Biuletyn Informacji publicznej  Stowarzyszenie Przyjaciół "Jedynki"Szkoła Promująca Zdrowie
   GłównaPocztaKontaktE–podręcznikiGoogle AppsOffice 365E-dziennikPlan lekcjiFilm o szkole
Poniedziałek, 23 listopada 2020 r. WAKACJE za 214 dni.    
Nawigacja
  Strona główna
Start
Szukaj
Księga Gości
Archiwum Newsów

  Komunikacja
Kontakt
Forum Dyskusyjne
Foto Galeria
Galeria plastyczna
Ciekawe Linki

  Pobieralnia
Pliki do Pobrania
Archiwalna

  Dokumentacja
F.A.Q
Autor
Polityka prywatności
» Dokumenty
Projekt

Insta.Ling
skuteczna nauka słówek
Gość
Zaloguj się
Członków Online
Gości Online: 7
Brak członków online

Zarejestrowani użytkownicy: 665
Najnowszy zarejestrowany: sp1historia

Twój IP: 3.94.21.209
Prace plastyczne
Losowe Zdjęcie
5a
5a
Zdjęcia klasowe 2007/2008
Najnowsze artykuły
Dla ósmoklasisty
"Kim jest uczeń zdo...
Rola zajęć pozalek...
Hospitacja na wychow...
Niepowodzenia szkoln...
Wątków na forum
Najnowsze tematy
Edytowanie strony
To o czym gadamy?
Sklepik
Konkurs-zbieranie na...
Korepetycje.
Najciekawsze tematy
........Dyskoteki... [19]
Panie kaziku!!! [8]
Sklepik [7]
Mundurki - co o t... [6]
Konkurs-zbieranie... [3]
Top 5 Downloads
Arkusz dostosowan... 30617
Arkusz dostosowan... 29124
Testy kompetencji... 16855
Program naprawczy... 14576
Program naprawczy... 14367
Top 5 Links
Wirtualna Polska 65535
FreeFoto 65535
Epublikacje 65535
Gry po szkole 54423
Gangam style po p... 17212
Gminne Igrzyska Dzieci i Młodzieży w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt i Chłopców

Gminne Igrzyska Dzieci i Młodzieży w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt i Chłopców

Dnia 24-09-2020 w Parku Borowiackim odbyły się sztafetowe biegi przełajowe. Nasza szkoła wystawiła 4 zespoły: męską i żeńską reprezentację klas IV-VI oraz (opiekunowie: p. Filip Pruszak i Ewa Pruszak) oraz zespołu klas VII- VIII (opiekun : p. Marian Szmagliński ). Rywalizację rozpoczęła sztafeta dziewcząt klas VII- VIII (10 razy 800 m) w składzie:
1. Kitowska Julia 7b
2. Sabiniarz Anna 7b
3. Reszczyńska Julia 7b
4. Babińska wiktoria 7c
5. Gadzikowska Wiktoria 7c
6. Rostankowska Alicja 7d
7. Rostankowska Patrycja 7d
8. Niesiołowska Oliwia 8c
9. Barłóg Zuzanna 8c
10. Januszewska Łucja 8d
Od początku dziewczęta utrzymywały drugą lokatę i taki też był wynik końcowy biegu . Przegraliśmy ze Szkołą podstawową Nr 2, ale duch walki był.

Sztafeta chłopców klas VII- VIII (10 razy 1000m) wystartowała zaraz po zakończeniu biegu dziewcząt w składzie :
1. Nakielski Jakub 8a
2. Pstrąg Szymon 7b
3. Miszczak Oskar 7d
4. Spica Maksymilian 7d
5. Spica Szymon 7d
6. Fojut Szymon 8c
7. Petka Wojciech 8c
8. Rostankowski Daniel 8d
9. Galikowski Marcin 8d
10. Szarafin Hubert 8d
Walczyli o podium do samego końca i udało się - zakończyli bieg na 2 miejscu.

W ślad za starszą grupą poszli reprezentanci klas młodszych . Chłopcy klas szóstych zajęli również II miejsce ,a reprezentacja wystąpiła w składzie :
1. Elak Jan 6a
2. Makowski Bartek 6a
3. Ossowski Radosław 6b
4. Kowalik Piotr 6b
5. Krzoska Oskar 6b
6. Mleczek Adrian 6b
7. Górnowicz Tomasz 6c
8. Skajewski Dawid 6d
9. Rykaczewski Oliwer 6d
10. Łangowski Daniel 6e

Na koniec trafiła nam się jednak „wisienka na torcie” Dziewczętom młodszym udało się zająć I miejsce, a tym samym awansowały do zawodów powiatowych, które zaplanowane są w październiku w Konarzynach. Miejmy nadzieję, że do tego czasu nic się nie wydarzy i dziewczęta będą mogły brać udział w dalszej rywalizacji j sportowej
Dziewczęta biegały w składzie :
1. Czapiewska Karina 6a
2. Włoch Maja 6a
3. Pasierowska Sara 6a
4. Reszczyńska Martyna 6b
5. Chorab Joanna 6b
6. Andrearczyk Agnieszka 6c
7. Osowska Natalia 6d
8. Brauer Maja 6d
9. Reszczyńska Amelia 6d
10. Julia Sobkowiak 6e

Reprezentanci Naszej szkoły pokazali jak bardzo ważny jest duch walki i waleczne serce. Gratulujemy osiągniętych wyników i wracamy do ciężkiej pracy na lekcjach!
Opracowanie : Filip Pruszak
Kilka ujęć:
(kliknij na zdjęcie, aby powiększyć)

Rodzice lub prawni opiekunowie wyrazili zgodę na wykorzystanie wizerunku dzieci
przez Szkołę Podstawową nr 1 w Czersku
 Komentarze
Brak komentarzy.
 Skomentuj
Zaloguj się, by móc dodawać komentarze.
 Ocena
Tylko członkowie mogą oceniać wpisy.

By ocenić wpis, zaloguj się. Jeśli nie posiadasz jeszcze konta, zarejestruj się.

Twoja ocena została opublikowana.
Podręczniki
Wykaz podręczników na nowy rok szkolny 2020/2021, które należy zakupić we własnym zakresie
Klasy 1-8
Oddziały przedszkolne
Dla rodzica
Ubezpieczenie uczniów na rok szkolny 2020/2021
Menu
Komunikaty dyrektora
NAUKA w SP1
DLA RODZICÓW
DLA NAUCZYCIELI
PANEL INFORMACYJNY
DLA ÓSMOKLASISTY

Deklaracja dostępności

Menu obiadowe

Prawo szkolne
O szkole
Czersk i okolice
Stowarzyszenie

SU
ZHP
Pedagog i psycholog
Logopeda
Rzecznik Praw Ucznia
Rycerstwo

Zajęcia pozalekcyjne
Kategorie newsów
Terminarz 2019/2020
Sukcesy i uroczystości

Promocja Zdrowia
Ekologia
Sport
Żeglarstwo
Języki obce i regionalne
Biblioteka
Świetlica

Opracowania n-li
Plan lekcji

Najlepsi uczniowie
Gazetka szkolna
Rozrywka
Różne
Dla ucznia
Regulaminy
Konkursy 2018/2019

Turnieje AGAR.IO
AGARIO-2016
AGARIO-2017

E-Matematyk Roku
Wszystko o konkursie
Logowanie

Zadania i ćwiczenia:
Zadania interaktywne

Przedmioty
Technika:
Technika (K.Mróz)

Historia:
Historia (M.Talewski)

Informatyka:
Informatyka (K.Kosecki)
Nasze Konkursy
Ogólnopolski Konkurs Grafiki Komputerowej "Bezpieczne Wakacje"

REGULAMIN
Wyniki poprzednich edycji konkursu:
rok 2020
rok 2019
rok 2018
rok 2017
rok 2016
rok 2015
rok 2014
rok 2013
rok 2012
rok 2011
rok 2010
rok 2009
rok 2008
rok 2007
rok 2006
62019814 Unikalnych Wizyt
Powered by PHP-Fusion © 2003-2020
Kazimierz Kosecki SP1 Czersk
Theme Designed by: Brimstone