Biuletyn Informacji publicznej  Stowarzyszenie Przyjaciół "Jedynki"Szkoła Promująca Zdrowie
   GłównaPocztaKontaktE–podręcznikiGoogle AppsOffice 365E-dziennikPlan lekcji
Poniedziałek, 25 września 2017 r. Do WAKACJI tylko 270 dni.    
Nawigacja
  Strona główna
Start
Szukaj
Księga Gości
Archiwum Newsów

  Komunikacja
Kontakt
Forum Dyskusyjne
Foto Galeria
Galeria plastyczna
Ciekawe Linki

Użytkownicy
Dodaj News
Dodaj Link
Dodaj Artykuł

  Downloads
Pliki do Pobrania

  Dokumentacja
F.A.Q
Autor
Projekt

Insta.Ling
skuteczna nauka słówek
Gość
Nick

Hasło

Pamiętaj mnieZapomniane hasło?
Członków Online
Gości Online: 3
Brak członków online

Zarejestrowani użytkownicy: 664
Najnowszy zarejestrowany: Monia

Twój IP: 54.156.69.204
Losowe Zdjęcie
5d
5d
Zdjęcia klasowe 2004/2005
Prace plastyczne
Najnowsze artykuły
Dla szóstoklasisty
"Kim jest uczeń zdo...
Rola zajęć pozalek...
Hospitacja na wychow...
Niepowodzenia szkoln...
Wątków na forum
Najnowsze tematy
Edytowanie strony
To o czym gadamy?
Sklepik
Konkurs-zbieranie na...
Korepetycje.
Najciekawsze tematy
........Dyskoteki... [19]
Panie kaziku!!! [8]
Sklepik [7]
Mundurki - co o t... [6]
Konkurs-zbieranie... [3]
Top 5 Downloads
Arkusz dostosowan... 27090
Arkusz dostosowan... 24505
Testy kompetencji... 16553
Program naprawczy... 13962
Testy kompetencji... 12207
Top 5 Links
Wirtualna Polska 65535
FreeFoto 53832
Gimnazjum Czersk 50622
Epublikacje 41334
Gry po szkole 31163
Klasy II c i III g w Polednie     
Uczniowie klasy III g i IIc są miłośnikami przyrody, w związku z tym wybrali się na wycieczkę do Poledna. W piątek 2 czerwca była przepiękna, słoneczna pogoda co jeszcze bardziej spotęgowało nasze pozytywne wrażenia niesamowitym miejscem jakim jest pałac w Polednie. Przyjechaliśmy przed czasem więc mieliśmy okazję trochę pozwiedzać, zapierający dech, park starodrzewie z mnóstwem pomników przyrody oraz beztrosko pobawić się na tutejszym placu zabaw. Po chwili okazało się, że na dzieci czeka niespodzianka, przygotowana przez naszego kierowcę pana Mariana Gołuńskiego, który specjalnie dla uczniów zamówił przyjazd waty cukrowej.
4a w Teatrze Muzycznym w Gdyni
W niedzielę, 4 czerwca klasa IVa wraz z kilkoma innymi chętnymi uczniami naszej szkoły pojechała do Teatru Muzycznego w Gdyni na bardzo interesujący spektakl pt. „Piotruś Pan”.
„Piotruś Pan” to opowieść o chłopcu, który zabiera dziewczynkę o imieniu Wendy do krainy zwanej Nibylandia po to, aby opowiadała tam mu i jego kolegom bajki. Z tej historii wyłaniają się ważne aspekty życia takie, jak: dzieciństwo i dorosłość, miłość i żal, smutek i radość, ból i strach. Ale na szczęście zakończenie – jak to zwykle w bajkach bywa – okazało się szczęśliwe.
SZKOLNY KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO „A Little Master of English”
Szkolny Konkurs Języka Angielskiego „A Little Master of English” skierowany był do uczniów klas piątych. Jego celem: pogłębianie wiedzy dotyczącej krajów anglojęzycznych, gramatyki i leksyki angielskiej, poszerzanie umiejętności językowych młodzieży oraz inspirowanie uczniów do pracy samokształceniowej w domu. Do konkursu przystąpiło aż trzynaścioro uczniów. W tym roku szkolnym tytuł „A Little Master of English” zdobyła z Natalia Janowska z klasy Va
Wspomnienia 6d z Zakopanego
W dniach 10 - 14 maja, a więc już trochę czasu minęło, klasa VID wraz z przyjaciółmi wybrała się na południe naszego kraju. Postanowiliśmy odwiedzić nasze piękne góry oraz kilka innych miejsc. Pierwszego dnia, który wypełniony był przede wszystkim podróżą, zdążyliśmy zwiedzić Klasztor Jasnogórski w Częstochowie. Następnie wyruszyliśmy do głównego celu naszej wycieczki. Z miejsca zakwaterowania mieliśmy piękny widok na nasze Tatry. Następne dwa dni to wędrówki : Dolina Kościeliska z Jaskinią Mroźną i Wąwozem Kraków, Dolina Strążyska, Sarnia Skała, Dolina Białego Potoku
Obóz żeglarski klasy IVa
Obóz żeglarski to jedno z wydarzeń, w którym uczestniczą uczniowie klas o profilu żeglarskim. W tym roku 29 maja klasa IVa wyjechała po raz pierwszy na tygodniowe szkolenie do Borska. Pogoda na szczęście dopisywała, co więcej można by nawet powiedzieć, iż była iście żeglarska. Złote promienie słońca wynurzały się śmiało zza chmur, a delikatna bryza wdzydzkich jezior oraz przyjemny wietrzyk smagały nasze twarze. Nasi mali regatowcy mieli okazję zasmakować choć namiastkę życia prawdziwego żeglarza.
Szkolnego konkurs przyrodniczo - matematyczny
W dniu 02 czerwca odbyło się rozstrzygnięcie szkolnego konkursu przyrodniczego – matematycznego dla klas V pt. „CZAR PAR”. W zmaganiach konkursowych wzięła udział jedna para uczniów z każdej klasy piątej - razem 6 par. Zadnia wymagały od uczestników nie tylko wiedzy, ale szczególnie wielu umiejętności opartych na logicznym myśleniu, rachowaniu, odczytywaniu danych z tabel, wykresów oraz posługiwania się atlasem. Uczniowie pracując w parach, wspólnie pokonywali trudności i wspierali się w dochodzeniu do właściwych rozwiązań.
PIELGRZYMKA RYCERSTWA NIEPOKALANEJ DO NIEPOKALANOWA
W piątek, 26 maja wyruszyliśmy na pielgrzymkę do Niepokalanowa. Dzień wyjazdu był szczególny, ponieważ pojechaliśmy do naszej Mamy Niepokalanej w Dzień Matki! Kiedy dotarliśmy na miejsce, poszliśmy się z Nią przywitać do Kaplicy św. Maksymiliana. Po krótkiej modlitwie udaliśmy się do Redakcji „Małego Rycerzyka Niepokalanej”, gdzie siostra Julia i siostra Wiktoria czekały na nas z utęsknieniem i bardzo miło nas przyjęły. Siostra Julia opowiedziała, jak wygląda praca nad tworzeniem „Małego Rycerzyka”. Z radością dowiedzieliśmy się, że relacja z naszej wizyty zostanie umieszczona w jednym z numerów „Rycerzyka”!!! We wrześniu w Niepokalanowie odbędzie się ogólnopolskie spotkanie dzieci z okazji setnej rocznicy istnienia Rycerstwa Niepokalanej.
POWRÓT DO PRZESZŁOŚCI – IIJ I IIF W MALBORKU
30 maja 2017r. uczniowie klasy II j i II f wraz z wychowawczyniami oraz panią M. Brzezińską i panią E. Wamka wybrali się do Parku Ruchomych Dinozaurów i Smoków w Malborku. Po przyjeździe na miejsce uczniowie korzystali z pięknej pogody oraz atrakcji na terenie parku. Na ścieżce edukacyjnej spotkali ruchome dinozaury i smoki w otoczeniu pięknej zieleni lasu. W Muzeum Skamieniałości zobaczyli znaleziska, które pozwoliły naukowcom odtworzyć przybliżony wygląd i tryb życia dinozaurów zamieszkujących Ziemię przed milionami lat. Podróż filmowa w przeszłość przybliżyła dzieciom historię życia tych zwierząt.
BICIE REKORDU W CZYTANIU!!!     
Polaków nie czyta w ciągu roku ani jednej książki.
Badania obejmują jednak osoby powyżej 15 roku życia.
Dzieci i młodzież czyta znacznie więcej, więc stwierdziliśmy, że mogą nauczyć czegoś dorosłych, manifestując to, co dla nas naturalne – czytanie.
Dnia 1 czerwca 2017 r. Szkoła Podstawowa nr 1 w Czersku, poza organizacją przeróżnych atrakcji z okazji Dnia Dziecka, przystąpiła do akcji „Jak nie czytam, jak czytam” pod patronatem redakcji miesięcznika „Biblioteka w Szkole”. Celem akcji była przede wszystkim promocja czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży.
Uczniowskie strony internetowe
Zapraszamy do obejrzenia stron internetowych, które stworzyli uczniowie klas VI podczas zajęć komputerowych. Strony były tworzone w kwietniu i maju 2017r. Życzę miłego oglądania.
STRONY INTERNETOWE klas VI

Kazimierz Kosecki
Dzień Dziecka     
"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat!" – powiedział patron naszej szkoły, Janusz Korczak. W związku z tym Dzień Dziecka, ukochane święto wszystkich mniejszych i większych pociech, organizuje się w taki sposób, by sprawić uczniom jak najwięcej radości. Dlatego zamiast tradycyjnych zajęć, spędziliśmy ten dzień na Stadionie Miejskim, gdzie czekała na dzieci moc atrakcji. W przygotowanie imprezy oprócz nauczycieli z naszej szkoły włączyły się również Urząd Miejski oraz Ośrodek Kultury w Czersku.
Na początku, o godz. 8.20 rano, przywitały i złożyły dzieciom najserdeczniejsze życzenia Pani Burmistrz Jolanta Fierek oraz Pani Dyrektor Bożena Spica.
Dzień Matki w klasie 5a
30 maja, uczniowie klasy 5a postanowili uczcić wyjątkową uroczystością święto „mam”, czyli Dzień Matki. Z tej okazji zaprosiliśmy wszystkie nasze mamy na poczęstunek oraz program artystyczny. My przygotowywaliśmy się do tego dnia już od dłuższego czasu, ćwicząc teksty, piosenki oraz opracowując konkretne zadania pod bacznym okiem naszej wychowawczyni, pani B. Ringwelskiej. Kiedy nadszedł ten wielki dzień byliśmy zdenerwowani i przejęci. Uroczystość rozpoczęliśmy poczęstunkiem i kawą.
Strona 4 z 162 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>
Podręczniki
Wykaz podręczników na nowy rok szkolny 2017/2018, które należy zakupić we własnym zakresie
Klasy 1-7
Menu
DLA RODZICÓW
DLA NAUCZYCIELI
PANEL INFORMACYJNY
DLA SZÓSTOKLASISTY

Menu obiadowe

Prawo szkolne
O szkole
Czersk i okolice
Stowarzyszenie

SU
ZHP
Pedagog i psycholog
Logopeda
Rzecznik Praw Ucznia
Rycerstwo

Zajęcia pozalekcyjne
Kategorie newsów
Terminarz 2016/17
Sukcesy i uroczystości

Promocja Zdrowia
Ekologia
Sport
Żeglarstwo
Języki obce i regionalne
Biblioteka
Świetlica

Opracowania n-li
Plan lekcji

Najlepsi uczniowie
Gazetka szkolna
Rozrywka
Różne
Dla ucznia
Turnieje AGAR.IO
AGARIO-2016
AGARIO-2017

E-Matematyk Roku
Wszystko o konkursie
Logowanie

Zadania i ćwiczenia:
Zadania interaktywne

Przedmioty
Technika:
Technika (K.Mróz)

Historia:
Historia (M.Talewski)

Informatyka:
Informatyka (K.Kosecki)
Nasze Konkursy
Ogólnopolski Konkurs Grafiki Komputerowej "Bezpieczne Wakacje"
Wyniki poprzednich edycji konkursu:
rok 2017
rok 2016
rok 2015
rok 2014
rok 2013
rok 2012
rok 2011
rok 2010
rok 2009
rok 2008
rok 2007
rok 2006
Księga gości
KSIĘGA GOŚCI

STARA KSIĘGA GOŚCI
Shoutbox
Zaloguj się, by móc pisać w shoutbox.

szynka23
23.02.17 19:08
5c w agar.io wygra je! je!

Marycha
27.04.16 13:37
4c najlepsza jest! Pozdro!

szynka23
18.04.16 04:28
Pozdro 4c

Irena0511
07.03.16 19:11
Pozdro dla 6a Xd

tymbarklat80
03.03.16 05:58
pozdro dla 5a

toorie
13.01.16 13:22
Pozdrówka dla 5a 2015/2016 :3

kryha24
27.06.15 13:13
Ode mnie dla wszystkich klas szustych 2015r. https://www.youtube.com/w
atch?t=27&v=hzT3NVPL_kc


Kubus1908
04.06.15 20:13
Pozdro dla 6F

kryha24
19.05.15 13:53
Wyrazy współczucia dla pani Joli Kowalewskiej i jej rodziny

Kawowy678
20.03.15 14:32
lol

Archwium
26543390 Unikalnych Wizyt
Powered by PHP-Fusion © 2003-2017
Kazimierz Kosecki SP1 Czersk
Theme Designed by: Brimstone