Biuletyn Informacji publicznej  Stowarzyszenie Przyjaciół "Jedynki"Szkoła Promująca Zdrowie
   GłównaPocztaKontaktE–podręcznikiGoogle AppsOffice 365E-dziennikPlan lekcjiFilm o szkole
Sobota, 19 września 2020 r. Koniec WAKACJI za -18 dni.    
Żagle
Żeglarski Klub Sportowy
UKS "Jedynka" Czersk

Instruktorzy:
Tomasz Kedzierski
Czesław Sikora

» Żeglarstwo
» Nabór do klasy
» Materiały dla uczniów
» Zaprzyjaźnione kluby
» Ciekawe strony
» Pogoda dla żeglarzy
» Wydarzenia żeglarskie

Wyszukiwarka działu:

Regaty 2016
W dniach 4 i 5 czerwca 2016r. odbyły się w Ostrowitym XVIII Integracyjne Regaty Żeglarskie o Puchar Burmistrza Czerska. W regatach uczestniczyło 7 klubów: UKS "JEDYNKA" Czersk, UKS "DWÓJKA" Rogoźno, KŻ VI-KING Człuchów, UKŻ WODNIAK Piła, MUKS "RAZEM" Czersk, UKS "WIKING" Kamienica Królewska, KŻ WDA BORSK.
Po uroczystym otwarciu rozpoczęły się zmagania żeglarzy. Do rywalizacji stanęło 61 żeglarzy na 57 łodziach (4 łodzie były dwuosobowe). Regaty odbyły się z podziałem na 4 klasy w zależnosci od klasy sprzętu. Klasa "Regatowa" (A) - 10 żeglarzy, klasa "UKS" (B) - 29 żeglarzy, klasa "Artom" (C) - 14 żeglarzy i klasa "Varien" (V) - 8 żeglarzy (4 łodzie).
W pierwszym dniu rozegrano 5 biegów, po których do rywalizacji stanęli trenerzy, opiekunowie i inni miłośnicy żeglarstwa (bieg VIPów). Do tej rywalizacji stanęło 11 żeglarzy. Po zmaganiach na wodzie przyszedł czas na odpoczynek. W tym czasie można było obejrzeć występy uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Czersku, zjeść kiełbaskę przy ognisku oraz posłuchać muzyki szanty.
Drugi dzień rozpoczął się od mszy polowej o godz. 8.00. Następnie przeprowadzono 3 biegi. Po nich nastapiło podsumowanie regat, uroczyste wręczenie dyplomów i nagród oraz uroczyste zakończenie.
Z pewnością podczas dwudniowej imprezy nikt nie mógł narzekać na pogodę, bo była słoneczna a żeglarze na wiatr na wodzie.
Sędzią głównym regat był pan Czesław Sikora a nad wszystkim czuwał i prowadził pan Tomasz Kędzierski.
Poniżej cała klasyfikacja końcowa:
Klasyfikacja w klasie "Regatowej" (A)
1 Bartosz Bojarski KŻ VI-KING Człuchów
2 Gracjan Matłoka UKS "DWÓJKA" Rogoźno
3 Żaneta Bonin KŻ VI-KING Człuchów
4 Jakub Dąbrowski UKS "DWÓJKA" Rogoźno
5 Kamil Jankowski UKS "JEDYNKA" Czersk
6 Dawid Niemojewski UKS "JEDYNKA" Czersk
7 Klaudia Majik UKS "DWÓJKA" Rogoźno
8 Grzegorz Stanicki UKS "DWÓJKA" Rogoźno
9 Roksana Bukowska UKS "DWÓJKA" Rogoźno
10 Jakub Majik UKS "DWÓJKA" Rogoźno

Klasyfikacja w klasie "UKS" (B)
1 Łukasz Lubotzki UKS "WIKING" Kamienica Król.
2 Kacper Śleszyński UKS "WIKING" Kamienica Król.
3 Maciej Strzałkowski UKŻ WODNIAK Piła
4 Agnieszka Piątek UKŻ WODNIAK Piła
5 Laura Czapiewska UKS "JEDYNKA" Czersk
6 Tymoteusz Kniter UKS "WIKING" Kamienica Król.
7 Agata Brzezińska UKS "JEDYNKA" Czersk
8 Paweł Łangowski UKS "JEDYNKA" Czersk
9 Miłosz Kaszubowski UKS "JEDYNKA" Czersk
10 Wojciech Tadla UKS "DWÓJKA" Rogoźno
11 Bartłomiej Młyński UKS "WIKING" Kamienica Król.
12 Przemysław Kędzierski UKS "JEDYNKA" Czersk
13 Marta Kryger UKS "JEDYNKA" Czersk
14 Maksymilian Sękowski UKS "JEDYNKA" Czersk
15 Kornelia Kryger UKS "JEDYNKA" Czersk
16 Krystian Ryczek MUKS "RAZEM" Czersk
17 Kamil Górnowicz UKS "JEDYNKA" Czersk
18 Dawid Czapiewski UKS "JEDYNKA" Czersk
19 Mikołaj Sarwas UKS "JEDYNKA" Czersk
20 Magdalena Linda UKS "JEDYNKA" Czersk
21 Antoni Prusakowski UKS "JEDYNKA" Czersk
22 Aleksander Kołaczkowski UKŻ WODNIAK Piła
23 Kacper Narloch UKS "JEDYNKA" Czersk
24 Wiktor Landowski UKS "JEDYNKA" Czersk
25 Bartłomiej Papierowski UKS "JEDYNKA" Czersk
26 Beata Gornowicz MUKS "RAZEM" Czersk
27 Wojciech Bąk KŻ VI-KING Człuchów
28 Jan Macugowski KŻ VI-KING Człuchów
29 Jakub Kreft KŻ VI-KING Człuchów

Klasyfikacja w klasie "Artom" (C)
1 Filip Kozłowski KŻ WDA BORSK
2 Dominik Wardyn KŻ WDA BORSK
3 Jakub Pudłowski UKŻ WODNIAK Piła
4 Julia Krych UKŻ WODNIAK Piła
5 Martyna Leszczyńska UKS "JEDYNKA" Czersk
6 Kacper Kaźmierczak UKS "JEDYNKA" Czersk
7 Jacek Karczewski UKS "JEDYNKA" Czersk
8 Dobrawa Garstka KŻ WDA BORSK
9 Karolina Skwierawska KŻ WDA BORSK
10 Katarzyna Skwierawska KŻ WDA BORSK
11 Patryk Kiedrowski UKS "JEDYNKA" Czersk
12 Marcel Gogolewski UKS "JEDYNKA" Czersk
13 Eliza Reszka UKS "JEDYNKA" Czersk
14 Przemysław Krych UKŻ WODNIAK Piła

Klasyfikacja w klasie "Varien" (V)
1 Przemysław Okuniewski, Dariusz Damps UKS "WIKING" Kamienica Król.
2 Michał Damps, Artur Damps UKS "WIKING" Kamienica Król.
3 Adrian Wenta, Mateusz Weber UKS "WIKING" Kamienica Król.
4 Błażej Osowski, Grzegorz Czapiewski UKS "JEDYNKA" Czersk

Klasyfikacja w klasie VIP
1 Sławomir Sikora
2 Grzegorz Michalski
3 Tomasz Kędzierski
4 Nikodem Kulczyk
5 Jakub Kowalski
6 Tomasz Karczewski
7 Irek Leszczyński
8 Piotr Czapiewski
9 Piotr Kozłowski
10 Przemysław Okuniewski
11 Dariusz Damps

Klasyfikacja klubowa regat
1. UKS "WIKING" Kamienica Królewska
2. UKŻ WODNIAK Piła
3. KŻ WDA BORSK
4. KŻ VI-KING Człuchów
5. UKS "JEDYNKA" Czersk
6. UKS "DWÓJKA" Rogoźno
7. MUKS "RAZEM" Czersk
Opracowanie: Kazimierz Kosecki
Zdjęcia: Piotr Spica, Kazimierz Kosecki
Kilka ujęć:
(kliknij na zdjęcie, aby powiększyć)

Rodzice lub prawni opiekunowie wyrazili zgodę na wykorzystanie wizerunku dzieci
przez Szkołę Podstawową nr 1 w Czersku
 Komentarze
Brak komentarzy.
 Skomentuj
Zaloguj się, by móc dodawać komentarze.
 Ocena
Tylko członkowie mogą oceniać wpisy.

By ocenić wpis, zaloguj się. Jeśli nie posiadasz jeszcze konta, zarejestruj się.

Twoja ocena została opublikowana.
 Wydarzenia związane z żaglami
Regaty Puchar Burmistrza Czerska- wspomnienie z 2019r. dodano: 25.05.2020
REGATY ZAKOŃCZENIA SEZONU 2019 dodano: 30.10.2019
SPŁYWY KAJAKOWE KLAS ŻEGLARSKICH dodano: 08.10.2019
Szkolenie żeglarskie kl. III d dodano: 30.09.2019
Szkolenie żeglarskie kl. III b dodano: 17.09.2019
Klasa III a na szkoleniu żeglarskim w Ostrowitem dodano: 08.09.2019
KLASA VIII A – PODZIĘKOWANIE dodano: 17.06.2019
OBÓZ ŻEGLARSKI W LIPIE KL. VIA dodano: 05.06.2019
Regaty o Puchar Burmistrza Czerska 2019 dodano: 26.05.2019
Obóz żeglarski klasy VIIa dodano: 26.05.2019
REGATY ROZPOCZĘCIA SEZONU ŻEGLARSKIEGO 2019 dodano: 21.05.2019
Obóz klasy 8b dodano: 31.10.2018
Regaty zakończenia sezonu żeglarskiego 2018 dodano: 18.10.2018
Obóz żeglarski klasy 8a dodano: 18.09.2018
Obóz żeglarski klasy IVa i IVb dodano: 05.09.2018
SPŁYWY KAJAKOWE KLAS ŻEGLARSKICH dodano: 14.06.2018
SUKCES NASZYCH ŻEGLARZY W CZŁUCHOWIE dodano: 04.06.2018
XX Regaty O Puchar Burmistrza Czerska dodano: 28.05.2018
Zapraszamy do klas żeglarskich! dodano: 24.05.2018
REGATY OTWARCIA SEZONU 2018 dodano: 24.05.2018
Klasa VIa na obozie żeglarskim dodano: 21.05.2018
ŻEGLARSCY NARCIARZE... dodano: 21.02.2018
Zakończenie Sezonu Żeglarskiego 2017 dodano: 27.10.2017
Obóz żeglarski VIIA dodano: 19.09.2017
OBÓZ ŻEGLARSKI IVA - wspomnienie dodano: 19.09.2017
Obóz żeglarski klasy IVa dodano: 05.06.2017
XIX Regaty o Puchar Burmistrza Czerska dodano: 29.05.2017
Regaty rozpoczęcia sezonu żeglarskiego dodano: 25.05.2017
5a na obozie żeglarskim dodano: 23.05.2017
Żeglarze na nartach dodano: 21.02.2017
Zakończenie Sezonu Żeglarskiego 2016 dodano: 25.10.2016
Spływ kajakowy dodano: 20.09.2016
Klasa 4a na obozie żeglarskim dodano: 23.06.2016
Klasa 5b na obozie żeglarskim dodano: 13.06.2016
Regaty 2016 dodano: 04.06.2016
Regaty Otwarcia Sezonu Żeglarskiego o Puchar Dyrektora Szkoły dodano: 23.05.2016
Obóz żeglarski klasy Va dodano: 21.05.2016
Regaty o Puchar Zamknięcia Sezonu Żeglarskiego dodano: 13.10.2015
Rejs po Zatoce Gdańskiej dodano: 30.09.2015
Spływ kajakowy dodano: 23.09.2015
Obóz żeglarski 4b dodano: 25.06.2015
Obóz żeglarski klasy IVa dodano: 21.06.2015
Obóz żeglarski klasy 5a dodano: 02.06.2015
Festyn klas III dodano: 31.03.2015
Regaty zamknięcia sezonu żeglarskiego dodano: 22.10.2014
Spływy kajakowe dodano: 22.09.2014
Obóz żeglarski klasy IVa dodano: 07.07.2014
Va na obozie dodano: 21.06.2014
XVI Integracyjne Regaty o Puchar Burmistrza Czerska dodano: 02.06.2014
Regaty otwarcia sezonu żeglarskiego dodano: 26.05.2014
Żeglarze w Sopocie dodano: 13.12.2013
IIId na szkoleniu żeglarskim dodano: 15.10.2013
Regaty na zakończenie sezonu dodano: 11.10.2013
Szkolenie żeglarskie klasy IIIc dodano: 27.09.2013
Spływ kajakowy dodano: 27.09.2013
Obóz żeglarski klasy IVa dodano: 07.07.2013
Ahoj, przygodo! - czyli obóz "wilków morskich" z klasy Va dodano: 23.06.2013
XV Regaty o Puchar Burmistrza Czerska dodano: 27.05.2013
Regaty otwarcia sezonu żeglarskiego dodano: 21.05.2013
Edukacja morska dodano: 22.04.2013
Żeglarze zakończyli sezon 2012 dodano: 16.10.2012
Spływy kajakowe dodano: 25.09.2012
Ahoj! dodano: 09.07.2012
Na szkoleniu dodano: 27.06.2012
Ostrowite ponownie ugościło młodych żeglarzy z północnej Polski na XIV Regatach o Puchar Burmistrza dodano: 29.05.2012
Regaty na zakończenie sezonu dodano: 26.10.2011
Spływ klas żeglarskich dodano: 28.09.2011
Obóz pod żaglami dodano: 05.07.2011
Regaty o Puchar Burmistrza dodano: 31.05.2011
Regaty 2010 dodano: 12.09.2010
Zakończenie regat dodano: 30.10.2009
Spływ Wdą... dodano: 28.09.2009
Szkolne regaty... dodano: 29.05.2009
Szkolenie żeglarskie dla kl. III dodano: 28.05.2009
Zakończenie sezonu 2008 dodano: 27.10.2008
Spływy kajakowe dodano: 29.09.2008
Nasi żeglarze dodano: 06.06.2008
Otwarcie sezonu żeglarskiego dodano: 15.05.2008
Regaty żeglarskie dodano: 17.10.2007
Spływ kajakowy dodano: 20.09.2007
"Chrzest żeglarzy" dodano: 20.06.2007
Udział w regatach UKS "Jedynka" Czersk w sezonie 2005r. dodano: 05.10.2005
Puchar Zakończenia Sezonu Żeglarskiego 2005 dodano: 04.10.2005
Żeglarskie Mistrzostwa Kaszub dodano: 15.09.2005
Regaty o Puchar Dyrektora Szkoły nr 1 w Czersku dodano: 23.06.2005
Regaty o Puchar Otwarcia Sezonu 2005r. dodano: 25.05.2005
Podręczniki
Wykaz podręczników na nowy rok szkolny 2020/2021, które należy zakupić we własnym zakresie
Klasy 1-8
Oddziały przedszkolne
Dla rodzica
Ubezpieczenie uczniów na rok szkolny 2020/2021
Menu
Komunikaty dyrektora
NAUKA w SP1
DLA RODZICÓW
DLA NAUCZYCIELI
PANEL INFORMACYJNY
DLA ÓSMOKLASISTY

Menu obiadowe

Prawo szkolne
O szkole
Czersk i okolice
Stowarzyszenie

SU
ZHP
Pedagog i psycholog
Logopeda
Rzecznik Praw Ucznia
Rycerstwo

Zajęcia pozalekcyjne
Kategorie newsów
Terminarz 2019/2020
Sukcesy i uroczystości

Promocja Zdrowia
Ekologia
Sport
Żeglarstwo
Języki obce i regionalne
Biblioteka
Świetlica

Opracowania n-li
Plan lekcji

Najlepsi uczniowie
Gazetka szkolna
Rozrywka
Różne
Dla ucznia
Regulaminy
Konkursy 2018/2019

Turnieje AGAR.IO
AGARIO-2016
AGARIO-2017

E-Matematyk Roku
Wszystko o konkursie
Logowanie

Zadania i ćwiczenia:
Zadania interaktywne

Przedmioty
Technika:
Technika (K.Mróz)

Historia:
Historia (M.Talewski)

Informatyka:
Informatyka (K.Kosecki)
Nasze Konkursy
Ogólnopolski Konkurs Grafiki Komputerowej "Bezpieczne Wakacje"

REGULAMIN
Wyniki poprzednich edycji konkursu:
rok 2020
rok 2019
rok 2018
rok 2017
rok 2016
rok 2015
rok 2014
rok 2013
rok 2012
rok 2011
rok 2010
rok 2009
rok 2008
rok 2007
rok 2006
Księga gości
KSIĘGA GOŚCI

STARA KSIĘGA GOŚCI
57908154 Unikalnych Wizyt
Powered by PHP-Fusion © 2003-2020
Kazimierz Kosecki SP1 Czersk
Theme Designed by: Brimstone