystawy, które również cieszyły się dużą oglądalnością. Niektóre z nich zwróciły uwagę młodych ekologów, inne osób zafascynowanych historią, a jeszcze inne przykuły wzrok ludzi interesujących się malarstwem. W czwartek 23 listopada 2006r program artystyczny i wystawy obejrzeli wszyscy uczniowie naszej szkoły .
Jeszcze raz, my, uczniowie, pragniemy bardzo podziękować wszystkim tym, którzy przyczynili się do przygotowania tej uroczystości, a także wszystkim nauczycielom, którzy przez tyle lat nas edukują i przygotowują nas do wkroczenia w dorosłość i do późniejszego życia, pełnego przygód i niespodziewanych zwrotów akcji.
Opracował : uczeń klasy VIa Filip Fierek
A oto kilka ujęć:
(kliknij na zdjęcie aby powiększyć)