Biuletyn Informacji publicznej  Stowarzyszenie Przyjaciół "Jedynki"Szkoła Promująca Zdrowie
   GłównaPocztaKontaktE–podręcznikiGoogle AppsOffice 365E-dziennikPlan lekcji
Wtorek, 20 sierpnia 2019 r. Do końca WAKACJI tylko 12 dni.    
Nawigacja
  Strona główna
Start
Szukaj
Księga Gości
Archiwum Newsów

  Komunikacja
Kontakt
Forum Dyskusyjne
Foto Galeria
Galeria plastyczna
Ciekawe Linki

Użytkownicy
Dodaj News
Dodaj Link
Dodaj Artykuł

  Downloads
Pliki do Pobrania

  Dokumentacja
F.A.Q
Autor
Polityka prywatności
» Dokumenty
Projekt

Insta.Ling
skuteczna nauka słówek
Gość
Zaloguj się
Członków Online
Gości Online: 7
Brak członków online

Zarejestrowani użytkownicy: 665
Najnowszy zarejestrowany: sp1historia

Twój IP: 3.227.233.6
Prace plastyczne
Losowe Zdjęcie
3c
3c
Zdjęcia klasowe 2005/2006
Najnowsze artykuły
Dla ósmoklasisty
"Kim jest uczeń zdo...
Rola zajęć pozalek...
Hospitacja na wychow...
Niepowodzenia szkoln...
Wątków na forum
Najnowsze tematy
Edytowanie strony
To o czym gadamy?
Sklepik
Konkurs-zbieranie na...
Korepetycje.
Najciekawsze tematy
........Dyskoteki... [19]
Panie kaziku!!! [8]
Sklepik [7]
Mundurki - co o t... [6]
Konkurs-zbieranie... [3]
Top 5 Downloads
Arkusz dostosowan... 29336
Arkusz dostosowan... 27886
Testy kompetencji... 16681
Program naprawczy... 14303
Program naprawczy... 12423
Top 5 Links
Wirtualna Polska 65535
FreeFoto 65535
Epublikacje 65535
Gimnazjum Czersk 63411
Gry po szkole 44452
Nowa dyrekcja
Miło mi poinformować, że po wygranym w dniu 20 kwietnia 2007r konkursie dyrektorem naszej szkoły będzie od 1 września 2007r pani Bożena Spica.
Pani Bożena Spica pracę zawodową rozpoczęła w 1986r jako nauczyciel biologii w Szkole Podstawowej w Legbądzie. Od 1992 podjęła prace w SP1. Po wprowadzeniu reformy oświaty ukończyła studia podyplomowe w zakresie przyrody. W 2000 roku powierzono jej funkcję wicedyrektora szkoły, którą pełniła do dzisiaj. (...)
Akademia pożegnalna dyrektora i klas VI
W piątek 22 czerwca 2007 r o godz. 10:00 w naszej szkole odbyła się Uroczysta Akademia podczas której wspólnie z zaproszonymi gośćmi pożegnaliśmy klasy VI naszej szkoły. Była to bardzo doniosła i wzruszająca uroczystość, podczas której nastąpiło podsumowanie całorocznej pracy dzieci. Uczniowie otrzymali nagrody, nie tylko za celujące oraz bardzo dobre wyniki w nauce, osiągnięcia sportowe i udział w różnych olimpiadach, ale także za dodatkową prace na rzecz klasy i szkoły. Oprócz licznych nagród, jedną z najbardziej istotnych jest nagroda przyznawana co roku najlepszemu absolwentowi naszej szkoły. W tym roku najlepszym absolwentem został Filip Fierek. (...)
"Chrzest żeglarzy"
Serdecznie witam wszystkich zagorzałych "żaglowców" i stałych bywalców niniejszej strony. Ciąży na mnie obowiązek zredagowania pewnego, letniego wypadu. Muszę przyznać, że to miły obowiązek, ponieważ wiąże się ze wspaniale spędzonym czasem.
No! Już może dość tego gadania i ciążenia!?
Wszyscy Ci, którzy zobaczą galerię zdjęć wiedzą już, że nie wymaga ona żadnego komentarza (nic tu po mnie, tak więc pa! pa!). Fotki, a raczej wydarzenia na nich uwiecznione są tak czytelne i oczywiste, że każdemu kto je zobaczył nasuwa się jedna myśl: dlaczego mnie tam nie było?! A ten, który przeżył obozowe wyzwania nie będzie czytał mojego pisania, albowiem był tam, lulki palił i posmakował kiełbaski z ogniska. (...)
Konkurs "Bezpieczne Wakacje" - wyniki
Konkurs "Bezpieczne Wakacje" rozstrzygnięty. Na konkurs zostało nadesłanych łącznie 37 prac klas I - VI.
Komisja w składzie:
p. Emilia Węsierska - OPiRPA
p. Bożena Spica - SP1 Czersk
p. Ewa Krieger - SP1 Czersk
p. Iwona Fierek - SP1 Czersk
Miała trudny wybór. Po długiej i burzliwej naradzie podjęła następującą decyzję: (...)
Dzień Dziecka w SP1
Dnia 1 czerwca 2007r z okazji Dnia Dziecka odbył się w naszej szkole Wielki Festyn Sportowy z udziałem uczniów i nauczycieli. Imprezę pod hasłem: "Biegam, skaczę, umysł ćwiczę to mój sposób jest na życie" przygotowali i przeprowadzili nauczyciele wychowania fizycznego: Ewa Pruszak, Jacek Wycinka, Marian Szmagliński, Tomasz Kędzierski, Waldemar Pestka. (...)
Igrzyska Szkół Podstawowych
W czwartek 31.05.2007 r. odbyły się gminne zawody w trójboju lekkoatletycznym. W zawodach tych uczniowie klas IV i młodsi rywalizują w biegu na 60m, skoku w dal oraz rzucie piłeczką palantową na odległość. Trzeba przyznać, że uczestnicy corocznie podchodzą do rywalizacji bardzo poważnie, gdyż mało mają okazji, by wykazać sie swoimi umiejętnościami. W większości zawodów sportowych biorą bowiem udział uczniowie klas V i VI. Jest to więc niepowtarzalna okazja, by czujne oko nauczyciela w-f wychwyciło podczas takich zawodów młode talenty a dla samych uczniów szansa, by po prostu zaistnieć. (...)
Marsz na orientację
Dnia 26 maja 2007r. o godz. 8:30 spotkaliśmy się przed Liceum Ogólnokształcącym w Czersku by pojechać na "VII Borowiacki Marsz na orientację". Rozmowy naszej grupy w składzie Aleksandra Mikołajska, Angelika Pestka, Filip Fierek, Marek Grzelak, Remigiusz Kononowicz, Adrian Pruszak i ja - Wojciech Witkowski były tylko na jeden temat "jak nam pójdzie?". O godz. 9:04 dojechaliśmy na miejsce zarówno startu jak i mety - do Liceum Ogólnokształcącego w Czarnej Wodzie. Tam po niedługim czasie dostaliśmy cenne informacje i zapisaliśmy się jako drużyna "SP 1 Czersk". (...)
Biegi uliczne - Czersk 2007
26 maja 2007r ( sobota) odbyły się biegi uliczne Czersk 2007. Była to szósta edycja biegów. Organizatorem imprezy był Dom Kultury w Czersku. Po raz kolejny nie zawiedli uczniowie naszej szkoły, którzy wraz z opiekunem p. Ewą Pruszak stawili sie licznie na Placu Ostrowskiego. Słońce i parne powietrze nie przeszkodziło w sportowej rywalizacji najmłodszych wśród których po zaciętej walce w kat dziewcząt klas I - III brązowy medal wywalczyła uczennica klasy pierwszej naszej szkoły Weronika Wasiniewska. Dwa pierwsze miejsca przypadły uczennicom z Osiecznej .W kategorii chłopców klas I-III na podium stanęli mali zawodnicy z Osiecznej. (...)
VI Konkurs Przyrodniczo - Leśny
Dnia 18 maja 2007 roku odbył się VI Konkurs Przyrodniczo - Leśny. W konkursie uczestniczyło siedem 3 - osobowych drużyn ze szkół podstawowych. Szkołę Podstawową nr 1 im. Janusza Korczaka w Czersku reprezentowała drużyna w składzie: Filip Fierek, Marek Grzelak i Maciej Jażdżewski, opiekunem tej grupy była pani Bożena Spica.
Konkurs odbył się w bardzo sympatycznej atmosferze, za co serdecznie dziękujemy organizatorom, czyli Nadleśnictwu Czersk.<
Tenis stołowy
17 maja 2007 roku odbyły się I Mistrzostwa Szkoły w tenisie stołowym w grze mieszanej, czyli tzn.mikście. Do zawodów przystąpiło 12 par, wśród których byli uczniowie klas III - VI. Kontuzje i choroby czołowych zawodniczek Oli Borzyszkowskiej i Pauliny Sturmowskiej oraz wycieczka klas VIE i VIF uniemożliwiły liczniejszy udział uczniów w tych zawodach. Jednakże pary, które uczestniczyły w turnieju, stworzyły bardzo ciekawe widowisko, a wiele spotkań było zaciętych, stojących na zupełnie przyzwoitym poziomie. Dla niektórych uczestników był to debiut w takich zawodach, lecz pokazali, że tenis stołowy nie jest im obcy.(...)
"Bajka o tekturowym miasteczku"
Dnia 11 maja koło teatralno - dramowe prowadzone przez panią Hannę Frycę oraz dzieci z klasy III, przygotowane przez panią Marię Brańkę uczestniczyły w IX Powiatowych Konfrontacjach Dziecięcych i Młodzieżowych Zespołów Teatralnych w Domu Kultury w Chojnicach. W imprezie tej uczestniczyły zespoły teatralne z: Chojnic, Brus, Ogorzelin i Czerska. Były to grupy działające przy domach kultury, jak np. Teatr Ludowy z Brus oraz w szkołach podstawowych i gimnazjach. W jury zasiadali aktorzy Teatru Wybrzeże z Gdańska. (...)
VII Gminny Konkurs Ortograficzny "ZOSTAŃ MISTRZEM ORTOGRAFII"
Dnia 11 maja br. w naszej szkole odbył się VII Gminny Konkurs Ortograficzny "Zostań mistrzem ortografii". Celem konkursu jest podnoszenie poziomu ortografii w szkołach naszej gminy. Do udziału w konkursie zaprosiliśmy szkolnych mistrzów ortografii z klas IV - VI. W bieżącym roku szkolnym do udziału w konkursie zgłosiło się 20 uczestników z następujących szkół: (...)
Strona 176 z 195 << < 173 174 175 176 177 178 179 > >>
Podręczniki
Wykaz podręczników na nowy rok szkolny 2019/2020, które należy zakupić we własnym zakresie
Klasy 1-8
Oddziały przedszkolne
Menu
DLA RODZICÓW
DLA NAUCZYCIELI
PANEL INFORMACYJNY
DLA ÓSMOKLASISTY

Menu obiadowe

Prawo szkolne
O szkole
Czersk i okolice
Stowarzyszenie

SU
ZHP
Pedagog i psycholog
Logopeda
Rzecznik Praw Ucznia
Rycerstwo

Zajęcia pozalekcyjne
Kategorie newsów
Terminarz 2019/2020
Sukcesy i uroczystości

Promocja Zdrowia
Ekologia
Sport
Żeglarstwo
Języki obce i regionalne
Biblioteka
Świetlica

Opracowania n-li
Plan lekcji

Najlepsi uczniowie
Gazetka szkolna
Rozrywka
Różne
Dla ucznia
Regulaminy
Konkursy 2018/2019

Turnieje AGAR.IO
AGARIO-2016
AGARIO-2017

E-Matematyk Roku
Wszystko o konkursie
Logowanie

Zadania i ćwiczenia:
Zadania interaktywne

Przedmioty
Technika:
Technika (K.Mróz)

Historia:
Historia (M.Talewski)

Informatyka:
Informatyka (K.Kosecki)
Nasze Konkursy
Ogólnopolski Konkurs Grafiki Komputerowej "Bezpieczne Wakacje"

REGULAMIN
Wyniki poprzednich edycji konkursu:
rok 2019
rok 2018
rok 2017
rok 2016
rok 2015
rok 2014
rok 2013
rok 2012
rok 2011
rok 2010
rok 2009
rok 2008
rok 2007
rok 2006
Księga gości
KSIĘGA GOŚCI

STARA KSIĘGA GOŚCI
42326638 Unikalnych Wizyt
Powered by PHP-Fusion © 2003-2019
Kazimierz Kosecki SP1 Czersk
Theme Designed by: Brimstone