Biuletyn Informacji publicznej  Stowarzyszenie Przyjaciół "Jedynki"Szkoła Promująca Zdrowie
   GłównaPocztaE–podręcznikiGoogle AppsOffice 365E-dziennikPlan lekcjiFilm o szkole
Piątek, 23 lutego 2024 r. Brak aktualizacji strony od 536 dni.    
Dla nauczycieli
» POBIERALNIA

» Prawo szkolne
» Archiwum zastępstw
» Materiały dla n-li
» Formularz sukcesów
» Plan lekcji
» Rady pedagogiczne
» E-dziennik
» Pracownik
 Archiwum zastępstw
ZASTĘPSTWA

piątek, 23 czerwca 2023r.
LekcjaKlasaZastępstwa
5 - 7  godz. 9:00 - Zakończenie roku szkolnego - boisko szkolne (rolkowisko) 
godz. 10.30 - Uroczyste pożegnanie absolwentów - sala gimnastyczna  
   
wszystkie  W A K A C J E :) :) :) 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
brak danych

czwartek, 22 czerwca 2023r.
LekcjaKlasaZastępstwa
wszystkie  Klasy zwolnione po 5 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
brak danych

środa, 21 czerwca 2023r.
LekcjaKlasaZastępstwa
6b  Klasa przychodzi na 2 lekcję. 
8b  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
6d ch  Informatyka (cała klasa) z p. P. Czarnowskim (s. 208) 
1b  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
4a  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
4b  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
7a gr2  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
8e dz  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
M. Szmagliński  SZ po 4 lekcji - E. Pruszak
SZ po 5 lekcji - J. Wycinka 

wtorek, 20 czerwca 2023r.
LekcjaKlasaZastępstwa
6c  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
4b  Przyroda z p. E. Keister w sali nr 307 
5b  J. polski z p. H. Mrozińską (s. 309) 
5d  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
8d  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
8e  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
wszystkie  Klasy zwolnione po 5 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
brak danych

poniedziałek, 19 czerwca 2023r.
LekcjaKlasaZastępstwa
5b  Religia z p. S. Babinską (s. 210) 
5d  Matematyka z p. J. Namirowską (s. 306) 
6b dz  Informatyka (cała klasa) z p. K. Koseckim (s. 308) 
6c  J. angielski z p. A. Wiencelewską (s. 309) 
6b  Matematyka z p. A. Połom (s. 302) 
7a  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
C. Kliczkowska, F. Pruszak, C. Sikora - szkolenie żeglarskie kl. 3a (od 2 do 6 lekcji)  B3 po 4 lekcji - P. Czarnowski 

piątek, 16 czerwca 2023r.
LekcjaKlasaZastępstwa
4c  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
5c  Historia z p. M. Talewskim (s. 207) 
5d  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
6b ch  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. E. Pruszak 
7a  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
8b  Klasa przychodzi na 3 lekcję 
1b  Zajęcia z p. E. Rutkowską (s. 107) 
2b  Zajęcia z p. J. Kulesza (s. 208) (przeniesione z 5 lekcji) 
5a  J. polski z p. K. Porożynską (s. 312) 
6b ch  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. E. Pruszak 
8a  Matematyka z p. P. Czarnowskim (s. 309) 
5a  Matematyka z p. P. Czarnowskim (s. 309) 
5d ch  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. F. Pruszak 
6c  Geografia z p. D. Szlachcikowską (s. 306) (przeniesiona z wtorku 20.06 z 1 lekcji) 
7a  J. polski z p. K. Porożynską (s. 312) (przeniesiony z 5 lekcji) 
8c ch  J. niemiecki (cała klasa) z p. M. Lutowską (s. 307) 
2c  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
4b  Matematyka z p. H. Kobryń (s. 301) 
5a ch  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. F. Pruszak 
5d  J. polski z p. H. Kaszubowską (s. 305) 
6b  Matematyka z p. P. Czarnowskim (s. 309) 
6c  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
8a  Chemia z p. E. Bąk (s. 209) 
2b  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
4d  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
5c dz  Grupa zwolniona po 4 lekcji 
6d  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
7a  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
8b ch  Żeglarstwo (cała klasa) z p. F. Pruszak (s. 306) 
wszystkie  Klasy zwolnione po 5 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
E. Gromowska

K. Zaranek, K. Chmielewska, E. Keister, B. Drewczynska - wycieczka z kl. 8e i 6a (uczniowie 8e, którzy nie jadą dołączają do klasy 8b, a z kl. 6a do kl. 6b)

B. Jażdżewska, T. Kędzierski, Cz. Sikora - obóz żeglarski z kl. 4a

L. Pozorska, B. Rostankowska, I. Rudnik, W. Jabłońska - wycieczka z kl. 1a i 2a (uczniowie, którzy nie jadą dołączają odpowiednio: z kl. 1a do kl. 1d, a z kl. 2a do kl. 2c) 
SZ przed lekcjami - M. Szmagliński
P2 przed lekcjami - M. Łobocka
II2 przed lekcjami - A. Połom
SZ po 1 lekcji - J. Wycinka
I2 po 1 lekcji - M. Talewski
B1 po 2 lekcji - K. Porożynska
W2 po 2 lekcji - W. Kamińska
P2 po 2 lekcji - J. Kulesza
I2 po 2 lekcji - M. Lutowska
B2 po 3 lekcji - A. Dzięcielska-Jasnoch
SZ po 3 lekcji - E. Pruszak
P2 po 3 lekcji - E. Rutkowska
I1 po 3 lekcji - H. Kaszubowska
II2 po 3 lekcji - B. Ringwelska
W1 po 4 lekcji - H. Mrozińska
I2 po 4 lekcji - M. Gajewska
W1 po 5 lekcji - E. Bonkowska
I2 po 5 lekcji - E. Bąk 

czwartek, 15 czerwca 2023r.
LekcjaKlasaZastępstwa
4b  J. polski z p. S. Głowacką (s. 301) 
5a  KLASA PRZYCHODZI NA 2 LEKCJĘ 
5c dz  Grupa przychodzi na 2 lekcję 
5d  Matematyka z p. P. Czarnowskim (s. 304)  
8a  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
8b  Klasa przychodzi na 3 lekcję 
2c  Zajęcia z p. W. Kamińską (s. 108) (przeniesione z 5 lekcji) 
4b  Matematyka z p. P. Czarnowskim (s. 309) 
4c  J. polski z p. S. Głowacką (s. 301) 
2b  Zajęcia z p. J. Kulesza (s. 104) (przeniesione z 5 lekcji) 
4b  Muzyka z p. P. Gliszczyńskim (s. 301) 
4c  Religia z p. S. Babinską (s. 302) 
7a  J. polski z p. K. Porożynską (s. 312) 
8d  Biologia z p. B. Spica (s. 209) 
4b  J. polski z p. K. Porożynską (s. 302) 
4c  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
4d  Religia z p. S. Babinską (s. 306) 
8a  J. polski z p. H. Kaszubowską (s. 307) 
8d  Matematyka z p. H. Kobryń (s. 301) (przeniesiona z 7 lekcji) 
2b  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
2c  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
3c  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
4b  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
5d  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
6b  Historia z p. B. Ringwelską (s. 303) (przeniesiona z 6 lekcji) 
8b  J. polski z p. H. Kaszubowską w sali nr 306 
6b  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
6c  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
7a gr1  Wychowanie fizyczne z p. J. Wycinką 
7a gr2  Wychowanie fizyczne z p. E. Pruszak 
8b  Fizyka z p. K. Koseckim (s. 309) (przeniesiona z środy 21.06 z 1 lekcji) 
5a  Klasa zwolniona po wycieczce 
5b  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
5c  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
6d  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
8d  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
8b  Klasa zwolniona po 7 lekcji 
8e  Klasa zwolniona po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
K. Zaranek, K. Chmielewska, E. Keister, B. Drewczynska - wycieczka z kl. 8e i 6a (uczniowie 8e, którzy nie jadą dołączają do klasy 8b, a z kl. 6a do kl. 6b)

A. Dzięcielska-Jasnoch - występ koła regionalnego w PS2 (od 2 do 4 lekcji)

J. Namirowska, A. Połom, B. Rostankowska - wycieczka rowerowa kl. 5a (od 2 do 6 lekcji)

M. Talewski, M. Gajewska, E. Bąk - wycieczka z kl. 8c i 6d (uczniowie, którzy nie jadą dołączają odpowiednio z kl. 8c do kl. 8b a z kl. 6d do kl. 6b)

B. Jażdżewska, T. Kędzierski, Cz. Sikora - obóz żeglarski z kl. 4a 
I2 po 1 lekcji - E. Gromowska
II1 po 1 lekcji - H. Mrozińska
II2 po 1 lekcji - S. Głowacka
B1 po 2 lekcji - W. Kamińska
B1 po 3 lekcji - P. Gliszczyński
II2 po 3 lekcji - K. Porożynska
B1 po 4 lekcji - J. Kulesza
I2 po 4 lekcji - U. Sroka
II1 po 4 lekcji - H. Kaszubowska
II2 po 4 lekcji - H. Kobryń
B2 po 5 lekcji - P. Czarnowski
B1 po 6 lekcji - J. Jażdżewska
W2 po 6 lekcji - K. Kosecki
I2 po 6 lekcji - B. Ringwelska
II1 po 6 lekcji - M. Lutowska 

środa, 14 czerwca 2023r.
LekcjaKlasaZastępstwa
3c  Religia z p. S. Babinską (s. 202) (przeniesiona z 5 lekcji)  
4b  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
4d  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
5a  Matematyka z p. P. Czarnowskim (s. 005) 
6b  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
7a  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
8a  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
8b  Matematyka z p. A. Połom (s. 302) (przeniesiona z 2 lekcji)  
4d  Religia z p. S. Babinską (s. 210) (przeniesiona z 1 lekcji) 
5a  Muzyka z p. P. Gliszczyńskim (s. 312) 
6b  J. polski z p. H. Mrozińską (s. 307) 
8a  Matematyka z p. A. Połom (s. 302) (przeniesiona z 1 lekcji) 
8b  Fizyka z p. K. Koseckim (s. 309) (przeniesiona z 1 lekcji) 
8d  J. niemiecki z p. M. Lutowską w sali nr 303 
4c  J. polski z p. M. Gajewską w sali nr 210 
5a  J. polski z p. H. Kaszubowską (s. 312) 
5c  J. polski z p. H. Mrozińską (s. 307) 
6b  Geografia z p. D. Szlachcikowską (s. 305) (przeniesiona z 1 lekcji) 
7a  Historia z p. M. Talewskim (s. 207) 
4b  Matematyka z p. P. Czarnowskim (s. 303) 
5a  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
5c  Biologia z p. B. Spica (s. 209) 
6c  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
8c  Matematyka z p. H. Kobryń (s. 301) (przeniesiona z 6 lekcji) 
1d  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
2a  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
3c  Zajęcia z p. U. Sroka (s. 202) (przeniesione z 1 lekcji) 
4c dz  Grupa zwolniona po 4 lekcji 
5c  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
8b  J. niemiecki z p. M. Lutowską (s. 210A) 
5d dz  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
7a  Muzyka z p. P. Gliszczyńskim (s. 306) 
8c  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
8d  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
8b  Religia z p. B. Rostankowską (s. 307) (przeniesiona z 8 lekcji) 
8b  Klasa zwolniona po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
B. Ringwelska - wycieczka

B. Jażdżewska, T. Kędzierski, Cz. Sikora - obóz żeglarski z kl. 4a

E. Bonkowska, E. Rutkowska, K. Porożynska - wycieczka z kl. 3d i 1b

K. Zaranek, K. Chmielewska, E. Keister, B. Drewczynska - wycieczka z kl. 8e i 6a (uczniowie, którzy nie jadą dołączają odpowiednio: z kl. 8e do kl. 8b, a z kl. 6a do kl. 6b) 
W2 przed lekcjami - S. Babinska
I2 po 1 lekcji - A. Połom
I2 po 1 lekcji - C. Kliczkowska
B2 po 2 lekcji - W. Kamińska
B1 po 3 lekcji - J. Namirowska
W2 po 3 lekcji - P. Czarnowski
II1 po 3 lekcji - P. Gliszczyński
W2 po 4 lekcji - M. Gajewska
P2 po 4 lekcji - J. Kulesza
W2 po 5 lekcji - K. Linda
B1 po 6 lekcji - B. Rostankowska
II2 po 6 lekcji - H. Kobryń 

wtorek, 13 czerwca 2023r.
LekcjaKlasaZastępstwa
4b  Klasa przychodzi na godzinę odjazdu wycieczki 
4c  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
4d  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
5c  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
6a  Technika z p. E. Gromowską (s. 005) 
6b  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
6c  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
6a  Matematyka z p. P. Czarnowskim (s. 312) 
6c  Geografia z p. D. Szlachcikowską (s. 303) (przeniesiona z 1 lekcji) 
8c  J. angielski (cała klasa) z p. K. Zaranek (s. 301) 
6a ch  Wychowanie fizyczne (z 6c ch) z p. J. Wycinką 
6a dz  Wychowanie fizyczne (z 6c dz) z p. E. Pruszak 
8b  Matematyka z p. A. Połom (s. 302) 
8c  Geografia z p. D. Szlachcikowską (s. 301) 
1d  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
6a ch  Wychowanie fizyczne (z 6c ch) z p. J. Wycinką  
6a dz  Wychowanie fizyczne (z 6c dz) z p. E. Pruszak  
6b  Muzyka z p. P. Gliszczyńskim (s. 306) 
7a  Biologia z p. E. Keister (s. 303) 
8d  Matematyka z p. P. Czarnowskim (s. 301) 
3c  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
4c ch  Informatyka z p. P. Czarnowskim (s. 208) 
4c dz  Informatyka z p. E. Bonkowską (s. 308) 
5d  Biologia z p. E. Keister (s. 210) 
6a  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
6c ch  Wychowanie fizyczne (z 5c ch) z p. J. Wycinką 
6c dz  Wychowanie fizyczne (z 5c dz) z p. M. Szmaglińskim 
5c  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
7a  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
8d ch  Wychowanie fizyczne z p. J. Wycinką 
8d dz  Wychowanie fizyczne z p. M. Szmaglińskim  
8e  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
B. Ringwelska - wycieczka

B. Jażdżewska, T. Kędzierski, Cz. Sikora - obóz żeglarski z kl. 4a

A. Dzięcielska-Jasnoch, S. Babinska - wycieczka z kl. 6d (uczniowie, którzy nie jadą dołączają do klasy 6a)

M. Gajewska, K. Porożynska - wycieczka z kl. 4b (uczniowie, którzy nie jadą dołączają do klasy 4d)

M. Knitter, W. Pora, K. Zatorska, H. Kobryń - wycieczka z kl. 3b i 5b (uczniowie, którzy nie jadą dołączają odpowiednie z kl. 3b do kl. 3a, a z kl. 5b do kl. 5a) 
II1 przed lekcjami - B. Drewczynska
II2 po 1 lekcji - A. Wiencelewska
P2 po 2 lekcji - W. Kamińska
B3 po 3 lekcji - J. Kulesza
W2 po 3 lekcji - M. Łobocka
B1 po 4 lekcji - L. Pozorska
B2 po 4 lekcji - K. Linda
II1 po 4 lekcji - M. Talewski
B2 po 5 lekcji - E. Bonkowska
I2 po 5 lekcji - M. Lutowska
II1 po 5 lekcji - J. Jażdżewska
II1 po 6 lekcji - H. Kaszubowska 

poniedziałek, 12 czerwca 2023r.
LekcjaKlasaZastępstwa
1d  Zajęcia z p. M. Łobocką (s. 201) 
5d  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
6a  Klasa przychodzi na 3 lekcję 
4d  Plastyka z p. B. Jażdżewską (s. 210) 
2b  Zajęcia z p. J. Kulesza (s. 104) 
7a  Religia z p. S. Babinską (s. 307) (przeniesiona z wtorku z 6 lekcji) 
8e dz  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. M. Szmaglińskim  
4c  Plastyka z p. B. Jażdżewską (s. 210) 
5c ch  J. angielski (cała klasa) z p. B. Drewczynską (s. 301) 
6a  Informatyka z p. P. Czarnowskim (s. 208) 
8e dz  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. M. Szmaglińskim  
5a ch  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
5a dz  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
5d ch  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
6a ch  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
6b ch  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
7a  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
K. Zaranek

E. Bonkowska, F. Pruszak - szkolenie żeglarskie kl. 3d (od 2 do 6 lekcji)

A. Dzięcielska-Jasnoch - występ koła regionalnego w szkole w Odrach (od 1 do 5 lekcji)

T. Kędzierski, Cz. Sikora - obóz żeglarski z kl. 4a

E. Keister, K. Porożynska - wycieczka z kl. 8d (po 2 lekcji) (uczniowie z klasy 8d, którzy nie jadą mają lekcje wg swojego planu) 
I2 przed lekcjami - J. Jażdżewska
E po 1 lekcji - M. Łobocka
W2 po 1 lekcji - B. Drewczynska
B2 po 3 lekcji - S. Głowacka
I1 po 3 lekcji - M. Gajewska
I2 po 3 lekcji - U. Sroka
B2 po 4 lekcji - P. Czarnowski
W1 po 5 lekcji - J. Namirowska
W1 po 6 lekcji - H. Kobryń 

piątek, 09 czerwca 2023r.
LekcjaKlasaZastępstwa
wszystkie  Dzień wolny od zajęć dydaktycznych 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
brak danych

środa, 07 czerwca 2023r.
LekcjaKlasaZastępstwa
6b  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
8d  Klasa przychodzi na 3 lekcję 
8e  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
4a  Muzyka z p. P. Gliszczyńskim (s. 312) 
1b  Zajęcia z p. W. Pora (s. 107) 
1d  Zajęcia z p. I. Rudnik (s. 201) 
3d  Zajęcia z p. M. Knitter (s. 203) 
5c  Geografia z p. D. Szlachcikowską (s. 305) 
6d dz  Informatyka (cała klasa) z p. K. Koseckim (s. 308) 
1b  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
1d  Klasa zwolniona po 3 lekcji  
3d  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
2a  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
3a  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
4c dz  Grupa zwolniona po 4 lekcji 
4d dz  Grupa zwolniona po 4 lekcji  
5d ch  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
8a  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
8b  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
8c  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
8d  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
8e  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
4a  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
7a gr2  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
P. Czarnowski, P. Muchowski - wycieczka z kl. 6a

K. Porożynska (od 1 do 3 lekcji)

E. Bonkowska, M. Łobocka, E. Rutkowska - Rejonowe Zawody Sportowe (od 3 do 5 lekcji)
Duża sala gimnastyczna i dwie szatnie zajęte na potrzeby zawodów. 
B1 po 2 lekcji - J. Kulesza
W1 po 2 lekcji - W. Kamińska
W2 po 3 lekcji - J. Namirowska
I1 po 4 lekcji - K. Linda
B2 po 5 lekcji - B. Drewczynska
B2 po 6 lekcji - E. Bonkowska 

wtorek, 06 czerwca 2023r.
LekcjaKlasaZastępstwa
4a  Egzamin na kartę rowerową 
4b  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
4c  Klasa przychodzi na 3 lekcję 
5b  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
6b  Muzyka z p. P. Gliszczyńskim (s. 303) 
6c  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
6d  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
8a  Matematyka z p. A. Połom (s. 302) (przeniesiona z 4 lekcji) 
8b  Klasa przychodzi na 4 lekcję 
8d  Klasa przychodzi na 3 lekcję 
1a  Zajęcia z p. L. Pozorską (s. 106) 
3d  Zajęcia z p. E. Bonkowską (s. 203) 
4b  Egzamin na kartę rowerową  
4d  J. angielski z p. B. Drewczynską (s. 210A) 
5b  WDŻ z p. E. Keister (s. 210) (przeniesiony z 1 lekcji) 
6c  Geografia z p. D. Szlachcikowską (s. 305) (przeniesiona z 1 lekcji) 
7a  Muzyka z p. P. Gliszczyńskim w sali nr 306 
8a  Chemia z p. E. Bąk (s. 307) (przeniesiona z 6 lekcji) 
8c  Fizyka z p. K. Koseckim (s. 309) (przeniesiona z 6 lekcji) 
8e  Matematyka z p. P. Czarnowskim (s. 301) 
1c  Zajęcia z p. K Linda (s. 105) (przeniesione z 5 lekcji) 
4c  Muzyka z p. P. Gliszczyńskim w sali nr 306 
4d  Egzamin na kartę rowerową  
5b  J. angielski z p. D. Oksentowicz (s. 210A) (przeniesiony z 2 lekcji) 
5c  Plastyka z p. B. Jażdżewską (s. 210) 
6b  Geografia z p. D. Szlachcikowską (s. 305) (przeniesiona z środy z 1 lekcji)  
7a  Chemia z p. E. Bąk w sali nr 309 
1b  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
2a  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
3a  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
3c  Zajęcia z p. U. Sroka (s. 202) 
4c  Egzamin na kartę rowerową  
4d  Matematyka z p. P. Czarnowskim (s. 304) 
8a  J. niemiecki z p. M. Lutowską (s. 302) 
8b  Zajęcia Digital Youth Forum z p. L. Bieszke-Wolf i p. L. Breszka (s. 005) 
8d  Chemia z p. E. Bąk (s. 209) 
1c  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
3d  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
4c  Plastyka z p. B. Jażdżewską (s. 210) 
6b dz  Grupa zwolniona po 4 lekcji 
8a  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
8b  Zajęcia Digital Youth Forum z p. L. Bieszke-Wolf i p. L. Breszka (s. 005) 
8e  WOS z p. M. Talewskim (s. 207) 
8b  Zajęcia Digital Youth Forum z p. L. Bieszke-Wolf i p. L. Breszka (s. 005) 
8c  Chemia z p. E. Bąk (s. 209) 
8b  Zajęcia Digital Youth Forum z p. L. Bieszke-Wolf i p. L. Breszka (s. 005) 
8b  Zajęcia Digital Youth Forum z p. L. Bieszke-Wolf i p. L. Breszka (s. 005) 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
S. Głowacka, A. Wiencelewska

E. Gromowska - egzamin na kartę rowerową - mała sala gimnastyczna wyłączona z użytku.

M. Gajewska, H. Mrozińska - Gminny Konkurs Ortograficzny (od 1 do 6 lekcji)

M. Talewski, B. Ringwelska, P. Muchowski - Konkurs na Najlepszego Historyka Szkoły (od 1 do 3 lekcji)

H. Kaszubowska, J. Namirowska, J. Jażdżewska - wycieczka z kl. 5a i 5d 
W2 przed lekcjami - C. Kliczkowska
I2 przed lekcjami - B. Drewczynska
II2 przed lekcjami - P. Gliszczyński
W2 po 1 lekcji - K. Zaranek
II1 po 1 lekcji - P. Gliszczyński
II2 po 1 lekcji - K. Porożynska
B2 po 2 lekcji - L. Pozorska
I2 po 2 lekcji - K. Linda
II1 po 2 lekcji - P. Czarnowski
II2 po 2 lekcji - E. Bąk
B2 po 3 lekcji - W. Kamińska
II1 po 3 lekcji - H. Kobryń
II1 po 4 lekcji - A. Połom
II2 po 4 lekcji - B. Ringwelska
W2 po 5 lekcji - B. Rostankowska
II2 po 5 lekcji - E. Keister
B1 po 6 lekcji - B. Jażdżewska 

poniedziałek, 05 czerwca 2023r.
LekcjaKlasaZastępstwa
4d  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
5a  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
5d  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
6d  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
5d  WDŻ z p. E. Keister (s. 305) (przeniesione z 1 lekcji) 
6d  Historia z p. M. Talewskim (s. 207) (przeniesiona z czwartku 15.06 z 7 lekcji) 
8d  Historia z p. B. Ringwelską w sali nr 307 
4a  Przyroda z p. E. Keister w sali nr 309 
4d  Matematyka z p. J. Namirowską (s. 210A) (przeniesiona z 1 lekcji) 
4d  J. polski z p. K. Porożynską (s. 210A) 
1b  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
S. Głowacka

U. Sroka, F. Pruszak - szkolenie żeglarskie kl. 3c (od 2 do 6 lekcji) 
 

piątek, 02 czerwca 2023r.
LekcjaKlasaZastępstwa
2c  Zajęcia z p. W. Kamińską (s. 108) 
5b  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
6b ch  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. E. Pruszak 
6d  Klasa przychodzi na 3 lekcję 
7a  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
8b  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
3a  Zajęcia z p. W. Pora (s. 206) 
3c  Zajęcia z p. U. Sroka (s. 202) 
4d  Plastyka z p. B. Jażdżewską (s. 210) 
5a  J. polski z p. H. Kaszubowską (s. 005) (przeniesiony z 6 lekcji) 
6b ch  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. E. Pruszak 
3a  Zajęcia z p. W. Pora (s. 206) 
5a ch  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. F. Pruszak 
5d  Geografia z p. K. Chmielewską (s. 312) (przeniesiona z poniedziałku 5.06 z 2 lekcji) 
6d  Matematyka z p. H. Kobryń (s. 210A) (przeniesiona z 1 lekcji) 
7a  Chemia z p. E. Bąk (s. 209) 
8d  J. polski z p. M. Gajewską (s. 301) 
1b  Zajęcia z p. E. Rutkowską w sali nr 308 
3a  Zajęcia z p. W. Pora (s. 206) 
3b  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
4b ch  Wychowanie fizyczne z p. M. Szmaglińskim 
4b dz  Wychowanie fizyczne z p. M. Szmaglińskim 
4c  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
4d  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
5a ch  Wychowanie fizyczne z p. J. Wycinką 
5d ch  Wychowanie fizyczne z p. J. Wycinką 
6d  Biologia z p. E. Bąk (s. 209) (przeniesiona z 3 lekcji) 
7a  Matematyka z p. P. Czarnowskim (s. 312) 
5c ch  Grupa zwolniona po 4 lekcji 
6b dz  Grupa zwolniona po 4 lekcji 
7a  Geografia z p. K. Chmielewską (s. 305) (przeniesiona z 1 lekcji) 
5a  Technika z p. E. Gromowską (s. 005) (przeniesiona z 7 lekcji) 
5c dz  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
6d  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
5a  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
6a dz  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
D. Szlachcikowska, B. Drewczynska, D. Oksentowicz, A. Wiencelewska

A. Dzięcielska-Jasnoch, K. Porożynska - wycieczka Szkolnego Koła Regionalnego

C. Kliczkowska (po 1 lekcji) - konkurs piosenki popularnej

T. Kędzierski, Cz. Sikora - obóz żeglarski z kl. 6a 
SZ przed lekcjami - M. Szmagliński
P2 przed lekcjami - J. Kulesza
SZ po 1 lekcji - J. Wycinka
E po 1 lekcji - W. Kamińska
I2 po 1 lekcji - M. Gajewska
SZ po 3 lekcji - F. Pruszak
I2 po 3 lekcji - M. Knitter
II1 po 3 lekcji - H. Kaszubowska
I1 po 4 lekcji - E. Bonkowska
I2 po 4 lekcji - S. Babinska
II2 po 4 lekcji - H. Mrozińska
W2 po 5 lekcji - B. Rostankowska 

czwartek, 01 czerwca 2023r.
LekcjaKlasaZastępstwa
wszystkie  Dzień Dziecka 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
D. Szlachcikowska, B. Jażdżewska, E. Keister, K. Kosecki

J. Kowalewska, P. Kryczyk, A. Mądra, K. Makowska, D. Sikorska, A. Skóra - wycieczka do zoo z kl. 0a, 0b, 0c, 0d.

K. Linda, M. Łobocka, K. Lewandowska-Gilla - wycieczka z 1c i 1d (uczniowie, którzy nie jadą dołączają do kl. 1a)

H. Kaszubowska, J. Jażdżewska - wycieczka z 5d (uczniowie, którzy nie jadą dołączają do kl. 5a)

A. Wiencelewska, K. Grad-Kuklińska - wycieczka z kl. 6b (uczniowie, którzy nie jadą dołączają do kl. 6c)

E. Pruszak, F. Pruszak, J. Wycinka - wycieczka z kl. 8a

K. Chmielewska, B. Rostankowska - wycieczka z kl. 8b

M. Talewski, P. Gliszczyński, K. Zaranek - wycieczka z kl. 8c i 8e

P. Muchowski - wycieczka z kl. 8d

T. Kędzierski, Cz. Sikora - obóz żeglarski z kl. 6a 
 

środa, 31 maja 2023r.
LekcjaKlasaZastępstwa
1b  Religia z p. S. Babinską (s. 107) (przeniesiona z 2 lekcji) 
4b  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
4d  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
5a  J. polski z p. K. Porożynską (s. 305) 
5b  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
6b  Klasa przychodzi na 2 lekcję  
6d  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
8c  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
1b  Zajęcia z p. E. Rutkowską (s. 107) (przeniesione z 1 lekcji) 
4b  Matematyka z p. P. Czarnowskim (s. 004) 
4d  Religia z p. S. Babinską (s. 210) (przeniesiona z 1 lekcji) 
5a  Geografia z p. K. Chmielewską (s. 211) (przeniesiona z poniedziałku 5.06 z 1 lekcji) 
5c  Muzyka z p. P. Gliszczyńskim (s. 207) 
8c  Fizyka z p. K. Koseckim (s. 305) 
3a  Zajęcia z p. I. Rudnik (s. 206) 
3b  Zajęcia z p. M. Knitter (s. 205) 
4a  J. angielski z p. K. Zaranek (s. 312) 
4c  Matematyka z p. J. Namirowską (s. 304) 
5a  Religia z p. S. Babinską (s. 210) 
5d  J. polski z p. H. Kaszubowską (s. 305) 
8c ch  J. niemiecki (cała klasa) z p. M. Lutowską (s. 207) 
3a  Zajęcia z p. W. Pora (s. 206) 
5a  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
8d  Matematyka z p. P. Czarnowskim (s. 207) 
3a  Zajęcia z p. W. Pora (s. 206) 
5c  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
8d  Historia z p. B. Ringwelską (s. 303) 
7a  J. angielski z p. B. Drewczynską (s. 210) 
8d  Historia z p. B. Ringwelską (s. 303) (przeniesiona z 7 lekcji) 
8e  Religia z p. B. Rostankowską w sali nr 306 
4a  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
8d  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
M. Talewski, D. Szlachcikowska, B. Jażdżewska, E. Keister

C. Kliczkowska (po 2 lekcji)

W. Pora (2 i 3 lekcja) - konkurs

T. Kędzierski, Cz. Sikora - obóz żeglarski z kl. 6a

M. Gajewska - wycieczka 
W2 po 1 lekcji - P. Czarnowski
I2 po 1 lekcji - K. Porożynska
W2 po 2 lekcji - W. Kamińska
I2 po 2 lekcji - U. Sroka
B2 po 4 lekcji - M. Linda
W2 po 5 lekcji - B. Ringwelska
II2 po 6 lekcji - H. Kobryń
I2 po 7 lekcji - B. Rostankowska 

wtorek, 30 maja 2023r.
LekcjaKlasaZastępstwa
5b  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
6c  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
8a ch  Wychowanie fizyczne z p. M. Szmaglińskim 
8c  Biologia z p. B. Spica (s. 209) 
4a  Muzyka z p. P. Gliszczyńskim (s. 301) (przeniesiona z 6 lekcji) 
4b  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
5b  J. polski z p. H. Mrozińską (s. 309) (przeniesiony z środy z 1 lekcji) 
5c ch  Zajęcia z p. M. Lutowską (s. 305) 
6b  J. angielski z p. A. Dzięcielską-Jasnoch (s. 306) 
4a ch  Grupa zwolniona po 4 lekcji 
4c  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
5d  Biologia z p. E. Bąk (s. 209) 
6c  J. polski z p. H. Mrozińską (s. 307) 
6d  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
8c ch  J. niemiecki (cała klasa) z p. M. Lutowską (s. 301) 
4a dz  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
5a ch  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
8b  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
8a  Klasa zwolniona po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
D. Szlachcikowska, B. Jażdżewska, E. Keister

H. Kaszubowska (po 5 lekcji)

T. Kędzierski, Cz. Sikora - obóz żeglarski z kl. 6a

K. Linda, M. Łobocka, K. Lewandowska-Gilla, L. Bieszke-Wolf - wycieczka z kl. 1c i 1d (uczniowie, którzy nie jadą dołączają do klasy 1a)

K. Zaranek, H. Kobryń. B. Ringwelska, P. Czarnowski - wyjście do szkoły w Malachinie z kl. 8b, 8d, 8e (od 3 do 6 lekcji)
uczniowie, którzy nie idą dołączają odpowiednio:
- z kl. 8e do klasy 8a
- z kl. 8b i 8d do klasy 8c 
B1 po 2 lekcji - M. Talewski
B1 po 3 lekcji - L. Pozorska
I1 po 4 lekcji - K. Porożynska
B1 po 5 lekcji - B. Rostankowska
B2 po 5 lekcji - J. Jażdżewska
II1 po 5 lekcji - S. Babinska
W1 po 6 lekcji - B. Ringwelska
I2 po 7 lekcji - P. Czarnowski 

poniedziałek, 29 maja 2023r.
LekcjaKlasaZastępstwa
5d  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
4a  Historia z p. B. Ringwelską (s. 302) 
5a ch  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
5d ch  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
4a  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
6b ch  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
D. Szlachcikowska, E. Keister

M. Knitter, W. Pora, F. Pruszak - szkolenie żeglarskie kl. 3b (od 2 do 6 lekcji)

T. Kędzierski, Cz. Sikora - obóz żeglarski z kl. 6a 
I1 po 4 lekcji - B. Jażdżewska
SZ po 5 lekcji - J. Wycinka
SZ po 6 lekcji - M. Szmagliński
SZ po 7 lekcji - E. Pruszak
SZ po 8 lekcji - E. Pruszak 

piątek, 26 maja 2023r.
LekcjaKlasaZastępstwa
2c  Zajęcia z p. W. Kamińską (s. 108) 
4d  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
5b  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
6c  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
6d  Klasa przychodzi na 3 lekcję 
8c ch  Grupa przychodzi na 3 lekcję 
8d ch  Grupa przychodzi na 3 lekcję 
1b  Zajęcia z p. E. Rutkowską (s. 107) 
4b  Technika z p. E. Gromowską (s. 302) 
4d  Plastyka z p. B. Jażdżewską (s. 210) 
2b  Zajęcia z p. J. Kulesza w sali nr 208 
4c  J. polski z p. M. Gajewską (przeniesiony z wtorku 30.05 z 5 lekcji) 
4d ch  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. M. Szmaglińskim 
6a  J. polski z p. K. Porożynską w sali nr 211 
6b  Biologia z p. E. Bąk (s. 302)  
6c  Religia z p. B. Rostankowską w sali nr 312 
6d  Matematyka z p. H. Kobryń (s. 209) (przeniesiona z 1 lekcji) 
8c ch  J. niemiecki (cała klasa) z p. M. Lutowską (s. 307) 
4c ch  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. M. Szmaglińskim 
4d  Historia z p. B. Ringwelską (s. 212) (przeniesiona z 1 lekcji) 
6d  Biologia z p. E. Bąk (s. 210A) (przeniesiona z 3 lekcji) 
8b  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. E. Pruszak  
8e  Geografia z p. K. Chmielewską (s. 306) (przeniesiona z czwartku 15.06 z 8 lekcji) 
2b  Zajęcia z p. J. Kulesza w sali nr 104 
4c  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
4d  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
6a  Informatyka (cała klasa) z p. P. Czarnowskim (s. 208) 
8a  WOS z p. M. Talewskim (s. 207) (przeniesiony z 8 lekcji) 
6d  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
6a dz  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
8c  Biologia z p. B. Spica (s. 209) 
8a  Klasa zwolniona po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
D. Szlachcikowska, J. Wycinka, A. Połom, E. Keister

A. Dzięcielska-Jasnoch - Festiwal Przebojów Kaszubskich

K. Zaranek - Gminny Konkurs Języka Angielskiego (po 2 lekcji) 
E po 1 lekcji - W. Kamińska
B1 po 2 lekcji - M. Łobocka
W1 po 2 lekcji - K. Linda
II2 po 4 lekcji - H. Mrozińska
W1 po 5 lekcji - K. Porożynska
II1 po 5 lekcji - S. Babinska
W1 po 6 lekcji - H. Kaszubowska 

czwartek, 25 maja 2023r.
LekcjaKlasaZastępstwa
1-7  Dodatkowy dzień wolny od zajęć dydaktycznych 
Egzamin ósmoklasisty - język angielski 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
brak danych

środa, 24 maja 2023r.
LekcjaKlasaZastępstwa
1-7  Dodatkowy dzień wolny od zajęć dydaktycznych 
Egzamin ósmoklasisty - matematyka 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
brak danych

wtorek, 23 maja 2023r.
LekcjaKlasaZastępstwa
1-7  Dodatkowy dzień wolny od zajęć dydaktycznych 
Egzamin ósmoklasisty - język polski 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
brak danych

poniedziałek, 22 maja 2023r.
LekcjaKlasaZastępstwa
1a  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. DS) 
4a  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
4c  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
8d  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
8d  Fizyka z p. K. Koseckim (s. 207) (przeniesiona z 1 lekcji) 
1a  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 106) 
6a  Matematyka z p. P. Czarnowskim (s. 309) 
1a  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 106) 
2a  Zajęcia z p. I. Rudnik (s. 204) 
5a ch  Religia z p. B. Rostankowską (s. 306) 
5d ch  Religia z p. B. Rostankowską (s. 306) 
4a  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
L. Pozorska

A. Wiencelewska, B. Ringwelska, K. Grad-Kuklińska - wycieczka z kl. 6b i 6c (uczniowie, którzy nie jadą dołączają do klasy 6a)

C. Kliczkowska, F. Pruszak, Cz. Sikora - szkolenie żeglarskie kl. 3a (od 2 do 6 lekcji)  
W2 przed lekcjami - J. Jażdżewska
II1 przed lekcjami - S. Głowacka
W1 po 2 lekcji - M. Łangowska
I1 po 2 lekcji - E. Bonkowska
B3 po 3 lekcji - P. Czarnowski
B3 po 4 lekcji - B. Jażdżewska
II1 po 4 lekcji - J. Namirowska
SZ po 5 lekcji - J. Wycinka 

piątek, 19 maja 2023r.
LekcjaKlasaZastępstwa
4c  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
6a ch  Grupa przychodzi na 3 lekcję 
6b ch  Grupa przychodzi na 3 lekcję 
5c  J. angielski z p. B. Drewczynską (s. 304) 
5c  Matematyka z p. H. Kobryń (s. 304) 
5d ch  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. F. Pruszak 
1d  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
4b  J. angielski z p. B. Drewczynską w sali nr 304 
5c  Biologia z p. E. Bąk (s. 209) 
5d ch  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. F. Pruszak 
1b  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
7a  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
8c  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
S. Babinska

J. Namirowska, T. Kędzierski, Cz. Sikora - obóz żeglarski z kl. 5a 
SZ przed lekcjami - E. Pruszak
SZ po 1 lekcji - J. Wycinka
SZ po 3 lekcji - M. Szmagliński
II2 po 1 lekcji - A. Połom
II2 po 6 lekcji - M. Lutowska
B3 po 4 lekcji- H. Kaszubowska
II2 po 5 lekcji- S. Babinska 

czwartek, 18 maja 2023r.
LekcjaKlasaZastępstwa
4a  Plastyka z p. B. Jażdżewską (s. 210) 
4a  Historia z p. B. Ringwelską (s. 303) 
6b  Matematyka z p. A. Połom (s. 302) (przeniesiona z 5 lekcji) 
8d  J. niemiecki z p. M. Lutowską w sali nr 304 
2b  Zajęcia z p. J. Kulesza (s. 104) (przeniesione z 5 lekcji) 
4a  J. angielski z p. B. Drewczynską (s. 210A) 
4c  J. angielski z p. A. Dzięcielską-Jasnoch (s. 304) 
8c  Religia z p. S. Babinską (s. 209) 
4a  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
5d  J. polski z p. H. Kaszubowską (s. 305) 
6b  Technika z p. E. Gromowską w sali nr 307 
1d  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
2b  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
6b  Klasa zwolniona po 4 lekcji) 
8b  Religia z p. J. Jażdżewską (s. 306) 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
J. Namirowska, T. Kędzierski, Cz. Sikora - obóz żeglarski z kl. 5a

B. Spica (po 2 lekcji)

W. Pora - Gminny Konkurs Matematyczny 
I2 po 1 lekcji - B. Jażdżewska
W2 po 2 lekcji - W. Kamińska
II2 po 3 lekcji - K. Porożynska
W2 po 6 lekcji - J. Jażdżewska 

środa, 17 maja 2023r.
LekcjaKlasaZastępstwa
4a  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
4b  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
8a  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
8b  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
8d  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
3a  Zajęcia z p. W. Pora (s. DS) 
4c  Muzyka z p. P. Gliszczyńskim (s. 304) 
5d  Biologia z p. B. Spica (s. 209) 
6d  Historia z p. M. Talewskim (s. 207) 
8a  Matematyka z p. A. Połom (s. 302) (przeniesiona z 1 lekcji) 
8b  Fizyka z p. K. Koseckim (s. 309) (przeniesiona z 1 lekcji) 
8d  J. niemiecki z p. M. Lutowską w sali nr 301 
3a  Zajęcia z p. W. Pora (s. 206) 
5d  J. angielski z p. D. Oksentowicz (s. 210A) (przeniesiony z 2 lekcji) 
7a  J. polski z p. K. Porożynską (s. 312) 
8c ch  J. niemiecki (cała klasa) z p. M. Lutowską (s. 301) 
3a  Zajęcia z p. W. Pora (s. 206) 
4a  J. polski z p. K. Porożynską (s. 312) 
4b  Plastyka z p. B. Jażdżewską (s. 210) (przeniesiona z 1 lekcji) 
4d  J. angielski z p. D. Oksentowicz (s. 304) 
8c dz  J. niemiecki (cała klasa) z p. M. Lutowską (s. 301) 
2a  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
3a  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
5d  Plastyka z p. B. Jażdżewską (s. 210) 
8b  Matematyka z p. A. Połom (s. 302) (przeniesiona z 2 lekcji) 
8c  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
8e ch  J. niemiecki (cała klasa) z p. M. Lutowską (s. 301) 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
J. Namirowska, T. Kędzierski, Cz. Sikora - obóz żeglarski z kl. 5a

C. Kliczkowska - Gminny Konkurs Ortograficzny

B. Drewczynska, H. Kobryń, K. Zatorska, K. Zaranek - wycieczka z kl. 5b i 5c (uczniowie, którzy nie jadą dołączają do klasy 5d) 
W2 przed lekcjami - J. Kulesza
II1 przed lekcjami - A. Połom
II2 po 3 lekcji - H. Mrozińska
B2 po 4 lekcji - M. Gajewska
P2 po 4 lekcji - K. Linda
II1 po 5 lekcji - E. Bonkowska
II2 po 5 lekcji - B. Drewczynska 

wtorek, 16 maja 2023r.
LekcjaKlasaZastępstwa
5b  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
5c  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
5d  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
6a  Muzyka z p. P. Gliszczyńskim (s. 312) 
4c  Plastyka z p. B. Jażdżewską (s. 210) (przeniesiona z piątku z 1 lekcji) 
5b  J. angielski z p. D. Oksentowicz w sali nr 304 
6a  J. angielski z p. B. Drewczynską (s. 211) 
4a  Plastyka z p. B. Jażdżewską (s. 210) (przeniesiona z poniedziałku 22.05 z 1 lekcji) 
6a  Geografia z p. D. Szlachcikowską (s. 312) 
7a  Chemia z p. E. Bąk w sali nr 304 
2a  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
4b  Religia z p. J. Jażdżewską (s. 309) 
4d  Muzyka z p. P. Gliszczyńskim (s. 304) (przeniesiona z 5 lekcji) 
6a  Informatyka (cała klasa) z p. P. Czarnowskim (s. 208) 
7a  J. polski z p. H. Kaszubowską (s. 307) 
4d  Historia z p. M. Talewskim (s. 207) 
6a  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
J. Namirowska, T. Kędzierski, Cz. Sikora - obóz żeglarski z kl. 5a

C. Kliczkowska, W. Kamińska, K. Porożynska - wycieczka z kl. 3a i 2c
uczniowie, którzy nie jadą dołączają odpowiednio do innych klas.
Z kl. 3a do kl. 3d, a uczniowie z kl. 2c do kl. 2a (nr 22 i 3) i do kl. 2b (nr 13 i 14)

E. Keister - konkurs przyrodniczy (do 1 do 4 lekcji) 
II1 po 1 lekcji - P. Czarnowski
I2 po 2 lekcji - P. Gliszczyński
II1 po 2 lekcji - M. Gajewska
W2 po 3 lekcji - K. Linda
II2 po 4 lekcji - H. Kobryń 

poniedziałek, 15 maja 2023r.
LekcjaKlasaZastępstwa
4b  Religia z p. S. Babinską (s. 210) 
1d  Zajęcia z p. M. Łobocką (s. 201) 
1c  Zajęcia z p. K. Lindą (s. 105) 
1b  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
5d ch  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
6a ch  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
6b ch  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
J. Jażdżewska, J. Wycinka

J. Kulesza, U. Sroka, W. Jabłońska - wycieczka z kl. 2b i 3c (uczniowie 2b, którzy nie jadą dołączają do klasy 2c)

E. Bonkowska, F. Pruszak - szkolenie żeglarskie kl. 3d (od 2 do 6 lekcji)

T. Kędzierski, Cz. Sikora - obóz żeglarski z kl. 5a 
P2 po 2 lekcji - K. Linda
B2 po 4 lekcji - J. Namirowska
II2 po 4 lekcji - D. Rostankowska-Bąk
SZ po 5 lekcji - M. Szmagliński
SZ po 6 lekcji - M. Szmagliński
SZ po 7 lekcji - E. Pruszak
SZ po 8 lekcji - E. Pruszak 

piątek, 12 maja 2023r.
LekcjaKlasaZastępstwa
2b  Zajęcia z p. J. Kulesza w sali nr 208 
7a  Historia z p. B. Ringwelską (s. 303) 
8c ch  J. niemiecki (cała klasa) z p. M. Lutowską (s. 307) 
8e  Chemia z p. E. Bąk (s. 209) 
2b  Zajęcia z p. J. Kulesza w sali nr 104 
5c ch  Grupa zwolniona po 4 lekcji 
6a  Informatyka (cała klasa) z p. P Czarnowskim (s. 208) 
5c dz  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
6a dz  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
8c  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
B. Drewczynska, K. Zaranek - wyjazd z kl. 4b (po 2 lekcji)  B1 po 2 lekcji - J. Kulesza
I2 po 4 lekcji - E. Bonkowska
W1 po 5 lekcji - E. Keister 

czwartek, 11 maja 2023r.
LekcjaKlasaZastępstwa
6a  Matematyka z p. P. Czarnowskim w sali nr 302 
8b  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
2c  Zajęcia z p. W. Kamińską (s. 108) (przeniesione z 5 lekcji) 
3d  Zajęcia z p. E. Bonkowską w sali nr 205 
4d  J. angielski z p. A. Dzięcielską-Jasnoch (s. 209) 
1d  Zajęcia z p. M. Łobocką (s. 201) 
3d  Zajęcia z p. E. Bonkowską w sali nr 308 
6a  Religia z p. J. Jażdżewską (s. 302) 
8c  Religia z p. S. Babinską (s. 209) (przeniesiona z piątku z 7 lekcji) 
3d  Zajęcia z p. E. Bonkowską (s. 005) 
4b  Religia z p. J. Jażdżewską (s. 302)  
5d  J. angielski z p. D. Oksentowicz (s. 209) (przeniesiony z 6 lekcji) 
6a  Muzyka z p. P. Gliszczyńskim (s. 312) 
8e  Matematyka z p. P. Czarnowskim (s. 207) 
2c  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
3d  J. angielski z p. A. Wiencelewską w sali nr 005 
5a  J. angielski z p. B. Drewczynską (s. 209) 
5c  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
5d  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
6b  Historia z p. B. Ringwelską (s. 302) (przeniesiona z 6 lekcji) 
6b  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
6d  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
8b  Klasa zwolniona po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
B. Spica

K. Porożynska, A. Połom - wycieczka z kl. 7a (uczniowie, którzy nie jadą dołączają do klasy 6a) 
B1 po 2 lekcji - M. Łobocka
W2 po 2 lekcji - A. Dzięcielska-Jasnoch
II1 po 4 lekcji - H. Kaszubowska
II1 po 5 lekcji - B. Rostankowska
W1 po 6 lekcji - M. Talewski 

środa, 10 maja 2023r.
LekcjaKlasaZastępstwa
3d  Zajęcia z p. E. Bonkowską w sali nr 305 
6b  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
7a  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
5b  Muzyka z p. P. Gliszczyńskim (s. 209) 
2a  Zajęcia z p. I. Rudnik (s. 204) 
3b  Zajęcia z p. A. Wiencelewską (s. 205) 
4d  Religia z p. S. Babinską (s. 209) 
4d  Religia z p. S. Babinską 
6b  Matematyka z p. A. Połom (sala 302) 
6d  Matematyka z p. H. Kobryń (s. 301) 
7a  J. angielski z p. B. Drewczynską (s. 210A) 
8c  J. angielski (cała klasa) z p. K. Zaranek (s. 304) 
8d  Chemia z p. E. Bąk (s. 309) 
8e  J. niemiecki (cała klasa) z p. M. Lutowską (s. 209) 
2c  Zajęcia z p. W. Kamińską (s. 108) 
3c  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
4a dz  Zajęcia z wychowawcą z p. B. Jażdżewską (s. 210) 
4b dz  J. angielski z p. A. Wiencelewską (sala 305) 
4c ch  Muzyka z p. P. Gliszczyńskim (s. 306) 
4d  Matematyka z p. J. Namirowską (s. 304) 
6c  Rekolekcje w kościele 
6d  Rekolekcje w kościele 
5c ch  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
B. Spica  B3 po 3 lekcji - J. Namirowska
W2 po 3 lekcji - A. Połom
II1 po 4 lekcji - M. Lutowska
P2 po 4 lekcji - M. Gajewska
B3 po 4 lekcji - W. Kamińska
II2 po 4 lekcji - B. Jażdżewska
W 2 po 4 lekcji - J. Kulesza 

wtorek, 09 maja 2023r.
LekcjaKlasaZastępstwa
4c  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
5a  Klasa przychodzi na 3 lekcję 
5c  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
7a  J. angielski z p. B. Drewczynską w sali nr 309 
1a  Zajęcia z p. L. Pozorską (s. 106) 
4b dz  Informatyka z p. K. Chmielewską (s. 308) 
7a  J. angielski z p. B. Drewczynską (s. 305) 
1c  Zajęcia z p. K. Linda (s. 105) (przeniesione z 5 lekcji) 
4a  Informatyka z p. P. Czarnowskim (s. 208) 
4c  J. polski z p. M. Gajewską (s. 305) (przeniesiony z 1 lekcji) 
6b  Język angielski z p. A. Dzięcielską-Jasnoch (sala 306) 
6c  J. angielski z p. A. Wiencelewską (s. 212) 
6d  Geografia z p. D. Szlachcikowską (s. 305) 
8a ch  Informatyka (cała klasa) z p. K. Koseckim (s. 308) 
8e dz  J. angielski (cała klasa) z p. K. Zaranek (s. 005) 
1b  Zajęcia z p. E. Rutkowską  
1d  Zajęcia z p. M. Łobocką 
3a  Zajęcia z p. C. Kliczkowską 
3b  Zajęcia z p. M. Knitter 
3c  Zajęcia z p. U. Sroką 
4d  Religia z p. S. Babinską (s. 306) 
5a  J. polski z p. H. Kaszubowską w sali nr 307 
5b  Zajęcia z wychowawcą z p. K. Zatorską (s. 302) 
6b  J. angielski z p. A. Wiencelewską (s. 309) 
6c  J. polski z p. B. Ringwelską (s. 304) 
7a  Chemia z p. E. Bąk (s. 209) 
8a  Wychowanie fizyczne z p. J. Wycinką 
8a  Zajęcia z p. B. Jażdżewską (s. 210) 
8d  Matematyka z p. H. Kobryń (s. 301) 
8e dz  J. angielski (cała klasa) z p. K. Zaranek (s. 307) 
1a  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
1c  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
3c  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
3d  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
4b  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
4d  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
4a  Przyroda z p. E. Keister (s. 305) (przeniesiona z 7 lekcji) 
5b  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
5c  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
4a  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
8c  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
8d  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
K. Porożynska - wyjazd na konkurs czytania ze zrozumieniem

P. Gliszczyński - wyjazd na konkurs piosenki (1-6 lekcja)

E. Gromowska - wyjazd na powiatowy turniej BRD (po 1 lekcji)

E. Pruszak, M. Szmagliński, J. Wycinka - gminne zawody w czwórboju lekkoatletycznym 
W2 po 1 lekcji - W. Kamińska
W2 po 3 lekcji - E. Keister
II1 po 3 lekcji - P. Czarnowski
B3 po 3 lekcji - M. Talewski
I1 po po 3 lekcji - H. Kobryń
I2 po 3 lekcji - W. Jabłońska
W2 po 4 lekcji - K. Linda
B1 po 4 lekcji - L. Pozorska
SZ po 6 lekcji - F. Pruszak
W2 po 6 lekcji - B. Jażdżewska 

poniedziałek, 08 maja 2023r.
LekcjaKlasaZastępstwa
4a  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
5c  J. angielski z p. B. Drewczynską w sali nr 306 
5d  Matematyka z p. J. Namirowską (s. 304) 
1c  Zajęcia z p. K. Lindą 
2a  Zajęcia z p. I. Rudnik 
2b  Zajęcia z p. A. Dzięcielską- Jasnoch 
5a  Wychowanie fizyczne z p. M. Szmaglińskim 
5c  Zajęcia z p. B. Drewczynską (cała klasa) (s. 210) 
6d  Informatyka (cała klasa) z p. P. Czarnowskim (s. 208) 
8c  Matematyka z p. H. Kobryń (s. 209) 
8e ch  J. angielski (cała klasa) z p. K. Zaranek (s. 304) 
2a  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
4b  Matematyka z p. J. Namirowską (s. 302) 
4c ch  J. angielski z p. A. Wiencelewską (s. 309) 
4c dz  Wychowanie fizyczne z p. E. Pruszak 
4d dz  Wychowanie fizyczne z p. E. Pruszak 
6d  Rekolekcje w kościele 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
B. Jażdżewska (1 lekcja)

U. Sroka, F. Pruszak, T. Kędzierski - szkolenie żeglarskie kl. 3c (od 2 do 6 lekcji)  
 

piątek, 05 maja 2023r.
LekcjaKlasaZastępstwa
4c  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
6a ch  Wychowanie fizyczne z p. Cz. Sikorą 
6b ch  Wychowanie fizyczne z p. Cz. Sikorą 
6a ch  Wychowanie fizyczne z p. Cz. Sikorą 
6b ch  Wychowanie fizyczne z p. Cz. Sikorą 
4a  Matematyka z p. H. Kobryń (s. 301) 
8d  J. angielski z p. A. Wiencelewską w sali nr 210 
6b  Biologia z p. E. Bąk (s. 309) 
6c  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
4a dz  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
4b dz  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
B. Jażdżewska  B2 po 3 lekcji - E. Bonkowska
B2 po 5 lekcji - E. Gromowska
B1 po 4 lekcji- S. Babinska 

czwartek, 04 maja 2023r.
LekcjaKlasaZastępstwa
5a  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
wszystkie  Klasy zwolnione po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
B. Jażdżewska   

piątek, 28 kwietnia 2023r.
LekcjaKlasaZastępstwa
1c  Zajęcia z p. W. Pora (s. 105) 
6d  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
8a  J. niemiecki z p. M. Lutowską (s. 312) 
1c  Zajęcia z p. W. Pora (s. 105) 
7a  J. niemiecki z p. M. Lutowską (s. 209)  
1c  Zajęcia z p. W. Pora (s. 105) 
2b  Zajęcia z p. J. Kulesza w sali nr 208 
4a  Zajęcia świetlicowe 
6d  Matematyka z p. H. Kobryń (s. 209) (przeniesiona z 1 lekcji) 
8c dz  J. niemiecki z p. M. Lutowską (s. 307)  
1c  Zajęcia z p. W. Pora (s. 105) 
4b  J. angielski z p. B. Drewczynską w sali nr 210A 
6b ch  Zwolnieni po 3 lekcji 
6b dz  Zajęcia świetlicowe 
6d  Biologia z p. E. Bąk (s. 209) (przeniesiona z 3 lekcji) 
2b  Zajęcia z p. J. Kulesza w sali nr 104 
4c  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
4d  WDŻ z p. E. Keister w sali nr 305 
5c ch  Grupa zwolniona po 4 lekcji 
6a  Informatyka z p. P. Czarnowskim (s. 208) 
6c  Zwolnieni po 4 lekcji. 
6d  Historia z p. M. Talewskim (s. 207) (przeniesiona z 30.05 z 1 lekcji) 
5c dz  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
6a  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
6d  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
5a  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
M. Chabowska, K. Linda, B. Jażdżewska

A. Dzięcielska-Jasnoch (po 2 lekcji)

B. Drewczynska, E. Gromowska, K. Zaranek - konkurs recytatorski (po 4 lekcji) 
W1 przed lekcjami - M. Łobocka
W2 po 1 lekcji - M. Lutowska
B3 po 3 lekcji - M. Gajewska
I2 po 4 lekcji - E. Bonkowska
II2 po 4 lekcji - E. Bąk
P2 po 4 lekcji - S. Babinska
W1 po 5 lekcji - E. Keister
W1 po 6 lekcji - H. Kaszubowska
B2 po 6 lekcji - P. Czarnowski
B2 po 5 lekcji-K. Porożynska 

czwartek, 27 kwietnia 2023r.
LekcjaKlasaZastępstwa
8a  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
8b dz, ch  Informatyka z p. P. Czarnowskim w sali 208- wyjście do LO  
8c  Chemia z p. E. Bąk za 7 lekcję w sali 207- wyjście do LO 
8d  Fizyka z p. M. Grzonka w sali 309 
5a  Dzień Zdrowia- opiekun p. B. Drewczynska 
5b  Dzień Zdrowia- opiekun p. E. Pruszak, J. Wycinka 
5c  Dzień Zdrowia- opiekun p. M. Szmagliński, J. Wycinka 
5d  Dzień Zdrowia- opiekun p. H. Kaszubowska 
6b  Geografia z p. D. Szlachcikowską w sali 306 
8d  Biologia z p. B. Spica w sali 209 
3a  Edukacja wczesnoszkolna z p. C. Kliczkowską 
4c  Religia z p. S. Babinską (s. 210) 
5a  Dzień Zdrowia- opiekun p. H. Kaszubowska 
5b  Dzień Zdrowia- opiekun p. E. Pruszak, J. Wycinka 
5c  Dzień Zdrowia- opiekun p. J. Wycinka, M. Szmagliński 
5d  Dzień Zdrowia- opiekun p. B. Spica 
7a gr2  Informatyka z p. E. Bonkowską w sali 208 
3c  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
5d  J. angielski z p. D. Oksentowicz w sali 207 za 6 lekcję 
7a  Matematyka z p. J. Namirowską (s. 309) 
8d  Historia z p. B. Ringwelską w sali 301  
5b  J. angielski z p. D. Oksentowicz w sali 302 za 7 lekcję 
5d  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
6a  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
7a  Religia z p. S. Babinską (s. 306) 
8e ch  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
8e dz  Wychowanie fizyczne z p. M. Szmaglińskim 
5b  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
6d  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
8d  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
8b  Klasa zwolniona po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
M. Chabowska, K. Linda

A. Wiencelewska (3-4 lekcja) - Szkolny Dzień Zdrowia

M. Talewski, H. Kobryń - wycieczka

Drzwi otwarte w LO Czersk (2-4 lekcja) -
8b i zgłoszeni uczniowie 8d - P. Czarnowski, 8c - E. Bąk, 8e - P. Muchowski

W. Jabłońska, M. Łobocka, K. Lewandowska-Gilla, L. Bieszke-Wolf - wycieczka z kl. 1c i 1d (uczennice z 1c i 1d, które nie jadą dołączają do klasy 1a) 
B2 po 4 lekcji - J. Kulesza
II1 po 2 lekcji - K. Porożynska
W2 po 5 lekcji - P. Czarnowski
B1 po 4 lekcji - K. Zaranek
II2 po 6 lekcji - B. Ringwelska
I2 po 2 lekcji - M. Knitter
W1 po 3 lekcji - W. Jabłońska
P2 po 2 lekcji - L. Pozorska
B3 po 4 lekcji - H. Kaszubowska 

środa, 26 kwietnia 2023r.
LekcjaKlasaZastępstwa
1c  Edukacja wczesnoszkolna z p. M. Łangowską 
3a  Edukacja wczesnoszkolna z p. C. Kliczkowską za 5 lekcję 
6b  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
1c  Edukacja wczesnoszkolna z p. M. Łangowską 
1c  Edukacja wczesnoszkolna z p. M. Łangowską 
1c  Edukacja wczesnoszkolna z p. M. Łangowską 
6b  Geografia z p. D. Szlachcikowską za 1 lekcję w sali 305 
8c ch  J. niemiecki z p. M. Lutowską w sali 212 
1c  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
3a  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
4c dz  Grupa zwolniona po 4 lekcji 
4c, d ch  Zwolnieni po 4 lekcji 
8e dz  J. niemiecki z p. M. Lutowską w sali 212 
5d dz  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
8a  Religia z p. J. Jażdżewską za 7 lekcję w sali 301 
7a  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. E. Pruszak 
8d  Zwolnieni po 6 lekcji (lekcja przeniesiona na 27 kwietnia na 5 lekcję) 
8e ch  Wychowanie fizyczne z p. M. Szmaglińskim 
7a  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. E. Pruszak 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
M. Chabowska, K. Linda

J. Wycinka (od 5 lekcji)- komisja zdrowotna

E. Bonkowska, E. Rutkowska. W. Jabłońska - wycieczka (po 1 lekcji) z kl. 3d i 1b (uczniowie z 3d, którzy nie jadą dołączają do klasy 3a) 
P2 po 2 lekcji - W. Kamińska
W1 po 3 lekcji - C. Kliczkowska
W2 po 3 lekcji - J. Kulesza
B3 po 4 lekcji- M. Lutowska
W1 po 5 lekcji - E. Bąk
II1 po 6 lekcji- B. Jażdżewska
SZ po 6 lekcji - M. Szmagliński 

wtorek, 25 kwietnia 2023r.
LekcjaKlasaZastępstwa
6c  Klasa przychodzi na 2 lekcję (lekcja odpracowana) 
8c dz  Przychodzą na 2 lekcję. 
3a  J. angielski z p. A. Wiencelewską ( przeniesiony z 1 lekcji 26 kwietnia) 
4a  Zajęcia świetlicowe 
8b  Informatyka (cała klasa) z p. P. Czarnowskim w sali 208 
8e dz  J. angielski (cała klasa) z p. K. Zaranek w sali 308 
6b  Muzyka z p. P. Gliszczyńskim w sali 306 (przeniesiona z 4 lekcji 26 kwietnia) 
7a  Geografia z p. K. Chmielewską w sali 312 (przeniesiona z 1 lekcji 26 kwietnia) 
8b  Matematyka z p. A. Połom w sali 210a 
8e dz  J. angielski z p. K. Zaranek (cała klasa) w sali 308 
5c dz  Zwolnione po 4 lekcji 
8c ch  J. angielski (cała klasa) z p. K. Zaranek w sali 210a 
8d  Zajęcia z p. H. Kaszubowską w sali 309 
4d  Zwolnieni po 5 lekcji 
8a  Religia z p. J. Jażdżewską za 7 lekcję w sali 304 
8c  Chemia z p. E. Bąk w sali 209 
8a  Chemia z p. E. Bąk za 6 lekcję w sali 209 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
M. Chabowska, K. Kosecki
K. Porożynska, B. Ringwelska - Rejonowy Konkurs Recytatorski dla klas 1-3 (3 i 4 lekcja)
F. Pruszak, M. Szmagliński - wyjazd na targi edukacyjne do Chojnic (2-5 lekcja).Od 2 do 5 lekcji uczniowie z klasy 8a, którzy nie jadą dołączą do klasy 8b. Wszyscy uczniowie po powrocie wracają na 6 lekcję zgodnie z planem. 
W2 po 3 lekcji- L. Pozorska
SZ po 5lekcji- J. Wycinka 

poniedziałek, 24 kwietnia 2023r.
LekcjaKlasaZastępstwa
8b  Przychodzą na 2 lekcję. 
8d  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
8c dz  Zajęcia świetlicowe 
6c ch  Informatyka (cała klasa) z p. P. Czarnowskim w sali 208 
8b  Geografia z p. K. Chmielewską w sali 309 
1b  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
6b ch  J. angielski (cała klasa) z p. A. Wiencelewską w sali 309 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
M. Chabowska, K. Kosecki  B1 po 2 lekcji - S. Babinska
 

piątek, 21 kwietnia 2023r.
LekcjaKlasaZastępstwa
4a  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
5c  Klasa przychodzi na 3 lekcję 
6d  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
7a  Klasa przychodzi na 3 lekcję 
8a  Klasa przychodzi na 4 lekcję 
8b  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
8c ch  Grupa przychodzi na 3 lekcję 
8d ch  Grupa przychodzi na 3 lekcję 
1b  Zajęcia z p. E. Rutkowską (s. 107) (przeniesione z poniedziałku 24.04 z 5 lekcji) 
1c  Zajęcia z p. W. Pora (s. 105) 
4c  Zajęcia z p. L. Bieszke -Wolf (s. 306) 
4d  J. angielski z p. A. Dzięcielską-Jasnoch w sali nr 210A 
5a  Plastyka z p. B. Jażdżewską (s. 210) 
8b  Biologia z p. E. Bąk (s. 209) (przeniesiona z poniedziałku 24.04 z 1 lekcji) 
1c  Zajęcia z p. W. Pora (s. 105) 
2b  Zajęcia z p. J. Kulesza w sali nr 208 
4c ch  Wychowanie fizyczne z p. E. Pruszak 
4d ch  Wychowanie fizyczne z p. E. Pruszak 
5c  Geografia z p. D. Szlachcikowską (s. 304) 
7a  Geografia z p. K. Chmielewską (s. 210A) (przeniesiona z 1 lekcji) 
8c  Matematyka z p. H. Kobryń (s. 307) (przeniesiona z 5 lekcji) 
1c  Zajęcia z p. W. Pora (s. 105) 
1c  Zajęcia z p. W. Pora (s. 105) 
3b  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
4b  J. angielski z p. B. Drewczynską w sali nr 303 
4c ch  Wychowanie fizyczne z p. E. Pruszak 
4d ch  Wychowanie fizyczne z p. E. Pruszak 
8d  Chemia z p. E. Bąk (s. 209) (przeniesiona z 5 lekcji) 
2b  Zajęcia z p. J. Kulesza w sali nr 104 
6b dz  Grupa zwolniona po 4 lekcji 
6d  Matematyka z p. H. Kobryń (s. 301) (przeniesiona z 1 lekcji) 
8c  Chemia z p. E. Bąk (s. 209) (przeniesiona z czwartku z 7 lekcji) 
8d ch  Informatyka z p. P. Czarnowskim (s. 208) (przeniesiona z 6 lekcji) 
8d dz  Grupa zwolniona po 4 lekcji 
8d ch  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
6a ch  Informatyka (cała klasa) z p. P. Czarnowskim (s. 208) (przeniesiona z środy z 7 lekcji) 
8a  Klasa zwolniona po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
M. Chabowska

E. Gromowska - Gminny Turniej BRD (od 1 do 5 lekcji)

A. Wiencelewska - wyjazd na konkurs (po 3 lekcji)

J. Wycinka - mistrzostwa gminy Piłkarskie Piątki

K. Linda, M. Gajewska, K. Grad-Kuklińska, J. Namirowska (po 1 lekcji) 
 

czwartek, 20 kwietnia 2023r.
LekcjaKlasaZastępstwa
6c  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
8c ch  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
4b  Udział w Dniu Ziemi z p. B. Drewczynską w sali konferencyjnej 
4d  Udział w Dniu Ziemi z p. B. Spicą w sali konferencyjnej 
8a  Matematyka z p. A. Połom (s. 302) (przeniesiona z środy z 1 lekcji)- Dzień Ziemi w sali konferencyjnej 
8b ch, dz  Zajęcia z p. E. Bąk w sali 305 - udział w Dniu Ziemi w sali konferencyjnej 
8d  Informatyka z p. P. Czarnowskim w sali 208 
3c  Zajęcia z p. U. Sroka w sali nr 308 
5d  J. polski z p. H. Kaszubowską w sali nr 309 
8a  Geografia z p. D. Szlachcikowską (s. 305) (przeniesiona z 2 lekcji) 
8b  Udział w Dniu Ziemi w sali konferencyjnej z p. K. Chmielewską 
8e  Wychowanie fizyczne z p. E. Pruszak 
7a gr2  Informatyka z p. E. Bonkowską (s. 308) 
7a  J. angielski z p. B. Drewczynską w sali nr 303 
8c  J. polski z p. M. Gajewską w sali nr 309 
8d  Matematyka z p. J. Namirowską (s. 301) 
5b  Matematyka z p. A. Połom (s. 302) 
8c  J. polski z p. M. Gajewską (s. 309) (przeniesiony z środy z 1 lekcji) 
8e dz  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
7a gr2  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. J. Wycinką 
8c  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
8e ch  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
7a gr2  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. J. Wycinką 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
M. Chabowska, K. Kosecki

H. Kobryń - konkurs Przy sporcie o matematyce i fizyce 
II1 po 2 lekcji - K. Porożynska
W2 po 5 lekcji - K. Zaranek
II2 po 6 lekcji - B. Ringwelska 

środa, 19 kwietnia 2023r.
LekcjaKlasaZastępstwa
8a  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
8b  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
8c  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
4c  J. polski z p. M. Gajewską w sali nr 305 
6a  Geografia z p. D. Szlachcikowską w sali nr 212 
8a  WOS z p. M. Talewskim (s. 207) (przeniesiony z piątku z 8 lekcji) 
8b ch  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. E. Pruszak 
3c  Zajęcia z p. U. Sroka w sali nr 202 
5d  J. polski z p. H. Kaszubowską w sali nr 312 
8a ch  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. E. Pruszak 
8b  Fizyka z p. K. Koseckim (s. 308) (przeniesiona z 1 lekcji) 
8c ch  J. angielski (cała klasa) z p. K. Zaranek (s. 307) 
4c ch  Grupa zwolniona po 4 lekcji 
4d ch  Grupa zwolniona po 4 lekcji 
8e dz  J. angielski (cała klasa) z p. K. Zaranek (s. 309) 
8a  Religia z p. J. Jażdżewską (s. 301) (przeniesiona z 7 lekcji) 
7a gr1  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. E. Pruszak  
8a  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
8e ch  Informatyka z p. P. Czarnowskim (s. 208) 
7a gr1  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. E. Pruszak  
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
M. Chabowska

J. Wycinka - gminne mistrzostwa w piłce nożnej 
SZ po 2 lekcji - E. Pruszak
B3 po 4 lekcji - E. Bonkowska
SZ po 6 lekcji - E. Pruszak
II1 po 6 lekcji - K. Zaranek
SZ po 7 lekcji - M. Szmagliński 

wtorek, 18 kwietnia 2023r.
LekcjaKlasaZastępstwa
5c  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
6c  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
5c  J. polski z p. K. Porożynską (s. 209) (przeniesiony z 1 lekcji) 
7a  Muzyka z p. P. Gliszczyńskim w sali nr 001 
7a  J. polski z p. H. Mrozińską (s. 210) 
8d  J. polski z p. M. Gajewską (s. 209) 
6b  Muzyka z p. P. Gliszczyńskim (s. 306) 
7a  Matematyka z p. P. Czarnowskim (s. 312) 
6b dz  J. angielski z p. A. Wiencelewską w sali nr 304 
6c  Geografia z p. D. Szlachcikowską (s. 305) (przeniesiona z 1 lekcji) 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
C. Kliczkowska, K. Porożynska, B. Ringwelska - konkurs recytatorski (4, 5 lekcja)   

poniedziałek, 17 kwietnia 2023r.
LekcjaKlasaZastępstwa
4c  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
4d  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
5d  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
5d  Wychowanie do życie w rodzinie z p. E. Keister (s. 004) 
6c  J. angielski z p. A. Wiencelewską w sali nr 305 
4a  Przyroda z p. E. Keister w sali nr 305 
8b  Matematyka z p. A. Połom (s. 302) (przeniesiona z 7 lekcji) 
5a dz  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
8b  Religia z p. B. Rostankowską (s. 306) (przeniesiona z 8 lekcji) 
8b  Klasa zwolniona po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
K. Chmielewska (od 2 do 4 lekcji)

E. Bonkowska, F. Pruszak, T. Kędzierski - szkolenie żeglarskie kl. 3d (od 4 do 6 lekcji)  
B2 po 4 lekcji - P. Czarnowski 

piątek, 14 kwietnia 2023r.
LekcjaKlasaZastępstwa
2c  Zajęcia z p. W. Kamińską (s. 108) 
5d  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
6d  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
2b  Zajęcia z p. J. Kulesza (s. 208) (przeniesione z 5 lekcji) 
3c  Zajęcia z p. U. Sroka (s. 202) (przeniesione z czwartku 27.04 z 5 lekcji) 
4d  Plastyka z p. B. Jażdżewską (s. 210) 
4b  Historia z p. B. Ringwelską w sali nr 301 
6c  Geografia z p. D. Szlachcikowską (s. 306) (przeniesiona z wtorku 18.04 z 1 lekcji) 
6d  Matematyka z p. H. Kobryń (s. 209) (przeniesiona z 1 lekcji) 
8d  J. polski z p. M. Gajewską (s. 303) 
2c  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
3b  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
5c  Matematyka z p. J. Namirowską (s. 304) 
6d  Biologia z p. E. Bąk (s. 210A) (przeniesiona z 3 lekcji) 
1b  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
2a  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
2b  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
4c  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
6b dz  Grupa zwolniona po 4 lekcji 
6d  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
7a  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
8c  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
W. Chuda, A. Wiencelewska, A. Dzięcielska-Jasnoch

S. Babinska, B. Rostankowska - pielgrzymka 
E po 1 lekcji - W. Kamińska
I2 po 2 lekcji - M. Łobocka
II1 po 3 lekcji - M. Gajewska
II2 po 3 lekcji - K. Porożynska
II2 po 4 lekcji - H. Mrozińska
W2 po 5 lekcji - E. Keister
II2 po 6 lekcji - H. Kaszubowska 

czwartek, 13 kwietnia 2023r.
LekcjaKlasaZastępstwa
6c  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
8d  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
6c  Matematyka z p. A. Połom (s. 004) 
1d  Zajęcia z p. M. Łobocką (s. 201) (przeniesione z 5 lekcji) 
3d  Religia z p. J. Jażdżewską (s. 201) (przeniesiona z 4 lekcji)  
5b ch  Wychowanie fizyczne z p. T. Kędzierskim 
5c ch  Wychowanie fizyczne z p. T. Kędzierskim 
6b ch  Informatyka z p. E. Bonkowską (s. 308) 
3a  Religia z p. J. Jażdżewską (s. 206) (przeniesiona z 5 lekcji)  
3a  Zajęcia z p. C. Kliczkowską (s. 206) 
3d  Zajęcia z p. E. Bonkowską (s. 203) (przeniesione z 3 lekcji) 
5b ch  Wychowanie fizyczne z p. T. Kędzierskim 
5c ch  Wychowanie fizyczne z p. T. Kędzierskim 
8c  J. niemiecki (cała klasa) z p. M. Chabowską (s. 306) 
1d  Religia z p. J. Jażdżewską (s. 201) (przeniesiona z 3 lekcji) 
3a  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
3d  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
4c  Historia z p. B. Ringwelską (s. 303) (przeniesiona z poniedziałku 17.04 z 1 lekcji) 
4d  Matematyka z p. J. Namirowską (s. 304) (przeniesiona z poniedziałku 17.04 z 1 lekcji) 
6c  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
6d ch  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. E. Pruszak 
8b  J. polski z p. H. Kaszubowską w sali nr 305 
8c  J. polski z p. M. Gajewską w sali 306 
6a  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
6d ch  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. E. Pruszak 
5b  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
7a gr1  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
W. Chuda, A. Wiencelewska

S. Babinska, B. Rostankowska - pielgrzymka

J. Wycinka - wyjazd na powiatowe zawody sportowe 
W2 po 1 lekcji - A. Dziecielska-Jasnoch
B2 po 4 lekcji - K. Zaranek
SZ po 4 lekcji - T. Kędzierski
P2 po 4 lekcji - W. Kamińska
B2 po 6 lekcji - B. Ringwelska
SZ po 6 lekcji - M. Szmagliński
SZ po 7 lekcji - E. Pruszak 

środa, 12 kwietnia 2023r.
LekcjaKlasaZastępstwa
3a  Zajęcia z p. C. Kliczkowską (s. 206) (przeniesione z 5 lekcji) 
6c  Muzyka z p. P. Gliszczyńskim (s. 306) (przeniesiona z czwartku 20.04 z 1 lekcji)  
2a  Zajęcia z p. I. Rudnik (s. 204) (przeniesione z 5 lekcji) 
3b  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
4c  Przyroda z p. B. Spica (s. 209) 
2a  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
3a  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
5a  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
6b ch  Grupa zwolniona po 4 lekcji 
7a  J. niemiecki z p. M. Chabowską (s. 209) 
8c  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
8d  Historia z p. B. Ringwelską (s. 303) (przeniesiona z 7 lekcji) 
4a  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
8d  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
7a  Klasa zwolniona po 7 lekcji 
8b  Klasa zwolniona po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
W. Chuda, A. Wiencelewska

E. Bąk, E. Keister - wyjazd na sadzenie lasu z kl. 8e (po 3 lekcji) 
E po 1 lekcji - C. Kliczkowska
B2 po 3 lekcji - J. Namirowska
I2 po 4 lekcji - E. Bonkowska
II2 po 6 lekcji - B. Rostankowska
I2 po 7 lekcji - J. Jażdżewska 

środa, 05 kwietnia 2023r.
LekcjaKlasaZastępstwa
3a  Zajęcie z p. C. Kliczkowską (s. 206)  
4b  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
5d  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
7a  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
8a  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
8b  Klasa przychodzi na 3 lekcję 
1b  Zajęcia z p. E. Rutkowską (s. 107) (przeniesione z 5 lekcji) 
6c  Muzyka z p. P. Gliszczyńskim (s. 306) (przeniesiona z czwartku 13.04 z 1 lekcji) 
8d  Geografia z p. K. Chmielewską (s. 309) 
2a  Zajęcia z p. I. Rudnik (s. 204) 
3b  Zajęcia z p. M. Knitter (s. 205) 
4c  J. polski z p. M. Gajewską w sali nr 302 
6c  Historia z p. M. Talewskim (s. 207)  
6d ch  Informatyka (cała klasa) z p. P. Czarnowskim (s. 208) 
3b  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
6d  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
7a  Geografia z p. K. Chmielewską (s. 302) (przeniesiona z 1 lekcji) 
1b  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
1d  Klasa zwolniona po 4 lekcji. 
2a  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
2c  Zajęcia z p. W. Kamińską (s. 108) 
3c  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
6b ch  Grupa zwolniona po 4 lekcji 
8c  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
6a ch  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
8e ch  Grupa zwolniona po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
A. Połom, K. Kosecki, A. Wiencelewska

P. Czarnowski (po 6 lekcji) 
E po 1 lekcji - C. Kliczkowska
I2 po 4 lekcji - M. Gajewska
II2 po 4 lekcji - B. Drewczynska 

wtorek, 04 kwietnia 2023r.
LekcjaKlasaZastępstwa
1d  Zajęcia z p. M. Łobocką w sali nr 205 
2c  Zajęcia z p. W. Pora (s. 108) 
3c  J. angielski z p. A. Wiencelewską (s. 202) (przeniesiona z 4 lekcji) 
4c  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
4d  Klasa przychodzi na 3 lekcję 
8b  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
8d  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
1d  Zajęcia z p. M. Łobocką w sali nr 204  
2c  Zajęcia z p. W. Pora (s. 108) 
6b  Zajęcia z p. L. Bieszke-Wolf (s. 302) 
6d  J. polski z p. S. Głowacką (s. 212) 
8c  Chemia z p. E. Bąk (s. 210) (przeniesiona z środy z 6 lekcji) 
1c  Zajęcia z p. K. Linda (s. 105) (przeniesione z 5 lekcji) 
1d  Zajęcia z p. M. Łobocką w sali nr 302 
2c  Zajęcia z p. W. Pora (s. 108) 
4b  Technika z p. E. Gromowską (s. 005) 
5b  J. polski z p. H. Mrozińską (s. 309) 
1d  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
2c  Zajęcia z p. W. Pora (s. 108) 
3c  Zajęcia z p. U. Sroka (s. 202) (przeniesione z lekcji 1) 
5b  J. polski z p. H. Mrozińską w sali nr 309 
5d  Muzyka z p. P. Gliszczyńskim (s. 307) (przeniesiona z środy z 1 lekcji) 
8a  Matematyka z p. P. Czarnowskim (s. 302) 
8d  J. angielski z p. A. Wiencelewską (s. 303) (przeniesiony z 1 lekcji) 
1a  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
1c  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
2b  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
4c  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
7a  J. polski z p. K. Porożynską (s. 312) 
8a  J. polski z p. H. Kaszubowską w sali nr 306 
6c  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
M. Gajewska, A. Połom, A. Dzięcielska-Jasnoch, W. Chuda

D. Oksentowicz, K. Chmielewska - od 3 do 5 lekcji 
I2 po 1 lekcji - B. Drewczynska
II2 po 1 lekcji - P. Czarnowski
P2 po 2 lekcji - J. Kulesza
II2 po 3 lekcji - H. Kobryń
B2 po 4 lekcji - M. Talewski
II1 po 4 lekcji - M. Chabowska
II2 po 6 lekcji - S. Babinska 

poniedziałek, 03 kwietnia 2023r.
LekcjaKlasaZastępstwa
1b  Religia z p. S. Babinską (s. 107) 
1d  Religia z p. J. Jażdżewską (s. 201) (przeniesiona z 3 lekcji) 
2a  Religia z p. B. Rostankowską (s. 204) (przeniesiona z 5 lekcji) 
2b  Zajęcia z wychowawcą z p. M. Chabowską (s. 201) 
4b  Klasa przychodzi na 3 lekcję 
6c  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
8a  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
8b  Klasa przychodzi na 3 lekcję 
8c  Matematyka z p. H. Kobryń (s. 301) (przeniesiona z 6 lekcji) 
8e  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
5b  Matematyka z p. H. Kobryń w sali nr 301 
6b  Informatyka z p. K. Koseckim (s. 308) (przeniesiona z 5 lekcji) 
6b dz  Grupa przychodzi na 3 lekcję 
8c dz  J. angielski (cała klasa) z p. K. Zaranek w sali nr 302 
1d  Zajęcia z p. M. Łobocką (s. 201)  
2b  Zajęcia z p. J. Kuleszą (s. 104) 
4b  Religia z p. J. Jażdżewską (s. 303) (przeniesiona z 1 lekcji) 
8c  Religia z p. S. Babinską (s. 301) 
4c  J. angielski z p. K. Zaranek (s. 210) 
8a  Zajęcia z wychowawcą z p. E. Pruszak (s. 306) 
8c  J. polski z p. K. Porozynską (s. 209) 
8d  Geografia z p. K. Chmielewską (s. 301) (przeniesiona z 5 lekcji) 
8e dz  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. M. Szmaglińskim 
2a  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
4b  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
6b ch  J. angielski (cała klasa) z p. A. Wiencelewską (s. 309) 
8c  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
8d  Matematyka z p, H. Kobryń (s. 301) (przeniesiona z 7 lekcji) 
8e  Religia z p. B. Rostankowską (s. 305) (przeniesiona z 1 lekcji) 
7a  Religia z p. S. Babinską (s. 305) 
8d  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
8b  Religia z p. B. Rostankowską (s. 306) (przeniesiona z 8 lekcji) 
8a  Klasa zwolniona po 7 lekcji 
8b  Klasa zwolniona po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
M. Gajewska, D. Rostankowska-Bąk, A. Połom, A. Dzięcielska-Jasnoch, W. Chuda

U. Sroka, F. Pruszak, T. Kędzierski - szkolenie żeglarskie kl. 3c (od 4 do 6 lekcji)  
I2 przed lekcjami - C. Kliczkowska
E po 1 lekcji - J. Jażdżewska
II1 po 1 lekcji - B. Ringwelska
II1 po 3 lekcji - B. Drewczynska
W1 po 4 lekcji - P. Czarnowski
W2 po 4 lekcji - M. Łobocka
B1 po 6 lekcji - H. Kaszubowska
II1 po 6 lekcji - H. Kobryń 

piątek, 31 marca 2023r.
LekcjaKlasaZastępstwa
6c  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
1b  Zajęcia z p. E. Rutkowską (s. 107) 
1d  Zajęcia z p. M. Łobocką w sali nr 204 
4b  Plastyka z p. B. Jażdżewską (s. 210) (przeniesiona z środy 5.04 z 1 lekcji) 
4d  J. angielski z p. A. Dzięcielską-Jasnoch w sali nr 302 
5a  J. angielski z p. B. Drewczynską w sali nr 301 
5b  Technika z p. E. Gromowską (s. 005) 
8e  Matematyka z p. H. Kobryń (s. 309) 
1d  Zajęcia z p. M. Łobocką w sali nr 205 
6b  J. angielski z p. K. Zaranek (s. 305) 
8b  J. polski z p. H. Kaszubowską w sali nr 302 
8c ch  J. niemiecki (cała klasa) z p. M. Chabowską (s. 307) 
8d  J. polski z p. M. Gajewską (s. 301) 
8e  Matematyka z p. H. Kobryń (s. 309) 
1d  Zajęcia z p. M. Łobocką w sali nr 203 
3b  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
4a  Matematyka z p. H. Kobryń w sali nr 210A 
5c  Zajęcia świetlicowe 
6a  Matematyka z p. J. Namirowską (s. 210) 
6c  J. polski z p. B. Ringwelską (s. 303) 
8b  Biologia z p. E. Bąk (s. 302) (przeniesiona z poniedziałku 3.04 z 1 lekcji) 
8d  J. polski z p. M. Gajewską w sali nr 301 
1b  Zwolnieni po 4 lekcji 
4d  WDŻ z p. E. Keister w sali nr 302 
6b dz  Grupa zwolniona po 4 lekcji 
6d  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
8a  WOS z p. M. Talewskim (s. 207) (przeniesiony z 8 lekcji) 
7a  Zwolnieni po 5 lekcji 
8d ch  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
6a dz  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
8c  Zwolnieni po 6 lekcji 
8a  Klasa zwolniona po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
W. Chuda, P. Czarnowski, A. Połom, S. Babinska, W. Chuda

A. Wiencelewska, E. Gromowska - konkurs od 3 do 5 lekcji 
W1 po 2 lekcji - E. Bonkowska
P2 po 3 lekcji - K. Linda
II1 po 3 lekcji - M. Gajewska
B1 po 4 lekcji - E. Bąk
W2 po 5 lekcji - B. Drewczynska
II1 po 5 lekcji - H. Mrozińska
B1 po 6 lekcji - H. Kaszubowska 

czwartek, 30 marca 2023r.
LekcjaKlasaZastępstwa
1d  Zajęcia z p. M. Łobocką w sali nr 202 
6a  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
8b ch  Grupa przychodzi na 2 lekcję 
8b dz  Grupa przychodzi na 3 lekcję 
1d  Zajęcia z p. M. Łobocką w sali nr 205 
3a  Zajęcia z p. W. Kamińską (s. 206) 
1d  Religia z p. J. Jażdżewską w sali nr 308 
3a  Zajęcia z p. J. Kulesza (s. 206) 
5b  J. angielski z p. D. Oksentowicz (s. 312) (przeniesiona z 7 lekcji) 
6a  J. polski z p. K. Porożynską w sali nr 211 
6b dz  J. angielski (cała klasa) z p. A. Wiencelewską (s. 306) 
7a  Matematyka z p. H. Kobryń (s. 302) 
4b  Matematyka z p. H. Kobryń (s. 302) 
5b  Muzyka z p. P. Gliszczyńskim (s. 005) (przeniesiona z środy z 5 lekcji) 
7a gr2  Informatyka z p. E. Bonkowską (s. 208) 
1d  Zajęcia z p. M. Łobocką w sali nr 205 
3b  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
5b ch  Informatyka (cała klasa) z p. E. Bonkowską (s. 308) 
6b  Matematyka z p. J. Namirowską (s. 302) 
6c  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
6d dz  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. J. Wycinką 
6d dz  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. J. Wycinką 
5b  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
7a gr2  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
8b  Klasa zwolniona po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
W. Chuda, P. Czarnowski, A. Połom

E. Pruszak - wyjazd na powiatowe zawody w piłce siatkowej

K. Chmielewska - wyjazd na konkurs powiatowy (po 4 lekcji)

C. Kliczkowska - wyjazd na konkurs recytatorski (po 1 lekcji)

Duża sala gimnastyczna wyłączona z użytku od 2 do 5 lekcji 
B1 po 2 lekcji - J. Kulesza
I2 po 2 lekcji - M. Łobocka
SZ po 3 lekcji - M. Szmagliński
W1 po 3 lekcji - E. Rutkowska
I2 po 3 lekcji - K. Porożynska
II1 po 4 lekcji - J. Namirowska
SZ po 5 lekcji - M. Szmagliński
SZ po 8 lekcji - J. Wycinka
B3 po 4 lekcji- A. Dzięcielska-Jasnoch 

środa, 29 marca 2023r.
LekcjaKlasaZastępstwa
8e  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
1b  Zajęcia z p. E. Rutkowską (s. 107) (przeniesione z 5 lekcji) 
1d  Zajęcia z p. M. Łobocką w sali nr 203 
6a  Muzyka z p. P. Gliszczyńskim (s. 211) (przeniesiona z 6 lekcji) 
8c  Religia z p. S. Babinską (s. 305) 
1d  Zajęcia z p. M. Łobocką w sali nr 208 
3b  Zajęcia z p. M. Knitter (s. 205) (przeniesione z czwartku z 5 lekcji) 
6a  Religia z p. S. Babinska (s. 305) 
6d dz  Informatyka (cała klasa) z p. K. Koseckim (s. 308) 
1d  Zajęcia z p. M. Łobocką w sali nr 202 
4d  Matematyka z p. J. Namirowską w sali nr 312 
6a  J. angielski z p. K. Zaranek (s. 211) 
8c dz  J. niemiecki (cała klasa) z p. M. Chabowską (s. 304) 
1b  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
1d  Zajęcia z p. M. Łobocką w sali nr 203 
4d dz  Grupa zwolniona po 4 lekcji 
5b  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
5d ch  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
6a  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
8b  Klasa zwolniona po 7 lekcji 
8e ch  Grupa zwolniona po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
W. Chuda, P. Czarnowski

D. Szlachcikowska - po 1 lekcji 
W1 po 2 lekcji - J. Kulesza
B2 po 5 lekcji - B. Ringwelska
I2 po 5 lekcji - B. Drewczynska
B2 po 6 lekcji - K. Zaranek
W1 po 6 lekcji - B. Rostankowska 

wtorek, 28 marca 2023r.
LekcjaKlasaZastępstwa
1d  Zajęcia z p. M. Łobocką w sali nr 205 
6c  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
8e  Matematyka z p. H. Kobryń (s. 301) 
1d  Zajęcia z p. M. Łobocką w sali nr 204 
4b ch  Zajęcia świetlicowe 
1d  Zajęcia z p. M. Łobocką w sali nr 005 
8a ch  Informatyka (cała klasa) z p. K. Koseckim (s. 308) 
1d  J. angielski z p. A. Dziecielską-Jasnoch w sali nr 308 
4a ch  Informatyka (cała klasa) z p. E. Bonkowską (s. 308) 
4c  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
6c  Geografia z p. D. Szlachcikowską (s. 304) (przeniesiona z 1 lekcji) 
8a  J. angielski z p. K. Zaranek (s. 312) 
8c dz  J. niemiecki (cała klasa) z p. M. Chabowską (s. 306) 
5a ch  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
5a dz  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
5d dz  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
8b  Religia z p. B. Rostankowską (s. 307) (przeniesiona z środy z 8 lekcji) 
8e  Geografia z p. K. Chmielewską (s. 303) (przeniesiona z 7 lekcji) 
8c  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
8d  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
8e  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
W. Chuda, P. Czarnowski

Poloniści - konkurs recytatorski (5 i 6 lekcja )

J. Wycinka, M. Szmagliński - po 6 lekcji

F. Pruszak, M. Lutowska - wyjazd na zawody pływackie (po 4 lekcji) 
I1 po 4 lekcji - M. Talewski
W2 po 5 lekcji - M. Chabowska
II1 po 5 lekcji - H. Kobryń
B2 po 6 lekcji - S. Babinska
SZ po 7 lekcji - E. Pruszak
SZ po 8 lekcji - E. Pruszak 

poniedziałek, 27 marca 2023r.
LekcjaKlasaZastępstwa
1d  J. angielski z p. A. Dzięcielską-Jasnoch w sali nr 202 
8b  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
4d  J. angielski z p. A. Dzięcielską-Jasnoch w sali nr 001 
1d  Religia z p. J. Jażdżewską w sali nr 105 
1d  Zajęcia z p. M. Łobocką w sali nr 001 
1d  Zajęcia z p. M. Łobocką w sali nr 202 
8d  Matematyka z p. H. Kobryń (s. 305) (przeniesiona z czwartku 23.03 z 7 lekcji) 
8d  J. polski z p. M. Gajewską w sali nr 307 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
W. Chuda   

piątek, 24 marca 2023r.
LekcjaKlasaZastępstwa
8a  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
7a  Religia z p. S. Babinską (s. 309) (przeniesiona z 6 lekcji) 
8b  Biologia z p. E. Bąk (s. 209) (przeniesiona z poniedziałku 27.03 z 1 lekcji) 
8e  J. polski z p. H. Mrozińską (s. 307) (przeniesiony z 6 lekcji) 
8c dz  Religia z p. S. Babinską (s. 309) 
8e  J. polski z p. H. Mrozińską (s. 307) (przeniesiony z 5 lekcji) 
4b  J. angielski z p. B. Drewczynską w sali nr 210 
6a  Biologia z p. E. Bąk (s. 209)  
8e  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
7a  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
8d ch  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
6a  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
6a ch  Informatyka (cała klasa) z p. P. Czarnowskim (s. 208) (przeniesiona z środy z 7 lekcji) 
8c  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
8a  Klasa zwolniona po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
M. Chabowska, W. Chuda, P. Czarnowski  W2 po 1 lekcji - B. Jażdżewska
B3 po 3 lekcji - M. Gajewska
B1 po 4 lekcji - E. Bąk
II2 po 4 lekcji - H. Mrozińska
B1 po 6 lekcji - E. Gromowska
II1 po 6 lekcji - H. Kaszubowska
II2 po 6 lekcji - H. Kaszubowska 

czwartek, 23 marca 2023r.
LekcjaKlasaZastępstwa
8b  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
6a  J. angielski z p. K. Zaranek w sali 211 
8b  Matematyka z p. A. Połom (s. 302) (przeniesiona z 1 lekcji) 
8d  Geografia z p. K. Chmielewską (s. 210A) (przeniesiona z poniedziałku 27.03 z 5 lekcji) 
8b  Geografia z p. K. Chmielewską (s. 212) (przeniesiona z piątku z 2 lekcji)  
6b  Matematyka z p. J. Namirowską (s. 302) 
7a  J. angielski z p. B. Drewczynską (s. 309)  
6a  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
8e dz  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
8d  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
8e ch  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
8b  Klasa zwolniona po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
M. Chabowska, W. Chuda

A. Połom - wyjazd na konkurs matematyczny (po 4 lekcji) 
II1 po 2 lekcji - K. Porożynska
II1 po 4 lekcji - K. Zaranek
W2 po 5 lekcji - B. Rostankowska 

środa, 22 marca 2023r.
LekcjaKlasaZastępstwa
4b  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
5d  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
6b  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
6c  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
7a  Plastyka z p. B. Jażdżewską (s. 210) (przeniesiona z 6 lekcji) 
8b  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
8d  Geografia z p. K. Chmielewską (s. 309) 
4b  J. angielski z p. B. Drewczynską (s. 306) 
4c  J. polski z p. M. Gajewską w sali nr 305 
6a  Geografia z p. D. Szlachcikowską w sali nr 212 
6d ch  Informatyka (cała klasa) z p. P. Czarnowskim (s. 208) 
7a  Geografia z p. K. Chmielewską (s. 212) (przeniesiona z 1 lekcji) 
8a  WOS z p. M. Talewskim (s. 207) (przeniesiony z piątku z 8 lekcji) 
8b  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. M. Szmaglińskim 
4d  Matematyka z p. J. Namirowską w sali nr 312 
6b  Geografia z p. D. Szlachcikowską (s. 305) (przeniesiona z 1 lekcji) 
8a  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. M. Szmaglińskim 
8b  WOS z p. M. Talewskim (s. 207) (przeniesiony z czwartku z 8 lekcji)  
8c ch  J. angielski (cała klasa) z p. K. Zaranek (s. 304) 
8d  J. polski z p. M. Gajewską w sali nr 001 
4a  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
4b  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
4c ch  Wychowanie fizyczne z p. M. Szmaglińskim 
4d ch  Wychowanie fizyczne z p. M. Szmaglińskim 
5b  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
8e dz  J. angielski (cała klasa) z p. K. Zaranek (s. 309) 
4c ch  Wychowanie fizyczne z p. M. Szmaglińskim 
4d ch  Wychowanie fizyczne z p. M. Szmaglińskim 
6a  Religia z p. S. Babinską (s. 306) (przeniesiona z czwartku z 6 lekcji) 
7a  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
8a  Religia z p. J. Jażdżewską (s. 301) (przeniesiona z 7 lekcji) 
6a ch  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
8a  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
8e ch  Informatyka z p. P. Czarnowskim (s. 208) (przeniesiona z 8 lekcji) 
8e ch  Grupa zwolniona po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
M. Chabowska, W. Chuda, P. Gliszczyński

K. Kosecki - wyjazd na Turniej Maszyn Wiatrowych

E. Pruszak, J. Wycinka - gminne zawody sportowe w piłkę siatkową 
II2 po 1 lekcji - J. Namirowska
SZ po 2 lekcji - M. Szmagliński
SZ po 3 lekcji - M. Szmagliński
B3 po 4 lekcji - K. Linda
I2 po 5 lekcji - E. Bąk
SZ po 6 lekcji - M. Szmagliński
W1 po 6 lekcji - B. Jażdżewska
II1 po 6 lekcji - K. Zaranek
SZ po 7 lekcji - M. Szmagliński
SZ po 8 lekcji - M. Szmagliński 

wtorek, 21 marca 2023r.
LekcjaKlasaZastępstwa
3a  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 206) 
6c  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
8c dz  Grupa przychodzi na 2 lekcję 
3a  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 206) 
3a  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 206) 
8a ch  Informatyka z p. K. Koseckim (s. 308) 
8a dz  Informatyka z p. P. Czarnowskim (s. 208) 
8b ch  Informatyka z p. K. Koseckim (s. 308) (przeniesiona z czwartku z 2 lekcji) 
8b dz  Informatyka z p. P. Czarnowskim (s. 208) (przeniesiona z czwartku z 2 lekcji) 
8a  Chemia z p. E. Bąk (s. 209) 
8c ch  J. angielski (cała klasa) z p. K. Zaranek (s. 210A) 
4d  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
6d  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
8a  J. polski z p. H. Kaszubowską (s. 307) 
8a  J. polski z p. H. Kaszubowską (s. 307) 
8e  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
8a  Klasa zwolniona po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
M. Chabowska, W. Chuda

B. Jażdżewska (po 5 lekcji)
C. Kliczkowska - wyjazd na konkurs 
I2 po 2 lekcji - M. Talewski
B2 po 5 lekcji - H. Kobryń 

poniedziałek, 20 marca 2023r.
LekcjaKlasaZastępstwa
4c  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
5d  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
8d  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
5d  WDŻ z p. E. Keister (s. 305) (przeniesione z 1 lekcji) 
8c ch  J. angielski z p. K. Zaranek w sali nr 211 
8c dz  Informatyka z p. K. Koseckim (s. 308) (przeniesiona z wtorku z 1 lekcji) 
6a  Matematyka z p. H. Kobryń (s. 306) 
5a ch  Wychowanie fizyczne z p. T. Kędzierskim 
5d ch  Wychowanie fizyczne z p. T. Kędzierskim 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
M. Chabowska, W. Chuda

S. Babinska - konkurs (5 lekcja) 
B1 po 2 lekcji - M. Łobocka 

piątek, 17 marca 2023r.
LekcjaKlasaZastępstwa
4b  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
4d  Historia z p. B. Ringwelską w sali nr 305 
5b  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
5d  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
6a dz  Grupa przychodzi na 3 lekcję 
6b dz  Grupa przychodzi na 3 lekcję 
8a  Przychodzą na 2 lekcję 
8c ch  Grupa przychodzi na 3 lekcję 
8d ch  Grupa przychodzi na 3 lekcję 
2b  Zajęcia z p. J. Kuleszą (s. 208) (przeniesione z 5 lekcji) 
4c  Plastyka z p. B. Jażdżewską (s. 210) 
4d  J. angielski z p. A. Dzięcielską-Jasnoch w sali nr 306 
6c  Historia z p. B. Ringwelską w sali nr 212 
7a  Zajęcia świetlicowe 
4b  Historia z p. B. Ringwelską w sali nr 001 
4c  Technika z p. E. Gromowską (s. 212) 
4d ch  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. M. Szmaglińskim 
6c  Geografia z p. D. Szlachcikowską (s. 305) (przeniesiona z wtorku 21.03 z 1 lekcji) 
8a  J. niemiecki z p. M. Chabowską (s. 005) 
8b  J. polski z p. H. Kaszubowską w sali nr 306 
8c dz  J. angielski (cała klasa) z p. K. Zaranek (s. 307) 
2c  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
4c ch  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. M. Szmaglińskim  
4d  WDŻ z p. E. Keister (s. 004) (przeniesiony z 5 lekcji) 
8d  Chemia z p. E. Bąk (s. 210A) 
2a  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
2b  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
4a dz  Grupa zwolniona po 4 lekcji 
4b dz  Grupa zwolniona po 4 lekcji 
4c  J. angielski z p. A. Dzięcielską-Jasnoch w sali nr 209 
4d  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
8d ch  Informatyka z p. p. Czarnowskim (s. 208) (przeniesiona z 6 lekcji) 
8d dz  Grupa zwolniona po 4 lekcji 
8d ch  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
8c  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
W. Chuda, M. Gajewska, B. Rostankowska, M. Chabowska

E. Pruszak, J. Wycinka - Gminne zawody w Mini Piłce Koszykowej 
I2 po 2 lekcji - M. Łobocka
II2 po 3 lekcji - H. Kaszubowska
II2 po 4 lekcji - E. Bąk
SZ po 5 lekcji - M. Szmagliński
B3 po 3 lekcji - A. Połom 

czwartek, 16 marca 2023r.
LekcjaKlasaZastępstwa
4b  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
6a  Religia z p. S. Babinską (s. 211) (przeniesiona z 6 lekcji) 
8b ch  Grupa przychodzi na 2 lekcję 
8b dz  Grupa przychodzi na 3 lekcję 
8e  Historia z p. B. Ringwelską w sali nr 001 
4b  J. angielski z p. B. Drewczynską w sali nr 001 
4c  Plastyka z p. B. Jażdżewską (s. 210)  
6a  J. angielski z p. K. Zaranek w sali nr 211 
6b  J. polski z p. B. Ringwelską w sali nr 208 
6c  Biologia z p. E. Bąk (s. 004) (przeniesiona z środy 22.03 z 1 lekcji) 
8d  J. niemiecki z p. M. Chabowską w sali nr 210A 
4b  Plastyka z p. B. Jażdżewską (s. 210) (przeniesiona z środy 22.03 z 1 lekcji)  
6b ch  Informatyka (cała klasa) z p. P. Czarnowskim (s. 208) 
6c  J. polski z p. B. Ringwelską w sali nr 001 
8e  Chemia z p. E. Bąk w sali nr 301 
3a  Zajęcia z p. C. Kliczkowską (s. 206) 
6c  J. polski z p. B. Ringwelską w sali nr 001 
8d  Matematyka z p. H. Kobryń (s. 301) (przeniesiona z 7 lekcji) 
3d  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
4c  Historia z p. B. Ringwelską (s. 306) (przeniesiona z poniedziałku 20.03 z 1 lekcji) 
6a  Biologia z p. E. Bąk w sali nr 211 
7a  J. niemiecki z M. Chabowską w sali nr 210A 
8c  Fizyka z p. K. Koseckim (s. 309) (przeniesiona z 6 lekcji) 
6a  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
6b  Historia z p. B. Ringwelską w sali nr 309 
8c  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
8b  Historia z p. B. Ringwelską w sali nr 304 
8d  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
W. Chuda, M. Gajewska, B. Rostankowska

A. Wiencelewska - wyjazd na konkurs (po 1 lekcji) 
II2 po 1 lekcji - B. Ringwelska
B1 po 3 lekcji - J. Kulesza
B2 po 4 lekcji - M. Łobocka
I2 po 4 lekcji - K. Zaranek 

środa, 15 marca 2023r.
LekcjaKlasaZastępstwa
4a  Matematyka z p. H. Kobryń (s. 301) (przeniesiona z 4 lekcji) 
6b  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
8c ch  Grupa przychodzi na 2 lekcję 
8c dz  J. angielski z p. K. Zaranek (s. 305) (przeniesiony z 4 lekcji) 
8d  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
4b  Muzyka z p. P. Gliszczyńskim (s. 004) 
6b  J. polski z p. B. Ringwelską w sali nr 001 
4c  Matematyka z p. J. Namirowską (s. 304) 
5d  Geografia z p. K. Chmielewską (s. 207) (przeniesiona z poniedziałku 20.03 z 2 lekcji) 
6b  J. polski z p. B. Ringwelską w sali nr 001 
4a  J. angielski z p. K. Zaranek (s. 312) (przeniesiony z 1 lekcji) 
6c  Historia z p. B. Ringwelską w sali nr 001 
8c dz  J. niemiecki (cała klasa) z p. M. Chabowską (s. 207) 
8d  Matematyka z p. H. Kobryń (s. 301) (przeniesiona z 1 lekcji) 
1b  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
5b  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
6a  Historia z p. B. Ringwelską w sali nr 302 
8d  Zajęcia z wychowawcą z p. E. Keister (s. 207) (przeniesione z 6 lekcji) 
8d  Historia z p. B. Ringwelską (s. 302) (przeniesiona z 7 lekcji) 
8d  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
W. Chuda, M. Gajewska  W2 po 1 lekcji - K. Porożynska
P2 po 3 lekcji - W. Kamińska 

wtorek, 14 marca 2023r.
LekcjaKlasaZastępstwa
3c  J. angielski z p. A. Wiencelewską (s. 202) (przeniesiony z 4 lekcji) 
4c  Klasa przychodzi na 2 lekcję. 
4d  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
6b  Historia z p. B. Ringwelską w sali nr 305 
6c  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
8d  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
6c  Historia z p. B. Ringwelską w sali nr 001 
6d  J. polski z p. K. Porożynską (s. 212) 
8c  Chemia z p. E. Bąk (s. 210) (przeniesiona z czwartku 16.03 z 7 lekcji ) 
8e  Geografia z p. K. Chmielewską (s. 005) (przeniesiona z wtorku 21.03 z 7 lekcji)  
8b  Historia z p. B. Ringwelską w sali nr 005 
1d  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
3c  Zajęcia z p. U. Sroką (s. 202) (przeniesione z 1 lekcji) 
5b  Muzyka z p. P. Gliszczyńskim (s. 307) (przeniesiona z środy z 5 lekcji) 
8d  J. angielski z p. A. Wiencelewską za 1 lekcję w sali 001 
4a ch  Informatyka (cała klasa) z p. E. Bonkowską (s. 308) 
4b  WDŻ z p. E. Keister w sali nr 005 
4c  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
8e  Matematyka z p. P. Czarnowskim (s. 307) 
5a dz  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
5d dz  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
8e  Historia z p. B. Ringwelską w sali nr 304 
8e  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
H. Mrozińska, W. Chuda, F. Pruszak, M. Gajewska, A. Dziecielska-Jasnoch  II2 po 1 lekcji - B. Ringwelska
II1 po 4 lekcji - H. Kobryń
II2 po 5 lekcji - M. Chabowska
SZ po 5 lekcji - J. Wycinka
SZ po 7 lekcji - M. Szmagliński
B3 po 4 lekcji - U. Sroka (zamiana)
W1 po 3 lekcji - E. Bonkowska (zamiana)
P2 po 2 lekcji - W. Kamińska
B2 po 4 lekcji - E. Keister 

poniedziałek, 13 marca 2023r.
LekcjaKlasaZastępstwa
8a  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
8b  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
8c  Zajęcia świetlicowe 
4b  Przyroda z p. E. Keister 
8b  Biologia z p. E. Bąk (s. 209) (przeniesiona z 1 lekcji) 
8d  Historia z p. B. Ringwelską w sali nr 301 
4a  Przyroda z p. E. Keister w sali nr 305 
4b  Zajęcia świetlicowe 
6c ch  Informatyka (cała klasa) z p. P. Czarnowskim (s. 208) 
8b  Matematyka z p. A. Połom (s. 302) (przeniesiona z 7 lekcji) 
8c  Religia z p. S. Babinską (s. 301) (przeniesiona z piątku z 7 lekcji) 
1c  Zajęcia z p. K. Linda (s. 105) 
2b  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
4a  J. polski z p. K. Porożynską za 6 lekcję w sali 312 
6c  Religia z p. B. Rostankowską (s. 303) (przeniesiona z 6 lekcji) 
8b  Zajęcia z wychowawcą z p. K. Chmielewską (s. 309) (przeniesione z 3 lekcji) 
8c  Matematyka z p. H. Kobryń za 6 lekcję w sali 209 
8d  Religia z p. J. Jażdżewską (s. 301) 
1b  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
2a  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
6b ch  J. angielski (cała klasa) z p. A. Wiencelewską (s. 309) 
6c  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
8a ch  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. E. Pruszak 
8b  Religia z p. B. Rostankowską (s. 303) (przeniesiona z 8 lekcji) 
8c  Zajęcia z psychologiem w sali 005 
8e  Matematyka z p. H. Kobryń (s. 301) 
4a  Matematyka z p. H. Kobryń za 4 lekcję w sali 312 
5a ch  Wychowanie fizyczne z p. J. Wycinką  
5d ch  Wychowanie fizyczne z p. J. Wycinką  
8a  J. polski z p. H. Kaszubowską (s. 307) (przeniesiony z 7 lekcji) 
8b ch  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. E. Pruszak 
8c  Geografia z p. D. Szlachcikowską w sali 301 
8c  Religia z p. S. Babinską 
8a  Matematyka z p. A. Połom (s. 302) (przeniesiona z 8 lekcji) 
8b  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
8a  Klasa zwolniona po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
H. Mrozińska, W. Chuda, K. Kosecki, F. Pruszak, D. Bąk, M. Gajewska

B. Ringwelska, J. Wycinka (4 i 5 lekcja)

W. Pora, Cz. Sikora, T. Kędzierski - szkolenie żeglarskie kl. 3c (od 4 do 6 lekcji)  
II1 po 1 lekcji - B. Ringwelska
II1 po 3 lekcji - B. Drewczynska
I1 po 4 lekcji - B. Jażdżewska
II1 po 4 lekcji - J. Namirowska
SZ po 5 lekcji - M. Szmagliński
W2 po 4 lekcji- S. Babinska
B 1 po 6 lekcji- B. Rostankowska 

piątek, 10 marca 2023r.
LekcjaKlasaZastępstwa
3b  J. angielski z p. A. Wiencelewską (s. 205) (przeniesiony z 4 lekcji) 
3c  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 202) 
4c  Klasa przychodzi na 3 lekcję 
5b  J. angielski z p. K. Zaranek (s. 305) 
5c  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
6d  Klasa przychodzi na 3 lekcję 
8a  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
1b  Zajęcia z p. E. Rutkowską (s. 107) 
5b  Matematyka z p. A. Połom (s. 302) 
2b  Zajęcia z p. J. Kulesza w sali nr 208 
3c  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 202) 
5a dz  Wychowanie fizyczne z p. E. Pruszak 
5d dz  Wychowanie fizyczne z p. E. Pruszak 
6a  Historia z p. B. Ringwelską (s. 303) 
8a  J. niemiecki z p. M. Chabowską (s. 005) 
8c dz  J. angielski (cała klasa) z p. K. Zaranek (s. 307) 
3b  Zajęcia z p. W. Pora (s. 205) (przeniesione z 1 lekcji) 
3c  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 202) 
5a dz  Wychowanie fizyczne z p. E. Pruszak 
5b  Biologia z p. B. Spica (s. 307) 
5d dz  Wychowanie fizyczne z p. E. Pruszak 
6b  J. angielski (cała klasa) z p. A. Wiencelewską (s. 309) 
6c  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
7a  J. angielski z p. B. Drewczynską (s. 210A) 
8d  Chemia z p. E. Bąk (s. 209) (przeniesiona z 5 lekcji) 
2b  Zajęcia z p. J. Kulesza w sali nr 104 
6b dz  Grupa zwolniona po 4 lekcji 
6c  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
6d ch  Wychowanie fizyczne (z 7a ch) z p. M. Szmaglińskim 
6d dz  Wychowanie fizyczne (z 7a dz) z p. E. Pruszak 
7a ch  Wychowanie fizyczne (z 6d ch) z p. M. Szmaglińskim 
7a dz  Wychowanie fizyczne (z 6d dz) z p. E. Pruszak 
8b  Żeglarstwo (cała klasa) z p. Cz. Sikorą 
8c  Chemia z p. E. Bąk (s. 209) (przeniesiona z czwartku z 7 lekcji) 
8d ch  Informatyka z p. P. Czarnowskim (s. 208) (przeniesiona z 6 lekcji) 
8d dz  Grupa zwolniona po 4 lekcji 
8e  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
6a  Informatyka (cała klasa) z p. P. Czarnowskim (s. 208) 
8b  Żeglarstwo (cała klasa) z p. Cz. Sikorą 
8d ch  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
5a  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
6a dz  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
8b  Żeglarstwo (cała klasa) z p. Cz. Sikorą 
8b  Żeglarstwo (cała klasa) z p. Cz. Sikorą 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
W. Chuda, H. Mrozińska, U. Sroka, E. Gromowska, D. Szlachcikowska, F. Pruszak

M. Gajewska, B. Jażdżewska, K. Porożynska, H. Kobryń - wycieczka z kl. 4a i 4b (uczniowie, którzy nie jadą dołączają do klasy 4d) 
I2 przed lekcjami - M. Łangowska
II1 po 1 lekcji - A. Połom
SZ po 2 lekcji - J. Wycinka
W2 po 2 lekcji - C. Kliczkowska
I1 po 2 lekcji - M. Łobocka
II1 po 2 lekcji - J. Namirowska
B2 po 3 lekcji - J. Kulesza
P2 po 3 lekcji - E. Rutkowska
B2 po 4 lekcji - E. Bąk
I1 po 4 lekcji - E. Bonkowska
B2 po 5 lekcji - B. Drewczynska
II1 po 6 lekcji - H. Kaszubowska 

czwartek, 09 marca 2023r.
LekcjaKlasaZastępstwa
3c  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. DS)  
4d  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
5b  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
3c  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 202)  
4b  J. angielski z p. B. Drewczynską w sali nr 005 
5b  J. angielski z p. D. Oksentowicz (s. 307) (przeniesiony z 7 lekcji) 
5d  Plastyka z p. B. Jażdżewską (s. 210) 
3c  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 202)  
5b  Geografia z p. D. Szlachcikowską (s. 312) (przeniesiona z piątku 17.03 z 1 lekcji) 
5c ch  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. M. Szmaglińskim 
6a  J. polski z p. K. Porożynską w sali nr 211 
3c  Klasa zwolniona po 3 lekcji  
5b  Muzyka z p. P. Gliszczyńskim (s. 005) (przeniesiona z środy z 5 lekcji) 
5c ch  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. M. Szmaglińskim 
6a  J. polski z p. K. Porożynską w sali nr 211 
6b  Geografia z p. D. Szlachcikowską (s. 305) (przeniesiona z środy 15.03 z 1 lekcji) 
1a  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
6c  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
6d  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
6a  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
5b  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
7a  Historia z p. M. Talewskim (s. 207) 
8c  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
7a  Klasa zwolniona po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
W. Chuda, H. Mrozińska, U. Sroka, E. Gromowska

E. Pruszak, J. Wycinka - gminne zawody w piłce koszykowej 
P2 przed lekcjami - W. Kamińska
I1 przed lekcjami - M. Talewski
II1 przed lekcjami - M. Gajewska
SZ po 3 lekcji - M. Szmagliński
P2 po 3 lekcji - E. Rutkowska
B2 po 3 lekcji - A. Dzięcielska-Jasnoch
SZ po 4 lekcji - F. Pruszak
SZ po 5 lekcji - M. Szmagliński
SZ po 6 lekcji - M. Szmagliński 

środa, 08 marca 2023r.
LekcjaKlasaZastępstwa
3c  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. DS)  
5b  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
6b  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
8e  Klasa przychodzi na 3 lekcję 
1b  Zajęcia z p. E. Rutkowską (s. 107) 
3c  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 202)  
5b  Matematyka z p. H. Kobryń (s. 209) 
6a  Muzyka z p. P. Gliszczyńskim (s. 211) (przeniesiona z 6 lekcji) 
6d  Religia z p. S. Babinską (s. 212) 
3c  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 202)  
4d  Zajęcia z p. M. Chabowską (s. 004) 
6d dz  Informatyka (cała klasa) z p. K. Koseckim (s. 308) 
8e  Geografia z p. K. Chmielewską (s. 307) (przeniesiona z wtorku 14.03 z 7 lekcji) 
3c  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 308)  
6a  Religia z p. S. Babinską (s. 211) 
6c  Historia z p. B. Ringwelską w sali nr 312 
6d  Geografia z p. D. Szlachcikowską (s. 210A) 
8c dz  J. niemiecki (cała klasa) z p. M. Chabowską (s. 303) 
8e  J. angielski (cała klasa) z p. K. Zaranek (s. 209) 
4d dz  Grupa zwolniona po 4 lekcji 
5b  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
5d ch  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
6a  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
8e ch  Grupa zwolniona po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
W. Chuda, P. Czarnowski, H. Mrozińska, U. Sroka, B. Spica  II2 przed lekcjami - J. Namirowska
W1 po 2 lekcji - J. Kulesza
II2 po 2 lekcji - A. Połom
W1 po 4 lekcji - E. Bonkowska
B2 po 5 lekcji - E. Bąk
B2 po 6 lekcji - K. Zaranek
II1 po 6 lekcji - B. Jażdżewska 

wtorek, 07 marca 2023r.
LekcjaKlasaZastępstwa
3c  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 202) 
5a  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
6b  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
6c  Klasa przychodzi na 3 lekcję 
7a  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
8e  Matematyka z p. H. Kobryń (s. 301) 
3c  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 202) 
4b ch  Zajęcia świetlicowe 
5a  Muzyka z p. P. Gliszczyńskim (s. 305) (przeniesiona z 1 lekcji) 
7a  J. polski z p. K. Porożynską (s. 005) (przeniesiony z 4 lekcji) 
8e  Geografia z p. K. Chmielewską (s. 303) (przeniesiona z 7 lekcji) 
3c  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 202) 
6b  Geografia z p. D. Szlachcikowską (s. 306) (przeniesiona z środy z 1 lekcji) 
8a ch  Informatyka (cała klasa) z p. K. Koseckim (s. 308) 
8b  Doradztwo zawodowe z p. F. Pruszak (s. 303) 
3a  Zajęcia z p. C. Kliczkowską (s. 206) 
3c  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 202) 
4b  Przyroda z p. E. Keister w sali nr 307 
5b  Plastyka z p. B. Jażdżewską (s. 210)  
6b  J. angielski z p. A. Wiencelewską (s. 306) 
7a  Muzyka z p. P. Gliszczyńskim (s. 312) (przeniesiona z 2 lekcji) 
3d  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
4a ch  Informatyka (cała klasa) z p. E. Bonkowską (s. 308) 
4d  Muzyka z p. P. Gliszczyńskim w sali nr 304 
6c  Geografia z p. D. Szlachcikowską (s. 305) (przeniesiona z 1 lekcji) 
8e  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
5a ch  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
8a  J. niemiecki z p. M. Chabowską (s. 305) (przeniesiony z piątku z 1 lekcji) 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
W. Chuda, P. Czarnowski, B. Drewczynska, H. Mrozińska, U. Sroka, B. Ringwelska

J. Jażdżewska (po 2 lekcji) 
II1 przed lekcjami - A. Połom
I1 po 2 lekcji - E. Gromowska
W1 po 3 lekcji - K. Linda
II1 po 3 lekcji - P. Gliszczyński
I1 po 4 lekcji - M. Talewski
II1 po 5 lekcji - E. Keister
II2 po 5 lekcji - H. Kobryń
B1 po 6 lekcji - S. Babinska
B2 po 6 lekcji - B. Jażdżewska
II1 po 7 lekcji - M. Chabowska 

poniedziałek, 06 marca 2023r.
LekcjaKlasaZastępstwa
1a  Religia z p. B. Rostankowską (s. 106) (przeniesiona z 2 lekcji) 
3c  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 202) 
4c  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
7a  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
8e  Matematyka z p. H. Kobryń (s. 309) 
1a  Zajęcia z p. L. Pozorską (s. MS) (przeniesione z 1 lekcji) 
3c  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 202) 
8d  Chemia z p. E. Bąk (s. 209) 
8e  Religia z p. B. Rostankowską (s. 309) (przeniesiona z 1 lekcji) 
3c  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 202) 
6a  Religia z p. S. Babinską (s. 211) (przeniesiona z czwartku z 6 lekcji) 
6c dz  Informatyka (cała klasa) z p. K. Koseckim (s. 308)  
2b  Klasa zwolniona po 3 lekcji  
3c  Klasa zwolniona po 3 lekcji  
5c ch  Zajęcia świetlicowe 
6c  Religia z p. B. Rostankowską (s. 303) (przeniesiona z 6 lekcji) 
4c ch  Grupa zwolniona po 4 lekcji  
6c  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
5a ch  Wychowanie fizyczne z p. T. Kędzierskim 
5d ch  Wychowanie fizyczne z p. T. Kędzierskim 
6a  Matematyka z p. J. Namirowską (s. 304)  
6b  Religia z p. B. Rostankowską (s. 303) 
4a  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
8e  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
8d dz  Grupa zwolniona po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
W. Chuda, P. Czarnowski, M. Grzonka, U. Sroka, B. Ringwelska  II1 przed lekcjami - A. Połom
II2 po 1 lekcji - E. Keister
II1 po 4 lekcji - J. Namirowska
II2 po 6 lekcji - H. Kaszubowska
I2 po 7 lekcji - B. Rostankowska 

piątek, 03 marca 2023r.
LekcjaKlasaZastępstwa
3c  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 202) 
4b  Klasa przychodzi na2 lekcję 
4d  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
6a ch  Wychowanie fizyczne z p. Cz. Sikorą 
6b ch  Wychowanie fizyczne z p. Cz. Sikorą 
4d  J. angielski z p. A. Dzięcielską-Jasnoch w sali nr 303 
6a ch  Wychowanie fizyczne z p. Cz. Sikorą 
6b ch  Wychowanie fizyczne z p. Cz. Sikorą 
6c  Plastyka z p. B. Jażdżewską (s. 210) (przeniesiona z 5 lekcji) 
8b  Geografia z p. K. Chmielewską w sali nr 309  
8e  J. polski z p. H. Mrozińską (s. 307) (przeniesiony z 6 lekcji)  
3c  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 202) 
4b  J. polski z p. M. Gajewską (s. 303) (przeniesiony z 1 lekcji) 
8c dz  J. niemiecki z p. M. Chabowską (s. 309) 
8e  J. polski z p. H. Mrozińską (s. 307) (przeniesiony z 5 lekcji)  
3c  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 202) 
4b  J. angielski z p. B. Drewczynską w sali nr 210 
6a  Biologia z p. E. Bąk (s. 209) 
4d  WDŻ z p. E. Keister w sali nr 307 
6c  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
8c  WOS z p. M. Talewskim (s. 207) (przeniesiony z 6 lekcji) 
8e  Matematyka z p. H. Kobryń (s. 301) 
7a  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
8c  Matematyka z p. H. Kobryń (s. 301) (przeniesiona z 5 lekcji) 
8d ch  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
8e  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
6a dz  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
8c  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
P. Czarnowski, B. Ringwelska, U. Sroka
S. Babinska (po 5 lekcji) 
I2 przed lekcjami - I. Rudnik
II1 przed lekcjami - J. Namirowska
I1 po 2 lekcji - B. Jażdżewska
II2 po 2 lekcji - M. Gajewska
B1 po 4 lekcji - A. Połom
II2 po 6 lekcji - H. Kobryń
I2 po 7 lekcji - M. Talewski 

czwartek, 02 marca 2023r.
LekcjaKlasaZastępstwa
1c  Religia z p. J. Jażdżewską (s. 105) (przeniesiona z 2 lekcji) 
3c  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. DS) 
4b  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
6a  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
6b  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
6c  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
8b ch  Grupa przychodzi na 2 lekcję 
8b dz  Grupa przychodzi na 3 lekcję 
8e  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
1c  Zajęcia z p. K. Linda (s. 208) (przeniesione z 1 lekcji) 
3c  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 202) 
6b  Religia z p. J. Jażdżewską (s. 303) (przeniesiona z 1 lekcji) 
3c  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 202) 
5d  J. polski z p. H. Kaszubowską w sali nr 303 
6b dz  J. angielski (cała klasa) z p. A. Wiencelewską (s. 306) 
6c  Geografia z p. D. Szlachcikowską (s. 305) 
3c  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 202) 
6c  Muzyka z p. P. Gliszczyńskim (s. 303) (przeniesiona z 1 lekcji) 
7a gr2  Informatyka z p. E. Bonkowską (s. 208)  
3c  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
5b ch  Informatyka (cała klasa) z p. E. Bonkowską (s. 308)  
5b  Matematyka z p. H. Kobryń w sali nr 303 
6b  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
8b  Matematyka z p. A. Połom (s. 302) (przeniesiona z 1 lekcji) 
8c  Chemia z p. E. Bąk (s. 209) (przeniesiona z 7 lekcji) 
8b  Chemia z p. E. Bąk (s. 209) (przeniesiona z 6 lekcji) 
8c  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
8e dz  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
P. Czarnowski, B. Ringwelska, U. Sroka
K. Kosecki (po 4 lekcji) 
I1 przed lekcjami - M. Talewski
I2 po 2 lekcji - M. Łobocka
B2 po 3 lekcji - P. Gliszczyński
W1 po 3 lekcji - A. Dzięcielska-Jasnoch
II1 po 3 lekcji - K. Zaranek
I2 po 5 lekcji - E. Bąk 

środa, 01 marca 2023r.
LekcjaKlasaZastępstwa
3c  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. DS) 
6b  Klasa przychodzi na 3 lekcję 
7a  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
8d  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
8e  Matematyka z p. H. Kobryń (s. 301)  
3c  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 202) 
6a  Muzyka z p. P. Gliszczyńskim (s. 211) (przeniesiona z 6 lekcji) 
2a  Zajęcia z p. I. Rudnik (s. 204) (przeniesione z 5 lekcji) 
3c  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 202) 
6b  J. angielski (cała klasa) z p. A. Wiencelewską (s. 303) 
6d dz  Informatyka (cała klasa) z p. K. Koseckim (s. 308) 
3c  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 308) 
6a  J. angielski z p. K. Zaranek (s. 211) 
6c  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
8c dz  J. niemiecki (cała klasa) z p. M. Chabowską (s. 303) 
2a  Klasa zwolniona po 4 lekcji  
4d dz  Grupa zwolniona po 4 lekcji  
6a  Matematyka z p. A. Połom (s. 302) 
5d ch  Grupa zwolniona po 5 lekcji  
6a  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
8a  J. niemiecki z p. M. Chabowską w sali nr 302 
8d  Matematyka z p. H. Kobryń (s. 301) (przeniesiona z 1 lekcji) 
4a  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
8d  Zajęcia z wychowawcą z p. E. Keister (s. 209) (przeniesione z 6 lekcji) 
8e ch  Grupa zwolniona po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
P. Czarnowski, B. Ringwelska, U. Sroka  B2 po 2 lekcji - A. Połom
W1 po 2 lekcji - J. Kulesza
II1 po 3 lekcji - J. Namirowska
W1 po 4 lekcji - M. Gajewska
B2 po 5 lekcji - E. Bąk
B1 po 6 lekcji - B. Rostankowska
B2 po 6 lekcji - K. Zaranek 

wtorek, 28 lutego 2023r.
LekcjaKlasaZastępstwa
1c  J. angielski z p. E. Gromowską (s. 105) (przeniesiony z 3 lekcji) 
3c  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 202)  
4a  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
5c  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
6b  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
6c  Klasa przychodzi na 3 lekcję 
8b  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
8e  Matematyka z p. H. Kobryń (s. 301) 
3c  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 202)  
4b ch  Zajęcia świetlicowe 
6b  Geografia z p. D. Szlachcikowską (s. 305) (przeniesiona z środy z 1 lekcji) 
7a  Muzyka z p. P. Gliszczyńskim w sali nr 303 
1c  Zajęcia z p. K. Linda (s. 105) (przeniesione z 1 lekcji) 
3c  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 202)  
4a  Technika z p. E. Gromowską (s. 005) (przeniesiona z 1 lekcji) 
4b  J. polski z p. M. Gajewską (s. 302) (przeniesiony z czwartku z 1 lekcji) 
8a ch  Informatyka (cała klasa) z p. K. Koseckim (s. 308) 
8b  Doradztwo zawodowe z p. F. Pruszak (s. 303) 
5c  Biologia z p. B. Spica (sala konferencyjna) (przeniesiona z wtorku 21.02 z 2 lekcji) 
6b  Muzyka z p. P. Gliszczyńskim (s. 306) 
7a  Geografia z p. K. Chmielewską (s. 312) (przeniesiona z środy z 1 lekcji) 
8a  Doradztwo zawodowe z p. F. Pruszak (s. 302) 
4a ch  Informatyka (cała klasa) z p. E. Bonkowską (s. 308) 
4d  Muzyka z p. P. Gliszczyńskim w sali konferencyjnej 
6c  Geografia z p. D. Szlachcikowską (s. 304) (przeniesiona z wtorku 14.03 z 1 lekcji)  
7a  Matematyka z p. J. Namirowską (s. 302) 
5a ch  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
6c  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
8e  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
8b  Doradztwo zawodowe z p. F. Pruszak w sali nr 209 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
P. Czarnowski, U. Sroka, K. Porożynska, A. Połom, B. Ringwelska  II1 przed lekcjami - P. Gliszczyński
I2 po 1 lekcji - B. Drewczynska
W1 po 3 lekcji - W. Kamińska
W2 po 3 lekcji - K. Linda
II2 po 3 lekcji - H. Kobryń
I1 po 4 lekcji - M. Talewski
II1 po 5 lekcji - M. Chabowska
B2 po 6 lekcji - B. Jażdżewska
II2 po 6 lekcji - S. Babinska 

poniedziałek, 27 lutego 2023r.
LekcjaKlasaZastępstwa
3c  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 202)  
4a  Historia z p. B. Ringwelską (s. 303) (przeniesiona z 7 lekcji) 
4c  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
3c  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 202)  
6a  Biologia z p. E. Bąk (s. 212) 
3c  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 202)  
4a  Przyroda z p. E. Keister w sali nr 312 
6c dz  Informatyka (cała klasa) z p. K. Koseckim (s. 308) 
7a  Matematyka z p. A. Połom (s. 302) (przeniesiona z 6 lekcji) 
3c  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
5c ch  Zajęcia świetlicowe 
4a  Matematyka z p. H. Kobryń (s. 312) 
4c ch  Grupa zwolniona po 4 lekcji 
8d  Religia z p. J. Jażdżewską (s. 305) (przeniesiona z wtorku 21.02 z 2 lekcji) 
4a  Plastyka z p. B. Jażdżewską (s. 210) (przeniesiona z 1 lekcji) 
5a dz  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
6a  Matematyka z p. J. Namirowską (s. 304) 
7a  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
4a  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
8e  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
8d dz  Grupa zwolniona po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
P. Czarnowski, U. Sroka, K. Porożynska

E. Bonkowska, F. Pruszak, T. Kędzierski - szkolenie żeglarskie kl. 3d (od 4 do 6 lekcji)  
I2 po 3 lekcji - C. Kliczkowska
B2 po 4 lekcji - E. Rutkowska
W1 po 5 lekcji - J. Namirowska
W1 po 6 lekcji - B. Rostankowska
II2 po 6 lekcji - H. Kaszubowska
I2 po 7 lekcji - A. Połom 

piątek, 24 lutego 2023r.
LekcjaKlasaZastępstwa
3c  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 202) 
4a  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
5d  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
7a  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
8a  Klasa przychodzi na 3 lekcję 
2b  Zajęcia z p. J. Kulesza (s. 208) (przeniesione z 5 lekcji) 
8b  Geografia z p. K. Chmielewską w sali nr 309 
8e  J. polski z p. H. Mrozińską (s. 307) (przeniesiony z 6 lekcji) 
3c  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 202) 
6c  Geografia z p. D. Szlachcikowską (s. 306) (przeniesiona z wtorku 28.02 z 1 lekcji) 
8c ch  J. niemiecki (cała klasa) z p. M. Chabowską (s. 309) 
8e  J. polski z p. H. Mrozińską (s. 307) (przeniesiony z 5 lekcji) 
2c  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
3c  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 202) 
6a  Matematyka z p. J. Namirowską (s. 210) 
8e  Geografia z p. K. Chmielewską (s. 306) (przeniesiona z wtorku 28.02 z 7 lekcji) 
1b  Klasa zwolniona po 4 lekcji  
2a  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
2b  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
6a  Religia z p. S. Babinską (s. 305) 
8e  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
8d ch  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
6a dz  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
P. Czarnowski, U. Sroka, B. Rostankowska, K. Zaranek  I2 przed lekcjami - I. Rudnik
II2 przed lekcjami - A. Połom
B1 po 2 lekcji - J. Kulesza
I1 po 2 lekcji - M. Łobocka
I2 po 2 lekcji - M. Gajewska
II2 po 3 lekcji - H. Mrozińska
B1 po 4 lekcji - E. Bąk
W1 po 5 lekcji - S. Babinska
B1 po 6 lekcji - H. Kaszubowska
II1 po 6 lekcji - A. Dzięcielska-Jasnoch
I2 po 7 lekcji - M. Talewski 

czwartek, 23 lutego 2023r.
LekcjaKlasaZastępstwa
3c  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. DS) 
6a  Klasa przychodzi na 3 lekcję 
8b ch  Informatyka z p. K. Koseckim (s. 308) (przeniesiona z 2 lekcji)  
8b dz  Grupa przychodzi na 2 lekcję 
8c  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
8e  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
3c  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 202) 
8b  Matematyka z p. A. Połom (s. 210A) (przeniesiona z 1 lekcji)  
3c  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 202) 
6b dz  J. angielski (cała klasa) z p. A. Wiencelewską (s. 306) 
3c  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 202) 
7a gr2  Informatyka z p. E. Bonkowską (s. 208) 
8a  J. niemiecki z p. M. Chabowską (s. 309) (przeniesiony z piątku z 1 lekcji) 
2c  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
3c  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
4c  Historia z p. B. Ringwelską (s. 306) (przeniesiona z poniedziałku 27.02 z 1 lekcji) 
5b ch  Informatyka (cała klasa) z p. E. Bonkowską (s. 208)  
8e dz  Informatyka z p. K. Koseckim (s. 308) (przeniesiona z 7 lekcji) 
7a gr2  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. J. Wycinką 
8c ch  Informatyka z p. K. Koseckim (s. 308) (przeniesiona z 1 lekcji) 
8c dz  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
8e dz  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
7a gr2  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. J. Wycinką 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
P. Czarnowski, U. Sroka, B. Rostankowska, K. Zaranek  I1 przed lekcjami - C. Kliczkowska
I2 po 2 lekcji - M. Łobocka
B2 po 3 lekcji - K. Porożynska
W1 po 3 lekcji - J. Kulesza
B2 po 5 lekcji - H. Kaszubowska
B1 po 6 lekcji - M. Talewski 

środa, 22 lutego 2023r.
LekcjaKlasaZastępstwa
3c  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. DS)  
4a  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
4b  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
4c  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
7a  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
8e  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
3c  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 202)  
6a  Muzyka z p. P. Gliszczyńskim (s. 211) (przeniesiona z 6 lekcji) 
7a  Geografia z p. K. Chmielewską (s. 301) (przeniesiona z 1 lekcji) 
8a  Biologia z p. E. Bąk (s. 005) 
3c  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 202)  
6d dz  Informatyka (cała klasa) z p. K. Koseckim (s. 308) 
8a dz  Zajęcia z p. L. Breszka (s. 310) 
3c  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 308)  
4d  Matematyka z p. J. Namirowską w sali nr 312 
6a  Geografia z p. D. Szlachcikowską (s. 211) 
8a dz  Zajęcia z p. L. Breszka (s. 310) 
8c dz  J. niemiecki (cała klasa) z p. M. Chabowską (s. 304) 
1b  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
2c  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
4d dz  Grupa zwolniona po 4 lekcji 
5b  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
8d  Biologia z p. B. Spica (s. 207) (przeniesiona z wtorku z 3 lekcji) 
8e ch  J. niemiecki (cała klasa) z p. M. Chabowską (s. 309) 
5d ch  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
6a  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
8e  Historia z p. B. Ringwelską (s. 303) (przeniesiona z czwartku z 1 lekcji) 
4b ch  J. angielski (cała klasa) z p. B. Drewczynską (s. 305) 
8b  Klasa zwolniona po 7 lekcji 
8e ch  Grupa zwolniona po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
P. Czarnowski, U. Sroka, B. Rostankowska, K. Zaranek  W2 przed lekcją - E. Rutkowska
I2 przed lekcjami - M. Talewski
II1 po 1 lekcji - J. Namirowska
W1 po 2 lekcji - C. Kliczkowska
B2 po 4 lekcji - M. Gajewska
W1 po 4 lekcji - E. Bonkowska
P2 po 4 lekcji - K. Linda
B1 po 5 lekcji - E. Bąk
B2 po 5 lekcji - B. Ringwelska
B2 po 6 lekcji - B. Jażdżewska
II1 po 6 lekcji - J. Jażdżewska 

wtorek, 21 lutego 2023r.
LekcjaKlasaZastępstwa
3c  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 202)  
4b ch  Grupa przychodzi na 3 lekcję 
4b dz  Grupa przychodzi na 2 lekcję 
8e  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
3c  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 202)  
5c  Geografia z p. D. Szlachcikowską (s. 305) (przeniesiona z wtorku 28.02 z 4 lekcji) 
7a  Muzyka z p. P. Gliszczyńskim w sali nr 306 
8d  Chemia z p. E. Bąk (s. 209) 
3c  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 202)  
3c  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 202)  
8a ch  Informatyka (cała klasa) z p. K. Koseckim (s. 308) 
8d  J. polski z p. M. Gajewską (s. 209) (przeniesiony z środy z 5 lekcji) 
1d  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
1a  Zajęcia z p. L. Pozorską (s. 106) 
4a ch  Informatyka (cała klasa) z p. E. Bonkowską (s. 308) 
4c  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
5a ch  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
P. Czarnowski, U. Sroka, B. Rostankowska

J. Jażdżewska (1, 2 lekcja)
A. Dzięcielska-Jasnoch (po 2 lekcji) 
P2 po 2 lekcji - W. Kamińska
W1 po 3 lekcji - B. Ringwelska
B2 po 4 lekcji - K. Linda
I1 po 4 lekcji - M. Talewski
B2 po 6 lekcji - B. Jażdżewska 

poniedziałek, 20 lutego 2023r.
LekcjaKlasaZastępstwa
2a  J. angielski z p. A. Wiencelewską (s. 204) (przeniesiony z 4 lekcji) 
3c  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 202) 
5a  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
6a  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
6b ch  Grupa przychodzi na 2 lekcję 
6c  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
3c  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 202) 
6b  Biologia z p. E. Bąk (s. 302) (przeniesiona z 4 lekcji) 
3c  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 202) 
5a  Geografia z p. K. Chmielewską (s. 305) (przeniesiona z 1 lekcji) 
5b  J. angielski z p. K. Zaranek (s. 210) 
5d  Matematyka z p. J. Namirowską (s. 306) 
6c dz  Informatyka (cała klasa) z p. K. Koseckim (s. 308) 
1c  Zajęcia z p. K. Linda (s. 105) 
2a  Zajęcia z p. I. Rudnik (s. 204) (przeniesione z 1 lekcji) 
2b  Religia z p. J. Jażdżewską (s. 104) 
3c  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 202) 
5c ch  J. angielski (cała klasa) z p. B. Drewczynską (s. 307) 
5d  Geografia z p. K. Chmielewską (s. 305) 
6a  J. angielski z p. K. Zaranek (s. 211) (przeniesiony z 1 lekcji) 
6b  J. angielski (cała klasa) z p. A. Wiencelewską (s. 309) 
8a  Chemia z p. E. Bąk (s. 209) 
8c  J. polski z p. M. Gajewską w sali nr 306 
2a  Zajęcia z p. W. Chudą (s. 204) 
4b  Religia z p. J. Jażdżewską (s. 307) (przeniesiona z wtorku z 1 lekcji) 
4c ch  Grupa zwolniona po 4 lekcji 
5b  Zajęcia z wychowawcą z p. K. Zatorską (s. 302) 
5d ch  Wychowanie fizyczne z p. E. Pruszak 
5d dz  Grupa zwolniona po 4 lekcji 
8a dz  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. J. Wycinką 
5a ch  Wychowanie fizyczne z p. E. Pruszak 
5d ch  Wychowanie fizyczne z p. E. Pruszak 
6a  Biologia z p. E. Bąk (s. 209) 
6c  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
7a  Geografia z p. K. Chmielewską (s. 305) (przeniesiona z piątku z 1 lekcji) 
8a dz  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. J. Wycinką 
8d  J. polski z p. M. Gajewską w sali nr 307 
8a  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
8b  Religia z p. B. Rostankowską (s. 306) (przeniesiona z 8 lekcji) 
8b  Klasa zwolniona po 7 lekcji 
8b  Klasa zwolniona po 7 lekcji 
8d dz  Grupa zwolniona po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
P. Czarnowski, A. Połom, U. Sroka

B. Rostankowska (po 2 lekcji)

H. Kaszubowska, H. Mrozińska, B. Jażdżewska - wycieczka z kl. 8b i 8e (po 2 lekcji) (uczniowie, którzy nie jadą dołączają do klasy 8a)

W. Pora, F. Pruszak, Cz. Sikora - szkolenie żeglarskie kl. 3b (od 4 do 6 lekcji)  
II2 po 3 lekcji - M. Gajewska
B1 po 4 lekcji - E. Rutkowska
W1 po 4 lekcji - A. Wiencelewska
I1 po 4 lekcji - M. Łobocka
B1 po 5 lekcji - H. Kaszubowska
SZ po 5 lekcji - J. Wycinka
W2 po 5 lekcji - J. Namirowska
II2 po 6 lekcji - B. Ringwelska
I2 po 7 lekcji - H. Kobryń 

piątek, 17 lutego 2023r.
LekcjaKlasaZastępstwa
2b  Religia z p. B. Rostankowską (s. 104) (przeniesiona z 2 lekcji) 
2c  Zajęcia z p. W. Kamińską (s. 108) 
3c  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 202) 
5b  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
5d  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
6c  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
8c ch  Grupa przychodzi na 3 lekcję 
8d ch  Grupa przychodzi na 3 lekcję 
8e  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
1b  Zajęcia z p. E. Rutkowską (s. 107) 
2b  Zajęcia z p. J. Kulesza (s. 104) (przeniesione z 1 lekcji) 
4b  Plastyka z p. B. Jażdżewską (s. 210) (przeniesiona z środy 22.02 z 1 lekcji) 
4d  Technika z p. E. Gromowską (s. 302) 
5d  Religia z p. B. Rostankowską (s. 207) (przeniesiona z 1 lekcji) 
8b  Doradztwo zawodowe z p. F. Pruszak (s. 307) 
8e  J. polski z p. H. Mrozińską (s. 309) (przeniesiony z 6 lekcji) 
3c  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 202) 
4c  J. polski z p. M. Gajewską (s. 004) (przeniesiony z wtorku 21.02 z 5 lekcji) 
4d ch  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. M. Szmaglińskim 
5b  Geografia z p. D. Szlachcikowską (s. 305) (przeniesiona z 1 lekcji) 
6b  Technika z p. E. Gromowską (s. 302) 
8b  J. polski z p. H. Kaszubowską w sali nr 207 
8e  J. polski z p. H. Mrozińską (s. 309) (przeniesiona z 5 lekcji) 
3c  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 202) 
4b  J. angielski z p. B. Drewczynską w sali nr 207 
4c ch  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. M. Szmaglińskim 
4d  WDŻ z p. E. Keister (s. 210A) (przeniesiony z 5 lekcji) 
6a  Wychowanie fizyczne z p. E. Pruszak 
6d  Geografia z p. D. Szlachcikowską (s. 212) 
8b  Zajęcia z wychowawcą z p. K. Chmielewską (s. 302) (przeniesione z 2 lekcji) 
8c  Chemia z p. E. Bąk (s. 209) (przeniesiona z czwartku 23.02 z 7 lekcji) 
4c  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
4d  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
6a  Technika z p. E. Gromowską (s. 005) 
6d  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
8a  J. angielski z K. Zaranek (s. 305) 
8b ch  Żeglarstwo (cała klasa) z p. F. Pruszak 
8c  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
8d ch  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
6a ch  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
8a  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
M. Talewski, S. Gwizdała, U. Sroka, A. Połom, A. Dzięcielska-Jasnoch, P. Czarnowski

J. Wycinka - zawody sportowe 
W2 przed lekcjami - C. Kliczkowska
I2 przed lekcjami - I. Rudnik
E po 1 lekcji - W. Kamińska
W1 po 2 lekcji - E. Bonkowska
I1 po 2 lekcji - M. Łobocka
B1 po 3 lekcji - M. Gajewska
B1 po 4 lekcji - K. Zaranek
SZ po 4 lekcji - M. Szmagliński
II1 po 4 lekcji - H. Mrozińska
II2 po 4 lekcji - E. Bąk
B1 po 5 lekcji - S. Babinska
II1 po 5 lekcji - K. Porożynska
B1 po 6 lekcji - B. Drewczynska
I2 po 6 lekcji - H. Kaszubowska 

czwartek, 16 lutego 2023r.
LekcjaKlasaZastępstwa
3c  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. DS)  
6a  J. angielski z p. K. Zaranek (s. 312) (przeniesiony z 2 lekcji) 
8a  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
8b ch  Informatyka z p. K. Koseckim (s. 308) (przeniesiona z 2 lekcji) 
8b dz  Grupa przychodzi na 2 lekcję 
8c ch  Grupa przychodzi na 2 lekcję 
8c dz  Grupa przychodzi na 2 lekcję 
3c  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 202) 
6a  Plastyka z p. B. Jażdżewską (s. 210A) 
8b  Matematyka z p. A. Połom (s. 302) (przeniesiona z 1 lekcji) 
8c ch  Informatyka z p. K. Koseckim (s. 308) (przeniesiona z 1 lekcji) 
8c dz  J. angielski z p. K. Zaranek (s. 211) (przeniesiony z 1 lekcji) 
8d  J. niemiecki z p. M. Chabowską w sali nr 207 
3c  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 202) 
6b dz  J. angielski (cała klasa) z p. A. Wiencelewską (s. 306) 
8d  Matematyka z p. H. Kobryń (s. 207) (przeniesiona z 7 lekcji) 
3c  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 202) 
7a gr2  Informatyka (cała klasa) z p. K. Koseckim (s. 308) 
8e  Matematyka z p. H. Kobryń (s. 207) 
1d  Zwolnieni po 4 lekcji 
3c  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
5b ch  Informatyka (cała klasa) z p. E. Bonkowską (s. 308) 
5d  J. angielski z p. D. Oksentowicz (s. 210A) (przeniesiony z 6 lekcji) 
5d  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
7a  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
4b ch  J. angielski z p. K. Zaranek (s. 312) (przeniesiony z środy z 7 lekcji) 
4b dz  J. angielski z p. B. Drewczynską (s. 211) (przeniesiony z środy z 7 lekcji) 
5a  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
6d  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
8d  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
8b  Klasa zwolniona po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
P. Czarnowski, M. Talewski, S. Gwizdała, U. Sroka

B. Rostankowska - wyjazd na konkurs (po 5 lekcji) 
I2 po 2 lekcji - A. Wiencelewska
B2 po 3 lekcji - P. Gliszczyński
B3 po 3 lekcji - K. Porożynska
W1 po 3 lekcji - K. Zaranek
B1 po 4 lekcji - E. Bąk
II2 po 7 lekcji - J. Jażdżewska 

środa, 15 lutego 2023r.
LekcjaKlasaZastępstwa
3c  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. DS) 
6b  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
6d  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
8d  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
8e  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
1b  Zajęcia z p. E. Rutkowską (s. 107) (przeniesione z 5 lekcji) 
3c  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 202) 
5c  Muzyka z p. P. Gliszczyńskim (s. 207) 
6a  Religia z p. S. Babinską (s. 211) 
3c  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 202) 
6d dz  Informatyka (cała klasa) z p. K. Koseckim (s. 308) 
8a  Spotkanie z zakresu doradztwa zawodowego z p. L. Bieszke-Wolf (s. 001) 
8b  Spotkanie z zakresu doradztwa zawodowego z p. L. Bieszke-Wolf (s. 001) 
8d  Spotkanie z zakresu doradztwa zawodowego z p. E. Bąk (s. 001) 
3c  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 308) 
5b  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
6a  Matematyka z p. H. Kobryń (s. 211) 
6b  Geografia z p. D. Szlachcikowską (s. 305) (przeniesiona z 1 lekcji) 
8a  J. angielski z p. K. Zaranek (s. 312) 
8b  Matematyka z p. J. Namirowską (s. 304) 
8c  Spotkanie z zakresu doradztwa zawodowego z p. L. Bieszke-Wolf (s. 001) 
8e  Spotkanie z zakresu doradztwa zawodowego z p. B. Spica (s. 001) 
1b  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
3c  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
4b  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
4c ch  Grupa zwolniona po 4 lekcji 
5c ch  Zajęcia świetlicowe 
5c dz  Grupa zwolniona po 4 lekcji 
8e dz  J. angielski (cała klasa) z p. K. Zaranek (s. 309) 
5d ch  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
6a  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
7a  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
8a  Doradztwo zawodowe z p. F. Pruszak (s. 301) 
8e ch  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
P. Czarnowski, M. Talewski, U. Sroka

B. Jażdżewska, M. Chabowska, P. Gliszczyński - wycieczka z kl. 4a i 4d (wyjazd po 3 lekcji) (uczniowie, którzy nie jadą kończą zajęcia po 3 lekcji) 
W1 po 2 lekcji - J. Kulesza
W2 po 2 lekcji - W. Kamińska
B3 po 4 lekcji - E. Bonkowska
W1 po 4 lekcji - K. Linda
B2 po 5 lekcji - B. Ringwelska
W2 po 5 lekcji - B. Drewczynska
I2 po 5 lekcji - M. Gajewska
B2 po 6 lekcji - E. Bąk
W1 po 6 lekcji - J. Jażdżewska
II1 po 6 lekcji - B. Rostankowska 

wtorek, 14 lutego 2023r.
LekcjaKlasaZastępstwa
5b  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
8a  Doradztwo zawodowe z p. F. Pruszak (s. 207) 
8b  Doradztwo zawodowe z p. F. Pruszak (s. 207) 
4c  Muzyka z p. P. Gliszczyńskim w sali nr 207 
5c  Geografia z p. D. Szlachcikowską (s. 305) (przeniesiona z 4 lekcji) 
4b  Matematyka z p. P. Czarnowskim (s. 210) 
5c  Muzyka z p. P. Gliszczyńskim (s. 305) 
8c  Doradztwo zawodowe z p. F. Pruszak (s. 207) 
5a ch  Wychowanie fizyczne (z 5c ch) z p. J. Wycinką 
5a dz  Wychowanie fizyczne (z 5c dz) z p. M. Szmaglińskim 
4b  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
4a  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
8e  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
M. Talewski, E. Keister  W1 po 6 lekcji - B. Jażdżewska 

poniedziałek, 13 lutego 2023r.
LekcjaKlasaZastępstwa
8a  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
8b  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
8d  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
8b  Biologia z p. E. Bąk (s. 209) (przeniesiona z 1 lekcji) 
8d  Historia z p. B. Ringwelską w sali nr 301 
8c  Religia z p. S. Babinską (s. 301) (przeniesiona z piątku z 7 lekcji) 
8d  J. niemiecki z p. M. Chabowską (s. 207) (przeniesiony z 1 lekcji) 
4a  Matematyka z p. H. Kobryń w sali nr 207 
6b  Biologia z p. E. Bąk w sali nr 301 
7a  Zajęcia z wychowawcą z p. K. Porożynską (s. 312) (przeniesione z 7 lekcji) 
8d  Geografia z p. K. Chmielewską (s. 305) (przeniesiona z 5 lekcji) 
5a  J. polski z p. H. Kaszubowską (s. 307) 
5d ch  Zajęcia świetlicowe 
5d dz  Grupa zwolniona po 4 lekcji 
6b dz  Informatyka (cała klasa) z p. K. Koseckim (s. 308) 
8d  Matematyka z p. H. Kobryń (s. 301) (przeniesiona z środy z 1 lekcji) 
8e  Geografia z p. K. Chmielewską (s. 305) (przeniesiona z wtorku z 7 lekcji) 
5b  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
7a  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
8c  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
D. Bąk, M. Talewski
A. Wiencelewska (po 4 lekcji) 
II1 po 1 lekcji - A. Wiencelewska
B1 po 3 lekcji - M. Łobocka
II1 po 3 lekcji - B. Drewczynska
B2 po 5 lekcji - J. Namirowska
W2 po 6 lekcji - B. Ringwelska 

piątek, 10 lutego 2023r.
LekcjaKlasaZastępstwa
2c  Zajęcia z p. W. Kamińską (s. 108) (przeniesione z 5 leckji) 
4d  Plastyka z p. B. Jażdżewską (s. 210) 
4a  Matematyka z p. P. Czarnowskim w sali nr 210A 
4b  J. angielski z p. B. Drewczynską w sali nr 210 
6d  Biologia z p. E. Bąk (s. 210) 
2c  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
4c  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
6d  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
A. Dzięcielska-Jasnoch - wyjazd na konkurs  E po 1 lekcji - W. Kamińska
I1 po 3 lekcji - E. Bonkowska
P2 po 4 lekcji - E. Rutkowska
II2 po 4 lekcji - H. Mrozińska 

czwartek, 09 lutego 2023r.
LekcjaKlasaZastępstwa
5d  Zajęcia z p. B. Spicą w sali 312 
6a ch  Zajęcia z p. K. Porożynską w czytelni 
6a, b, c, d dz.  Spotkanie "Między nami kobietkami" w sali 209 
8e dz  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
brak danych

środa, 08 lutego 2023r.
LekcjaKlasaZastępstwa
   
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
L. Pozorska, I, Rudnik, W, Chuda - wycieczka z klasą 1a i 2a (uczniowie klasy 1a, którzy nie jadą dołączają do klasy 1d)

Zajęcia z p. L. Pozorską - odwołane 
B3 po 3 lekcji - J. Kulesza
B1 po 4 lekcji - E. Bonkowska 

wtorek, 07 lutego 2023r.
LekcjaKlasaZastępstwa
6c ch  Wychowanie fizyczne z p. M. Szmaglińskim 
6c dz  Wychowanie fizyczne z p. F. Pruszak 
6d ch  Wychowanie fizyczne z p. M. Szmaglińskim 
6d dz  Wychowanie fizyczne z p. F. Pruszak 
8e dz  J. angielski (cała klasa) z p. K. Zaranek (s. 005) 
6c ch  Wychowanie fizyczne z p. M. Szmaglińskim 
6c dz  Wychowanie fizyczne z p. F. Pruszak 
6d ch  Wychowanie fizyczne z p. M. Szmaglińskim 
6d dz  Wychowanie fizyczne z p. F. Pruszak 
8e dz  Informatyka z p. K. Koseckim (s. 308) (przeniesiona z czwartku z 7 lekcji) 
5b ch  Grupa zwolniona po 4 lekcji  
5b dz  Grupa zwolniona po 4 lekcji 
5c ch  Grupa zwolniona po 4 lekcji  
8c ch  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
8d ch  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
E. Pruszak, J. Wycinka - zawody sportowe  SZ po 2 lekcji - F. Pruszak
SZ po 3 lekcji - M. Szmagliński
SZ po 6 lekcji - F. Pruszak
SZ po 8 lekcji - M. Szmagliński 

poniedziałek, 06 lutego 2023r.
LekcjaKlasaZastępstwa
5a ch  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
5a dz  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
5d ch  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
6a ch  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
6b ch  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
T. Kędzierski

E. Bonkowska, F. Pruszak, Cz. Sikora - szkolenie żeglarskie kl. 3d (od 4 do 6 lekcji)  
B2 po 4 lekcji - P. Czarnowski
SZ po 5 lekcji - M. Szmagliński
SZ po 6 lekcji - J. Wycinka
SZ po 7 lekcji - E. Pruszak
SZ po 8 lekcji - E. Pruszak 

piątek, 03 lutego 2023r.
LekcjaKlasaZastępstwa
2a  Zajęcia z p. W. Chudą (s. 204) 
5a  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
2a  Zajęcia z p. W. Chudą (s. 308) 
2a  Zajęcia z p. W. Chudą (s. 204) 
2a  Zajęcia z p. W. Chudą (s. 204) 
3d  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
8b ch  Żeglarstwo (cała klasa) z p. F. Pruszak 
8b ch  Żeglarstwo (cała klasa) z p. F. Pruszak 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
J. Jażdżewska, I. Rudnik, S. Gwizdała  I1 po 3 lekcji - M. Gajewska
SZ po 4 lekcji - F. Pruszak 

czwartek, 02 lutego 2023r.
LekcjaKlasaZastępstwa
2a  Zajęcia z p. W. Chudą (s. 204) 
6b  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
8d  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
1c  Zajęcia z p. K. Linda (s. 105) (przeniesione z 4 lekcji) 
2a  Zajęcia z p. W. Chudą (s. 204) 
2a  Zajęcia z p. W. Chudą (s. 204) 
1d  Zajęcia z p. M. Łobocką (s. 201) (przeniesione z 5 lekcji)  
2a  Zajęcia z p. W. Chudą (s. 204) 
1c  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
2a  Zajęcia z p. W. Chudą (s. 204) 
3d  Zajęcia z p. E. Bonkowską (s. 203) (przeniesione z piątku z 4 lekcji) 
1d  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
3a  Klasa zwolniona po 4 lekcji  
3c  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
8a ch  Żeglarstwo (cała klasa) z p. F. Pruszak 
4b ch  J. angielski z p. B. Drewczynską w sali nr 211 
5d  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
6b  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
8d  J. angielski z p. A. Wiencelewską (s. 301) (przeniesiony z 1 lekcji) 
5a  Matematyka z p. J. Namirowską (s. 304) (przeniesiona z piątku z 1 lekcji) 
5b  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
J. Jażdżewska, I. Rudnik, S. Gwizdała  B2 po 2 lekcji - M. Łobocka
I1 po 3 lekcji - B. Drewczynska
W1 po 4 lekcji - J. Kulesza
B1 po 5 lekcji - E. Bąk 

środa, 01 lutego 2023r.
LekcjaKlasaZastępstwa
6b  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
2a  Zajęcia z p. L. Pozorską (s. 204) 
8d  Historia z p. B. Ringwelską (s. 303) (przeniesiona z 7 lekcji) 
8a  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
8d  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
wszystkie  Klasy zwolnione po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
J. Jażdżewska, I. Rudnik   

wtorek, 31 stycznia 2023r.
LekcjaKlasaZastępstwa
4b  Klasa przychodzi na lekcję  
8d  Zajęcia z wychowawcą z p. E. Keister (s. 306) (przeniesione z środy z 6 lekcji) 
4c  Muzyka z p. P. Gliszczyńskim w sali nr 306 
6b  Geografia z p. D. Szlachcikowską (s. 305) (przeniesiona z środy z 1 lekcji) 
3a  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
3d  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
5a dz  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
5d dz  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
8a  Doradztwo zawodowe z p. F. Pruszak (s. 309) (przeniesione z środy z 8 lekcji) 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
J. Jażdżewska  I1 po 2 lekcji - U. Sroka
II1 po 3 lekcji - H. Mrozińska
B1 po 6 lekcji - B. Jażdżewska
SZ po 7 lekcji - J. Wycinka
II1 po 7 lekcji - F. Pruszak 

poniedziałek, 30 stycznia 2023r.
LekcjaKlasaZastępstwa
6a  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
5c  Biologia z p. E. Bąk (s. 209) 
8d  Historia z p. B. Ringwelską w sali nr 306 
6c dz  Informatyka (cała klasa) z p. K. Koseckim (s. 308) 
5c ch  J. angielski (cała klasa) z p. B. Drewczynską (s. 004) 
6d  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
4c ch  Grupa zwolniona po 4 lekcji 
6a  J. angielski z p. K. Zaranek (s. 306) (przeniesiony z 1 lekcji) 
6b ch  J. angielski (cała klasa) z p. A. Wiencelewską (s. 309) 
6a  Matematyka z p. J. Namirowską (s. 304) 
8e  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
8d dz  Grupa zwolniona po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
S. Babinska, P. Czarnowski

U. Sroka, F. Pruszak, T. Kędzierski - szkolenie żeglarskie kl. 3c (od 4 do 6 lekcji)  
II2 po 5 lekcji - J. Namirowska
II2 po 6 lekcji - H. Kobryń
I2 po 7 lekcji - B. Rostankowska 

piątek, 13 stycznia 2023r.
LekcjaKlasaZastępstwa
6a ch  Wychowanie fizyczne z p. Cz. Sikorą 
6b ch  Wychowanie fizyczne z p. Cz. Sikorą 
6a ch  Wychowanie fizyczne z p. Cz. Sikorą 
6b ch  Wychowanie fizyczne z p. Cz. Sikorą 
7a  J. niemiecki z p. M. Chabowską w sali nr 309 
8e  Chemia z p. E. Bąk (s. 209) 
2b  Zajęcia z p. J. Kulesza w sali 208 
7a  J. polski z p. M. Szark (s. 304) 
8b  J. polski z p. H. Kaszubowską w sali nr 309 
8c ch  J. niemiecki (cała klasa) z p. M. Chabowską (s. 305) 
8e  J. polski z p. H. Mrozińską (s. 307) (przeniesiony z 5 lekcji)  
3a  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
4b ch  Wychowanie fizyczne (z 4c ch) z p. J. Wycinką 
4b dz  Wychowanie fizyczne (z 4c dz) z p. M. Szmaglińskim 
4d  Religia z p. S. Babinską (s. 304) 
6a  Biologia z p. E. Bąk (s. 209) 
8e  J. polski z p. H. Mrozińską (s. 307) (przeniesiony z 6 lekcji) 
2b  Zajęcia z p. J. Kulesza w sali 104 
2c  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
6a  Informatyka (cała klasa) z p. E. Bonkowską (s. 208) 
8e  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
7a  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
8d ch  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
6a dz  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
8c  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
P. Czarnowski

B. Drewczynska, K. Zaranek - wycieczka z klasą 5c (po 2 lekcji) (uczniowie, którzy nie jadą dołączają do klasy 5a) 
B1 po 2 lekcji - W. Kamińska
B1 po 4 lekcji - S. Babinska
P2 po 4 lekcji - E. Rutkowska
I2 po 4 lekcji - E. Bonkowska
II1 po 4 lekcji - H. Mrozńska
W1 po 5 lekcji - A. Dzięcielska-Jasnoch
B1 po 6 lekcji - H. Kaszubowska
II2 po 6 lekcji - A. Połom
I2 po 7 lekcji - M. Talewski 

czwartek, 12 stycznia 2023r.
LekcjaKlasaZastępstwa
2b  J. angielski z p. A. Dzięcielską-Jasnoch (s. 104) (przeniesiony z 3 lekcji) 
2b  J. angielski z p. A. Dzięcielską-Jasnoch (s. 104) (przeniesiony z 3 lekcji) 
2b  Zajęcia z p. J. Kulesza (s. 104) (przeniesione z 2 lekcji) 
3c  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
5d  Biologia z p. B. Spica (s. 209) (przeniesiona z czwartku 5.01 z 4 lekcji) 
6a  Biologia z p. E. Bąk w sali nr 210 
8a dz  Żeglarstwo (cała klasa) z p. S. Gwizdałą  
8a dz  Żeglarstwo (cała klasa) z p. S. Gwizdałą  
8a dz  Żeglarstwo (cała klasa) z p. S. Gwizdałą  
8a dz  Żeglarstwo (cała klasa) z p. S. Gwizdałą  
wszystkie  Klasy zwolnione po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
W. Jabłońska - zajęcia logopedii są odwołane

F. Pruszak - zawody sportowe 
B2 po 2 lekcji - I. Rudnik
W1 po 5 lekcji - B. Rostankowska 

środa, 11 stycznia 2023r.
LekcjaKlasaZastępstwa
4d  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
5c  Geografia z p. D. Szlachcikowską (s. 304) (przeniesiona z wtorku z 4 lekcji) 
3d  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
1b  Klasa zwolniona po 4 lekcji  
2a  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
W. Jabłońska - zajęcia logopedii są odwołane  W1 po 3 lekcji - J. Kulesza
W1 po 5 lekcji - E. Keister 

wtorek, 10 stycznia 2023r.
LekcjaKlasaZastępstwa
5c  Matematyka z p. J. Namirowską (s. 305) (przeniesiona z środy z 1 lekcji) 
8a  Klasa zwolniona po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
brak danych

poniedziałek, 09 stycznia 2023r.
LekcjaKlasaZastępstwa
5b  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
5c  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
2a  Zajęcia z p. I. Rudnik (s. 204) (przeniesione z środy z 5 lekcji) 
4c  Religia z p. S. Babinską (s. 005)  
6c  Matematyka z p. A. Połom (s. 302) 
8a  Geografia z p. D. Szlachcikowską (s. 307) (przeniesiona z wtorku z 8 lekcji) 
3c  Zajęcia z p. U. Sroka (s. 202) 
4b  Przyroda z p. E. Keister (s. 307) (przeniesiona z 5 lekcji) 
6b  Matematyka z p. A. Połom (s. 302) 
3a  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
4b  Matematyka z p. A. Połom (s. 302) (przeniesiona z 4 lekcji) 
5a ch  Wychowanie fizyczne z p. T. Kędzierskim 
5d ch  Wychowanie fizyczne z p. T. Kędzierskim 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
E. Gromowska

A. Wiencelewska (po 1 lekcji) - wyjazd na konkurs

W. Pora, F. Pruszak, Cz. Sikora - szkolenie żeglarskie kl. 3b (od 4 do 6 lekcji)  
P2 przed lekcjami - K. Linda
B2 po 2 lekcji - C. Kliczkowska
B3 po 3 lekcji - P. Czarnowski
I1 po 4 lekcji - M. Łobocka
SZ po 5 lekcji - T. Kędzierski 

czwartek, 05 stycznia 2023r.
LekcjaKlasaZastępstwa
5b  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
6d  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
8c ch  Grupa przychodzi na 2 lekcję 
4d  Religia z p. S. Babinską (s. 209) (przeniesiona z środy 11.01 z 1 lekcji) 
6d  J. angielski z p. A. Dzięcielską-Jasnoch (s. 307) (przeniesiony z 1 lekcji) 
8b ch  Informatyka (cała klasa) z p. P. Czarnowskim (s. 208) 
2b  Zajęcia z p. J. Kulesza (s. 104) (przeniesione z 5 lekcji) 
4d  Muzyka z p. P. Gliszczyńskim (s. 307) 
6b ch  J. angielski z p. A. Wiencelewską w sali nr 309 
7a  Religia z p. S. Babinską (s. 306) (przeniesiona z piątku 13.01 z 6 lekcji) 
8a  Matematyka z p. A. Połom (s. 302) 
8c  Geografia z p. D. Szlachcikowską (s. 209) (przeniesiona z środy z 2 lekcji) 
8e  Geografia z p. K. Chmielewską (s. 210) 
1d  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
2a  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
4c  Religia z p. B. Rostankowską (s. 209) (przeniesiona z 5 lekcji) 
4c  Religia z p. B. Rostankowską (s. 209) (przeniesiona z 5 lekcji) 
5d  J. angielski z p. D. Oksentowicz (s. 210) (przeniesiony z czwartku 12.01 z 5 lekcji) 
6d  Muzyka z p. P. Gliszczyńskim (s. 307) 
7a gr1  J. niemiecki z p. M. Chabowska (s. 212) 
2b  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
2c  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
3c  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
4c  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
5c  Matematyka z p. J. Namirowską (s. 304) (przeniesiona z poniedziałku 9.01 z 1 lekcji) 
6a  Historia z p. B. Ringwelską (s. 209) 
8b  WOS z p. M. Talewskim (s. 207) (przeniesiony z 8 lekcji) 
8c  Religia z p. S. Babinską (s. 306) 
8c  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
8e dz  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
8b  Klasa zwolniona po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
B. Spica, E. Bąk, M. Szark, K. Kosecki

A. Dziecielska-Jasnoch - przedstawienia (po 2 lekcji) 
W2 przed lekcjami - W. Kamińska
B2 po 2 lekcji - J. Kulesza
W2 po 2 lekcji - E. Rutkowska
II2 po 2 lekcji - K. Porożynska
B2 po 5 lekcji - H. Kaszubowska
W2 po 5 lekcji - K. Zaranek
I2 po 6 lekcji - M. Talewski
W1 po 4 lekcji- U. Sroka 

środa, 04 stycznia 2023r.
LekcjaKlasaZastępstwa
8c  Biologia z p. B. Spica (s. 305) (przeniesiona z czwartku z 3 lekcji) 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
brak danych

wtorek, 03 stycznia 2023r.
LekcjaKlasaZastępstwa
   
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
Tak trzymać :)
Dziękuję! 
 

poniedziałek, 02 stycznia 2023r.
LekcjaKlasaZastępstwa
8d  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
brak danych

czwartek, 22 grudnia 2022r.
LekcjaKlasaZastępstwa
1c  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 208) 
4d  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
5a  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
5d  Klasa przychodzi na 3 lekcję 
8d  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
1c  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 105) 
4b ch  J angielski (cała klasa) z p. K. Zaranek (s. 210A) 
5a  Zajęcia z p. L. Bieszke-Wolf (s. 304) 
5c  J. angielski z p. B. Drewczynską (s. 306) 
6c  J. angielski z p. A. Dziecielską-Jasnoch (s. 004) 
1c  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 105) 
wszystkie  Zajęcia z wychowawcą 
1c  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 105) 
wszystkie  Zajęcia z wychowawcą 
1c  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
wszystkie  Zajęcia z wychowawcą 
wszystkie  Klasy zwolnione po 5 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
J. Namirowska, A. Wiencelewska, K Linda, W Chuda, E. Gromowska, H. Kobryń  P2 przed lekcjami - W. Kamińska
W2 po 1 lekcji - B. Ringwelska
I2 po 1 lekcji - M. Talewski
P2 po 2 lekcji - J. Kulesza 

środa, 21 grudnia 2022r.
LekcjaKlasaZastępstwa
1c  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. MS) 
5b  Muzyka z p. P. Gliszczyńskim (s. 302) (przeniesiona z 5 lekcji) 
5c  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
5d  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
6b ch  Grupa przychodzi na 2 lekcję 
6b dz  Grupa przychodzi na 2 lekcję 
1c  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 105) 
4c  Klasa przychodzi na 3 lekcję 
5b  J. angielski z p. D. Oksentowicz (s. 210A)  
5d  Muzyka z p. P. Gliszczyńskim (s. 304) (przeniesiona z 1 lekcji) 
6c  Religia z p. B. Rostankowską (s. 306) 
8d  Biologia z p. B. Spica (s. 309) (przeniesiona z 5 lekcji) 
1c  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 105) 
2a  Zajęcia z p. I. Rudnik (s. 204) (przeniesione z 4 lekcji) 
4c  J. polski z p. M. Gajewską w sali nr 304 
5c  Historia z p. M. Talewskim (s. 207)  
5d  J. polski z p. H. Kaszubowską (s. 302) 
6d ch  Informatyka (cała klasa) z p. P. Czarnowskim (s. 208) 
1c  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 105) 
2a  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
3b  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
4d  Zajęcia z wychowawcą z p. M. Chabowską (s. 304) 
5b  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
5c  Plastyka z p. B. Jażdżewską (s. 210) 
5d  J. polski z p. H. Kaszubowską w sali nr 302 
8c ch  J. angielski (cała klasa) z p. K. Zaranek (s. 005) 
1c  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
1d  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
5d  J. angielski z p. D. Oksentowicz (s. 304) (przeniesiony z 2 lekcji) 
6b ch  Grupa zwolniona po 4 lekcji 
6d  Klasa zwolniona po 4 lekcji  
7a  Biologia z p. E. Bąk w sali nr 209 
8d  J. niemiecki z p. M. Chabowską (s. 306) 
8e dz  J. angielski (cała klasa) z p. K. Zaranek (s. 309) 
4a  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
8a  Klasa zwolniona po 7 lekcji 
8b  Klasa zwolniona po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
J. Namirowska, M. Szark, K. Kosecki, A. Wiencelewska, W. Chuda, K. Linda  P2 po 2 lekcji - W. Kamińska
B3 po 4 lekcji - P. Gliszczyński
I2 po 4 lekcji - E. Bonkowska
II2 po 4 lekcji - M. Gajewska
II1 po 5 lekcji - B. Drewczynska
II1 po 6 lekcji - M. Chabowska 

wtorek, 20 grudnia 2022r.
LekcjaKlasaZastępstwa
1c  Religia z p. J. Jażdżewską (s. 105) 
4b  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
4c  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
5b  Klasa przychodzi na 2 lekcje 
5d  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
8d  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
1c  Zajęcia z p. K. Chmielewską (s. 105) 
3a  Zajęcia z p. C. Kliczkowską (s. 206) 
4b dz  J. angielski (cała klasa) z p. B. Drewczynską (s. 304) 
4c  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. M. Szmaglińskim 
5c  Geografia z p. D. Szlachcikowską (s. 209) 
8c  J. angielski (cała klasa) z p. K. Zaranek (s. 210) 
4d  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. M. Szmaglińskim 
5a  Geografia z p. K. Chmielewską (s. 209) 
5b  J. angielski z p. D. Oksentowicz w sali nr 303 
8a dz  Informatyka (cała klasa) z p. P. Czarnowskim (s. 208) 
8d  Fizyka z p. K. Koseckim (s. 309) (przeniesiona z 5 lekcji) 
8e dz  J. angielski (cała klasa) z p. K. Zaranek (s. 005) 
3d  Zajęcia z p. E. Bonkowską (s. 203) 
4b dz  Informatyka (całą klasa) z p. P. Czarnowskim (s. 208)  
4c  Zajęcia świetlicowe 
5b  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. M. Szmaglińskim 
8d  Geografia z p. K. Chmielewską (s. 303) (przeniesiona z poniedziałku 2.01 z 1 lekcji) 
8e dz  J. angielski (cała klasa) z p. K. Zaranek (s. 005) 
4b  Matematyka z p. A. Połom (s. 303) 
5a  Matematyka z p. P Czarnowskim (s. 302) 
6b dz  Grupa zwolniona po 4 lekcji  
8d  J. niemiecki z p. M. Chabowską (s. 309) 
8c dz  Grupa zwolniona po 7 lekcji 
8d dz  Grupa zwolniona po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
J. Namirowska, B. Spica, K. Linda, M. Gajewska, A. Wiencelewska, W. Chuda  II2 przed lekcjami - K. Zaranek
II1 po 1 lekcji - B. Ringwelska
II2 po 1 lekcji - M. Talewski
B1 po 2 lekcji - J. Kulesza
W2 po 2 lekcji - W. Kamińska
II1 po 2 lekcji - P. Czarnowski
B2 po 3 lekcji - P. Gliszczyński
I2 po 3 lekcji - C. Kliczkowska
II1 po 4 lekcji - M. Chabowska
II2 po 4 lekcji - H. Kobryń 

poniedziałek, 19 grudnia 2022r.
LekcjaKlasaZastępstwa
1c  Religia z p. J. Jażdżewską (s 105) 
4b  Religia z p. S. Babinską (s. 306) 
5c  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
8c  Fizyka z p. K. Koseckim (s. 307) 
8d  Klasa przychodzi na 3 lekcję 
1c  Zajęcia z p. L. Pozorską (s. DS) 
2a  Zajęcia z p. I. Rudnik (s. 204) (przeniesione z czwartku 5.01 z 4 lekcji) 
4a  Matematyka z p. H. Kobryń (s. 307) 
1c  Zajęcia z p. E. Bonkowską (s. 105)  
4a  Plastyka (cała klasa) z p. B. Jażdżewską (s. 210) 
4b  Technika z p. E. Gromowską (s. 303) 
4d  J. angielski z p. A. Dzięcielską-Jasnoch (s. 209) 
7a  Religia z p. S. Babinską (s. 312) 
8a  J. niemiecki z p. M. Chabowską (s. 302) 
1c  J. angielski z p. E. Gromowską (s 105) 
3c  Zajęcia z p. U. Sroka (s. 202) (przeniesione z czwartku 5.01 z 5 lekcji) 
4b  J. angielski z p. A. Dzięcielską-Jasnoch (s. 302) 
5a  Plastyka z p. B. Jażdżewską (s. 210) 
5c ch  J. angielski (cała klasa) z p. B. Drewczynską (s. 307) 
8a  Religia z p. B. Rostankowską (s. 209) 
8c  J. angielski (cała klasa) z p. K. Zaranek 
8e dz  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. M. Szmaglińskim 
3a  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
5c  Matematyka z p. H. Kobryń (s. 304) 
6d  Plastyka z p. B. Jażdżewską (s. 210) 
7a  Religia z p. J. Jażdżewską (s. 306) 
8c  J. niemiecki z p. M. Chabowską (s. 309) 
8d  Geografia z p. K. Chmielewską (s. 305) (przeniesiona z 1 lekcji) 
4d dz  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
7a  Historia z p. M Talewskim (s. 207) 
8d  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. M. Szmaglińskim 
8e  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
8b  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. E. Pruszak 
8d dz  Grupa zwolniona po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
J. Namirowska, K. Linda

E. Rutkowska, J. Kulesza, K. Porożynska, W. Jabłońska - wycieczka z kl. 1b i 2b

A. Wiencelewska, B. Ringwelska, K. Grad-Kuklińska, P. Muchowski - wycieczka z kl. 6b i 6c (po 1 lekcji) (uczniowie, którzy nie jadą dołączają do klasy 6d)

E. Bąk, M. Szark, A. Połom, P. Czarnowski wycieczka z kl. 4c, 5b, 6a (po 1 lekcji) (uczniowie, którzy nie jadą dołączają odpowiednio do klasy 4a, 5a i 6d) 
II2 przed lekcjami - A. Wiencelewska
P2 po 2 lekcji - B. Drewczynska
I2 po 2 lekcji - C. Kliczkowska
II1 po 2 lekcji - J. Jażdżewska
II2 po 2 lekcji - B. Jażdżewska
W1 po 3 lekcji - E. Bąk
B3 po 3 lekcji - U. Sroka
W2 po 3 lekcji - A. Dzięcielska-Jasnoch
P2 po 3 lekcji - H. Kaszubowska
W1 po 4 lekcji - I. Rudnik
W2 po 4 lekcji - B. Rostankowska
I1 po 4 lekcji - M. Łobocka
I2 po 4 lekcji - M. Talewski
II1 po 4 lekcji - S. Babinska
II2 po 4 lekcji - D. Bąk
B1 po 6 lekcji - H. Kobryń
I2 po 6 lekcji - E. Keister
II1 po 6 lekcji - H. Kaszubowska
II2 po 6 lekcji - B. Jażdżewska 

piątek, 16 grudnia 2022r.
LekcjaKlasaZastępstwa
1b  J. angielski z p. E. Gromowską (s. 107) (przeniesiony z 3 lekcji) 
4b  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
4c  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
5a  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
5b  Plastyka z p. B. Jażdżewską (s. 210) 
5c  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
1a  Zajęcia z p. L. Pozorską (s. 106) (przeniesione z 5 lekcji) 
3c  Zajęcia z p. U. Sroka (s. 202) 
4a  Technika z p. E. Gromowską (s. 005) 
4c  Plastyka z p. B, Jażdżewską (s. 210) (przeniesiona z 1 lekcji) 
4d  J. angielski z p. A. Dzięcielską-Jasnoch w sali nr 207 
5b  J. angielski z p. D. Oksentowicz (s. 301) 
5c  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. M. Szmaglińskim 
5d  Matematyka z p. P. Czarnowskim (s. 309) 
8a  Matematyka z p. A. Połom (s. 302) 
8d dz  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. J. Wycinką 
1b  Zajęcia z p. E. Rutkowską (s. 107) (przeniesione z 1 lekcji) 
5b  Geografia z p. D. Szlachcikowską (s. 305) (przeniesiona z wtorku 20.12 z 1 lekcji) 
5c  Technika z p. E. Gromowską (s. 005) (przeniesiona z 1 lekcji) 
6a  Matematyka z p. P. Czarnowskim (s. 309) 
8a  Zajęcia z wychowawcą z p. E. Pruszak w sali nr 304 
8b  Historia z p. B. Ringwelską (s. 307) 
4a  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. E. Pruszak (przeniesione z 6 lekcji) 
5b  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
7a  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
8a  J. angielski z p. B. Drewczynską (s. 307) 
8d  Chemia z p. E. Bąk (s. 209) 
1a  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
4a  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. E. Pruszak 
4c  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
4d  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
5a  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
6a  Wychowanie fizyczne (całą klasa) z p. M. Szmaglińskim 
4a  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
8a  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
J. Namirowska, M. Szark, H. Kaszubowska

M. Talewski, K. Zaranek, H. Kobryń - wycieczka z kl. 8c i 8e (po 1 lekcji) (uczniowie, którzy nie jadą dołączają do klasy 8a)

M. Gajewska, K. Porożynska, K. Wons - wycieczka z klasą 4b (po 1 lekcji) (uczniowie, którzy nie jadą dołączają do klasy 4a) 
W2 po 1 lekcji - B. Jażdżewska
II1 po 1 lekcji - B. Rostankowska
II2 po 1 lekcji - M. Chabowska
B1 po 2 lekcji - C. Kliczkowska
II1 po 2 lekcji - P. Czarnowski
B1 po 3 lekcji - M. Łobocka
B2 po 4 lekcji - E Bąk
I1 po 4 lekcji - E. Bonkowska
II1 po 4 lekcji - A. Dziecielska-Jasnoch
II2 po 4 lekcji - S. Babinska
B1 po 5 lekcji - W. Kamińska
W1 po 5 lekcji - J. Kulesza
I2 po 6 lekcji - B. Drewczynska
II1 po 6 lekcji - A. Połom 

czwartek, 15 grudnia 2022r.
LekcjaKlasaZastępstwa
3d  Religia z p. J. Jażdżewską (s 203) (przeniesiona z 4 lekcji) 
5d  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
2b  J. angielski z p. A. Dzięcielską-Jasnoch (s. 104) (przeniesiony z 3 lekcji) 
5a  Geografia z p. K. Chmielewską (s. 305) (przeniesiona z piątku z 7 lekcji) 
8d  J. niemiecki z p. M. Chabowską w sali nr 304 
2b  Zajęcia z p. J. Kulesza (s. 104) (przeniesione z 2 lekcji) 
4c  J. angielski z p. A. Dzięcielską-Jasnoch (s. 304) (przeniesiony z piątku z 5 lekcji) 
5d  J. angielski z p. D. Oksentowicz (s. 305) (przeniesiony z 5 lekcji) 
3a  Zajęcia z p. L. Pozorską (s. 206) 
3d  Zajęcia z p. E. Bonkowską (s. 203) (przeniesione z 1 lekcji) 
4d  Zajęcia z wychowawcą z p. M. Chabowską (s. 304) 
5a  Religia z p. J. Jażdżewską (s. 305) (przeniesiona z 7 lekcji) 
3c  Grupa zwolniona po 4 lekcji 
5d  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
8b  Geografia z p. K. Chmielewską (s. 307) 
5a  J. polski z p. H. Kaszubowską (s. 304) (przeniesiony z piątku z 6 lekcji) 
5a  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
J. Namirowska, H. Kaszubowska  I2 po 1 lekcji - M. Talewski
W2 po 3 lekcji - J. Jażdżewska
I2 po 3 lekcji - I. Rudnik
II2 po 3 lekcji - K. Zaranek
W2 po 6 lekcji - B. Ringwelska 

środa, 14 grudnia 2022r.
LekcjaKlasaZastępstwa
5d  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
5d  Muzyka z p. P. Gliszczyńskim (s. 210A) (przeniesiona z 1 lekcji) 
3d  Grupa zwolniona po 3 lekcji 
5d  J. angielski z p. D. Oksentowicz (s. 307) (przeniesiony z 2 lekcji) 
1b  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
4c dz  Grupa zwolniona po 4 lekcji 
8a  J. angielski z p. K. Zaranek (s. 312) 
8e ch  J. niemiecki (cała klasa) z p. M. Chabowską (s. 307) 
5d dz  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
8b  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
8a  Klasa zwolniona po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
H. Kaszubowska

E. Bonkowska (po 3 lekcji)

I. Rudnik, W. Pora, W. Chuda, K. Zatorska - wycieczka klasy 2a i 3b (uczniowie, którzy nie jadą dołączają do klasy 3d) 
B1 po 4 lekcji - K. Linda
II1 po 4 lekcji - M. Gajewska
I2 po 6 lekcji - E. Bąk 

wtorek, 13 grudnia 2022r.
LekcjaKlasaZastępstwa
1d  Zajęcia z p. M. Łobocką (s. 201)  
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
A. Dzięcielska-Jasnoch (4 lekcja)  B2 po 4 lekcji - M. Chabowska 

poniedziałek, 12 grudnia 2022r.
LekcjaKlasaZastępstwa
6b ch  Grupa przychodzi na 2 lekcję 
8c  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
8d  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
2a  Zajęcia z p. I. Rudnik (s. 204) (przeniesione z środy 21.12 z 5 lekcji) 
4b  Zajęcia świetlicowe 
8a  J. polski z p. H. Kaszubowską w sali nr 303 
4b  J. polski z p. M. Szark (s. 303) 
6c  Religia z p. S. Babinską (s. 307) 
3c  Zajęcia z p. U. Sroka (s. 202) (przeniesione z czwartku z 5 lekcji) 
8c  J. angielski (cała klasa) z p. K. Zaranek (s. 005) 
8e dz  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. M. Szmaglińskim  
3a  Grupa zwolniona po 4 lekcji 
3d  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
8c  Matematyka z p. H. Kobryń (s. 309) 
5a dz  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
6d  Wychowanie do życia w rodzinie z p. E. Keister w sali nr 307 
8c  Matematyka z p. H. Kobryń w sali nr 309 
8d  Geografia z p. K. Chmielewską (s. 305) (przeniesiona z 1 lekcji) 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
M. Gajewska, A. Wiencelewska

E. Bonkowska (po 4 lekcji)

K. Linda, M. Łobocka, K. Lewandowska-Gilla, L. Bieszke-Wolf - wycieczka z kl. 1c i 1d (uczniowie, którzy nie jadą dołączają do klasy 1a) 
B2 po 3 lekcji - C. Kliczkowska
B3 po 3 lekcji - B. Jażdżewska
W1 po 3 lekcji - E. Bonkowska
B2 po 4 lekcji - P. Czarnowski
W2 po 4 lekcji - M. Szark
B1 po 6 lekcji - H. Kaszubowska 

piątek, 09 grudnia 2022r.
LekcjaKlasaZastępstwa
5c  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
6c  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
8b  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
1a  Zajęcia z p. L. Pozorską (s. 106) (przeniesione z 5 lekcji) 
4d  J. angielski z p. A. Dzięcielską-Jasnoch w sali nr 210A 
5a  Plastyka z p. B. Jażdżewską (s. 210) (przeniesiona z czwartku z 1 lekcji)  
1b  Zajęcia z p. E. Rutkowską (s. 107) (przeniesione z środy 14.12 z 5 lekcji) 
5b  Matematyka z p. P. Czarnowskim (s. 309) 
7a  J. niemiecki z p. M. Chabowską (s. 207) 
2b  Zajęcia z p. J. Kulesza w sali nr 208 
4a dz  Wychowanie fizyczne z p. M. Szmaglińskim (przeniesione z 6 lekcji) 
4a dz  Wychowanie fizyczne z p. E Pruszak (przeniesione z 6 lekcji) 
4b ch  Wychowanie fizyczne z p. M. Szmaglińskim (przeniesione z 6 lekcji) 
4b dz  Wychowanie fizyczne z p. E Pruszak (przeniesione z 6 lekcji) 
4c  Przyroda z p. E. Bąk (s. 209) 
6c  Geografia z p. D. Szlachcikowską (s. 305) (przeniesiona z 1 lekcji) 
8b  Matematyka z p. A. Połom w sali nr 301 
1a  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
1c  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
2b  Zajęcia z p. J. Kulesza w sali nr 104 
312  J. polski z p. K. Porożynską (s. 312) 
5c ch  Grupa zwolniona po 4 lekcji 
6a ch  Grupa zwolniona po 4 lekcji 
6a dz  Informatyka z p. P. Czarnowskim (s. 208) 
4a  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
4b  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
5c dz  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
6a dz  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
8d ch  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
6a  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
8a  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
B. Drewczynska, E. Gromowska

M. Talewski, H Kobryń, K. Zaranek - wycieczka z kl. 8c i 8e (po 2 lekcji)
(uczniowie, którzy nie jadą dołączają do klasy 8a) 
P2 przed lekcjami - M. Łobocka
I2 po 1 lekcji - B. Jażdżewska
B1 po 2 lekcji - C. Kliczkowska
W2 po 2 lekcji - W. Kamińska
II1 po 2 lekcji - A. Wiencelewska
B1 po 3 lekcji - M. Gajewska
P2 po 3 lekcji - J. Kulesza
B2 po 4 lekcji - S. Babinska
I2 po 4 lekcji - E. Bąk
II1 po 4 lekcji - A. Dzięcielska-Jasnoch
B1 po 5 lekcji - B. Rostankowska
W1 po 5 lekcji - E. Bonkowska
B2 po 6 lekcji - A. Połom
I2 po 6 lekcji - H. Kaszubowska 

czwartek, 08 grudnia 2022r.
LekcjaKlasaZastępstwa
4d  Klasa przychodzi na 3 lekcję 
5a  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
5a  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
5c ch  Grupa przychodzi na 2 lekcję 
8e  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
4b ch  J. angielski (cała klasa) z p. K. Zaranek (s. 210A)) 
5d  J. angielski z p. A. Dzięcielską-Jasnoch (s.209) 
5a  Muzyka z p. P. Gliszczyńskim (s. 210A) (przeniesiona z wtorku z 1 lekcji) 
6d  Geografia z p. D. Szlachcikowską (s. 005) 
8c  Religia z p. S. Babinską (s. 209) (przeniesiona z piątku z 7 lekcji) 
1a  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
5d  J. angielski z p. D. Oksentowicz (s. 209) (przeniesiony z 5 lekcji) 
8b  J. niemiecki z p. M. Chabowską (s. 212)  
4b  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
5d  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
7a  J. niemiecki z p. M. Chabowską w sali nr 303 
8c  Fizyka z p. K. Koseckim (s. 309) (przeniesiona z 6 lekcji) 
5c dz  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
8c  J. polski z p. M. Gajewską (s. 309) (przeniesiony z 5 lekcji)  
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
B. Drewczynska, E. Gromowska, B. Spica  P2 przed lekcjami - W. Kamińska
II1 przed lekcjami - B. Ringwelska
II1 po 1 lekcji - K. Zaranek
W2 po 2 lekcji - K. Porożynska
P2 po 3 lekcji - J. Kulesza
II1 po 4 lekcji - E. Bąk 

środa, 07 grudnia 2022r.
LekcjaKlasaZastępstwa
5c  Geografia z p. D. Szlachcikowską (s. 304) (przeniesiona z wtorku z 4 lekcji) 
5d  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
7a  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
4c  Klasa przychodzi na 3 lekcję 
5d  Muzyka z p. P. Gliszczyńskim (s. 304) (przeniesiona z 1 lekcji) 
4d  Zajęcia z wychowawcą z p. M. Chabowską (s. 209) 
5d  Zajęcia świetlicowe 
7a  Geografia z p. K. Chmielewską (s. 305) (przeniesiona z 1 lekcji)  
4b  J. angielski z p. K. Zaranek (s. 210A)  
4d ch  Zajęcia świetlicowe 
4d dz  Grupa zwolniona po 3 lekcji 
8c dz  J. niemiecki (cała klasa) z p. M. Chabowską (s. 005)  
8e  Geografia z p. K. Chmielewską (s. 209) (przeniesiona z 6 lekcji) 
1c  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
4d dz  Grupa zwolniona po 4 lekcji 
5d  J. angielski z p. D. Oksentowicz (s. 304) (przeniesiony z 2 lekcji) 
7a  Biologia z p. E. Bąk w sali nr 201A 
8b  Fizyka z p. K. Koseckim (s. 309) (przeniesiona z 14.12 z 8 lekcji)  
8d  Historia z p. B. Ringwelską (s. 209) 
5c ch  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
5d ch  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
8e  Historia z p. B. Ringwelską (s. 305) (przeniesiona z czwartku z 1 lekcji) 
8b  Klasa zwolniona po 7 lekcji 
8e ch  Grupa zwolniona po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
B. Drewczynska, J. Namirowska, B. Spica

P. Czarnowski, T. Kędzierski, P. Muchowski, Cz. Sikora - wycieczka z kl. 5a i 6a (po 4 lekcji) 
B1 po 3 lekcji - W. Kamińska
I2 po 3 lekcji - A. Wiencelewska
B2 po 5 lekcji - S. Babinska
II1 po 5 lekcji - E. Keister
B2 po 6 lekcji - E. Bąk
W2 po 6 lekcji - M. Chabowska 

wtorek, 06 grudnia 2022r.
LekcjaKlasaZastępstwa
4a  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
5a  Klasa przychodzi na 3 lekcję 
5b  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
5c  Klasa przychodzi na 3 lekcję 
7a  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
4b ch  J. angielski (cała klasa) z p. K. Zaranek (s. 308) 
1c  Zajęcia z p. K. Linda (s. 105) (przeniesione z środy z 5 lekcji) 
5a  Geografia z p. K. Chmielewską (s. 209) (przeniesiona z piątku z 7 lekcji) 
4b dz  J. angielski z p. A. Wiencelewską (s. 212) 
5b  Geografia z p. D. Szlachcikowską (s. 305) (przeniesiona z 1 lekcji) 
5c  Matematyka z p. J. Namirowską (s. 209) (przeniesiona z środy z 1 lekcji) 
4b  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
7a  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
B. Drewczynska, E. Gromowska, B. Spica

E. Bonkowska, E. Rutkowska, W. Jabłońska - wyjazd do kina kl. 3d i 1b (od 3 do 7 lekcji)  
W2 przed lekcjami - W. Kamińska
W2 po 1 lekcji - M. Talewski
W2 po 2 lekcji - P. Gliszczyński
P2 po 3 lekcji - J. Jażdżewska
I2 po 3 lekcji - C. Kliczkowska
B3 po 4 lekcji - M. Chabowska
B2 po 5 lekcji - A. Połom 

poniedziałek, 05 grudnia 2022r.
LekcjaKlasaZastępstwa
5a  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
5b  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
8d  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
7a  Chemia z p. E. Bąk (s. 212) (przeniesiona z wtorku z 7 lekcji) 
4c  Religia z p. S. Babinską (s. 005) 
5c  J. polski z p. M. Szark (s. 304) (przeniesiony z wtorku z 1 lekcji) 
5c dz  Zajęcia świetlicowe 
6b  Religia z p. J. Jażdżewską (s. 306) 
5a ch  Wychowanie fizyczne z p T. Kędzierskim 
5d ch  Wychowanie fizyczne z p T. Kędzierskim 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
B. Drewczynska, E. Gromowska

C. Kliczkowska, F. Pruszak, Cz. Sikora - szkolenie żeglarskie kl. 3a (od 4 do 6 lekcji)  
W1 przed lekcjami - K. Linda
P2 przed lekcjami - E. Rutkowska
B2 po 2 lekcji - P. Czarnowski
SZ po 5 lekcji - T. Kędzierski 

piątek, 02 grudnia 2022r.
LekcjaKlasaZastępstwa
2c  Zajęcia z p. W. Kamińską (s. 108) (przeniesione z 5 lekcji) 
8b  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
4d  Zajęcia świetlicowe 
5a  Plastyka z p. B. Jażdżewską (s. 210) (przeniesiona z czwartku z 1 lekcji) 
7a  Religia z p. S. Babinską (s. 210A) (przeniesiona z 6 lekcji) 
4b  Przyroda z p. E. Bąk (s. 209) 
6d  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
8d  Geografia z p. K. Chmielewską (s. 303) (przeniesiona z poniedziałku 5.12 z 1 lekcji) 
2c  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
3a  Zajęcia z p. C. Kliczkowską (s. 206) (przeniesione z środy z 5 lekcji) 
4c  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
5c ch  Grupa zwolniona po 4 lekcji 
5c dz  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
7a  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
5a  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
B. Drewczynska, A. Dzięcielska-Jasnoch

M. Gajewska (2 lekcji) 
E po 1 lekcji - W. Kamińska
P2 przed lekcjami - E. Rutkowska
I2 po 1 lekcji - M. Chabowska
I2 po 4 lekcji - E. Bonkowska 

czwartek, 01 grudnia 2022r.
LekcjaKlasaZastępstwa
5a  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
5c ch  Grupa przychodzi na 2 lekcję 
6d  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
4b ch  J. angielski (cała klasa) z p. K. Zaranek (s. 210A) 
2b  Zajęcia z p. J. Kulesza (s. 104) (przeniesione z 5 lekcji) 
5a  Geografia z p. K. Chmielewską (s. 210A) (przeniesiona z piątku z 7 lekcji) 
1d  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
8b  J. niemiecki z p. M. Chabowską (s. 212)  
2b  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
2c  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
4b  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
5c dz  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
6b  WDŻ z p. E. Keister (s. 303) (przeniesiony z 7 lekcji) 
6b  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
B. Drewczynska, A. Dzięcielska-Jasnoch  II1 przed lekcjami - B. Ringwelska
II1 po 1 lekcji - K. Zaranek
B2 po 2 lekcji - M. Talewski
II1 po 4 lekcji - H. Kaszubowska
B2 po 5 lekcji - P. Czarnowski 

środa, 30 listopada 2022r.
LekcjaKlasaZastępstwa
7a  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
7a  Geografia z p. K. Chmielewską (s. 305) (przeniesiona z 1 lekcji) 
4b  J. angielski z p. K. Zaranek (s. 210A) 
8c dz  J. niemiecki (cała klasa) z p. M. Chabowską (s. 005) 
3a  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
7a  Biologia z p. E. Bąk w sali nr 210A 
8b  Fizyka z p. K. Koseckim (s. 309) (przeniesiona z 7.12 z 8 lekcji) 
5c ch  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
6a ch  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
8b  Klasa zwolniona po 7 lekcji 
8e ch  Grupa zwolniona po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
B. Drewczynska

P. Czarnowski (po 6 lekcji) 
B1 po 3 lekcji - W. Kamińska
B2 po 4 lekcji - E. Bonkowska
W2 po 6 lekcji - M. Chabowska 

wtorek, 29 listopada 2022r.
LekcjaKlasaZastępstwa
5c  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
7a  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
4b ch  J. angielski (cała klasa) z p. K. Zaranek (s. 308) 
6a ch  Informatyka z p P. Czarnowskim (s. 208) (przeniesiona z środy z 7 lekcji) 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
B. Drewczynska

J. Kowalewska, D. Sikorska, A. Skóra, P. Kryczyk, A. Mądra, J. Labon, K. Sabiniarz - wycieczka z klasami 0a, 0b, 0c, 0d.

2, 3, 4, lekcja - mała sala gimnastyczna wyłączona z zajęć (andrzejki klas III)  
 

poniedziałek, 28 listopada 2022r.
LekcjaKlasaZastępstwa
5a  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
8d  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
212  Biologia z p. E. Bąk (s. 212) 
5c  J. polski z p. M. Szark (s. 304) (przeniesiony z wtorku z 1 lekcji) 
5c dz  Zajęcia świetlicowe 
5a dz  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
8a  J polski z p H. Kaszubowską (s. 307) (przeniesiony z 7 lekcji) 
8a  Wychowanie fizyczne z p. E. Pruszak (przeniesione z 6 lekcji) 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
B. Drewczynska

E. Bonkowska, F. Pruszak, T. Kędzierski - szkolenie żeglarskie kl. 3d (od 4 do 6 lekcji)  
B2 po 4 lekcji - P. Czarnowski 

piątek, 25 listopada 2022r.
LekcjaKlasaZastępstwa
7a  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
D. Oksentowicz   

czwartek, 24 listopada 2022r.
LekcjaKlasaZastępstwa
6d  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
8b  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
5c dz  Wychowanie fizyczne (z 5b dz) z p. E. Pruszak 
5c dz  Wychowanie fizyczne (z 5b dz) z p. E. Pruszak 
Próbny egzamin ósmoklasisty z języka obcego 
wszystkie  Klasy zwolnione po 4 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
A. Dzięcielska-Jasnoch (1 lekcja)

M. Szmagliński - zawody sportowe 
SZ po 2 lekcji - J. Wycinka 

środa, 23 listopada 2022r.
LekcjaKlasaZastępstwa
6c  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
7a  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
7a  Geografia z p. K. Chmielewską (s. 209) (przeniesiona z 1 lekcji) 
7a  J. angielski z p. B. Drewczynską w sali nr 309 
8d  Geografia z p. K. Chmielewską (s. 305) (przeniesiona z 28.11 z 1 lekcji) 
4c  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
Próbny egzamin ósmoklasisty z matematyki 
wszystkie  Klasy zwolnione po 4 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
E. Bąk  I1 po 2 lekcji - E. Bonkowska
B2 po 3 lekcji - J. Namirowska 

wtorek, 22 listopada 2022r.
LekcjaKlasaZastępstwa
3b  Zajęcia z p. W. Pora (s. 205) 
3c  Religia z p. S. Babinską (s. 202) 
4c  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
5d  Plastyka z p. B. Jażdżewską w sali nr 005 
Próbny egzamin ósmoklasisty z języka polskiego 
wszystkie  Klasy zwolnione po 4 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
E. Bąk  I2 po 4 lekcji - B. Ringwelska 

poniedziałek, 21 listopada 2022r.
LekcjaKlasaZastępstwa
8b  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
8d  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
8e  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
6b  Religia z p. S. Babinską (s. 309) 
8a  J. angielski z p. K. Zaranek (s. 209) 
8e dz  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. M. Szmaglińskim 
4b  Przyroda z p. E. Keister w sali nr 209 
7a  Matematyka z p. A. Połom (s. 302) (przeniesiona z piątku z 1 lekcji) 
8e  Religia z p. B. Rostankowską (s. 306) (przeniesiona z 1 lekcji) 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
E. Bąk

U. Sroka, F. Pruszak, T. Kędzierski - szkolenie żeglarskie kl. 3c (od 4 do 6 lekcji) 
I2 po 4 lekcji - A. Wiencelewska
I2 po 6 lekcji - H. Kobryń 

piątek, 18 listopada 2022r.
LekcjaKlasaZastępstwa
6d  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
8a  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
2b  Zajęcia z p. J Kulesza w sali nr 208 
6d  Matematyka z p. H. Kobryń (s. 209) (przeniesiona z 1 lekcji) 
8b  J. niemiecki z p. M. Chabowską (s. 307) 
8c dz  J. angielski (cała klasa) z K. Zaranek (s. 305) 
1d  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
8a  J. niemiecki z p. M. Chabowską (s. 307) (przeniesiony z 1 lekcji) 
2b  Zajęcia z p. J Kulesza w sali nr 104 
5a  Geografia z p. K. Chmielewską (s. 305) (przeniesiona z 7 lekcji) 
6a  J. angielski z p. K. Zaranek w sali 309 
8d ch  Informatyka z p. P. Czarnowskim (s. 208) (przeniesiona z 6 lekcji) 
8d dz  Grupa zwolniona po 4 lekcji 
5a  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
8a  Matematyka z p P. Czarnowskim (s. 209) 
8d ch  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
E. Bąk, H. Kaszubowska

M. Łobocka (po 3 lekcji) 
W1 po 3 lekcji - M. Gajewska
B3 po 4 lekcji - E. Bonkowska
II2 po 5 lekcji - S. Babinska
W2 po 6 lekcji - A. Połom
W2 po 5 lekcji- B. Drewczynska 

czwartek, 17 listopada 2022r.
LekcjaKlasaZastępstwa
4b  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
6d  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
8b  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
8c dz  Grupa przychodzi na 2 lekcję 
8e  Doradztwo zawodowe z p. F. Pruszak (s. 303)  
4b  Przyroda z p. E. Keister (s. 307) (przeniesiona z 1 lekcji) 
6a  Muzyka z p. P. Gliszczyńskim (s. 306) 
6d  Zajęcia z wychowawcą z p. A Dzięcielską-Jasnoch (s. 212) (przeniesione z 1 lekcji) 
8a  Geografia z p. D. Szlachcikowską (s. 302) 
4d ch  Wychowanie fizyczne z p. J. Wycinką 
4d dz  Wychowanie fizyczne z p. M. Szmaglińskim 
5a ch  Wychowanie fizyczne z p. J. Wycinką 
5a dz  Wychowanie fizyczne z p. M. Szmaglińskim 
5d  J. angielski z p. D. Oksentowicz (s. 305) 
6a  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. E. Pruszak 
8e  Doradztwo zawodowe z p. F. Pruszak (s. 210) 
4b  Matematyka z p. P. Czarnowskim (s. 302) 
4c  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
5a ch  Wychowanie fizyczne z p. J. Wycinką 
5a dz  Wychowanie fizyczne z p. M. Szmaglińskim 
6a  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. E. Pruszak 
6d ch  Wychowanie fizyczne z p. J. Wycinką 
6d dz  Wychowanie fizyczne z p. M. Szmaglińskim 
8a  Geografia z p. D. Szlachcikowską (s. 305) 
8b  Fizyka z p. K. Koseckim (przeniesiona z 30.11 z 8 lekcji) 
3c  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
4b  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
4c  Religia z p. S. Babinską w sali nr 306 
6a  Geografia z p. D. Szlachcikowską (s. 305) 
6b  Matematyka z p. P Czarnowskim (s. 302) 
8b  J. polski z p. B. Ringwelską (s. 307) (przeniesiony z 7 lekcji) 
8e dz  Informatyka z p. K. Koseckim (s. 308) (przeniesiona z 7 lekcji) 
6a  Religia z p. S. Babinską (s. 306) (przeniesiona z 7 lekcji) 
8b  WOS z p. M. Talewskim (s. 207) (przeniesiony z 8 lekcji) 
6a  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
8b  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
8c  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
8e dz  J. niemiecki (cała klasa) z p. M. Chabowską (s. 305) 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
H. Kaszubowska, E. Bąk, K. Zaranek

M. Szark, B. Drewczynska, B. Rostankowska, K. Zatorska - wycieczka z kl. 5b i 5c (od 2 do 7 lekcji)
(uczniowie, którzy nie jadą dołączają do klasy 5a)

K. Porożynska, A. Połom - wycieczka z kl. 7a
(uczniowie, którzy nie jadą dołączają do klasy 6a i 6d - plan i która klasa w dzienniku) 
II1 po 1 lekcji - P. Gliszczyński
B1 po 2 lekcji - M. Łobocka
II2 po 2 lekcji - B. Ringwelska
W2 po 3 lekcji - J. Kulesza
II1 po 4 lekcji - J. Namirowska
II2 po 4 lekcji - A. Dzięcielska-Jasnoch
W2 po 5 lekcji - H. Kobryń
B1 po 6 lekcji - M. Talewski
II1 po 6 lekcji - M. Chabowska
I2 po 6 lekcji - J. Jażdżewska 

środa, 16 listopada 2022r.
LekcjaKlasaZastępstwa
4a  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
6c  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
7a  Klasa przychodzi na 3 lekcję 
8a  Klasa przychodzi na 3 lekcję 
8a  Klasa przychodzi na 3 lekcję 
8d  Geografia z p. K. Chmielewską (s. 309) (przeniesiona z 21.11 z 1 lekcji) 
4c  Matematyka z p. A. Połom (s. 309) 
5d  J. angielski z p. D. Oksentowicz (s. 307) 
8c dz  J. niemiecki (cała klasa) z p. M. Chabowską (s. 005) 
7a  J. polski z p. K. Porożynską (s. 312) 
8a  Matematyka z p. A. Połom (s. 307) (przeniesiona z 1 lekcji) 
8e ch  J. niemiecki (cała klasa) z p. M. Chabowską (s. 309)  
8b  Fizyka z p. K. Koseckim (s. 309) (przeniesiona z 8 lekcji) 
8c  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
8e  Historia z p. B. Ringwelską (s. 303) (przeniesiona z czwartku z 1 lekcji) 
8b  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
E. Bąk, F. Pruszak, H. Kaszubowska, K. Zaranek  I1 po 2 lekcji - I. Rudnik
B2 po 3 lekcji - J. Namirowska
P2 po 4 lekcji - E. Bonkowska
II1 po 4 lekcji - B. Drewczynska
SZ po 5 lekcji - E. Pruszak
I2 po 6 lekcji - E. Keister
II2 po 6 lekcji - P. Gliszczyński 

wtorek, 15 listopada 2022r.
LekcjaKlasaZastępstwa
8e dz  J. angielski (cała klasa) z p. K. Zaranek (s. 005) 
8e dz  J. angielski (cała klasa) z p. K. Zaranek (s. 005) 
5c dz  Grupa zwolniona po 4 lekcji 
5a dz  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
5d dz  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
8c dz  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
8d dz  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
7a  Klasa zwolniona po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
F. Pruszak

M. Szmagliński - zawody sportowe 
SZ po 4 lekcji - T. Kędzierski
SZ po 5 lekcji - E. Pruszak
SZ po 7 lekcji - J. Wycinka 

poniedziałek, 14 listopada 2022r.
LekcjaKlasaZastępstwa
4d  Zajęcia świetlicowe 
8d  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
4a  Przyroda z p. E. Bąk (s. 307) 
5b  Religia z p. J. Jażdżewską (s. 306) 
6d  J. angielski z p. A. Wiencelewską (s. 307) 
5a ch  Wychowanie fizyczne z p. T. Kędzierskim  
5d ch  Wychowanie fizyczne z p. T. Kędzierskim  
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
M. Szark

C. Kliczkowska, F. Pruszak, Cz. Sikora - szkolenie żeglarskie kl. 3a 
I2 po 2 lekcji - C. Kliczkowska
SZ po 5 lekcji - T. Kędzierski 

czwartek, 10 listopada 2022r.
LekcjaKlasaZastępstwa
6b  Klasa przychodzi na 3 lekcję 
4b dz  J. angielski z p. K. Zaranek w sali nr 303 
5b  J. angielski z p. A. Dzięcielską-Jasnoch (s. 210) 
5c ch  Zajęcia świetlicowe 
5c dz  Grupa przychodzi na 3 lekcję 
6a  Matematyka z p. P. Czarnowskim (s. 211) 
8b dz  Informatyka (cała klasa) z p. K Koseckim (s. 308) 
8c  Chemia z p. E. Bąk (s. 207) (przeniesiona z 7 lekcji) 
8d  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. J. Wycinką 
8e  J. niemiecki (cała klasa) z p. M. Chabowską (s. 207) 
5b dz  Zajęcia świetlicowe 
5d  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
5a  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
6a  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
8b  Geografia z p. K. Chmielewską (s. 303) 
8c  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
D. Oksentowicz, D. Szlachcikowska  I1 po 2 lekcji - M. Łobocka
II1 po 3 lekcji - K. Porożynska
II2 po 5 lekcji - K. Zaranek 

środa, 09 listopada 2022r.
LekcjaKlasaZastępstwa
2a  Kreatywne animacje (od 8.15-9.45) 
2b  Kreatywne animacje (od 8.15-9.45) 
2c  Wszystkie zajęcia w sali 201 
2c  Kreatywne animacje (od 8.15-9.45) 
3a, 3b  Seans w mobilnym planetarium (8.00-8.35)- opiekun p. C. Kliczkowska, p. W. Pora 
2a  Kreatywne animacje (od 8.45-9.45) 
2b  Kreatywne animacje (od 8.15-9.45) 
2c  Kreatywne animacje (od 8.15-9.45) 
3d  Seans w mobilnym planetarium (seans rozpoczyna się o 8.45) - opiekun p. E. Bonkowska 
4b  Seans w mobilnym planetarium (rozpoczyna się o 9.30) - opiekun p. M. Gajewska 
6b  Seans w mobilnym planetarium (rozpoczyna się o 9.30)- opiekun p. B. Ringwelska 
0a, 0b  Seans w mobilnym planetarium (10.15-10.50)- opiekun p. J. Kowalewska, p. D. Sikorska 
3a  Kreatywne animacje (9.50-11.20) 
3b  Kreatywne animacje (9.50-11.20) 
3c  Kreatywne animacje (9.50-11.20) 
4c  Zajęcia z p. P. Gliszczyńskim (zamiast 4b) 
0b, 0d  Seans w mobilnym planetarium (11.00-11.35) - opiekun p. A. Skóra, p. K. Makowska 
3a  Kreatywne animacje (9.50-11.20) 
3b  Kreatywne animacje (9.50-11.20) 
3c  Kreatywne animacje (9.50-11.20) 
3d  Kreatywne animacje (9.50-11.20) 
4c dz  Grupa zwolniona po 4 lekcji 
4d dz  Grupa zwolniona po 4 lekcji 
8a  Zwolnieni po fluo party 
8b  Zwolnieni po fluo party 
8e  Zwolnieni po fluo party 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
M. Szmagliński - zawody sportowe (1-3 lekcja)

K. Linda, L. Pozorska, E. Rutkowska, M. Łobocka, K. Lewandowska-Gilla, W. Jabłońska, L. Breszka - wyjazd do kina kl. 1a, 1b, 1c, 1d 
B1 po 2 lekcji - K. Zaranek
B3 po 3 lekcji - A. Wiencelewska
I1 po 4 lekcji - B. Drewczynska
B2 po 5 lekcji - S. Babinska 

wtorek, 08 listopada 2022r.
LekcjaKlasaZastępstwa
5a  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
4d  Klasa przychodzi na 3 lekcję 
6d  J. angielski z p. A. Dzięcielską-Jasnoch (s. 212) 
4a  Fluo party - opiekun p. H. Kobryń 
4b  Fluo party- opiekun P. Czarnowski 
4c  Fluo party- opiekun p. E. Bąk 
6a  Apel - opiekun p. T. Kędzierski 
6b  Apel - opiekun p. B. Ringwelska 
6c  Apel - opiekun p. J. Wycinka 
6d  Apel - opiekun p. E. Pruszak 
7a  Apel - opiekun p. C. Sikora 
8a  Apel - opiekun p. A. Połom 
8b  Apel - opiekun p. M. Chabowska 
8c  Apel - opiekun p. M. Talewski 
8d  Apel - opiekun p. M. Gajewska 
8e  Apel - opiekun p. M. Szmagliński 
4a  Fluo party - opiekun p. P. Gliszczyński 
4b  Fluo party- opiekun p. M. Gajewska 
4c  Fluo party- opiekun p. A. Dzięcielska - Jasnoch 
4d  Fluo party - opiekun p. M. Szark 
8a  Zwolnieni po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
P. Gliszczyński - apel (1-4 lekcja)  II2 po 3 lekcji W. Kamińska
I1 po 4 lekcji- J. Kulesza (zamiast P2)
I2 po 4 lekcji- M. Chabowska 

poniedziałek, 07 listopada 2022r.
LekcjaKlasaZastępstwa
8d  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
4c dz  Grupa zwolniona po 4 lekcji 
4d dz  Grupa zwolniona po 4 lekcji 
5a ch  Wychowanie fizyczne z p. T. Kędzierskim 
5d ch  Wychowanie fizyczne z p. T. Kędzierskim 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
W. Pora, F. Pruszak, Cz. Sikora - szkolenie żeglarskie kl. 3b
M. Szmagliński (5,6 lekcja) 
I1 po 4 lekcji - A. Wiencelewska
SZ po 5 lekcji - J. Wycinka 

piątek, 04 listopada 2022r.
LekcjaKlasaZastępstwa
4a  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
4b  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
8b  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
3c  Zajęcia z p. U. Sroka (s. 202) (przeniesione z czwartku 17.11 z 5 lekcji) 
5a  J. polski z p. H. Kaszubowską (s. 210A) (przeniesiony z 6 lekcji) 
8a  Chemia z p. E. Bąk (s. 312) (przeniesiona z 6 lekcji) 
7a  Geografia z p. K. Chmielewską (s. 210A) (przeniesiona z środy 16.11 z 1 lekcji) 
8c ch  J. niemiecki (cała klasa) z p. M. Chabowską (s. 305) 
8d  J. polski z p. M Gajewską (s. 303) (przeniesiony z 4 lekcji) 
3b  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
4b  J. polski z p. M. Gajewską (s. 209) (przeniesiony z 1 lekcji) 
6a  Matematyka z p. P. Czarnowskim w sali nr 305 
8a  J. polski z p. H. Kaszubowską w sali nr 306 
8b  Matematyka z p. A. Połom w sali nr 303 
8d  Chemia z p. E. Bąk (s. 209) (przeniesiona z 5 lekcji) 
8e  J. polski z p. H. Mrozińską (s. 307) (przeniesiony z 6 lekcji) 
5c ch  Grupa zwolniona po 4 lekcji 
6a  Matematyka z p. P. Czarnowskim (s. 305) 
6b dz  Grupa zwolniona po 4 lekcji 
8d  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
5a  Geografia z p. K. Chmielewską (s. 305) (przeniesiona z 7 lekcji)  
5c dz  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
8a  Matematyka z p. P. Czarnowskim (s. 301) 
8e  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
5a  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
B. Drewczynska, K. Zaranek, A. Wiencelewska  P2 przed lekcjami - L. Pozorska
II2 przed lekcjami - J. Namirowska
I2 po 1 lekcji - M. Chabowska
B1 po 2 lekcji - J. Kulesza
II1 po 3 lekcji - M. Gajewska
I2 po 4 lekcji - E. Bąk
W1 po 5 lekcji - A. Dzięcielska-Jasnoch
W2 po 5 lekcji - H. Mrozińska
II1 po 6 lekcji - A Połom 

czwartek, 03 listopada 2022r.
LekcjaKlasaZastępstwa
6b  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
8d  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
2b  J. angielski z p. A. Dzięcielską-Jasnoch (s. 104) (przeniesiony z 3 lekcji) 
6c  Biologia z p. E. Bąk (s. 004) 
2b  Zajęcia z p. J. Kulesza (s. 104) (przeniesione z 2 lekcji) 
6b ch  J. angielski z p. A. Dzięcielską-Jasnoch (s. 306) 
8d  Geografia z p. K. Chmielewską (s. 207) (przeniesiona z poniedziałku 14.11 z 1 lekcji) 
5a  J. polski z p. K. Kaszubowską w sali nr 309 
6b  Geografia z p. D. Szlachcikowską (s. 305) (przeniesiona z 1 lekcji) 
3d  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
A. Wiencelewska  W2 po 1 lekcji - A. Dzięcielska-Jasnoch
B2 po 4 lekcji - K. Zaranek 

środa, 02 listopada 2022r.
LekcjaKlasaZastępstwa
5b  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
6b dz  Grupa przychodzi na 2 lekcję 
5b  Muzyka z p. P. Gliszczyńskim (s. 302) (przeniesiona z 5 lekcji) 
6c  Religia z p. B. Rostankowską (s. 306) 
2a  Zajęcia z p. I. Rudnik (s. 204) 
4c  J. polski z p. M. Gajewską w sali nr 302 
5c  Historia z p. M. Talewskim (s. 207) 
3b  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
5c  Geografia z p. D. Szlachcikowską (s. 302) 
5b  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
6b ch  Grupa zwolniona po 4 lekcji 
6d  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
4a  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
8a  J. polski z p. H. Kaszubowską (s. 307) (przeniesiony z 8 lekcji) 
8b  Fizyka z p. K. Koseckim (s. 309) (przeniesiona z 8 lekcji) 
8a  Klasa zwolniona po 7 lekcji 
8b  J. polski z p. H. Kaszubowską (s. 307) (przeniesiony z 7 lekcji) 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
M. Szark, A. Wiencelewska  I2 po 4 lekcji - E. Bonkowska
II2 po 4 lekcji - P. Gliszczyński
II1 po 6 lekcji - B. Jażdżewska
II2 po 7 lekcji - M. Chabowska 

poniedziałek, 31 października 2022r.
LekcjaKlasaZastępstwa
wszystkie  Dzień wolny od zajęć dydaktycznych 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
brak danych

piątek, 28 października 2022r.
LekcjaKlasaZastępstwa
3c  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 308)  
5c  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
5d  Klasa przychodzi na2 lekcję 
5d  Klasa przychodzi na2 lekcję 
1a  Zajęcia z p. L. Pozorską (s. 106) (przeniesione z 5 lekcji) 
2b  Zajęcia z p. J. Kulesza (s. 208) (przeniesione z 5 lekcji) 
1b  Zajęcia z p. E. Rutkowską (s. 107) 
3c  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 202)  
1b  J. angielski z p. E. Gromowską (s. 107) 
2c  Zajęcia z p. W. Kamińską (s. 108) (przeniesione z 5 lekcji) 
3c  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
1a  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
2a  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
2b  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
2c  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
4c  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
8c  J. angielski z p. B. Drewczynską (s. 301) 
8d  J. polski z p. M. Gajewską (s. 303) 
5a  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
U. Sroka, B. Rostankowska

E. Gromowska (1-3 lekcja)

L. Bieszke-Wolf, W. Jabłońska, E. Bonkowska, H. Kobryń - (lekcja 3, 4, 5) wyjście na targi wolnego czasu z kl. 3d, 4a, 5c, 6c 
I2 przed lekcjami - I. Rudnik
W2 po 2 lekcji - A. Wiencelewska
I1 po 2 lekcji - M Gajewska
I2 po 2 lekcji - C. Kliczkowska
I1 po 3 lekcji - M. Łobocka
II2 po 3 lekcji - H. Kaszubowska
B2 po 4 lekcji - S. Babinska 

czwartek, 27 października 2022r.
LekcjaKlasaZastępstwa
1c  J. angielski z p. E. Gromowską (s. 105) (przeniesiony z wtorku z 3 lekcji) 
3c  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. DS)  
4d  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
5d  Matematyka z p. H. Kobryń (s. 304)  
3c  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 202)  
5a  Matematyka z p. H. Kobryń (s. 304)  
3c  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 202)  
4c  Matematyka z p. H. Kobryń (s. 304)  
6b dz  J. angielski (cała klasa) z p. A. Wiencelewską (s. 306) 
8d  Matematyka z p. P. Czarnowskim (s. 207) 
3c  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
4d  Matematyka z p. H. Kobryń (s. 304)  
7a gr1  J. niemiecki z p. M. Chabowską (s. 212) 
4c  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
5a  Geografia z p. K. Chmielewską (s. 304) (przeniesiona z piątku z 7 lekcji) 
8d  Klasa zwolniona po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
J. Namirowska, U. Sroka, B. Rostankowska  I1 przed lekcjami - M. Łobocka
I2 po 1 lekcji - M. Talewski
B2 po 3 lekcji - A. Dzięcielska-Jasnoch
II2 po 3 lekcji - E Bąk
W2 po 6 lekcji - J. Jażdżewska 

środa, 26 października 2022r.
LekcjaKlasaZastępstwa
3c  Religia z p. S. Babinską (s. 202) (przeniesiona z 5 lekcji) 
4d  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
5c  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
6b ch  Grupa przychodzi na 2 lekcję 
7a  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
8b  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
3c  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 202) 
4c  Muzyka z p. P. Gliszczyńskim (s. 304) 
8d  Geografia z p. K. Chmielewską (s. 309) (przeniesiona z poniedziałku 7.11 z 1 lekcji) 
3c  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 202) 
4b  J. angielski z p. K. Zaranek (s. 306) 
4c  Przyroda z p. E. Bąk (s. 309) 
5d  Matematyka z p. H. Kobryń (s. 304) 
6a  Geografia z p. D. Szlachcikowską (s. 305) 
6d ch  Informatyka (cała klasa) z p. P. Czarnowskim (s. 208) 
7a  J. angielski z p. B. Drewczynską w sali nr 301 
3c  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
4d  Zajęcia z wychowawcą z p. M. Chabowską (s. 304) 
6b  Geografia z p. D. Szlachcikowską (s. 305) (przeniesiona z czwartku z 1 lekcji) 
7a  Geografia z p. K. Chmielewską (s. 207) (przeniesiona z 1 lekcji) 
2c  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
4c ch  Grupa zwolniona po 4 lekcji 
4d ch  Grupa zwolniona po 4 lekcji 
5b  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
5d  Matematyka z z p. H. Kobryń (s. 304) 
6c  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
6a  Biologia z p. E. Bąk (s. 309) 
7a gr1  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
8b  Klasa zwolniona po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
J. Namirowska, U. Sroka, B. Rostankowska

J. Wycinka (po 4 lekcji)

M. Gajewska, E. Keister, K. Porożynska, M. Talewski - wyjazd do teatru z kl. 8c i 8d.
(uczniowie z kl. 8c, którzy nie jadą dołączają do klasy 8a)

A. Dzięcielska-Jasnoch, P. Gliszczyński - wycieczka Szkolnego Koła Regionalnego

K. Kosecki - Turniej Maszyn Wodnych 
W2 po 2 lekcji - W. Kamińska
P2 po 3 lekcji - J. Kulesza
W1 po 4 lekcji - E. Bonkowska
W2 po 4 lekcji - K. Linda
B1 po 5 lekcji - M. Chabowska
I2 po 5 lekcji - B. Drewczynska
II1 po 5 lekcji - B. Ringwelska
SZ po 6 lekcji - E. Pruszak
SZ po 7 lekcji - M. Szmagliński
I2 po 7 lekcji - M. Szark 

wtorek, 25 października 2022r.
LekcjaKlasaZastępstwa
3c  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 202) 
5c  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
5d  Matematyka z p. H. Kobryń (s. 304) 
8e  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
3c  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 202) 
4c  Zajęcia świetlicowe 
1c  Zajęcia z p. K. Linda (s. 105) (przeniesione z czwartku z 1 lekcji) 
3c  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 202) 
4d  Technika z p. E. Gromowską (s. 005) (przeniesiona z czwartku z 1 lekcji) 
3c  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 202) 
1a  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
5a  Matematyka z p. P. Czarnowskim (s. 302) 
4c  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
6c  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
8e  Historia z p. B. Ringwelską w sali 302 
8b  Klasa zwolniona po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
J. Namirowska, U. Sroka, B. Rostankowska  I2 przed lekcjami - M. Talewski
II1 po 1 lekcji - B. Ringwelska
II1 po 2 lekcji - P. Czarnowski
W1 po 3 lekcji - W. Kamińska
II2 po 4 lekcji - H. Kobryń
II2 po 6 lekcji - A. Połom
II2 po 7 lekcji - J. Jażdżewska 

poniedziałek, 24 października 2022r.
LekcjaKlasaZastępstwa
3c  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. rolk.)  
4d  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
5c  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
8b  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
8e  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
1a  Zajęcia z p. L. Pozorską (s. 106) 
3c  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 202)  
4c  Przyroda z p. E. Bąk (s. 207) 
8a  J. polski z p. H. Kaszubowską w sali nr 304 
3c  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 202)  
4d  J. polski z p. M. Szark (s. 004) (przeniesiony z 1 lekcji) 
5d  Religia z p. S. Babinską (s. 306) 
2b  Religia z p. J. Jażdżewską (s. 104) 
5a  Geografia z p. K. Chmielewską (s. 304) 
2a  J. angielski z p. A. Wiencelewską (s. 204) 
5c  Matematyka z p. H. Kobryń (s. 304) 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
J. Namirowska, U. Sroka, B. Rostankowska

C. Kliczkowska, F. Pruszak, Cz. Sikora - szkolenie żeglarskie kl. 3a 
II2 przed lekcjami - M. Gajewska
II2 po 2 lekcji - S. Babinska
II2 po 3 lekcji - B. Drewczynska
B1 po 5 lekcji - M. Szark 

piątek, 21 października 2022r.
LekcjaKlasaZastępstwa
1a  J. angielski z p. E. Gromowską (s. 106) (przeniesiony z 2 lekcji) 
3c  Zajęcia z p. W. Kamińską (s. 308) 
4b  Plastyka z p. B. Jażdżewską (s. 210) 
4c  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
5a  Matematyka z p. P. Czarnowskim (s. 304) 
5c  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
5d  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
6c  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
1a  Zajęcia z p. L. Pozorską (s. 106) (przeniesione z 1 lekcji) 
2b  Zajęcia z p. J. Kulesza (s. 104) 
4a  J. polski z p. M. Szark w sali nr 304 
4c  Plastyka z p. B. Jażdżewską (s. 210) (przeniesiona z 1 lekcji) 
4d  J. angielski z p. A. Dzięcielską-Jasnoch w sali nr 306 
5c  Technika z p. E. Gromowską (s. 005) (przeniesiona z 1 lekcji) 
7a  J. niemiecki z p. M. Chabowską w sali nr 307  
8b  Biologia z p. E. Bąk (s. 209) (przeniesiona z poniedziałku 24.10 z 1 lekcji) 
3c  Zajęcia z p. E. Rutkowską (s. 202) 
6c  Geografia z p. D. Szlachcikowską (s. 305) (przeniesiona z 1 lekcji) 
8c dz  J. niemiecki z p. M Chabowską w sali nr 306 
2c  Zajęcia z p. W. Kamińską (s. 108) 
3c  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
8d  Chemia z p. E. Bąk (s. 209) 
2a  Zajęcia z p. I. Rudnik (s. 204) 
4c  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
5c dz  J. angielski (cała klasa) z p. B. Drewczynską (s. 209) 
8d  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
5a  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
6a dz  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
8c  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
K. Chmielewska, M. Gajewska, U. Sroka, J. Namirowska, B. Rostankowska

P. Czarnowski (po 4 lekcji) 
I2 przed lekcjami - C. Kliczkowska
II2 po 1 lekcji - A. Połom
I1 po 2 lekcji - M. Łobocka
I2 po 2 lekcji - B. Jażdżewska
II2 po 3 lekcji - P. Czarnowski
B1 po 6 lekcji - B. Drewczynska
I2 po 7 lekcji - S. Babinska 

czwartek, 20 października 2022r.
LekcjaKlasaZastępstwa
3c  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. DS) 
4c  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
5d  Matematyka z p. H. Kobryń (s. 304) 
3c  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 202) 
4c  J. angielski z p. A. Dzięcielską-Jasnoch (s. 301) (przeniesiony z piątku 28.10 z 5 lekcji) 
5a  Matematyka z p. H. Kobryń (s. 304) 
3c  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 202) 
4b  Zajęcia z p. L. Breszka (s. 301) 
4c  Matematyka z p. H. Kobryń (s. 304) 
3c  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
4d  Matematyka z p. H. Kobryń (s. 304) 
4d  Matematyka z p. H. Kobryń (s. 304) 
5d  J. angielski z p. D. Oksentowicz (s. 209) (przeniesiony z 5 lekcji) 
8d  J. niemiecki z p. M. Chabowską (s. 301) 
5a  Religia z p. J. Jażdżewską (s. 207) (przeniesiona z 7 lekcji) 
5d  Biologia z p. B. Spica (s. 210) (przeniesiona z 4 lekcji) 
7a  J. niemiecki z p. M. Chabowską w sali nr 303 
8c  Fizyka z p. K. Koseckim (s. 309) (przeniesiona z 6 lekcji) 
5a  Historia z p M. Talewskim (s. 207) (przeniesiona z 5 lekcji) 
8c  Religia z p. S. Babinską (s. 306) (przeniesiona z piątku z 7 lekcji) 
5a  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
8e  Klasa zwolniona po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
K. Chmielewska, M. Gajewska, U. Sroka, J. Namirowska

C Kliczkowska, W Kamińska, W. Jabłońska - wycieczka z kl. 2c i 3a
(uczniowie, którzy nie jadą dołączają do klasy 2b) 
I1 przed lekcjami - M. Łobocka
I2 przed lekcjami - I. Rudnik
I2 po 1 lekcji - M. Talewski
II2 po 1 lekcji - B. Ringwelska
B1 po 3 lekcji - J. Kulesza
B2 po 3 lekcji - K. Linda
B3 po 3 lekcji - K. Zaranek
I2 po 3 lekcji - E. Bonkowska
II2 po 3 lekcji - M Chabowska
I2 po 4 lekcji - E. Bąk
W2 po 6 lekcji - J. Jażdżewska 

środa, 19 października 2022r.
LekcjaKlasaZastępstwa
4a  J. angielski z p. K. Zaranek w sali nr 207 
5b  Klasa przychodzi na 3 lekcję 
5c  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
6d  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
7a  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
8b  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
8c  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
5c  Muzyka z p. P. Gliszczyńskim (s. 207) 
7a  Plastyka z p. B. Jażdżewską (s. 210) 
4a  Plastyka z p. B. Jażdżewską (s. 210) 
5c  Geografia z p. D. Szlachcikowską (s. 304) 
5d  Biologia z p. B. Spica (s. 209) 
6a  Muzyka z p. P. Gliszczyńskim (s. 306) 
8d  Doradztwo zawodowe z p. F. Pruszak (s. 309) 
5c  J. polski z p. H. Mrozińską (s. 307) 
5d  J. angielski z p. D. Oksentowicz (s. 302) 
6b  Muzyka z p. P Gliszczyńskim w sali nr 304 
7a  J. angielski z p. B. Drewczynską (s. 305) 
8c ch  J. angielski (cała klasa) z p K. Zaranek (s. 005) 
8d  Doradztwo zawodowe z p. F. Pruszak (s. 309) 
2c  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
3c  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
5d ch  Informatyka z p. P. Czarnowskim (s. 208) (przeniesiona z 6 lekcji) 
5d dz  Informatyka z p. E. Bonkowską (s. 308) (przeniesiona z 6 lekcji) 
6d  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. J. Wycinką 
7a  Doradztwo zawodowe z p. F. Pruszak (s. 309)  
8a  Zajęcia z wychowawcą z p. E. Pruszak (s. 307) 
8e dz  J. angielski (cała klasa) z p. K Zaranek (s. 302) 
5d  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
6d  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. J. Wycinką 
8a  Religia z p. J. Jażdżewską (s. 305) (przeniesiona z 7 lekcji) 
8b  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
8c  WDŻ z p. E. Keister (s. 209) (przeniesiony z 7 lekcji) 
8a  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
8c  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
8e ch  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. M. Szmaglińskim 
8b  Klasa zwolniona po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
K. Chmielewska, J. Namirowska, U. Sroka

H. Kaszubowska - Konkurs Recytatorski

T. Kędzierski, Cz Sikora, P. Muchowski - wycieczka z kl. 5a

M. Szark, M. Gajewska, E. Bąk, M. Chabowska - wycieczka z kl. 4a, 4b, 4c, 4d
(uczniowie, którzy nie jadą mają lekcje wg planu kl. 4a i zastępstw na panelu)

J. Kulesza, B. Rostankowska, K. Porozynska - wycieczka z kl. 2b i 3c 
W2 po 1 lekcji - A. Połom
W2 po 2 lekcji - W Kamińska
I1 po 2 lekcji - C. Kliczkowska
B2 po 3 lekcji - I. Rudnik
P2 po 3 lekcji - K. Linda
B3 po 4 lekcji - E. Rutkowska
W1 po 4 lekcji - E. Bonkowska
W2 po 4 lekcji - L. Pozorska
II1 po 4 lekcji - P. Gliszczyński
II2 po 4 lekcji - S. Babinska
B1 po 5 lekcji - B. Drewczynska
II1 po 5 lekcji - B. Ringwelska
I2 po 6 lekcji - B. Jażdżewska
II1 po 6 lekcji - J. Jażdżewska 

wtorek, 18 października 2022r.
LekcjaKlasaZastępstwa
1b  J. angielski z p. E. Gromowską (s. 107) (przeniesiony z 5 lekcji) 
3a  Religia z p. J. Jażdżewską (s. 206) 
3c  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 202) 
4a  Muzyka z p. P. Gliszczyńskim (s. 312) (przeniesione z 5 lekcji) 
4b  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
5a  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
5d  Matematyka z p. H. Kobryń (s. 304)  
3c  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 202) 
4c  Zajęcia świetlicowe 
4d  J. angielski z p. A. Dzięcielską-Jasnoch w sali nr 304 
3a  Zajęcia z p. K. Linda (s. 206) 
3c  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 202) 
4d  Religia z p. S. Babinską (s 304) (przeniesiona z środy 26.10 z 1 lekcji)  
3a  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
3b  Zajęcia z p. W. Pora (s. 205) (przeniesione z 5 lekcji) 
3c  Religia z p. S. Babinską (s. 202) (przeniesiona z 5 lekcji) 
1b  Zajęcia z p. E. Rutkowską (s. 107) (przeniesione z 1 lekcji) 
3b  Religia z p. S. Babinską (s. 205) (przeniesiona z 4 lekcji)  
3c  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
4a  Technika z p. E. Gromowską (s. 005) (przeniesiona z 1 lekcji) 
5a  Muzyka z p. P. Gliszczyńskim (s. 312) (przeniesione z 1 lekcji) 
6b dz  J. angielski z p. A. Wiencelewską w sali nr 302 
7a  Doradztwo zawodowe z p. F. Pruszak (s. 305) 
5a ch  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
K. Chmielewska, U. Sroka, J. Namirowska

T. Kędzierski, Cz. Sikora - wycieczka z klasą 6a

C. Kliczkowska - Powiatowy Konkurs Recytatorski 
II1 po 1 lekcji - B. Ringwelska
I2 po 2 lekcji - E. Bonkowska
II1 po 2 lekcji - P. Czarnowski
W1 po 3 lekcji - W. Kamińska
II2 po 4 lekcji - H. Kobryń 

poniedziałek, 17 października 2022r.
LekcjaKlasaZastępstwa
3c  Religia z p. S. Babinską (s. 202) (przeniesiona z środy z 5 lekcji) 
5c  Matematyka z p. H. Kobryń (s. 304) 
5d  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
8d  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
3c  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 202)  
4c  Przyroda z p. E. Bąk (s. 304) 
5d  Historia z p. M. Talewskim (s. 207) (przeniesiona z 1 lekcji) 
8a  J. polski z p. H. Kaszubowską w sali nr 305 
3c  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 202)  
4a dz  Religia z p. J. Jażdżewską (s. 308) 
4d  Religia z p. S. Babinską (s 004) (przeniesiona z środy z 1 lekcji) 
6b  Biologia z p. E. Bąk w sali nr 305 
8b  Fizyka z p. K. Koseckim (s. 309) (przeniesiona z środy z 8 lekcji) 
5a  Matematyka z p. P. Czarnowskim (s. 304) 
5c ch  Grupa zwolniona po 3 lekcji 
5c dz  Grupa zwolniona po 4 lekcji 
5a dz  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
K. Chmielewska, U. Sroka, J. Namirowska

E. Bonkowska, F. Pruszak, T. Kędzierski - szkolenie żeglarskie kl. 3d 
II2 przed lekcjami - M. Gajewska
I1 po 2 lekcji - W Pora
II2 po 2 lekcji - S. Babinska
B2 po 4 lekcji - M. Szark 

czwartek, 13 października 2022r.
LekcjaKlasaZastępstwa
1c  Religia z p. J. Jażdżewską (s. 105) (przeniesiona z 2 lekcji) 
3c  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. DS)  
5b  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
5c ch  Grupa przychodzi na 2 lekcję 
5d  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
6c  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
1c  Zajęcia z p. K. Linda (s. 105) (przeniesione z 1 lekcji) 
2b  J. angielski z p. A. Dzięcielską-Jasnoch (s. 104) (przeniesiony z 3 lekcji) 
3c  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 202)  
5a  Religia z p. J. Jażdżewską (s. 304) (przeniesiona z 7 lekcji) 
2b  Zajęcia z p. J. Kulesza (s. 104) (przeniesione z 2 lekcji) 
3c  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 202)  
4c  J angielski z p A. Dzięcielską-Jasnoch (s. 304) (przeniesiony z 21.10 z 5 lekcji) 
4d  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. M. Szmaglińskim 
5a  Matematyka z p. P. Czarnowskim (s. 210A) 
5c dz  Wychowanie fizyczne (z 5b dz) z p. E. Pruszak 
6b dz  J. angielski (cała klasa) z p. A. Wiencelewską (s. 306) 
8c  Geografia z p. D. Szlachcikowską 
3c  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
4d  Zajęcia z wychowawcą z p. M. Chabowską (s. 304) 
4c  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
5d  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
5a  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
7a  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
8d  Klasa zwolniona po 7 lekcji 
8e  Klasa zwolniona po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
U. Sroka, J. Namirowska  I1 przed lekcjami - M. Łobocka
I1 po 1 lekcji - E. Keister
B2 po 3 lekcji - K. Zaranek
II2 po 3 lekcji - M. Chabowska
W2 po 6 lekcji - J. Jażdżewska 

środa, 12 października 2022r.
LekcjaKlasaZastępstwa
2a  Zajęcia z p. W. Chudą (s. 204) 
3c  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. DS)  
8b  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
8c  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
2a  Zajęcia z p. W. Chudą (s. 204) 
3c  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 202)  
4a  Muzyka z p. P. Gliszczyńskim (s. 301) 
3c  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 202)  
4c  Muzyka z p. P. Gliszczyńskim (s, 306) 
2a  Zajęcia z p. W. Chudą (s. 204) 
3c  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 202)  
1d  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
2a  Zajęcia z p. W. Chudą (s. 204) 
2c  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
4c dz  Grupa zwolniona po 4 lekcji 
5d dz  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
4a  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
U. Sroka, I. Rudnik

E. Rutkowska, E. Bonkowska, W. Jabłońska, B. Rostankowska - wycieczka z klasami 1b, 3d.

E. Keister, M. Gajewska - wycieczka z kl. 4b (1-3 lekcji) 
W2 po 1 lekcji - J. Namirowska
II1 po 1 lekcji - A. Wiencelewska
W2 po 3 lekcji - M. Szark
B1 po 4 lekcji - K. Linda
W1 po 4 lekcji - J. Kulesza
B1 po 5 lekcji - E. Bąk 

wtorek, 11 października 2022r.
LekcjaKlasaZastępstwa
3c  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 202)  
6d  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
3c  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 202) 
5c  Matematyka z p. J. Namirowską (s. 304) 
3c  Religia z p. S Babinską (s. 202) (przeniesiona z 5 lekcji) 
4b  Muzyka z p. P. Gliszczyńskim (s. 302) 
5a  Matematyka z p. J. Namirowską (s. 304)  
1d  Zajęcia z p. M. Łobocką (s. 201) 
3c  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
4b  Matematyka z p. A. Połom (s. 302) 
4c  J. polski z p. M. Gajewską (s. 303) 
5a  Matematyka z p. J. Namirowską w sali 306 
8e  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
A. Dzięcielska-Jasnoch, U. Sroka

B. Spica (3 lekcja), E. Bąk, M. Chabowska - wycieczka z kl. 4c i 4d (1-3 lekcji) 
W2 po 2 lekcji - W. Kamińska
P2 po 2 lekcji - J. Kulesza
W1 po 3 lekcji - E. Bonkowska
I2 po 3 lekcji - P. Czarnowski
B2 po 4 lekcji - M. Talewski 

poniedziałek, 10 października 2022r.
LekcjaKlasaZastępstwa
6d  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
4d  Technika z p. E. Gromowską (s. 201) 
2b  Zajęcia z p J Kulesza (s. 104) 
4c  J. angielski z p. A. Wiencelewską (s. 210) 
6a dz  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
6b dz  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
A. Dzięcielska-Jasnoch, U. Sroka

E. Pruszak (po 6 lekcji)

K. Zatorska, F. Pruszak, T. Kędzierski - szkolenie żeglarskie kl. 3c 
I2 po 1 lekcji - A. Połom 

piątek, 07 października 2022r.
LekcjaKlasaZastępstwa
3c  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 308)  
6c  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
4d  J. angielski z p. A. Dzięcielską-Jasnoch w sali nr 305 
6d  Plastyka z p. B. Jażdżewską (s. 210) 
3c  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 202)  
3c  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
8d  Chemia z p. E. Bąk (s. 209) (przeniesiona z 21.10 z 5 lekcji) 
4b  J. polski z p. M. Gajewską (s. 303) 
8c  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
D. Szlachcikowska, U. Sroka  I2 przed lekcjami - W. Pora
I1 po 2 lekcji - M. Łobocka 

czwartek, 06 października 2022r.
LekcjaKlasaZastępstwa
3c  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. DS)  
4b  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
6b  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
8c ch  Grupa przychodzi na 2 lekcję 
3c  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 202)  
6a  Religia z p. J. Jażdżewską (s. 212) 
8b ch  Informatyka (cała klasa) z p. P. Czarnowskim (s. 208) 
3c  Zajęcia z p. M. Łangowska (s. 202)  
3c  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 202)  
8a  Religia z p. J. Jażdżewską (s. 309) 
3c  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
7a gr1  J. niemiecki z p. M. Chabowską (s. 308) 
8c  Religia z p. S. Babinską (s. 306) (przeniesiona z piątku z 7 lekcji) 
6b  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
8e dz  J. niemiecki (cała klasa) z p. M. Chabowską (s. 305) 
8d  Klasa zwolniona po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
D. Szlachcikowska, K. Kosecki, E. Keister, U. Sroka

K. Linda, M. Łobocka, W. Pora, L. Pozorska, I. Rudnik, W. Chuda, K. Lewandowska-Gilla, K. Zatorska - wycieczka do teatru z klasami 1a, 1c, 1d, 2a, 3b
(uczniowie klas 1, którzy nie jadą dołączają do klasy 1b) 
I1 przed lekcjami - A. Dzięcielska-Jasnoch
P2 po 2 lekcji - W. Kamińska
B2 po 3 lekcji - E. Bonkowska
B3 po 4 lekcji - J. Kulesza
W1 po 4 lekcji - H. Kaszubowska
I1 po 4 lekcji - C. Kliczkowska
I2 po 7 lekcji - E. Bąk 

środa, 05 października 2022r.
LekcjaKlasaZastępstwa
1a  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 208) 
3c  Zajęcia z p. L. Bieszke-Wolf (s. DS) 
6a  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
1a  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 106) 
3c  Zajęcia z p. L. Bieszke-Wolf (s. 202) 
4a  Muzyka z p. P. Gliszczyńskim (s. 301) 
7a  Chemia z p. E. Bąk w sali nr 305 
8c  Biologia z p. B. Spica (s. 209) 
1a  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 106) 
3c  Zajęcia z p. I. Rudnik (s. 202) 
1a  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 106) 
3c  Zajęcia z p. L. Bieszke-Wolf (s. 202)  
1a  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
6c  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
4a  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
8c  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
8d  Religia z p. J. Jażdżewską (s. 209) 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
D. Szlachcikowska, E. Keister, L. Pozorska, U. Sroka  II1 po 1 lekcji - M. Szark
B3 po po 3 lekcji - W. Kamińska
W1 po 4 lekcji - J. Kulesza
I2 po 7 lekcji - H. Kaszubowska 

wtorek, 04 października 2022r.
LekcjaKlasaZastępstwa
1d  J. angielski z p. A. Dzięcielską-Jasnoch (s. 201) (przeniesiony z 4 lekcji) 
5b  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
6d  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
6c  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. F. Pruszak 
6d  Religia z p. S. Babinską (s. 212) 
1d  Zajęcia z p. M. Łobocką (s. 201) (przeniesione z 1 lekcji) 
5c  Matematyka z p. J. Namirowską (s. 305) (przeniesiona z poniedziałku z 5 lekcji) 
6c  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. F. Pruszak 
6d  J. angielski z p. A. Dzięcielską-Jasnoch (s. 212) (przeniesiony z 1 lekcji) 
5b ch  Grupa zwolniona po 4 lekcji 
5b dz  Grupa zwolniona po 4 lekcji 
5c ch  Grupa zwolniona po 4 lekcji 
8c ch  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
8d ch  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
8a  Klasa zwolniona po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
D. Szlachcikowska

E. Pruszak, J. Wycinka - zawody Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe 
SZ po 2 lekcji - M. Szmagliński
SZ po 3 lekcji - F. Pruszak
SZ po 6 lekcji - F Pruszak
SZ po 8 lekcji - M. Szmagliński 

poniedziałek, 03 października 2022r.
LekcjaKlasaZastępstwa
5c  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
D. Szlachcikowska

W. Pora, K. Zatorska, F. Pruszak, T. Kędzierski - szkolenie żeglarskie kl. 3b 
I2 po 2 lekcji - C. Kliczkowska
I1 po 4 lekcji - P. Czarnowski 

piątek, 30 września 2022r.
LekcjaKlasaZastępstwa
5a  Geografia z p. K. Chmielewską (s. 304) (przeniesiona z 7 lekcji) 
6c  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
5a  Matematyka z p. J. Namirowską (s. 312) (przeniesiona z 1 lekcji) 
5d dz  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. Cz. Sikorą 
6a  J. polski z p. K. Porożynską w sali nr 211 
5a dz  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. Cz. Sikorą  
5d  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
8b dz  Żeglarstwo z p. Cz. Sikorą 
5a  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
F. Pruszak   

czwartek, 29 września 2022r.
LekcjaKlasaZastępstwa
4a  Żeglarstwo z p. S. Gwizdałą i p. F. Pruszak 
5b  Matematyka z p. P. Czarnowskim (s. 210) 
5b dz  Wychowanie fizyczne (z 5c dz) z p. M. Szmaglińskim 
5b dz  Wychowanie fizyczne (z 5c dz) z p. M. Szmaglińskim 
8c ch  J. niemiecki z p. M. Chabowska (s. 306) 
8c dz  J. angielski z p. K. Zaranek (s. 005) 
5d  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
6c  J. polski z p. H. Kaszubowską (s. 307) 
6d dz  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. J. Wycinką 
6c dz  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. J. Wycinką  
6d  Historia z p. M. Talewskim (s. 207) (przeniesiona z 7 lekcji) 
6d  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
7a gr2  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
S. Babinska (4 lekcja)
D. Oksentowicz

E. Pruszak, T. Kędzierski, Cz. Sikora - wycieczka z kl. 8a i 8b (uczniowie, którzy nie jadą dołączają do klasy 8c) 
SZ po 3 lekcji - M. Szmagliński
SZ po 5 lekcji - M. Szmagliński
II2 po 7 lekcji - H. Kobryń
SZ po 8 lekcji - J. Wycinka 

środa, 28 września 2022r.
LekcjaKlasaZastępstwa
8c  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
4b  Muzyka z p. P. Gliszczyńskim (s. 004) 
4c  Zajęcia świetlicowe 
8d  Doradztwo zawodowe z p. F. Pruszak (s. 207) 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
M. Gajewska  W2 po 1 lekcji - A. Połom
P2 po 3 lekcji - A. Wiencelewska
I1 po 4 lekcji - B. Drewczynska 

wtorek, 27 września 2022r.
LekcjaKlasaZastępstwa
1d  J. angielski z p. A Dzięcielską-Jasnoch (s. 201) (przeniesiony z 4 lekcji) 
6d  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
6c  Geografia z p. D. Szlachcikowską (s. 212) (przeniesiona z piątku z 1 lekcji) 
6d  Religia z p. S. Babinską (s. 004) 
8e dz  J. angielski (cała klasa) z p. K. Zaranek (s. 005) 
1c  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
1d  Zajęcia z p. M. Łobocką (s. 201) (przeniesiona z 1 lekcji) 
6c  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. F Pruszak 
6d  J. angielski z p. A. Dzięcielską-Jasnoch (s. 212) (przeniesiony z 1 lekcji) 
8e dz  J. angielski (cała klasa) z p. K. Zaranek (s. 005) 
1d  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
5b  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
5c  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
8a  Geografia z p. D. Szlachcikowską (s. 306) (przeniesiona z 8 lekcji) 
8c  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
8d  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
8a  Klasa zwolniona po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
J. Jażdżewska (po 3 lekcji)

E. Pruszak, M. Szmagliński, J. Wycinka - zawody sportowe 
SZ po 4 lekcji - F. Pruszak
SZ po 6 lekcji - F. Pruszak 

poniedziałek, 26 września 2022r.
LekcjaKlasaZastępstwa
7a  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
8b  Klasa zwolniona po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
C. Kliczkowska, T. Kędzierski, F. Pruszak - szkolenie żeglarskie kl. 3a  I1 po 5 lekcji - P. Czarnowski 

piątek, 23 września 2022r.
LekcjaKlasaZastępstwa
6a ch  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. E. Pruszak  
6b ch  Grupa przychodzi na 2 lekcję 
6b dz  J. angielski z p. A. Wiencelewską (s. 304) (przeniesiony z 5 lekcji) 
5c  Zajęcia z wychowawcą z p. B. Drewczynską (s. 304) 
6a ch  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. E. Pruszak 
6b  Plastyka z p. B. Jażdżewską (s. 307) (przeniesiona z 4 lekcji)) 
5d  Matematyka z p. H. Kobryń (s. 005) 
8a  J. polski z p. H. Kaszubowską (s. 307) 
5b  Zajęcia z wychowawcą z p. M. Szark w sali 309 
5d  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
6b  Matematyka z p. A. Połom (s. 302) 
6b dz  Grupa zwolniona po 4 lekcji 
7a  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
J. Namirowska, T. Kędzierski, Cz. Sikora - obóz żeglarski z klasą 5a.

K. Chmielewska, F. Pruszak, S Gwizdała - obóz żeglarski z klasą 8b.
(uczniowie, którzy nie jadą dołączają do klasy 8a)  
SZ przed lekcjami - M. Szmagliński
SZ po 1 lekcji - E. Pruszak
SZ po 2 lekcji - M. Szmagliński
SZ po 3 lekcji - J. Wycinka
II2 po 1 lekcji - A. Połom
II1 po 4 lekcji- P. Czarnowski (zamiast B1)
II2 po 4 lekcji -H. Kobryń (zamiast B2) 

czwartek, 22 września 2022r.
LekcjaKlasaZastępstwa
4a  Plastyka z p. B. Jażdżewską (s. 210) 
5d  Matematyka z p. A. Połom (s. 302) 
4a  Matematyka z p. P. Czarnowskim (s. 304) 
4a  J. angielski z p. B. Drewczynską (s. 210A) 
4c  J. angielski z p. M. Chabowską (s. 304) 
4a  J. polski z p. H. Kaszubowską (s. 305) 
4d  J. angielski z p. B. Drewczynską (s. 304) 
4a  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
8a  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
6a  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
8e  Klasa zwolniona po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
J. Namirowska, T. Kędzierski, Cz. Sikora - obóz żeglarski z klasą 5a.

K. Chmielewska, F. Pruszak, S Gwizdała - obóz żeglarski z klasą 8b.
(uczniowie, którzy nie jadą dołączają do klasy 8a)  
I2 po 1 lekcji - M. Talewski
II2 po 3 lekcji - A. Wiencelewska
W2 po 4 lekcji - K. Zaranek
B2 po 6 lekcji - M. Chabowska
W2 po 6 lekcji - J. Jażdżewska 

środa, 21 września 2022r.
LekcjaKlasaZastępstwa
4d  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
5c  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
7a  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
4c  Matematyka z p. A. Połom (s. 304) 
5d  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. J. Wycinką  
8a ch  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. E. Pruszak 
4d  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. J. Wycinką 
8a ch  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. E. Pruszak 
5d  J angielski z p. B. Drewczynską (s. 210A) 
8e  J. polski z p. H. Kaszubowską (s. 307) 
8c  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
8d  Zajęcia z wychowawcą z p. E. Keister (s. 209) (przeniesione z 8 lekcji) 
8a  Klasa zwolniona po 7 lekcji 
8d  Klasa zwolniona po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
H. Kaszubowska (po 7 lekcji)

J. Namirowska, T. Kędzierski, Cz. Sikora - obóz żeglarski z klasą 5a.

K. Chmielewska, F. Pruszak, S Gwizdała - obóz żeglarski z klasą 8b.
(uczniowie, którzy nie jadą dołączają do klasy 8a)  
II1 po 5 lekcji - E Bąk
SZ po 5 lekcji - E. Pruszak
II2 po 6 lekcji - M. Chabowska 

wtorek, 20 września 2022r.
LekcjaKlasaZastępstwa
5d  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
6a  Muzyka z p. P. Gliszczyńskim (s. 304) 
4c  Historia z p. M. Talewskim (s. 207) 
6a  Technika z p. E. Gromowską (s. 005) 
4d  Historia z p. B. Ringwelską (s. 305) 
6a  Religia z p. S. Babinską (s. 304) (przeniesiona z czwartku z 7 lekcji) 
6a  J. polski z p. H. Kaszubowską (s. 307) 
6a  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
5d dz  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
7a  Klasa zwolniona po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
J. Namirowska, T. Kędzierski, Cz. Sikora - obóz żeglarski z klasą 5a.

F. Pruszak, S Gwizdała - obóz żeglarski z klasą 8b.
(uczniowie, którzy nie jadą dołączają do klasy 8a)  
II1 po 1 lekcji - M. Talewski
II1 po 2 lekcji - P. Czarnowski
II2 po 4 lekcji - H. Kobryń
SZ po 5 lekcji - J. Wycinka
SZ po 7 lekcji - M. Szmagliński 

poniedziałek, 19 września 2022r.
LekcjaKlasaZastępstwa
5c  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
4c  Przyroda z p. E Bąk (s. 209) 
8d  Historia z p. B. Ringwelską w sali nr 304 
4d  Religia z p. S. Babinską (s. 305) (przeniesiona z środy z 1 lekcji) 
4a  Matematyka z p. H. Kobryń w sali nr 304 
5c  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
5d ch  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
6a ch  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
6b ch  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
J. Namirowska, T. Kędzierski, Cz. Sikora - obóz żeglarski z klasą 5a.

F. Pruszak, S Gwizdała - obóz żeglarski z klasą 8b.
(uczniowie, którzy nie jadą dołączają do klasy 8a)  
II2 przed lekcjami - M. Gajewska
II2 po 2 lekcji - S. Babinska
SZ po 5 lekcji - M. Szmagliński
SZ po 6 lekcji - J. Wycinka
SZ po 7 lekcji - E. Pruszak
SZ po 8 lekcji - E. Pruszak 

piątek, 16 września 2022r.
LekcjaKlasaZastępstwa
6a  J. angielski z p. K. Zaranek (s. 212) 
6b ch  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. E. Pruszak  
8c ch  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. M. Szmaglińskim 
8d  Doradztwo zawodowe z p. F. Pruszak (s. 309) 
6a ch  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. E. Pruszak  
6b  J. polski z p. M. Szark (s. 307) 
8b  Geografia z p. K. Chmielewską w sali nr 212 
8c ch  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. M. Szmaglińskim  
8d  Doradztwo zawodowe z p. F. Pruszak (s. 005)  
5a  Plastyka z p. B. Jażdżewską (s. 210) 
5d ch  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. F. Pruszak 
5a ch  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. F. Pruszak 
5d  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
5a  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
J. Wycinka (1, 2 lekcja)
T. Kędzierski, Cz. Sikora - obóz żeglarski z klasą 4a. 
SZ przed lekcjami - M. Szmagliński
SZ po 1 lekcji - E. Pruszak
SZ po 2 lekcji - F. Pruszak
SZ po 3 lekcji - J. Wycinka 

czwartek, 15 września 2022r.
LekcjaKlasaZastępstwa
5d  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
6a  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
K. Zaranek, M. Szmagliński - Sprzątanie Świata z kl. 8e (5 i 6 lekcja)

T. Kędzierski, Cz. Sikora - obóz żeglarski z klasą 4a. 
B1 po 6 lekcji - B. Ringwelska 

środa, 14 września 2022r.
LekcjaKlasaZastępstwa
4b  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
5a  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
4d  Przyroda z p. E. Keister (s. 301) 
5a  Muzyka z p. P. Gliszczyńskim (s. 210) 
5a  J. polski z p. H. Kaszubowską (s. 210) (przeniesiona z piątku z 6 lekcji) 
5a  Geografia z p. K. Chmielewską (s. 210) (przeniesiona z 23.09 z 7 lekcji) 
5b  Matematyka z p. H. Kobryń (s. 301) 
8c ch  J. niemiecki (cała klasa) z p. K. Zaranek (s. 005) 
5a  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
5c ch  Wychowanie fizyczne (z 4b ch) z p. M. Szmaglińskim 
5c dz  Grupa zwolniona po 4 lekcji 
8e dz  J angielski (cała klasa) z p. K. Zaranek (s. 005) 
4b  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
7a gr1  Wychowanie fizyczne z p. M. Szmaglińskim 
7a gr2  Wychowanie fizyczne z p. E. Pruszak 
8a  Geografia z p. D. Szlachcikowską (s. 305) (przeniesiona z wtorku z 8 lekcji) 
8e ch  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. M. Szmaglińskim 
8b  Klasa zwolniona po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
M. Chabowska, B. Jażdżewska, T. Kędzierski, Cz. Sikora - obóz żeglarski z klasą 4a.  I2 po 1 lekcji - M. Talewski
I2 po 2 lekcji - W. Pora
B3 po 4 lekcji - E. Bonkowska
W2 po 5 lekcji - E. Bąk 

wtorek, 13 września 2022r.
LekcjaKlasaZastępstwa
6a  Technika z p. E. Gromowską (s. 005) 
6d  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
8c ch  Grupa przychodzi na 2 lekcję 
4b gr2  J. angielski (cała klasa) z p. B. Drewczynską (s. 308) 
6a  J. polski z p. M. Szark (s 210A) 
6a  Religia z p. S. Babinską (s. 210A) (przeniesiona z czwartku z 7 lekcji) 
8e ch  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. M. Szmaglińskim 
5d  J. angielski z p. D. Oksentowicz w sali nr 210A 
6a  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
8b  Fizyka z p. K. Koseckim (s. 309) (przeniesiona z środy z 8 lekcji) 
8e ch  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. M. Szmaglińskim 
4b  Muzyka z p. P. Gliszczyńskim (s. 306) 
4c  Matematyka z p. P. Czarnowskim (s. 312) 
8c  J. polski z p. M. Gajewską (s. 303) 
8a  Klasa zwolniona po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
K. Zaranek

M. Chabowska, T. Kędzierski, Cz. Sikora - obóz żeglarski z klasą 4a. 
B1 po 3 lekcji - M. Talewski 

poniedziałek, 12 września 2022r.
LekcjaKlasaZastępstwa
5b  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
5b  Technika z p. E. Gromowską (s. 005) (przeniesiona z 1 lekcji) 
6d  J. polski z p. M. Szark (s. 307) 
5b  Informatyka (cała klasa) z p. E Bonkowską (s. 308) 
5c ch  J. angielski (cała klasa) z p. B. Drewczynską (s. 308) 
6a  Matematyka z p. H. Kobryń (s. 305) 
3a  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
4c ch  Grupa zwolniona po 4 lekcji 
5b  Matematyka z p. H. Kobryń (s 210) (przeniesiona z 2 lekcji) 
5a ch  Wychowanie fizyczne z p. F. Pruszak 
5d ch  Wychowanie fizyczne z p. F. Pruszak 
6a  J. polski z p. H. Kaszubowską (s. 304) 
5a ch  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
5d ch  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
6a ch  Wychowanie fizyczne z p. F. Pruszak 
6b ch  Wychowanie fizyczne z p. F. Pruszak 
8e  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
6a ch  Wychowanie fizyczne z p. F. Pruszak 
6b ch  Wychowanie fizyczne z p. F. Pruszak 
8d dz  Grupa zwolniona po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
P. Czarnowski
B. Jażdżewska, T. Kędzierski, Cz. Sikora - obóz żeglarski z klasą 4a. 
W2 przed lekcjami - M. Gajewska
P2 przed lekcjami - J. Kulesza
P2 po 3 lekcji - A. Dzięcielska-Jasnoch
SZ po 5 lekcji - J. Wycinka
W2 po 5 lekcji - P. Czarnowski
SZ po 6 lekcji - F. Pruszak
SZ po 7 lekcji - F. Pruszak
SZ po 8 lekcji - E. Pruszak 

piątek, 09 września 2022r.
LekcjaKlasaZastępstwa
3a  J. angielski z p A. Wiencelewską (s. 206) (przeniesiony z 12.09 z 5 lekcji) 
5a  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
6b ch  Grupa przychodzi na 2 lekcję 
6b dz  Grupa przychodzi na 2 lekcję 
8e ch  J. niemiecki z p. M. Chabowską (s. 207) (przeniesiony z środy z 7 lekcji 
8e dz  Grupa przychodzi na 2 lekcję 
3a  Zajęcia z p. J. Kulesza (s. 206) 
6b  Plastyka z p. B. Jażdżewską (s. 307) (przeniesiona z 4 lekcji) 
8e  J. angielski z p. K. Zaranek (s. 309) 
3a  Zajęcia z p. E. Rutkowską (s 206) 
5a  Geografia z p. K Chmielewską (s. 312) (przeniesiona z 16.09 z 7 lekcji) 
5d  Matematyka z p J. Namirowską (s. 305) (przeniesiona z 15.09 z 1 lekcji) 
8e  Język polski z p. K. Porożynską (s. 309) 
3a  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
5a  Matematyka z p J. Namirowską (s. 309) (przeniesiona z 1 lekcji) 
5d  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
6b  J. polski z p. H. Kaszubowską (s. 307) 
4a dz  Grupa zwolniona po 4 lekcji 
4b dz  Grupa zwolniona po 4 lekcji 
8b  Matematyka z p. A. Połom (s. 302) 
8b  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
8d ch  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
5a  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
C. Kliczkowska

P. Czarnowski, T. Kędzierski, Cz. Sikora - obóz żeglarski z klasą 6a.

E. Pruszak, F. Pruszak, S. Gwizdała - obóz żeglarski z klasą 8a.
(uczniowie, którzy nie jadą dołączają do klasy 8b)  
SZ przed lekcjami - J. Wycinka
SZ po 1 lekcji - M Szmagliński
SZ po 2 lekcji - J. Wycinka
P2 po 2 lekcji - W. Kamińska
SZ po 3 lekcji - M Szmagliński
I2 po 3 lekcji - E. Bonkowska
SZ po 4 lekcji - J. Wycinka
B1 po 4 lekcji - E. Bąk
B1 po 6 lekcji - A. Połom 

czwartek, 08 września 2022r.
LekcjaKlasaZastępstwa
4a  Matematyka z p. A. Połom (s. 302) 
4b  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
8b ch  Informatyka z p. K Koseckim (s. 308) (przeniesiona z 2 lekcji) 
8b dz  Grupa przychodzi na 2 lekcję 
8c  Historia z p. M. Talewskim (s. 207) (przeniesiona z 2 lekcji) 
4a  Historia z p. M. Talewskim (s. 212) 
8b  Matematyka z p. A. Połom (s. 302) (przeniesiona z 1 lekcji) 
8c  Fizyka z p. K. Koseckim (s. 207) (przeniesiona z 6 lekcji) 
4a  J. polski z p. Porożynską (s. 212) 
5b dz  Wychowanie fizyczne (z 5c dz) z p. M. Szmaglińskim 
6b dz  Informatyka z p. K. Koseckim (s. 208) 
4a  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
5b dz  Wychowanie fizyczne (z 5c dz) z p. M. Szmaglińskim 
7a inf2  Informatyka (cała klasa) z p. K. Koseckim (s. 308) 
5b ch  Informatyka (cała klas) z - E. Bonkowską (s. 308) 
6c dz  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. J. Wycinką  
6d  Biologia z p. E. Bąk (s. 312) 
6c  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
6d dz  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. J. Wycinką  
8c ch  Informatyka z p. K Koseckim (s. 208) (przeniesiona z 1 lekcji) 
8c dz  J. angielski z p. K. Zaranek (s. 306) (przeniesiony z 1 lekcji) 
6b  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
7a gr2  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
8d  Klasa zwolniona po 7 lekcji 
8e  Klasa zwolniona po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
E. Keister

P. Czarnowski, T. Kędzierski, Cz Sikora - obóz żeglarski z klasą 6a.

E. Pruszak, F. Pruszak, S Gwizdała - obóz żeglarski z klasą 8a.
(uczniowie, którzy nie jadą dołączają do klasy 8b)  
I2 po 2 lekcji - U. Sroka
SZ po 3 lekcji - M. Szmagliński
B1 po 5 lekcji - K. Zaranek
SZ po 5 lekcji - M. Szmagliński
I2 po 7 lekcji - B. Ringwelska
SZ po 8 lekcji - J. Wycinka 

środa, 07 września 2022r.
LekcjaKlasaZastępstwa
4b  Matematyka z p A. Połom (s. 302) 
5a  Plastyka z p. B. Jażdżewską (s. 210) 
8e  WOS z p. M. Talewskim (s. 207) (przeniesiony z piątku z 1 lekcji) 
5a  Matematyka z p. H. Kobryń (s. 312) 
5a  J. polski z p. K. Porożynską (s. 312) 
8b dz  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. J. Wycinką  
5a  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
8b dz  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. J. Wycinką  
1b  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
1c  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
4a dz  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. M. Szmaglińskim 
4b  Historia z p. B Ringwelską (s. 303) 
4d dz  Grupa zwolniona po 4 lekcji 
4a  J. polski z p. M. Szark (s. 302) (przeniesiony z 7 lekcji)  
4b dz  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. M. Szmaglińskim 
5d ch  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
8e  Geografia z p. K. Chmielewską (s. 305) (przeniesiona z czwartku z 8 lekcji) 
4a  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
7a gr2  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
8d  Religia z p. J. Jażdżewską (s. 306) 
8e ch  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
P. Czarnowski, T. Kędzierski, Cz Sikora - obóz żeglarski z klasą 6a.

E. Pruszak, F. Pruszak, S Gwizdała - obóz żeglarski z klasą 8a.
(uczniowie, którzy nie jadą dołączają do klasy 8b)

A. Dzięcielska-Jasnoch, L. Bieszke-Wolf - wycieczka z klasą 6d.
(uczniowie, którzy nie jadą dołączają do klasy 6b) 
II2 przed lekcjami - J. Namirowska
W1 po 2 lekcji - A. Połom
SZ po 3 lekcji - J. Wycinka
B2 po 5 lekcji - B. Drewczynska
SZ po 5 lekcji - J. Wycinka
B2 po 6 lekcji - E. Bąk
II2 po 6 lekcji - B. Jażdżewska
SZ po 8 lekcji - M. Szmagliński 

wtorek, 06 września 2022r.
LekcjaKlasaZastępstwa
4a  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
5a  Geografia z p. K Chmielewską (s. 309) (przeniesiona z piątku z 7 lekcji) 
1c  Zajęcia z p. K. Linda (s. 105) (przeniesione z środy z 5 lekcji) 
6c dz  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. J. Wycinką 
6d  Matematyka z p. P. Czarnowskim (s. 005) 
6c  Matematyka z p. A. Połom (s. 302) 
6d dz  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. J. Wycinką 
1b  Zajęcia z p. E. Rutkowską (s. 107) (przeniesione z środy z 5 lekcji) 
5b dz  Grupa zwolniona po 4 lekcji  
4b  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
5a dz  Grupa zwolniona po 5 lekcji  
5d dz  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
7a  Klasa zwolniona po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
E. Gromowska

T. Kędzierski, Cz. Sikora - obóz żeglarski z klasą 6a.

E. Pruszak, F. Pruszak, S Gwizdała - obóz żeglarski z klasą 8a.
(uczniowie, którzy nie jadą dołączają do klasy 8b)  
W2 przed lekcjami - B. Drewczynska
W2 po 1 lekcji - M. Talewski
SZ po 2 lekcji - M. Szmagliński
B2 po 5 lekcji - A. Połom
SZ po 5 lekcji - J. Wycinka
SZ po 6 lekcji - M. Szmagliński
SZ po 7 lekcji - J. Wycinka 

poniedziałek, 05 września 2022r.
LekcjaKlasaZastępstwa
8b dz  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. J. Wycinką 
5a ch  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
5d ch  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
8b dz  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. J. Wycinką 
6b  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
T. Kędzierski, Cz. Sikora - obóz żeglarski z klasą 6a.

E. Pruszak, F. Pruszak, S Gwizdała - obóz żeglarski z klasą 8a.
(uczniowie, którzy nie jadą dołączają do klasy 8b)  
SZ po 4 lekcji - M. Szmagliński
SZ po 5 lekcji - J. Wycinka
SZ po 6 lekcji - M. Szmagliński 

piątek, 02 września 2022r.
LekcjaKlasaZastępstwa
wszyscy  zajęcia wg planu 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
brak danych

czwartek, 01 września 2022r.
LekcjaKlasaZastępstwa
wszystkie  Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
Boisko  SP1 Czersk 

piątek, 24 czerwca 2022r.
LekcjaKlasaZastępstwa
1 - 7  godz. 9:00 - Zakończenie roku szkolnego - boisko szkolne 
godz. 10:30 - Uroczyste pożegnanie absolwentów - sala gimnastyczna 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
brak danych

czwartek, 23 czerwca 2022r.
LekcjaKlasaZastępstwa
5b  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
5c  Klasa przychodzi na 3 lekcję 
7a  Religia z p. J. Jażdżewską (s. 201) (przeniesiona z 2 lekcji) 
5b  Religia z p. J. Jażdżewską (s. 310) (przeniesiona z 1 lekcji) 
7a  Geografia z p. D. Szlachcikowską (s 309) (przeniesiona z 1 lekcji) 
8a dz  Wychowanie fizyczne z p. J Wycinką 
8d dz  Wychowanie fizyczne z p. J Wycinką 
4a dz  Wychowanie fizyczne z p. J Wycinką 
4d dz  Wychowanie fizyczne z p. J Wycinką 
2a  Zajęcia z p. C. Kliczkowską (s. 206) (przeniesione z 5 lekcji) 
4a dz  Wychowanie fizyczne z p. J Wycinką 
4d dz  Wychowanie fizyczne z p. J Wycinką 
5d ch  Informatyka (cała klasa) z p. E. Bonkowską (s. 308) 
1b  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
2a  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
6a gr1  Grupa zwolniona po 4 lekcji 
5b  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
5c  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
7e  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
5b dz  Grupa zwolniona po 6 Lekcji 
7a ch  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
7b ch  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
I. Fierek, A. Wiencelewska, F. Pruszak
J. Namirowska (lekcja 3, 4) 
SZ przed lekcjami - M. Szmagliński
W2 po 1 lekcji - B. Rostankowska
B2 po 4 lekcji - H. Mrozińska
W1 po 4 lekcji - K. Linda
W1 po 6 lekcji - A. Dzięcielska-Jasnoch
II2 po 7 lekcji - B. Ringwelska
I2 po 7 lekcji - P. Czarnowski 

środa, 22 czerwca 2022r.
LekcjaKlasaZastępstwa
2c  Zajęcia z p. U. Sroka (s. 102) (przeniesione z 5 lekcji) 
4a  Technika z p. K. Mróz (s. 005) (przeniesiona z 2 lekcji) 
4b  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
5a  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
5b  Klasa przychodzi na 3 lekcję 
7a  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
7c  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
8d ch  Grupa przychodzi na 2 lekcję 
4a  Przyroda z p E. Keister (s. 211) (przeniesiona z 1 lekcji) 
5a  Technika z p. K. Mróz (s. 005) (przeniesiona z 1 lekcji)  
1a  Religia z p. B. Rostankowską (s. 204) (przeniesiona z 4 lekcji) 
1c  Zajęcia z p. W. Kamińską (s. 108) (przeniesione z 4 lekcji) 
4a dz  Wychowanie fizyczne z p. S. Gwizdałą 
4d dz  Wychowanie fizyczne z p. S. Gwizdałą 
7a  Historia z p. M. Talewskim (s. 207) (przeniesiona z 1 lekcji) 
7c  J. polski z p. K Porożynską w sali nr 005 
1a  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
1c  Religia z p. B. Rostankowską (s. 108) (przeniesione z 3 lekcji) 
2b  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
4a dz  Wychowanie fizyczne z p. S. Gwizdałą 
4c  Przyroda z p. E. Keister (s. 305) (przeniesiona z 5 lekcji) 
4d dz  Wychowanie fizyczne z p. S. Gwizdałą 
7c ch  J. angielski (cała klasa) z p. K. Zaranek (s. 201) 
2a  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
2c  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
4c  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
4d ch  Grupa zwolniona po 4 lekcji 
7b  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
7c dz  J. angielski (cała klasa) z p. K. Zaranek (s. 201) 
6a gr2  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
wszystkie  Wszystkie klasy zwolnione po 5 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
J. Kornaś, I. Fierek, A. Wiencelewska, M. Chabowska, F. Pruszak
J. Namirowska (lekcja 3, 4)

J. Kornaś - wszystkie zajęcia z psychologiem są odwołane 
E po 1 lekcji - U. Sroka
I2 po 1 lekcji - J. Polakiewicz
I1 po 4 lekcji - C. Kliczkowska
I2 po 4 lekcji - P. Czarnowski 

wtorek, 21 czerwca 2022r.
LekcjaKlasaZastępstwa
5b ch  Grupa przychodzi na 2 lekcję 
5c  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
7c  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
2c  Zajęcia z p. U. Sroka (s. 308) (przeniesione z 5 lekcji)  
4b  Religia z p. J. Jażdżewską (s. 210) 
4c  Matematyka z p. J. Namirowską (s. 304) 
4c  Historia z p. M. Talewskim (s. 207) 
7b  Chemia z p. E. Bąk w sali nr 305 
1c  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
2b  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
2d  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
3a  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
3d  Religia z p. B. Rostankowską (s. 202) (przeniesiona z 5 lekcji) 
4d  J. angielski z p. D. Oksentowicz (s. 210A) (przeniesiony z 5 lekcji) 
5b  J. polski z p. B. Ringwelską (s. 310) 
2c  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
3d  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
4c ch  J. angielski (cała klasa) z p. B. Drewczynską (s. 210A) 
4d  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
5c ch  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
4b ch  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
I. Fierek, A. Wiencelewska
J. Namirowska (lekcja 3, 4)
E. Bonkowska, B. Drewczynska - wycieczka (lekcja 3, 4)

A. Dzięcielska-Jasnoch - wyjście Koła Regionalnego

M. Adamczyk, U, Sroka, W Jabłońska - wycieczka z kl. 2c i 3c 
W2 przed lekcjami - G. Papierowska
P2 przed lekcjami - E. Rutkowska
B1 po 2 lekcji - J. Kulesza
P2 po 2 lekcji - W Kamińska
B2 po 3 lekcji - C. Kliczkowska
P2 po 3 lekcji - J. Słomińska
B2 po 4 lekcji - J. Polakiewicz
B3 po 4 lekcji - M. Chabowska
II2 po 4 lekcji - A. Połom
II1 po 6 lekcji - J. Namirowska 

poniedziałek, 20 czerwca 2022r.
LekcjaKlasaZastępstwa
2d  Zajęcia z p. E. Bonkowską (s. 203) (przeniesione z 4 lekcji)  
5c  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
6a  J. polski z p. B. Ringwelską (s. 303 
1a  Zajęcia z p. I Rudnik (s. 204) (przeniesione z 5 lekcji) 
3d  Zajęcia z p. G. Papierowską (s. 202) 
6a  Historia z p. M. talewskim (s. 207) 
7c  Fizyka z p. K. Koseckim (s. 309) (przeniesiona z wtorku z 1 lekcji) 
8a  J. polski z p. H. Mrozińską (s. 304) 
8b dz  EDB z p. D. Bąk (s. 303) 
2d  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
5b  Matematyka z p. J. Polakiewiczem (s. 301) 
5d  Matematyka z p. J. Polakiewiczem (s. 301) 
6a  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
1a  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
3b  Grupa zwolniona po 4 lekcji 
5b  Matematyka z p. J. Namirowską (s. 310) 
5c dz  Grupa zwolniona po 4 lekcji 
7c dz  J. angielski (cała klasa) z p. K. Zaranek (s. 306) 
7e ch  Wychowanie fizyczne z p. F. Pruszak 
7a  Matematyka z p. P. Czarnowskim (s. 302) 
7d  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
7e ch  Wychowanie fizyczne z p. F. Pruszak 
7e dz  Zajęcia świetlicowe 
7b  WDŻ z p. E. Keister (s. 305) (przeniesiony z 8 lekcji) 
8a ch  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
8c ch  Grupa zwolniona po 6 lekcji  
7b  Klasa zwolniona po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
I. Fierek, A. Wiencelewska
J. Namirowska (lekcja 3, 4)

A. Połom - wycieczka z kl. 8d

B. Drewczynska, M. Kunda, K Porozynska, K. Zatorska - wycieczka z kl. 4b i 4c (uczniowie, którzy nie jadą dołączają do kl. 4a)

B. Jażdżewska, M. Szmagliński, S. Gwizdała - wycieczka z kl. 8b (po 4 lekcji) 
W2 przed lekcjami - E. Rutkowska
E po 1 lekcji - E. Bonkowska
W1 po 2 lekcji - J. Jażdżewska
B2 po 2 lekcji - W. Kamińska
II1 po 2 lekcji - M. Talewski
B2 po 3 lekcji - G. Papierowska
W2 po 3 lekcji - J. Polakiewicz
W1 po 4 lekcji - J. Słomińska
W2 po 4 lekcji - B. Rostankowska
B2 po 4 lekcji - J. Kulesza
W2 po 5 lekcji - H. Mrozińska
I2 po 6 lekcji - S. Babinska
II1 po 6 lekcji - B. Ringwelska
W2 po 7 lekcji - A. Leszczyńska
SZ po 8 lekcji - F. Pruszak 

środa, 15 czerwca 2022r.
LekcjaKlasaZastępstwa
4a  Klasa przychodzi na 3 lekcję 
4b  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
4d  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
5b  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
5d  Matematyka z p. J. Polakiewiczem w sali nr 301 
6a  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
7a  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
8d ch  Grupa przychodzi na 2 lekcję 
8d dz  Grupa przychodzi na 2 lekcję 
4c  Historia z p. M. Talewskim (s. 207) 
5a  Technika z p. K. Mróz (s. 005) 
5d  Matematyka z p. J. Polakiewiczem (s. 301) 
8c  Geografia z p. K. Chmielewską (s. 306) 
4c  Matematyka z p. J Polakiewiczem (s. 301) 
7a  Historia z p. M. Talewskim (s. 207) (przeniesiona z 1 lekcji) 
4c  Matematyka z p. J. Namirowską (s. 305) 
5c  J. polski z p. B Ringwelską (s. 303) (przeniesiony z czwartku 23.06 z 6 lekcji) 
6a  J. angielski z p. A. Leszczyńską (s. 207) 
8a  J. polski z p. M. Kunda w sali nr 307 
4c  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
4d ch  Grupa zwolniona po 4 lekcji 
5a  Religia z p. S. Babinską (s. 201) 
5c  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
6a  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
8d dz  Informatyka z p. K. Koseckim (s. 308) (przeniesiona z 1 lekcji) 
6a gr2  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
I. Fierek

E. Keister, M. Chabowska, W. Jabłońska, P Gliszczyński - wycieczka z kl. 7c i 7d (uczniowie kl. 7d, którzy nie jadą dołączają do klasy 7b - na lekcje od 1 do 4)

J. Słomińska, G. Papierowska, K. Porożynska - wycieczka z kl. 3a i 3d 
W2 przed lekcjami - M. Adamczyk
I2 po 1 lekcji - J. Polakiewicz
I1 po 2 lekcji - C. Kliczkowska
P2 po 3 lekcji - E. Rutkowska
II2 po 3 lekcji - A. Połom
P2 po 4 lekcji - W. Kamińska
B1 po 5 lekcji - S, Babinska
I1 po 5 lekcji - E. Bąk
I2 po 5 lekcji - P. Czarnowski
W2 po 6 lekcji - H. Mrozińska 

wtorek, 14 czerwca 2022r.
LekcjaKlasaZastępstwa
4d  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
5a  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
5b ch  Grupa przychodzi na 2 lekcję 
7a  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
7c  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
7d  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
8c  Doradztwo zawodowe - sala konferencyjna - p. M. Talewski 
8d  Doradztwo zawodowe - sala konferencyjna - p. K. Mróz 
4b  J. angielski z p. A. Leszczyńską (s. 210) 
4c  Matematyka z p J. Namirowską (s. 304)  
7d  Religia z p. J. Jażdżewską (s. 306) (przeniesiona z 1 lekcji) 
8a  Doradztwo zawodowe - sala konferencyjna - p. M. Talewski 
8b  Doradztwo zawodowe - sala konferencyjna - p. H. Mrozińska 
4c  Matematyka z p J. Namirowską (s. 304)  
5a  Historia z p. B. Ringwelską (s. 306) 
5b  Plastyka z p. B. Jażdżewską (s. 310) 
7c  Fizyka z p. K. Koseckim (s. 309) (przeniesiona z 1 lekcji) 
7d  Chemia z p. E. Bąk w sali nr 305 
1b  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
4c ch  J. angielski (cała klasa) z p. B. Drewczynską (s. 305) 
5b  Geografia z p. D. Szlachcikowską (s. 310) (przeniesiona z środy 22.06 z 1 lekcji) 
5c ch  Informatyka z p. P. Czarnowskim (s. 208) 
7c  Klasa zwolniona po 5 lekcji  
klasy 8  Klasy ósme zwolnione po 5 lekcji 
4b ch  Informatyka z p. P. Czarnowskim (s. 208) 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
I. Fierek

K. Chmielewska, K. Zaranek, P. Gliszczyński - wycieczka z kl. 7b i 7e (uczniowie, którzy nie jadą dołączają do klasy 7a) 
W2 przed lekcjami - M. Adamczyk
II1 po 1 lekcji - J. Polakiewicz
II2 po 2 lekcji - S. Babinska
W2 po 4 lekcji - M. Chabowska
II2 po 4 lekcji - B. Ringwelska
I2 po 5 lekcji - A. Połom
II1 po 6 lekcji - B. Drewczynska 

poniedziałek, 13 czerwca 2022r.
LekcjaKlasaZastępstwa
4c dz  J. angielski (cała klasa) z p. B. Drewczynską (s. 005) 
5b  Klasa przychodzi na 3 lekcję 
8b  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
8c  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
1c  Zajęcia z p. W. Kamińską (s. 108) 
3d  Zajęcia z p. G. Papierowską (s. 202)  
4c  J. angielski (cała klasa) z p. B. Drewczynską (s. 005)  
4d  Zajęcia świetlicowe 
5d  J. angielski z p. A. Dzięcielską-Jasnoch (s. 212) 
5c  Plastyka z p. B. Jażdżewską (s. 005) 
7e  Religia z p. B. Rostankowską w sali nr 304 
8a  Geografia z p. K. Chmielewską (s. 305) 
4a  J. polski z p. H Kaszubowską (s. 307) 
4d  J. angielski z p. D. Oksentowicz (s. 210A) (przeniesiony z 5 lekcji) 
5b  J. polski z p. K. Porożynską (s. 310) 
7e ch  J. niemiecki z p. J. Miszke w sali nr 309 
8c  Religia z p. J. Jażdżewską (s. 201) (przeniesiona z 1 lekcji) 
3d  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
4d  Religia z p. B. Rostankowską (s. 306) 
5c dz  Grupa zwolniona po 4 lekcji 
7e dz  Grupa zwolniona po 4 lekcji 
8a  J. polski z p. M. Kunda (s. 309) 
8b  J. niemiecki (cała klasa) z p. J. Miszke (s. 305) 
4a  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
wszystkie  Klasy zwolnione po 6 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
I. Fierek, J. Namirowska

K. Mróz - egzamin na kartę rowerową (1 - 5 lekcja)
Od 1 do 5 lekcji mała sala gimnastyczna wyłączona z użytku 
I2 po 1 lekcji - A. Dzięcielska-Jasnoch
II2 po 3 lekcji - J. Polakiewicz
B2 po 4 lekcji - E. Bonkowska 

piątek, 10 czerwca 2022r.
LekcjaKlasaZastępstwa
1b  Zajęcia z p. J. Kulesza (s. 104) (przeniesione z 5 lekcji) 
5a  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
7a  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
5c  Historia z p. M. Talewskim (s. 207) 
4b  J. polski z p. H. Kaszubowską (s. 210A) 
4c dz  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. J. Wycinką 
5b  Geografia z p. K Chmielewską (s. 310) 
7a  Matematyka z p. A. Połom (s. 302) (przeniesiona z wtorku 14.06 z 1 lekcji) 
7d  J. angielski z p. A. Leszczyńską w sali nr 306 
8d ch  J. niemiecki (cała klasa) z p. M. Chabowską (s. 005) 
2d  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
4b  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
4c dz  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. J. Wycinką 
5b  Matematyka z p. J. Namirowską (s. 310) 
8b  Religia z p. B Rostankowską (s. 210) 
8d ch  J. niemiecki (cała klasa) z p. A. Leszczyńską (s. 302) 
1b  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
3d  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
4d dz  Grupa zwolniona po 4 lekcji 
5c dz  Grupa zwolniona po 4 lekcji  
5d dz  Grupa zwolniona po 4 lekcji 
6a gr1  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
5a  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
I. Fierek, A. Wiencelewska

T. Kędzierski, Cz. Sikora - obóz żeglarski z kl. 4a

E. Pruszak, F. Pruszak, S. Gwizdała - obóz żeglarski z kl. 7b 
E po 1 lekcji - J. Kulesza
SZ po 2 lekcji - J. Wycinka
SZ po 3 lekcji - M. Szmagliński
SZ po 4 lekcji - J. Wycinka
I2 po 5 lekcji - W. Kamińska
I2 po 6 lekcji - M. Talewski 

czwartek, 09 czerwca 2022r.
LekcjaKlasaZastępstwa
4c ch  Grupa przychodzi na 3 lekcję 
7c  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
8a ch  Grupa przychodzi na 3 lekcję 
8a dz  Grupa przychodzi na 3 lekcję 
8c ch  Grupa przychodzi na 3 lekcję 
8d dz  Grupa przychodzi na 3 lekcję  
4c dz  Grupa przychodzi na 3 lekcję 
5c  J. polski z p. M. Kunda (s. 210) 
6a  J. polski z p. H. Kaszubowską (s. 304) 
8b  J. polski z p. H. Mrozińską (s. 307) (przeniesiony z 7 lekcji) 
2c  Zajęcia z p. U. Sroka (s. 102) (przeniesione z 5 lekcji) 
4c  J. polski z p. M. Kunda (s. 207) 
4d  J. polski z p. H. Kaszubowską (s. 307) 
5a  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. J. Wycinką 
5b  Geografia z p. D Szlachcikowską (s 310) (przeniesiona z 15.06 z 1 lekcji) 
3b  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
3c  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
4d  J. polski z p. H. Kaszubowską (s. 307)  
5a  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. J. Wycinką 
5b ch  J. angielski z p. A Leszczyńską (s. 310) 
5b dz  Informatyka z p. E. Bonkowską (s. 308) 
7e  J. polski z p. H Mrozińską w sali nr 304 
8a  J. polski z p. M. Kunda w sali nr 207 
8b ch  J. niemiecki (cała klasa) z p. J. Miszke (s. 303) 
8d  Zajęcia z wychowawcą z p. A. Połom (s. 302) (przeniesione z 8 lekcji) 
1c  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
2c  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
3a  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
5a  Matematyka z p. P. Czarnowskim w sali nr 301 
5b  Matematyka z p. J. Polakiewiczem (s. 310) 
6a gr2  Grupa zwolniona po 4 lekcji 
7c  Fizyka z p. K. Koseckim (s. 309) (przeniesiona z 1 lekcji) 
7e ch  J. angielski (cała klasa) z p. K Zaranek (s. 306) 
8a  J. angielski z p. A. Leszczyńską (s. 305) 
8b  J. niemiecki (cała klasa) z p. J. Miszke (s. 303) 
4c dz  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
4d  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
5b  Matematyka z p. P. Czarnowskim (s. 310) 
8a  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
5b dz  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
7a ch  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
7a dz  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
8b  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
8d  Klasa zwolniona po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
I. Fierek

B. Drewczynska - wyjazd na konkurs
S. Babinska - wyjazd na wycieczkę

T. Kędzierski, Cz. Sikora - obóz żeglarski z kl. 4a

E Pruszak, F. Pruszak, S. Gwizdała - obóz żeglarski z kl. 7b

A. Dzięcielska-Jasnoch, M. Talewski - wycieczka z klasą 5d (uczniowie, którzy nie uczestniczą dołączają do klasy 5c) 
II1 przed lekcjami - E. Bąk
II1 po 1 lekcji - K. Chmielewska
SZ po 2 lekcji - J. Wycinka
I1 po 2 lekcji - G. Papierowska
SZ po 3 lekcji - J. Wycinka
I1 po 3 lekcji - E. Bonkowska
I2 po 3 lekcji - J. Kulesza
B1 po 4 lekcji - B. Jażdżewska
SZ po 4 lekcji - M. Szmagliński
W1 po 4 lekcji - K. Linda
II1 po 4 lekcji - H. Kaszubowska
B2 po 5 lekcji - H. Mrozińska
W1 po 6 lekcji - A. Leszczyńska
SZ po 8 lekcji - M. Szmagliński 

środa, 08 czerwca 2022r.
LekcjaKlasaZastępstwa
2d  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. MS) 
3c  Zajęcia z p. W. Pora (s. 105) 
5b  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
7c  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
8a  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
2c  Zajęcia z p. U. Sroka (s. 102) (przeniesione z 5 lekcji) 
2d  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 203) 
3c  Zajęcia z p. W. Pora (s. 105) 
4c  Technika z p. K. Mróz (s. 005)  
7d  Fizyka z p. K. Koseckim (s. 309) (przeniesiona z 6 lekcji) 
3c  Zajęcia z p. W. Pora (s. 105) 
4d  Technika z p. K Mróz (s. 309) 
5a  Matematyka z p. P. Czarnowskim (s. 005) (przeniesiona z 6 lekcji) 
5b  Matematyka z p. A. Połom (s. 310) 
5d  Biologia z p. E. Bąk (s. 207) 
7c  Biologia z p. B. Spica (s. 209) (przeniesiona z 1 lekcji) 
8a  J. angielski z p. A Leszczyńską w sali nr 302 
8c  J. niemiecki z p. M. Chabowską (s. 201) 
3b  Zajęcia z p. E. Rutkowską (s. 107) (przeniesione z 5 lekcji) 
3c  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
4c  Przyroda z p. E. Keister (s. 305) (przeniesiona z 5 lekcji) 
4d  Przyroda z p. E. Bąk (s. 209) 
5a  Historia z p. B. Ringwelską (s. 207) (przeniesiona z 7 lekcji) 
5b  Geografia z p. D. Szlachcikowską (s. 310) (przeniesiona z 1 lekcji) 
7d  J. angielski z p. A. Leszczyńską w sali nr 307 
2c  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
3a  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
3b  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
4b  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
4c  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
4d ch  Grupa zwolniona po 4 lekcji 
5a  Muzyka z p. P. Gliszczyńskim (s. 306) 
7e dz  J. niemiecki z p. J. Miszke w sali nr 305 
8b  Fizyka z p. K. Mróz (s. 309) (przeniesiona z 8 lekcji) 
5a ch  Grupa zwolniona po 5 lekcji) 
5a dz  Informatyka z p. P. Czarnowskim (s. 208) (przeniesiona z 8 lekcji) 
7d  Religia z p. J Jażdżewską (s. 201) 
8b dz  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
5a dz  Grupa zwolniona po 6 lekcji  
8b ch  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
8a  Klasa zwolniona po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
M. Adamczyk, I. Fierek
S. Babinska - wyjazd na wycieczkę

J. Namirowska, T. Kędzierski, Cz. Sikora - obóz żeglarski z kl. 4a

K Chmielewska, F. Pruszak, S. Gwizdała - obóz żeglarski z kl. 7b

K. Porożynska, E. Pruszak, J. Kornaś - wyjazd do kina z kl. 6a i 7a (uczniowie z 6a, którzy nie jadą dołączają do klas: nr 4 i 7 do 5a, nr 13 do 5c, nr 18 i 21 do 5d. Uczniowie z 7a do dklasy 7c)

Na potrzeby projektu duża sala gimnastyczna wyłączona z użytku na 1 i 2 lekcji.  
W2 przed lekcjami - J. Polakiewicz
II2 po 1 lekcji - B. Jażdżewska
W2 po 2 lekcji - K. Mróz
II1 po 2 lekcji - M Talewski
I1 po 3 lekcji - M. Chabowska
II2 po 3 lekcji - P. Gliszczyński
B3 po 4 lekcji - W. Kamińska
II1 po 4 lekcji - M. Kunda
B1 po 5 lekcji - A. Połom
SZ po 5 lekcji - J. Wycinka
II1 po 5 lekcji - P. Czarnowski
W1 po 6 lekcji - A. Leszczyńska
W2 po 6 lekcji - H. Mrozińska
W2 po 7 lekcji - E. Bąk 

wtorek, 07 czerwca 2022r.
LekcjaKlasaZastępstwa
3c  Zajęcia z p. W. Pora (s. 105) 
5b ch  Grupa przychodzi na 2 lekcję 
5d  Geografia z p. D. Szlachcikowską w sali nr 310 
7e  Chemia z p. E. Bąk (s. 209) (przeniesiona z poniedziałku z 8 lekcji) 
8a  J angielski z p A. Leszczyńską w sali nr 305 
8c  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
3c  Zajęcia z p. W. Pora (s. DS) 
4c  Matematyka z p. P. Czarnowskim (s. 304) 
5b  Religia z p. J. Jażdżewską (s. 310) (przeniesiona z 6 lekcji) 
8a  J angielski z p A. Leszczyńską (s. 305) 
3b  Zajęcia z p. J. Kulesza (s. 107) 
3c  Zajęcia z p. W. Pora (s. 105) 
4c  Matematyka z p. P. Czarnowskim (s. 304) 
5b  Biologia z p. E. Bąk (s. 310) 
2d  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
3b  Religia z p S. Babinską (s. 107) 
3c  Zajęcia z p. W. Pora (s. 105) 
4d  J. angielski z p. D. Oksentowicz (s. 210A) (przeniesiony z 5 lekcji) 
5b  Matematyka z p. P. Czarnowskim (s. 310) 
3b  Religia z p S. Babinską (s. 107) 
4c ch  J. angielski (cała klasa) z p. B. Drewczynską (s. 305) 
4d  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
7a  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
8a  J. niemiecki z p. D. Oksentowicz (s. 210A) (przeniesiony z 6 lekcji) 
5b  Klasa zwolniona po 5 lekcji  
5c ch  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
8a  Matematyka z p. A. Połom (s. 304) 
8b  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
4b ch  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
M. Adamczyk, I. Fierek

M. Talewski, B. Ringwelska, P Muchowski - konkurs historyczny (1 - 3 lekcja)

J. Namirowska, T. Kędzierski, Cz. Sikora - obóz żeglarski z kl. 4a

K Chmielewska, F. Pruszak, S. Gwizdała - obóz żeglarski z kl. 7b

J. Kowalewska, L. Pozorska, K. Lewandowska-Gilla, K. Opłatkowska, J Muchowska, J. Labon - wycieczka z zerówkami 0a i 0c

Na potrzeby zawodów Mały Olimpijczyk od 3 lekcji duża sala gimnastyczna wyłączona z użytku. 
W2 przed lekcjami - W. Kamińska
I2 po 1 lekcji - J Polakiewicz
P2 po 2 lekcji - J. Kulesza
B3 po 4 lekcji - B. Jażdżewska
I2 po 4 lekcji - M. Chabowska
II2 po 4 lekcji - B. Ringwelska
II1 po 5 lekcji - A. Połom
II1 po 6 lekcji - K. Zaranek 

poniedziałek, 06 czerwca 2022r.
LekcjaKlasaZastępstwa
2a  Religia z p. J. Jażdżewską (s. 206) (przeniesiona z 3 lekcji)  
3a  Religia z p. S. Babinską (s. 106) 
3c  Zajęcia z p. W. Pora (s. 105)  
4c dz  J. angielski (cała klasa) z p. B. Drewczynską (s. 005) 
5a  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
5b  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
8a  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
8c  Edukacja dla bezpieczeństwa z p. D. Bąk (s. 306) (przeniesiona z 3 lekcji) 
3a  Religia z p. S. Babinską (s. 106) 
3c  Zajęcia z p. W. Pora (s. 105)  
3d  Zajęcia z p G. Papierowską (s. 202) 
4c  J. angielski (cała klasa) z p. B. Drewczynską (s. 005) 
4d  Przyroda z p. E. Keister (s. 209) 
5a  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. E. Pruszak 
8a  J. niemiecki z p. M. Chabowską (s. 305) 
2a  Zajęcia z p. C. Kliczkowską (s. 206) (przeniesione z 1 lekcji) 
3a  Zajęcia z p. M. Łangowska (s. 106) 
3c  Zajęcia z p. W. Pora (s. 105)  
5a  Plastyka z p. B. Jażdżewską (s. 210A) 
8a  Edukacja dla bezpieczeństwa z p. D. Bąk (s. 303) (przeniesiona z 1 lekcji)  
8c  Religia z p. J. Jażdżewską (s. 201) (przeniesiona z 1 lekcji) 
3a  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
3c  Zajęcia z p. W. Pora (s. 105)  
5a  J. polski z p. K. Porożynską (s. 201) 
5b  Religia z p. J. Jażdżewską (s. 310) 
4c dz  Wychowanie fizyczne (z 4b dz) z p. E. Pruszak 
5a  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
5c dz  Grupa zwolniona po 4 lekcji 
8b  J. polski z p. B. Ringwelską (s. 303) 
4c dz  Wychowanie fizyczne (z 4b dz) z p. E. Pruszak 
8b dz  J. angielski (cała klasa) z p. B. Drewczynską (s. 210) 
7a  Historia z p. M. Talewskim (s. 207) (przeniesiona z 8 lekcji) 
7e  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
8a dz  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
8d dz  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
7a  Klasa zwolniona po 7 lekcji 
7d ch  Grupa zwolniona po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
M. Adamczyk, P. Czarnowski, J. Słomińska, I. Fierek

J. Namirowska, T. Kędzierski, Cz. Sikora - obóz żeglarski z kl. 4a

K Chmielewska, F. Pruszak, S. Gwizdała - obóz żeglarski z kl. 7b 
II2 przed lekcjami - E. Keister
P2 przed lekcjami - W. Kamińska
B2 po 2 lekcji - U. Sroka
I2 po 2 lekcji - C. Kliczkowska
II2 po 2 lekcji - B. Ringwelska
B3 po 3 lekcji - J. Kulesza
B2 po 4 lekcji - K. Porożynska
SZ po 5 lekcji - E. Pruszak
W2 po 6 lekcji - A. Leszczyńska
SZ po 6 lekcji - M. Szmagliński
SZ po 7 lekcji - J. Wycinka 

piątek, 03 czerwca 2022r.
LekcjaKlasaZastępstwa
2d  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 308) 
4a  Historia z p. M. Talewskim (s. 207) (przeniesiona z 2 lekcji) 
4d  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
5a  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
5b  Matematyka z p. J. Polakiewiczem (s. 310) 
5c  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
5d  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
6a  Religia z p. S. Babinską (s. 201) (przeniesiona z 5 lekcji) 
7a  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
7c dz  Grupa przychodzi na 3 lekcję 
7d dz  Grupa przychodzi na 2 lekcję 
1b  Zajęcia z p. J. Kulesza (s. 104) (przeniesione z 5 lekcji) 
2d  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 203) 
4a  J. angielski z p. D. Oksentowicz (s. 210A) (przeniesiony z 5 lekcji) 
4b  Matematyka z p. J. Polakiewiczem (s. 301) (przeniesiona z 1 lekcji) 
4c  Historia z p. M. Talewskim (s. 207) 
5d  Matematyka z p. A. Połom (s. 302) 
7a  Zajęcia z wychowawcą z p. E Pruszak (s. 312) (przeniesione z 1 lekcji) 
7d dz  J. niemiecki z p. M Chabowska (s. 005) 
8d  Geografia z p. D. Szlachcikowską (s. 305) 
1a  Zajęcia z p. I. Rudnik (s. 204) (przeniesione z 4 lekcji) 
2d  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 203) 
3a  Zajęcia z p. J. Słomińską (s. 106) (przeniesione z 5 lekcji) 
4c dz  Wychowanie fizyczne (z 4b dz) z p. E. Pruszak 
4d  Historia z p. M. Talewskim (s. 207)  
6a  J polski z p. H. Mrozińską (s. 309) 
7a  Matematyka z p. A. Połom (s. 302) (przeniesiona z 2 lekcji) 
7d  J angielski z p. A. Leszczyńską w sali nr 306 
8d ch  J. niemiecki (cała klasa) z p. M. Chabowską (s. 005) 
1a  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
2d  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
3b  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
4c dz  Wychowanie fizyczne (z 4b dz) z p. E. Pruszak 
4d  Zajęcia z wychowawcą z p. H Kaszubowską w sali 309 
5a  Geografia z p. D. Szlachcikowską (s. 305) (przeniesiona z piątku z 1 lekcji 10 czerwca) 
5b  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
5c  Zajęcia z wychowawcą z p. B. Ringwelską (s. 303) (przeniesione z 1 lekcji) 
6a  Historia z p. M. Talewskim (s. 207) 
7a  J. angielski z p. A. Leszczyńską (s. 302) 
7c  J. polski z p. K. Porożynską w sali nr 209 
8d  J. polski z p. H. Mrozińską (s. 307) (przeniesiony z 6 lekcji) 
1b  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
3a  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
3d  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
4a  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
4d dz  Grupa zwolniona po 4 lekcji 
5a  J. angielski z p. A Leszczyńską (s. 306) 
6a  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
7c  Religia z p. S. Babinską (s 201) (przeniesiona z 7 lekcji) 
7d  Klasa zwolniona po 4 lekcji  
5a  J. polski z p. K. Porożynską (s. 303) (przeniesiony z 10.06 z 7 lekcji) 
8d  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
7c  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
7a dz  Grupa zwolniona po 7 lekcji  
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
E. Bonkowska, P. Czarnowski, I. Fierek, E. Keister

A. Dzięcielska-Jasnoch - wyjazd na konkurs

M. Szmagliński, F. Pruszak, S. Gwizdała - wycieczka z klasą 8c

K. Chmielewska, K. Zaranek, B. Rostankowska, B. Drewczynska - wycieczka z klasą 7b i 7e (uczniowie, którzy nie jadą dołączają do klasy 7a)

B. Jażdżewska, E. Bąk - wycieczka z klasą 8b (uczniowie, którzy nie jadą dołączają do klasy: nr 1, 2, 3, 7, 8, 18 i 21 do 8a, nr 14, 15 i 20 do 8d) 
SZ przed lekcjami - J Wycinka
I1 przed lekcjami - G. Papierowska
II2 przed lekcjami - J. Namirowska
B2 po 2 lekcji - J. Kulesza
SZ po 2 lekcji - E. Pruszak
I1 po 2 lekcji - I. Rudnik
I2 po 2 lekcji - A. Wiencelewska
II1 po 2 lekcji - B. Ringwelska
SZ po 3 lekcji - J. Wycinka
B2 po 3 lekcji - W. Kamińska
W1 po 3 lekcji - E. Rutkowska
II2 po 3 lekcji - A. Leszczyńska
B1 po 4 lekcji - J. Słomińska
W1 po 4 lekcji - M. Adamczyk
I2 po 4 lekcji - C. Kliczkowska
B2 po 5 lekcji - H. Mrozińska
SZ po 5 lekcji - E. Pruszak
W1 po 5 lekcji - K. Linda
I2 po 5 lekcji - M Kunda
B2 po 6 lekcji - S. Babinska
W2 po 6 lekcji - M. Talewski
I2 po 6 lekcji - H. Kaszubowska
I2 po 7 lekcji - K. Porożynska 

czwartek, 02 czerwca 2022r.
LekcjaKlasaZastępstwa
4a ch  Grupa przychodzi na 2 lekcję 
4d  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
6a  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
8a  Klasa przychodzi na 3 lekcję 
8d dz  Grupa przychodzi na 3 lekcję 
5a  Geografia z p. D. Szlachcikowską (s. 305) (przeniesiona z piątku z 1 lekcji 3 czerwca) 
5c  Muzyka z p. P Gliszczyńskim (s. 306) 
6a  Historia z p. M. Talewskim (s. 207) 
7c dz  J. niemiecki (cała klasa) z p. M. Chabowską (s. 209) 
4a dz  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. Cz. Sikorą 
4d  J. polski z p. H. Kaszubowską (s. 305) (przeniesiony z 6 lekcji) 
6a  Technika z p. K. Mróz (przeniesiona z 1 lekcji) 
7c ch  J. niemiecki (cała klasa) z p. M. Chabowską (s. 209)  
4a  J. polski z p. H. Mrozińską (s. 307) 
4d dz  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. Cz. Sikorą 
5c  J. polski z p. B. Ringwelską (s. 303 
5d ch  Informatyka (cała klasa) z p. E. Bonkowską (s. 308) 
6a  J. angielski z p. A. Leszczyńską (s. 209) 
7a  J. polski z p. H. Kaszubowską (s. 312) 
7d  J. niemiecki z p. J Miszke (s. 304) 
4c  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
5d  Technika z p. K. Mróz (s. 303) 
8d ch  J. niemiecki (cała klasa) z p. M. Chabowską (s. 306) 
4d  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
5a  Technika z p. K. Mróz (s. 309) 
5b  Matematyka z p. J. Namirowską (s. 310) 
7c  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
8d ch  J angielski (cała klasa) z p. A. Leszczyńską (s. 305) 
5b dz  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
I. Fierek

M. Szmagliński, F. Pruszak, S. Gwizdała - wycieczka z klasą 8c

K. Chmielewska, K. Zaranek, B. Rostankowska, B. Drewczynska - wycieczka z klasą 7b i 7e (uczniowie, którzy nie jadą dołączają do klasy 7a)

B. Jażdżewska, E. Bąk - wycieczka z klasą 8b (uczniowie, którzy nie jadą dołączają do klasy: nr 1, 2, 3, 7, 8, 18 i 21 do 8a, nr 14, 15 i 20 do 8d) 
II1 przed lekcjami - B. Ringwelska
II2 przed lekcjami - P. Gliszczyński
II1 po 1 lekcji - M. Chabowska
II2 po 1 lekcji - M. Kunda
II2 po 2 lekcji - S. Babinska
B2 po 3 lekcji - J. Jażdżewska
B1 po 4 lekcji - H. Mrozińska
W1 po 4 lekcji - K. Linda
W2 po 4 lekcji - E. Bonkowska
B1 po 6 lekcji - P. Czarnowski
B2 po 6 lekcji - A. Dzięcielska-Jasnoch
I2 po 6 lekcji - A Leszczyńska
W1 po 6 lekcji - H. Kaszubowska 

środa, 01 czerwca 2022r.
LekcjaKlasaZastępstwa
wszystkie  Dzień Dziecka  
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
I. Fierek

M. Szmagliński, F. Pruszak, S. Gwizdała - wycieczka z klasą 8c

K. Chmielewska, K. Zaranek, B. Rostankowska, B. Drewczynska - wycieczka z klasą 7b i 7e (uczniowie, którzy nie jadą dołączają do klasy 7a)

B. Jażdżewska, E. Bąk - wycieczka z klasą 8b (uczniowie, którzy nie jadą dołączają do klasy: nr 1, 2, 3, 7, 8, 18 i 21 do 8a, nr 14, 15 i 20 do 8d) 
 

wtorek, 31 maja 2022r.
LekcjaKlasaZastępstwa
2c  J. angielski z p. A. Wiencelewską (s. 102) (przeniesiony z 2 lekcji) 
5b ch  Grupa przychodzi na 2 lekcję 
5c  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
7a  Historia z p. M. Talewskim (s. 207) 
2c  Zajęcia z p. U. Sroka (s. 102) (przeniesione z 1 lekcji) 
4c  Matematyka z p J. Namirowską (s. 304) 
5c  J. angielski z p. A. Wiencelewską (s. 302) (przeniesiony z 1 lekcji) 
4c  Matematyka z p J. Namirowską (s. 304) 
5b  Matematyka z p. J. Polakiewiczem (s. 310) 
6a  J polski z p. H. Mrozińską (s. 307) 
4c ch  J. angielski (cała klasa) z p. B. Drewczynską (s. 201) 
5c ch  Informatyka z p. K. Koseckim (s. 308) 
7a  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
7e dz  J. angielski (cała klasa) z p. K. Zaranek (s. 306) 
7e dz  Chemia z p. E. Bąk (s. 209) 
4b ch  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
7b ch  Informatyka z p. K. Koseckim (s. 308) (przeniesiona z 8 lekcji) 
7b dz  Informatyka z p. P. Czarnowskim (s. 208) (przeniesiona z 8 lekcji) 
7b  Klasa zwolniona po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
I. Fierek

A. Połom, S. Sikora - biwak z klasą 8d (uczniowie, którzy nie jadą dołączają do klasa 8a)

M. Szmagliński, F. Pruszak, S. Gwizdała - wycieczka z klasą 8c 
W2 przed lekcjami - M. Adamczyk
II2 po 3 lekcji - B. Jażdżewska
II2 po 4 lekcji - J. Polakiewicz
II1 po 6 lekcji - E. Keister
SZ po 6 lekcji - J. Wycinka 

poniedziałek, 30 maja 2022r.
LekcjaKlasaZastępstwa
4c dz  J. angielski (cała klasa) z p. B. Drewczynską (s. 201) 
5c  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
4c  Historia z p. M. Talewskim (s. 207) 
6a  J. polski z p. H. Mrozińską (s. 307) 
5b  Matematyka z p. J. Namirowską 
6a  Technika z p. K. Mróz (s. 309) 
4c dz  Grupa zwolniona po 4 lekcji 
5c dz  Grupa zwolniona po 4 lekcji 
7e ch  J. polski z p. H. Mrozińską (s. 307) 
7e ch  Fizyka z p. K. Mróz (s.309) 
7a  Matematyka z p. J. Polakiewiczem (s. 301) 
7b  J. angielski z p. A. Leszczyńską (s. 303) 
8a  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
I. Fierek

A. Połom, S. Sikora - biwak z klasą 8d (uczniowie, którzy nie jadą dołączają do klasa 8a)

M. Szmagliński, F. Pruszak, S. Gwizdała - wycieczka z klasą 8c 
W1 po 4 lekcji - K. Porożynska
B2 po 4 lekcji - H. Mrozińska
SZ po 5 lekcji - E. Pruszak
SZ po 6 lekcji - J. Wycinka
II1 po 6 lekcji - B. Ringwelska
SZ po 7 lekcji - E. Pruszak
W2 po 7 lekcji - A. Leszczyńska
SZ po 8 lekcji - J. Wycinka 

piątek, 27 maja 2022r.
LekcjaKlasaZastępstwa
7a  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
7b  Klasa przychodzi na 3 lekcję 
7a  Zajęcia z wychowawcą z p. E. Pruszak (s. 312) (przeniesione z 1 lekcji) 
7e  Matematyka z p. J Polakiewiczem (s. 306) 
4c dz  Wychowanie fizyczne (z 4b dz) z p E. Pruszak 
5d  Biologia z p. E. Keister (s. 307) 
8a ch  Wychowanie fizyczne (z 8d ch) z p. M. Szmaglińskim  
8a dz  Wychowanie fizyczne z p. F. Pruszak 
4c dz  Wychowanie fizyczne (z 4b dz) z p E Pruszak 
5a  Matematyka z p. A. Połom (s. 301) 
5b  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
7a  Geografia z p. D. Szlachcikowską (s. 306) (przeniesiona z 5 lekcji) 
7d ch  Wychowanie fizyczne (z 8d ch) z p. M. Szmaglińskim 
7d dz  Wychowanie fizyczne z p. F. Pruszak  
2d  J angielski z p. A. Wiencelewską (s. 203) (przeniesiony z piątku 3.06 z 4 lekcji) 
5a  Historia z p. M. Talewskim (s. 207) 
7a  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
7e  Matematyka z p. A. Połom (s. 301) 
5a  J. polski z p. K. Porożynską (s. 303) (przeniesiony z 7 lekcji) 
6a gr1  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
7b  Geografia z p K. Chmielewską (s. 305) 
7e  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
5a  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
7d dz  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
7b  Klasa zwolniona po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
P. Czarnowski, I. Fierek, M. Kunda, K. Zaranek

J. Namirowska, H. Kaszubowska, J. Jażdżewska, P Gliszczyński - wycieczka z klasą 4a i 4d (uczniowie. którzy nie jadą dołączają do klasy 4b)

A. Leszczyńska z kl. 8a, E. Bąk z kl. 8b, M. Chabowska z kl. 8c, A. Połom z kl. 8d - dni otwarte w LO Czersk (1 i 2 lekcja)

A. Leszczyńska z kl. 8a, B. Drewczynska z kl. 8b, M. Szmagliński z kl. 8c, F. Pruszak z kl. 8d - dni otwarte w ZS Malachin (5, 6, 7 lekcja) 
I2 po 1 lekcji - B. Ringwelska
II2 po 1 lekcji - J. Polakiewicz
W2 po 2 lekcji - W. Kamińska
II2 po 2 lekcji - A. Wiencelewska
B1 po 4 lekcji - I. Rudnik
II1 po 4 lekcji - B. Jażdżewska
W2 po 4 lekcji - C. Kliczkowska
W1 po 5 lekcji - W. Kulesza
SZ po 5 lekcji - J. Wycinka
I2 po 5 lekcji - A. Połom
II2 po 5 lekcji - K. Chmielewska (zamiast W2)
B1 po 6 lekcji - M. Talewski
B2 po 6 lekcji - S. Babinska
I2 po 6 lekcji - K. Chmielewska
II1 po 6 lekcji - E. Bąk (zamiast W2)
I2 po 7 lekcji - E. Bąk (zamiast W2) 

czwartek, 26 maja 2022r.
LekcjaKlasaZastępstwa
1-7  Dodatkowy dzień wolny od zajęć dydaktycznych  
Egzamin ósmoklasisty - język angielski 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
K. Zaranek   

środa, 25 maja 2022r.
LekcjaKlasaZastępstwa
1-7  Dodatkowy dzień wolny od zajęć dydaktycznych  
Egzamin ósmoklasisty - matematyka 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
K. Zaranek   

wtorek, 24 maja 2022r.
LekcjaKlasaZastępstwa
1-7  Dodatkowy dzień wolny od zajęć dydaktycznych  
Egzamin ósmoklasisty - język polski 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
K. Zaranek   

poniedziałek, 23 maja 2022r.
LekcjaKlasaZastępstwa
7e  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
7e  Religia z p. B. Rostankowską (s. 306) (przeniesiona z 3 lekcji) 
8a  J. niemiecki z p. M. Chabowską (s. 305) 
7c dz  Wychowanie fizyczne z p. J. Wycinką 
7e  J. polski z p. H. Mrozińską (s. 305) (przeniesiony z 1 lekcji) 
7e dz  Wychowanie fizyczne z p. J. Wycinką 
4b dz  Wychowanie fizyczne (z 4c dz) z p. F Pruszak 
7c ch  Historia z p. B. Ringwelską (s. 303) 
4b dz  Wychowanie fizyczne (z 4c dz) z p. F Pruszak 
8b dz  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
7e  Klasa zwolniona po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
K. Zaranek

K. Chmielewska, E Bąk, E. Pruszak - wycieczka z klasą 7a i 7b (uczniowie, którzy nie jadą dołączają do klasy 7c) 
W2 po 1 lekcji - K. Porożynska
SZ po 2 lekcji - J Wycinka
SZ po 3 lekcji - J Wycinka
II2 po 2 lekcji - A. Połom
I1 po 3 lekcji - I. Fierek
II1 po 5 lekcji - B. Drewczynska
II2 po 6 lekcji - S. Babinska
II1 po 7 lekcji - M. Kunda 

piątek, 20 maja 2022r.
LekcjaKlasaZastępstwa
3a  Zajęcia z p. W Pora (s. 106) 
5a  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
7b  Geografia z p. K. Chmielewską (s. 306) (przeniesiona z 3 lekcji) 
7e  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
3a  Zajęcia z p. W Pora (s. 106) 
7e  Geografia z p. K. Chmielewską (s. 306) (przeniesiona z 1 lekcji) 
4b dz  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. J. Wycinką 
4c  J. polski z p. K Porożynską (s. 212) (przeniesiony z 5 lekcji) 
7b  Plastyka z p. B. Jażdżewską (s. 210) (przeniesiona z 5 lekcji) 
3a  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
4b  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
4c dz  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. J. Wycinką 
1b  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
5c dz  Grupa zwolniona po 4 lekcji 
5d dz  Grupa zwolniona po 4 lekcji 
7b  J. polski z p. H. Kaszubowską (s. 210) (przeniesiony z 8 lekcji) 
7e ch  Grupa zwolniona po 4 lekcji 
7e dz  Wychowanie fizyczne z p. M Szmaglińskim (przeniesione z 7 lekcji) 
8a  J. polski z p. M. Kunda (s. 310) (przeniesiony z 6 lekcji) 
8a  Religia z p. S. Babinską (s. 310) (przeniesiony z 8 lekcji) 
7d dz  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
7e dz  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
7b  Klasa zwolniona po 7 lekcji 
8a  Klasa zwolniona po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
J. Słomińska, K. Zaranek

E. Pruszak, F. Pruszak, S. Gwizdała - obóz żeglarski z klasą 7a

P. Czarnowski, K. Mróz, A. Połom - wycieczka z klasą 5a (uczniowie, którzy nie jadą dołączają do klasy 5d)

G. Papierowska, T. Kędzierski, Cz. Sikora - kl. 3d - wyjazd na szkolenie żeglarskie.  
SZ po 2 lekcji - M. Szmagliński
W1 po 2 lekcji - B. Ringwelska
SZ po 3 lekcji - J. Wycinka
B3 po 3 lekcji - U. Sroka
B1 po 4 lekcji - A. Chmielewska
SZ po 4 lekcji - M. Szmagliński
W1 po 5 lekcji - A. Leszczyńska
B2 po 6 lekcji - S. Babinska
I2 po 7 lekcji - H. Mrozińska 

czwartek, 19 maja 2022r.
LekcjaKlasaZastępstwa
1a  Zajęcia z p. I. Rudnik w sali 204 
1b  J. angielski z p. A. Wiencelewską (s. 104) (przeniesiony z 5 lekcji) 
3a  Zajęcia z p. W Pora (s. 106) 
5c  J. polski z p. B Ringwelską (s. 303) (przeniesiony z 6 lekcji) 
6a  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
7c ch  Grupa przychodzi na 2 lekcję 
7c dz  Informatyka z p. K. Koseckim (s. 308) (przeniesiona z poniedziałku z 5 lekcji) 
8a dz  Grupa przychodzi na 3 lekcję 
8d dz  Grupa przychodzi na 3 lekcję 
3a  Zajęcia z p. W Pora (s. 106) 
4d  Przyroda z p. E. Bąk (s. 305) 
7c dz  J. niemiecki (cała klasa) z p. M. Chabowską (s 309) 
3a  Zajęcia z p. W Pora (s. 106) 
4a dz  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. Cz. Sikorą 
4d  Muzyka z p. P. Gliszczyńskim (s. 306) 
5b dz  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. T. Kędzierskim 
7c ch  J. niemiecki (cała klasa) z p. M. Chabowską (s 309) 
8a ch  Informatyka (cała klasa) z p. K. Koseckim (s. 308) 
8b  Geografia z p. D. Szlachcikowską (s. 310) 
3a  Zajęcia z p. W Pora (s. 106) 
4a  J. polski z p. H. Kaszubowską (s. 302) 
4c  J. angielski z p. A Leszczyńską (s. 309) 
4d dz  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. Cz. Sikorą  
5d ch  Informatyka (cała klasa) z p. E. Bonkowską (s. 308) 
1b  Zajęcia z p. J. Kulesza (s. 104) (przeniesione z 1 lekcji) 
5c  J. angielski z p. A. Wiencelewską (s. 302) (przeniesiony z 1 lekcji)  
6a gr2  Grupa zwolniona po 4 lekcji 
7e dz  J. niemiecki (cała klasa) z p. J. Miszke (s 306) 
4a ch  Informatyka (cała klasa) z p. E. Bonkowską (s. 308) 
5b  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
5c  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
7b  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
7e  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
8b  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
J. Słomińska, K. Zaranek, I. Fierek

E. Pruszak, F. Pruszak, S. Gwizdała - obóz żeglarski z klasą 7a

P. Czarnowski, K. Mróz, A. Połom - wycieczka z klasą 5a (uczniowie, którzy nie jadą dołączają do klasy 5d)

K. Lewandowska-Gilla - konkurs matematyczny 
SZ przed lekcjami - M. Szmagliński
I2 przed lekcjami - K. Linda
W2 po 2 lekcji - B. Ringwelska
P2 po 3 lekcji - E. Rutkowska
I2 po 3 lekcji - I. Rudnik
II2 po 3 lekcji - M Kunda
II2 po 4 lekcji - S. Babinska
B1 po 5 lekcji - B. Jażdżewska
B1 po 6 lekcji - H. Kaszubowska
II1 po 6 lekcji - A. Leszczyńska
SZ po 7 lekcji - M. Szmagliński 

środa, 18 maja 2022r.
LekcjaKlasaZastępstwa
3a  Zajęcia z p. W. Pora (s. MS) 
5a  Geografia z p. D Szlachcikowską (s. 304) 
8d  Historia z p. M. Talewskim (s 207) (przeniesiona z 2 lekcji) 
3a  Zajęcia z p. W Pora (s. 106) 
4a  J polski z p. H. Kaszubowską (s. 005) (przeniesiony z 7 lekcji) 
4d  Religia z p. S. Babinską (s. 305) 
8a  Chemia z p. E. Bąk w sali nr 309 
8d ch  J. niemiecki z p. M. Chabowską (s. 312) (przeniesiony z 1 lekcji) 
8d dz  Informatyka z p. K Kosecki (s. 308) (przeniesiona z 1 lekcji) 
3a  Zajęcia z p. W Pora (s. 106) 
4a  J polski z p. H. Kaszubowską (s. 005) (przeniesiony z 6 lekcji) 
4d  J. angielski z p. D. Oksentowicz (s. 210A) (przeniesiony z 2 lekcji) 
5a  Matematyka z p. P. Czarnowskim (s. 212) (przeniesiona z 6 lekcji) 
7b  J. niemiecki z p. M. Chabowską (s. 309) 
3a  Religia z p. S. Babinską (s. 106) (przeniesiona z 5 lekcji) 
3b  Zajęcia z p. E Rutkowską (s. 107) (przeniesione z 5 lekcji) 
4a  Matematyka z p. J. Namirowską (s. 005) (przeniesiona z 5 lekcji) 
4c  Przyroda z p E. Keister (s. 305) (przeniesiona z 5 lekcji) 
4d ch  Informatyka z p. K. Koseckim (s. 308) (przeniesiona z 5 lekcji) 
4d dz  Grupa zwolniona po 3 lekcji 
5a  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
5d  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
6a  J. polski z p. K. Porożynską w sali nr 307 
7c dz  J. niemiecki (cała klasa) z p. M. Chabowską (s. 207) 
3a  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
3b  Religia z p. S. Babinską (s. 107) (przeniesiona z 4 lekcji) 
4a  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
4b  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
4c  Matematyka z p. A. Połom (s. 302) (przeniesiona z 4 lekcji) 
4d ch  Grupa zwolniona po 4 lekcji 
7b  J. polski z p. H. Kaszubowską (s. 210) 
7c ch  J. niemiecki (cała klasa) z p. M. Chabowską (s. 207) 
8a  Matematyka z p J. Namirowską (s. 304) (przeniesiona z 8 lekcji) 
8b  Chemia z p. E. Bąk (s. 305) 
6a gr2  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
7b  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
7c  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
7d  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
7e  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
8a  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
8b  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
8c  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
I. Fierek, J. Słomińska, K. Zaranek

E. Pruszak, J. Wycinka - powiatowe zawody sportowe

F. Pruszak, S. Gwizdała - obóz żeglarski z klasą 7a

T. Kędzierski, Cz. Sikora - obóz żeglarski

B. Ringwelska, K. Mróz, M. Łobocka - wycieczka z klasą 5b i 5c (uczniowie z tych klas, którzy nie jadą dołączają do klasy 5d)

J. Kulesza, U. Sroka, S. Sikora - wycieczka z klasą 1b i 2c (uczniowie z klasy 1b, którzy nie jadą dołączają do klasy 1c)

K. Lewandowska-Gilla - konkurs ortograficzny 
B2 po 2 lekcji - M. Talewski
B3 po 3 lekcji - C. Kliczkowska
II1 po 3 lekcji - M. Chabowska
P2 po 4 lekcji - W. Kamińska
W1 po 4 lekcji - E. Rutkowska
II2 po 4 lekcji - M. Kunda
SZ po 5 lekcji - M. Szmagliński
II2 po 5 lekcji - P. Czarnowski
II2 po 6 lekcji - A Leszczyńska 

wtorek, 17 maja 2022r.
LekcjaKlasaZastępstwa
2b  J. angielski z p. A. Wiencelewską (s. 205) (przeniesiony z 4 lekcji) 
3a  Zajęcia z p. W Pora (s. DS) 
4a  Matematyka z p. A. Połom (s. 302) 
7c ch  Informatyka z p. K. Koseckim (s. 308) (przeniesiona z poniedziałku z 3 lekcji) 
7c dz  Grupa przychodzi na 2 lekcję 
7d  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
7e  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
3a  Zajęcia z p. W Pora (s. 106) 
4a  Religia z p. J. Jażdżewską (s. 312) (przeniesiona z środy z 8 lekcji) 
4d  J. angielski z p. D. Oksentowicz (s. 303) (przeniesiony z 5 lekcji) 
5b  Biologia z p. E Bąk (s. 310) 
1b  Zajęcia z p. J. Kulesza (s. 104) 
2d  Zajęcia z p. E. Bonkowską (s. 203) (przeniesione z 5 lekcji) 
3a  Zajęcia z p. W Pora (s. 106) 
4a  J. angielski z p. D. Oksentowicz (s. 210A) 
4b  Historia z p. M. Talewskim (s 207) (przeniesiona z 4 lekcji) 
4d  Religia z p. B. Rostankowską (s. 303) 
5b  Religia z p. J. Jażdżewską (s. 310) (przeniesiona z 6 lekcji) 
5c dz  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. J. Wycinką 
5d  Matematyka z p. J. Polakiewiczem (s. 305) (przeniesiona z 6 lekcji) 
7b  Chemia z p. E. Bąk w sali nr 309 
1a  Zajęcia z p. I Rudnik w sali nr 308 
2b  Zajęcia z p. K. Linda (s. MS) (przeniesione z 1 lekcji) 
4a  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
4b  J. angielski z p. D. Oksentowicz (s. 210A) (przeniesiony z 3 lekcji) 
5a  Geografia z p. D. Szlachcikowską (s. 212) (przeniesiona z piątku z 1 lekcji) 
5c  J. angielski z p A. Wiencelewską (s. 207) (przeniesiony z 1 lekcji) 
5d dz  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. J. Wycinką 
7b  J. niemiecki z p. M. Chabowską (s. 305) 
2d  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
4d  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
5c  Geografia z p. D. Szlachcikowską (s. 305) 
6a  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
7b ch  Wychowanie fizyczne z p. J. Wycinką  
7b dz  Wychowanie fizyczne (z 7e dz) z p. M. Szmaglińskim 
7e ch  Wychowanie fizyczne z p. J. Wycinką  
5b  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
5d  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
7c ch  Wychowanie fizyczne z p. J. Wycinką  
7c dz  Wychowanie fizyczne (z 7e dz) z p. M. Szmaglińskim  
7d  Religia z p. J. Jażdżewską (s. 303) (przeniesiona z 1 lekcji) 
8a  Chemia z p. E. Bąk (s. 209) (przeniesiona z 8 lekcji) 
8a  Klasa zwolniona po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
H. Kaszubowska, B. Ringwelska, J. Słomińska, K. Zaranek

E. Pruszak, F. Pruszak, S. Gwizdała - obóz żeglarski z klasą 7a

M. Łobocka, T. Kędzierski, Cz. Sikora - obóz żeglarski 
I2 przed lekcjami - C. Kliczkowska
I2 po 1 lekcji - M. Talewski
SZ po 3 lekcji - J. Wycinka
II1 po 3 lekcji - K. Porożynska
SZ po 4 lekcji - M. Szmagliński
W2 po 5 lekcji - A. Połom
I2 po 5 lekcji - J. Jażdżewska
W1 po 6 lekcji - B. Drewczynska 

poniedziałek, 16 maja 2022r.
LekcjaKlasaZastępstwa
4c ch  Zajęcia świetlicowe 
5a  Klasa przychodzi na 3 lekcję 
7e  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
8d  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
1c  Zajęcia z p. W. Kamińską (s. 108) 
2a  Zajęcia z p. I. Rudnik (s. 206) 
3d  Zajęcia z p. G. Papierowską (s. 202) 
5c  J. angielski z p. A Dziecielską-Jasnoch (s. 303) 
7c  J. polski z p. K. Porożynską w sali nr 306 
7e  Fizyka z p. K. Koseckim (s. 309) (przeniesiona z czwartku z 6 lekcji) 
4c  J. polski z p. K. Porożynską w sali nr 306 
4d  Religia z p. B. Rostankowską (s. 305) 
5a  Plastyka z p. B. Jażdżewską (s. 212) 
7b dz  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. J. Wycinką 
7c  Fizyka z p. K. Koseckim (s. 309) (przeniesiona z wtorku z 1 lekcji) 
7e  J polski z p. H. Mrozińską (s. 307) (przeniesiony z 1 lekcji) 
8b dz  J. niemiecki (cała klasa) z p. J. Miszke (s. 201) 
2a  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
4c ch  Zajęcia świetlicowe  
4c dz  Grupa zwolniona po 3 lekcji 
4d  Matematyka z p. J. Namirowską (s. 307) 
5a  J. polski z p. K Porożynską (s. 312) (przeniesiony z środy z 5 lekcji) 
5c ch  Grupa zwolniona po 3 lekcji 
5c dz  Zajęcia świetlicowe 
7b dz  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. J. Wycinką 
7e dz  J. niemiecki (cała klasa) z p. J. Miszke (s. 306) 
3b  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
4a  J. polski z p. M Kunda (s. 210) 
4b dz  Grupa zwolniona po 4 lekcji 
5a  Biologia z p. E. Bąk (s. 209) 
7b  Matematyka z p. A. Połom (s. 302) (przeniesiona z 7 lekcji) 
7c  Fizyka z p. K. Koseckim (s. 306) (przeniesiona z czwartku z 1 lekcji) 
8c  J. angielski z p. A. Leszczyńską w sali nr 303 
5a  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
5b  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
8b ch  Wychowanie fizyczne (z 7e ch) z p. M. Szmaglińskim 
7b  WDŻ z p. E. Keister (s. 305) (przeniesiony z 8 lekcji) 
8a dz  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
8b dz  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
8d dz  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
7b  Klasa zwolniona po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
B. Drewczynska, H. Kaszubowska, B. Ringwelska, K. Zaranek

C. Kliczkowska (po 1 lekcji)

E. Pruszak, F. Pruszak, S. Gwizdała - obóz żeglarski z klasą 7a (uczniowie, którzy nie jadą dołączają do klasy 7b)

M. Łobocka, T. Kędzierski, Cz. Sikora - obóz żeglarski 
II1 przed lekcjami - A. Połom
W2 po 1 lekcji - K. Porożynska
SZ po 2 lekcji - J. Wycinka
B2 po 3 lekcji - U. Sroka
SZ po 3 lekcji - J. Wycinka
W1 po 3 lekcji - E. Bonkowska
I1 po 3 lekcji - I. Fierek
B1 po 4 lekcji - J. Kulesza
I2 po 4 lekcji - M. Kunda
II1 po 4 lekcji - J. Namirowska
SZ po 5 lekcji - M. Szmagliński
II1 po 5 lekcji - S. Babinska
SZ po 6 lekcji - M. Szmagliński
SZ po 7 lekcji - J. Wycinka 

piątek, 13 maja 2022r.
LekcjaKlasaZastępstwa
5c  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
7a  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
7c  Klasa przychodzi na 3 lekcję 
7d  Klasa przychodzi na 3 lekcję 
5b  Religia z p. S. Babinską (s. 310) 
8b  Biologia z p. B. Spica (s. 305) (przeniesiona z wtorku z 4 lekcji) 
4b  J. polski z p. K. Porożynską (s. 212) 
4c ch  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. F. Pruszak 
7c  Biologia z p. B. Spica (s. 305) (przeniesiona z wtorku z 3 lekcji) 
8d ch  J. niemiecki (cała klasa) z p. M. Chabowską (s. 005) 
4b  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
4c ch  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. F. Pruszak  
5b  Matematyka z p. P. Czarnowskim (s. 310) 
8d ch  J. angielski (cała klasa) z p. A. Leszczyńską (s. 302) 
4d dz  Grupa zwolniona po 4 lekcji 
5c  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
5d  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
8a  J. polki z p. M. Kunda (s. 310) (przeniesiony z 6 lekcji)  
6a gr1  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
7e dz  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
8a  Religia z p. S. Babinską (s. 310) (przeniesiony z 8 lekcji) 
7b  Klasa zwolniona po 7 lekcji 
8a  Klasa zwolniona po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
I. Fierek, B. Ringwelska

E. Pruszak, M. Szmagliński, J. Wycinka - zawody sportowe

T. Kędzierski, Cz. Sikora - obóz żeglarski z klasą 5a 
II1 przed lekcjami - J. Polakiewicz
SZ po 4 lekcji - F. Pruszak
I2 po 5 lekcji - A. Leszczyńska
I2 po 6 lekcji - K. Chmielewska 

czwartek, 12 maja 2022r.
LekcjaKlasaZastępstwa
2b  J. angielski z p. A. Wiencelewską (s. 205) (przeniesiony z środy z 4 lekcji) 
4b  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
5c  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
7d  Chemia z p. E. Bąk (s. 303) 
4a ch  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. F. Pruszak 
4d  Zajęcia biblioteczne (s. 301) 
5b ch  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. E. Pruszak  
5c  Geografia z p. D. Szlachcikowską 
4a  J. angielski (cała klasa) z p. D. Oksentowicz (s. 210A) 
4d ch  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. F. Pruszak 
5b ch  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. E. Pruszak  
5d ch  Informatyka (cała klasa) z p. E. Bonkowską (s. 308) 
7b  J. polski z p. H. Kaszubowską (s. 303) (przeniesiony z piątku z 8 lekcji) 
8d  Matematyka z p. A. Połom (s. 302) 
5b  Matematyka z p. P. Czarnowskim (s. 310) 
7b  J. angielski z p. A. Leszczyńską w sali 207 
7c  Geografia z p. D. Szlachcikowską (s. 305) 
8a  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
5b  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
5c  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
6a gr2  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
4a  Klasa zwolniona po 6 lekcji  
7a dz  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
7b dz  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
I. Fierek, B. Ringwelska

E. Pruszak (po 5 lekcji)

T. Kędzierski, Cz. Sikora - obóz żeglarski z klasą 5a 
SZ po 2 lekcji - F. Pruszak
SZ po 3 lekcji - E. Pruszak
II1 po 3 lekcji - J. Jażdżewska
SZ po 4 lekcji - M. Szmagliński
W1 po 4 lekcji - A. Dzięcielska-Jasnoch
II1 po 4 lekcji - H. Mrozińska
I2 po 5 lekcji - S. Babinska
W1 po 6 lekcji - P. Czarnowski 

środa, 11 maja 2022r.
LekcjaKlasaZastępstwa
5b  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
7e  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
5d  Plastyka z p. B. Jażdżewską (s. 212) 
4a  Matematyka z p. J. Namirowską (s. 212) (przeniesiona z czwartku z 7 lekcji) 
4c  Matematyka z p. I. Fierek (s. 306) 
4d ch  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. F. Pruszak 
5b ch  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. E. Pruszak 
2b  Zajęcia z p. K. Linda (s. 205) (przeniesione z czwartku z 1 lekcji) 
4a ch  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. F. Pruszak 
4d  Matematyka z p. J. Namirowską (s. 307) 
5b ch  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. E. Pruszak 
5c  J. angielski z p. A. Wiencelewską (s. 306) (przeniesiony z czwartku z 1 lekcji) 
7e  Historia z p. B. Ringwelską (s. 301) (przeniesiona z 1 lekcji) 
3a  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
5d  J. angielski z p. A. Dzięcielską-Jasnoch (s. 212) 
6a  J. polski z p. K. Porożynską (s. 207) 
7c ch  J. angielski z p. K. Zaranek w sali nr 201 
8d ch  J. angielski (cała klasa) z p. A. Leszczyńską (s. 301) 
7e  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
P. Czarnowski, T. Kędzierski, Cz. Sikora - obóz żeglarski z klasą 5a
 
SZ po 2 lekcji - F. Pruszak
SZ po 3 lekcji - E. Pruszak
SZ po 4 lekcji - M. Szmagliński
II1 po 6 lekcji - E. Keister 

wtorek, 10 maja 2022r.
LekcjaKlasaZastępstwa
4a  Muzyka z p. P. Gliszczyńskim (s. 306) 
4a  Religia z p. S. Babinską (s. 201) 
8d  Religia z p. J. Jażdżewską (s. 209) (przeniesiona z 7 lekcji) 
4a  J. polski z p. K. Porożynską (s. 305) 
7c  Geografia z p. D. Szlachcikowską (s. 209) (przeniesiona z piątku z 3 lekcji) 
4a  J. angielski z p. K. Zaranek (s. 212) 
8b  Geografia z p. D. Szlachcikowską (s. 209) (przeniesiona z piątku z 2 lekcji) 
3a  Religia z p. S. Babinską (s. 106) (przeniesiona z środy z 5 lekcji) 
4a  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
7e ch  J. polski z p. K. Porożynską (s. 307) 
8c ch  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
8d  Biologia z p. B. Spica (s. 209) (przeniesiona z 2 lekcji) 
7b ch  Grupa zwolniona po 7 lekcji 
7b dz  Grupa zwolniona po 7 lekcji 
7d  Klasa zwolniona po 7 lekcji 
8a  Klasa zwolniona po 7 lekcji 
8c dz  Grupa zwolniona po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
P. Czarnowski, T. Kędzierski, Cz. Sikora - obóz żeglarski z klasą 5a  B1 po 6 lekcji - A. Połom
W2 po 7 lekcji - J. Namirowska 

poniedziałek, 09 maja 2022r.
LekcjaKlasaZastępstwa
4d  Klasa przychodzi na 3 lekcję 
8a  J. niemiecki z p. D. Oksentowicz (s. 210A) 
8b  J. polski z p. H. Kaszubowską (s. 005) 
8b dz  J. angielski (cała klasa) z p. B. Drewczynską (s. 305) 
7a  Historia z p. M. Talewskim (s. 207) (przeniesiona z 8 lekcji) 
7e  Chemia z p. E. Bąk (s. 209) (przeniesiona z 8 lekcji) 
7a  Chemia z p. E. Bąk (s. 209) (przeniesiona z 7 lekcji) 
7b  Klasa zwolniona po 7 lekcji 
7d ch  Grupa zwolniona po 7 lekcji 
7e  Klasa zwolniona po 7 lekcji 
7a ch  Grupa zwolniona po 8 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
P. Czarnowski, T. Kędzierski, Cz. Sikora - obóz żeglarski z klasą 5a

E. Keister, J. Słomińska, J. Namirowska, K. Zatorska - wycieczka z klasą 3a i 4a (uczniowie, którzy nie jadą dołączają do klasy: chłopcy do 3d, dziewczęta do 3b) 
II2 przed lekcjami - K. Porożynska
B2 po 2 lekcji - A. Dzięcielska-Jasnoch
I2 po 2 lekcji - C. Kliczkowska
W2 po 6 lekcji - B. Ringwelska
I2 po 7 lekcji - A. Leszczyńska
I2 po 8 lekcji - E. Bąk 

piątek, 06 maja 2022r.
LekcjaKlasaZastępstwa
1b  Zajęcia z p. J. Kulesza (s. 104) (przeniesione z 5 lekcji) 
4a  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
7a  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
7b  Geografia z p. K. Chmielewską (s. 306) (przeniesiona z 3 lekcji) 
7e  Klasa przychodzi na 3 lekcję 
4b  J. polski z p. M. Kunda (s. 210) (przeniesiony z czwartku 12.05 z 1 lekcji) 
5c  Geografia z p. K. Chmielewską (s. 303) 
7a  Zajęcia z wychowawcą z p. E. Pruszak (s. 312) (przeniesione z 1 lekcji) 
4b dz  Wychowanie fizyczne (z 4c dz) z p. F. Pruszak 
5b  J. angielski z p. A. Dzięcielską-Jasnoch (s. 310) 
6a  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. E. Pruszak 
7a  J. angielski z p. K. Zaranek (s. 210) (przeniesiony z 4 lekcji) 
7b  Matematyka z p. A. Połom (s. 309) (przeniesiona z 1 lekcji) 
7e  Geografia z p. K. Chmielewską (s. 306) (przeniesiona z 1 lekcji) 
2d  Klasa zwolniony po 3 lekcji 
3b  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
4b dz  Wychowanie fizyczne (z 4c dz) z p. F. Pruszak  
7a  Matematyka z p. A. Połom (s. 309) (przeniesiona z 2 lekcji) 
7e  Zajęcia z wychowawcą z p. K. Zaranek (s. 306) (przeniesione z 2 lekcji) 
8b  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. E. Pruszak 
1b  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
7b  J. polski z p. H. Kaszubowską (s. 210) (przeniesiony z 8 lekcji) 
8d  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
8c  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
7b  Klasa zwolniona po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
B. Jażdżewska, B. Drewczynska, A. Wiencelewska

H. Mrozińska - konkurs

J. Słomińska, T. Kędzierski, Cz. Sikora - kl. 3a - wyjazd na szkolenie żeglarskie. 
E po 1 lekcji - J. Kulesza
I1 po 2 lekcji - B. Ringwelska
B3 po 3 lekcji - I. Rudnik
I2 po 4 lekcji - H. Kaszubowska
II2 po 4 lekcji - K. Zaranek
B2 po 5 lekcji - K. Linda
II1 po 6 lekcji - K. Chmielewska 

czwartek, 05 maja 2022r.
LekcjaKlasaZastępstwa
5c  J. polski z p. B. Ringwelską (s. 303) (przeniesiony z 6 lekcji) 
6a  Klasa przychodzi na 3 lekcję 
4d  Przyroda z p. E. Bąk (s. 005) 
5b  Geografia z p. D. Szlachcikowską (s. 310) (przeniesiona z środy 11.05 z 1 lekcji) 
5b ch  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. E. Pruszak 
8a ch  Wychowanie fizyczne z p. T. Kędzierskim 
8b  Religia z p. J. Jażdżewską (s. 309) 
2a  Zajęcia z p. C. Kliczkowską (rolk) (przeniesione z 5 lekcji) 
4c  J. angielski (cała klasa) z p. A. Dzięcielską-Jasnoch (s. 309) 
8b ch  J. niemiecki (cała klasa) z p. J. Miszke (s. 304) 
1b  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
2a  Klasa zwolniona po 4 lekcji  
6a gr2  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. J. Wycinką 
8b dz  Wychowanie fizyczne z p. E. Pruszak 
4a ch  Informatyka (cała klasa) z p. E. Bonkowską (s. 308) 
4c dz  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
5c  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
7b  J. angielski z p. K. Zaranek (s. 005) 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
B. Drewczynska, A. Wiencelewska

M. Adamczyk, K. Linda - wycieczka z klasą 3c i 2b (po 2 lekcji)
(uczniowie, którzy nie jadą dołączają odpowiednio do do klasy 3a i 2a)

K. Mróz, P. Czarnowski - wycieczka z klasą 5a 
II1 przed lekcjami - A. Leszczyńska
II1 po 1 lekcji - B. Ringwelska
B1 po 2 lekcji - W. Kamińska
W2 po 2 lekcji - M. Kunda
P1 po 3 lekcji - E. Bonkowska
II2 po 3 lekcji - P. Gliszczyński
B1 po 4 lekcji - H. Mrozińska
B2 po 4 lekcji - K. Zaranek
B3 po 4 lekcji - B. Jażdżewska
B1 po 5 lekcji - H. Kaszubowska 

środa, 04 maja 2022r.
LekcjaKlasaZastępstwa
1a  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
4c  Matematyka z p. J. Namirowską (s. 305) 
4d ch  Grupa zwolniona po 4 lekcji 
7d  Fizyka z p. K. Koseckim (s. 309) (przeniesiona z 6 lekcji) 
7e dz  J. niemiecki z p. J. Miszke w sali 209 
6a gr1  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
7c  Chemia z p. E. Bąk w sali nr 309 
7d  Biologia z p. B. Spica (s. 209) (przeniesiona z 5 lekcji) 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
I. Fierek, B. Rostankowska (po 3 lekcji)

C. Kliczkowska, W. Kamińska, K. Lewandowska-Gilla - wycieczka z klasą 1c i 2a (uczniowie z 1c, którzy nie jadą dołączają do klasy 1b) 
I2 przed lekcjami - I. Rudnik
B3 po 3 lekcji - U. Sroka
B3 po 4 lekcji - M. Chabowska
P2 po 4 lekcji - J. Kulesza
W2 po 6 lekcji - E. Keister 

piątek, 29 kwietnia 2022r.
LekcjaKlasaZastępstwa
1b  Zajęcia z p. J. Kulesza (s. 104) (przeniesione z 5 lekcji) 
4c  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
5a  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
7a  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
7e  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
8c  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
1b  Zajęcia z p. J. Kulesza (s. 104) (przeniesione z 3 lekcji) 
5c  Religia z p. B. Rostankowska (s. 303)  
7e  Geografia z p. K. Chmielewską (s. 306) (przeniesiona z 1 lekcji) 
1b  Religia z p. B. Rostankowską (s. 104) (przeniesiona z 2 lekcji) 
5b  J. angielski z p. A. Dzięcielską-Jasnoch (s. 310) 
2d  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
5b  J. angielski z p. B. Drewczynską (s. 310) 
7a  Geografia z p. D. Szlachcikowską (s. 306) (przeniesiona z 5 lekcji) 
1b  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
4d dz  Grupa zwolniona po 4 lekcji 
5a  Geografia z p. D. Szlachcikowską (s. 305) (przeniesiona z 1 lekcji) 
7a  J. polski z p. H. Kaszubowską (s. 306) (przeniesiony z 7 lekcji)  
6a gr2  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
7a  J. polski z p. H. Kaszubowska w sali 306 
7e ch  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
7a  Zajęcia z wychowawcą z p. E. Pruszak (s. 312) (przeniesione z 1 lekcji) 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
I. Fierek, K. Zaranek

E. Rutkowska, T. Kędzierski, Cz. Sikora - kl. 3b - szkolenie żeglarskie

I. Rudnik, W. Chuda, J. Słomińska, A. Wiencelewska - wycieczka z kl. 1a i 3a 
B3 po 3 lekcji - K. Chmielewska
P2 po 3 lekcji - W. Kamińska
W1 po 5 lekcji - A. Leszczyńska
I2 po 5 lekcji - M. Kunda
I2 po 6 lekcji - M. Talewski 

czwartek, 28 kwietnia 2022r.
LekcjaKlasaZastępstwa
5d ch  Informatyka (cała klasa) z p. E. Bonkowską (s. 308) 
5b  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
I. Fierek  W1 po 4 lekcji - H. Mrozińska
W1 po 6 lekcji - A. Dzięcielska-Jasnoch 

środa, 27 kwietnia 2022r.
LekcjaKlasaZastępstwa
8d ch  Grupa przychodzi na 2 lekcję 
8d dz  Grupa przychodzi na 2 lekcję 
8a  Matematyka z p. J. Namirowską (s. 310) (przeniesiona z 8 lekcji) 
8b dz  J. niemiecki (cała klasa) z p. J. Miszke (s. 304) 
4c  Matematyka z p. J. Namirowską (s. 305) 
7d  Fizyka z p. K. Koseckim (s. 309) (przeniesiona z 6 lekcji) 
8b ch  J. niemiecki (cała klasa) z p. J. Miszke (s. 307) 
4d ch  Grupa zwolniona po 4 lekcji 
7e ch  J. niemiecki (cała klasa) z p. J. Miszke (s. 309) 
8b ch  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. E. Pruszak 
8d dz  Informatyka z p. K. Koseckim (s. 308) (przeniesiona z 1 lekcji) 
5c  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
6a gr1  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
7d  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
7e ch  J. angielski (cała klasa) z p. K. Zaranek (s. 306) 
8b ch  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. E. Pruszak 
8c  J. niemiecki z p. M. Chabowską (s. 302) (przeniesiony z piątku z 1 lekcji) 
7c ch  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
7c dz  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
8a  Klasa zwolniona po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
I. Fierek, A. Leszczyńska

J. Wycinka (po 4 lekcji)
B. Drewczynska - wyjazd na konkurs (po 2 lekcji)
M. Szmagliński - wyjazd na zawody sportowe 
I2 po 1 lekcji - M. Talewski
B1 po 3 lekcji - P. Gliszczyński
W2 po 3 lekcji - M. Chabowska
B2 po 5 lekcji - E. Bąk
W2 po 6 lekcji - E. Keister
SZ po 6 lekcji - E. Pruszak
SZ po 7 lekcji - F. Pruszak
SZ po 8 lekcji - F. Pruszak 

wtorek, 26 kwietnia 2022r.
LekcjaKlasaZastępstwa
5b ch  Grupa przychodzi na 2 lekcję 
8a  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
4c  Matematyka z p. J. Namirowską (s. 304) 
5b  Religia z p. J. Jażdżewską (s. 310) (przeniesiona z 6 lekcji) 
7b  Historia z p. B. Ringwelską (s. 305) 
4c  Matematyka z p. J. Namirowską (s. 304) 
7e  Matematyka z p. J. Polakiewiczem (s. 306) 
5b  Matematyka z p. P. Czarnowskim (s. 310)  
4c ch  J. angielski (cała klasa) z p. B. Drewczynską (s. 005) 
4c ch  J. angielski z p. B. Drewczynską w sali 005 
5b  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
5c ch  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
4b ch  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
I. Fierek, A. Leszczyńska  W2 przed lekcjami - M. Talewski
W1 po 2 lekcji - H. Kaszubowska
II2 po 4 lekcji - A. Połom
II1 po 6 lekcji - J. Jażdżewska 

poniedziałek, 25 kwietnia 2022r.
LekcjaKlasaZastępstwa
4c dz  J. angielski (cała klasa) z p. B. Drewczynską (s. 005)  
5b  Zajęcia z p. M. Łobocką (s. 310) 
7d  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
8a  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
3d  Zajęcia z p. G. Papierowską (s. 202) (przeniesione z 4 lekcji) 
4c  Zajęcia z wychowawcą z p. B. Drewczynską (s. 005) (przeniesione z 4 lekcji)  
5c  Historia z p. B. Ringwelską w sali 307 
5d  Matematyka z p. J. Polakiewiczem (s. 212) 
8b  Zajęcia z wychowawcą z p. B. Jażdżewską (s. 301) 
8c  J. polski z p. H. Mrozińską w sali nr 303 
8c  J. polski z p. H. Mrozińską (s. 303) 
3d  J. angielski z p. B. Drewczynską (s. 202) (przeniesiony z 2 lekcji)  
4c  J. polski z p. K. Porożynską (s. 304) (przeniesiony z piątku 29.04 z 1 lekcji)  
5b  Matematyka z p. J. Namirowską (s. 310) 
7d  Fizyka z p. K. Koseckim (s. 309) (przeniesiona z 1 lekcji) 
8d  J. niemiecki (cała klasa) z p. M. Chabowską (s. 305) (przeniesiony z środy z 1 lekcji) 
4c dz  Grupa zwolniona po 4 lekcji 
5c dz  Grupa zwolniona po 4 lekcji 
7e ch  J. niemiecki (cała klasa) z p. J. Miszke (s. 305) 
8c  Zajęcia z wychowawcą z p. M. Szmaglińskim (s. 302) 
8a ch  Wychowanie fizyczne (z 7e ch) z p. M. Szmaglińskim 
8a dz  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
8d ch  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
D. Rostankowska-Bąk, I. Fierek, A. Leszczyńska  II1 po 1 lekcji - K. Porożynska
II1 po 3 lekcji - B. Ringwelska
B2 po 4 lekcji - M. Kunda
II2 po 5 lekcji - J. Namirowska 

piątek, 22 kwietnia 2022r.
LekcjaKlasaZastępstwa
4c  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
5d  Klasa przychodzi na 3 lekcję 
3a  Zajęcia z p. J. Słomińską (s. 106) (przeniesione z 5 lekcji) 
5b  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
3a  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
3d  Klasa zwolniona po 4 lekji 
4d dz  Grupa zwolniona po 4 lekcji 
5c ch  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
5d ch  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
6a gr2  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
I. Fierek, A. Dzięcielska-Jasnoch

K. Linda, T. Kędzierski, Cz. Sikora - kl. 2b - wyjazd na basen. 
II2 przed lekcjami - K. Chmielewska
P1 po 2 lekcji - W. Kamińska
II1 po 2 lekcji - K. Zaranek
B2 po 4 lekcji - I. Rudnik
I2 po 5 lekcji - M. Kunda
I2 po 6 lekcji - S. Babinska 

czwartek, 21 kwietnia 2022r.
LekcjaKlasaZastępstwa
8a ch  Grupa przychodzi na 3 lekcję 
8c ch  Grupa przychodzi na 3 lekcję 
5d  Historia z p. M. Talewskim (s. 207) 
8c  Matematyka z p. J. Polakiewiczem (s. 301) 
5d ch  Informatyka (cała klasa) z p. E. Bonkowską (s. 308) 
8a  Fizyka z p. K. Mróz (s. 005) 
8b ch  J. niemiecki (cała klasa) z p. J. Miszke (s. 304) 
7d  Zajęcia z wychowawcą z p. E. Keister (s. 209) (przeniesione z 6 lekcji) 
8b  Religia z p. B. Jażdżewską (s. 210) 
8d ch  J. niemiecki (cała klasa) z p. M. Chabowską (s. 005)  
5b  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
7d  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
8d ch  J. angielski (cała klasa) z p. A. Leszczyńską (s. 305) 
5a dz  Informatyka (cała klasa) z p. P. Czarnowskim (s. 208) (przeniesiona z środy z 8 lekcji) 
7a dz  Grupa zwolniona po 7 lekcji 
7b dz  Grupa zwolniona po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
I. Fierek

M. Szmagliński - zawody sportowe (od 1 do 6 lekcji)

M. Kunda, B. Drewczynska, K. Zatorska - wycieczka z klasą 4b i 4c (po 2 lekcji)
(uczniowie, którzy nie jadą dołączają do klasy 4d) 
SZ po 1 lekcji - F. Pruszak
B1 po 4 lekcji - K. Zaranek
W1 po 4 lekcji - H. Mrozińska
W2 po 5 lekcji - H. Kaszubowska
W1 po 6 lekcji - A. Dzięcielska-Jasnoch 

środa, 20 kwietnia 2022r.
LekcjaKlasaZastępstwa
4c  Matematyka z p. J. Namirowską (s. 305) 
4d ch  Grupa zwolniona po 4 lekcji 
5b  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
6a gr1  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
5a  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
I. Fierek

B. Ringwelska (6 i 7 lekcja) 
B2 po 6 lekcji - E. Keister
W2 po 6 lekcji - A. Leszczyńska
I2 po 7 lekcji - P. Czarnowski 

środa, 13 kwietnia 2022r.
LekcjaKlasaZastępstwa
3c  Zajęcia z p. U. Sroką (s. 105)  
3d  Zajęcia z p. W. Pora (s. 202) 
8d ch  Grupa przychodzi na 2 lekcję 
8d dz  Grupa przychodzi na 2 lekcję 
3c  Zajęcia z p. U. Sroką (s. 105)  
3d  Zajęcia z p. W. Pora (s. DS) 
3c  Zajęcia z p. W. Kamińską (s. 105)  
3d  Zajęcia z p. W. Pora (s. 202) 
4a  Matematyka z p. J. Namirowską (s. 210A) 
4d dz  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. Cz. Sikorą 
3c  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
3d  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
4c  Matematyka z p. J. Namirowską (s. 304) 
4d  Muzyka z p. P. Gliszczyńskim (s. 307) 
5c  Historia z p. B. Ringwelską (s. 303) 
7c ch  J. niemiecki z p. M. Chabowską w sali nr 210A 
1c  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
3b  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
4d ch  Grupa zwolniona po 4 lekcji 
7b dz  Żeglarstwo (cała klasa) z p. S. Gwizdałą 
6a gr2  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
7b dz  Żeglarstwo (cała klasa) z p. S. Gwizdałą 
7b dz  Żeglarstwo (cała klasa) z p. S. Gwizdałą 
7b dz  Żeglarstwo (cała klasa) z p. S. Gwizdałą 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
M. Adamczyk, I. Fierek, W. Chuda, F. Pruszak

K. Makowska, M. Łangowska, J. Muchowska - wycieczka z grupą 0b (od 2 do 6 lekcji) 
I2 po 1 lekcji - M. Talewski
P2 po 3 lekcji - W. Kamińska
W2 po 6 lekcji - E. Keister
W1 przed lekcjami- S. Babinska 

wtorek, 12 kwietnia 2022r.
LekcjaKlasaZastępstwa
3c  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 105)  
3d  Zajęcia z p. W. Pora (s. 202) 
4c  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
5b ch  Grupa przychodzi na 2 lekcję 
8a  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
3c  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. DS)  
3d  Zajęcia z p. W. Pora (s. 202) 
4c  Matematyka z p. J. Namirowską (s. 304) 
3c  J. angielski z p. A. Dzięcielską-Jasnoch (s. 105) (przeniesiony z 5 lekcji)  
3d  Zajęcia z p. W. Pora (s. 202) 
4c  Matematyka z p. J. Namirowską (s. 304) 
3c  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
4c  Religia z p. S. Babinską (s. 304) (przeniesiona z 1 lekcji) 
5b  Matematyka z p. P. Czarnowskim (s. 309) 
8a  J. niemiecki z p. D. Oksentowicz (s. 310) 
4b  Przyroda z p. E. Keister (s. 210) (przeniesiona z 6 lekcji) 
4c ch  J. angielski (cała klasa) z p. B. Drewczynską (s. 304) 
5c  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
6a gr1  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. E. Pruszak 
7c  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. J. Wycinką 
4b  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
4c ch  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
5a  WDŻ z p. E. Keister (s. 212) (przeniesione z 7 lekcji) 
6a gr1  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. E. Pruszak  
7d  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. J. Wycinką  
8a  Matematyka z p. J. Namirowską (s. 310) 
8b  J. angielski (cała klasa) z p. B. Drewczynską (s. 301) 
5a  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
M. Adamczyk, I. Fierek
W. Chuda

C. Kliczkowska, M. Kunda, K. Porożynska, B. Ringwelska - konkurs recytatorski (lekcja 4, 5 i 6) 
W2 przed lekcjami - M. Talewski
I1 przed lekcjami - J. Kulesza
P2 po 2 lekcji - E. Rutkowska
P2 po 3 lekcji - J. Kulesza
B3 po 3 lekcji-W. Kamińska
II2 po 4 lekcji - J. Polakiewicz
B1 po 5 lekcji - J. Jażdżewska
B2 po 5 lekcji - P. Gliszczyński
II1 po 6 lekcji - A. Połom 

poniedziałek, 11 kwietnia 2022r.
LekcjaKlasaZastępstwa
3c  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 105) 
3d  Zajęcia z p. W. Pora (s. 202) 
4c dz  J. angielski (cała klasa) z p. B. Drewczynską (s. 304) 
5b  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
8a  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
1a  Zajęcia z p. I. Rudnik (s. 204) (przeniesione z wtorku 5.04 z 1 lekcji) 
1c  Zajęcia z p. W. Kamińską (s. 108) (przeniesione z środy z 5 lekcji) 
3c  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 105) 
3d  Zajęcia z p. W. Pora (s. 202) 
4c  Zajęcia z wychowawcą z p. B. Drewczynską (s. 304) (przeniesione z 4 lekcji) 
5b  Zajęcia z p. M. Łobocką (s. gimnastyczna) 
5d  Zajęcia z p. A. Dzięcielską-Jasnoch (s. 211) 
8b  Zajęcia z wychowawcą z p. B. Jażdżewską (s. 301) 
2a  Zajęcia z p. C. Kliczkowską (s. 206) (przeniesione z 5 lekcji) 
3c  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 105) 
3d  Zajęcia z p. W. Pora (s. 202) 
4a  Religia z p. J. Jażdżewską (s. 210A) (przeniesiona z 4 lekcji)  
5c  Plastyka z p. B. Jażdżewską (s. 303) 
8c  J. polski z p. H. Mrozińską (s. 005) 
3c  Religia z p. J. Jażdżewską (s. 105) (przeniesiona z 4 lekcji) 
3d  J. angielski z p. B. Drewczynską (s. 202) (przeniesiony z 2 lekcji) 
4a  J. angielski z p. D. Oksentowicz (s. 210A) (przeniesiony z 3 lekcji) 
4c  J. polski z p. K. Porożynską (s. 304) (przeniesiony z piątku 22.04 z 1 lekcji)  
5b  Matematyka z p. J. Namirowską (s. 309) 
7e ch  J. angielski (cała klasa) z p. K. Zaranek (s. 306) 
8c  J. niemiecki z p. J. Miszke (s. 005) 
8d ch  J. niemiecki z p. M. Chabowską (s. 302) (przeniesiony z środy z 1 lekcji) 
8d dz  Informatyka z p. K. Koseckim (s. 308) (przeniesiona z środy z 1 lekcji) 
2a  Religia z p. J. Jażdżewską (s. 206) (przeniesiona z 3 lekcji) 
3c  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
5c dz  Grupa zwolniona po 4 lekcji 
8a  J. polski z p. M. Kunda (s. 310) 
4c dz  Wychowanie fizyczne (z 4b dz) z p. E. Pruszak 
8d  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. F. Pruszak 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
M. Adamczyk, I. Fierek, G. Papierowska

K. Mróz, D. Bąk - konkurs BRD na małej sali gimnastycznej (sala wyłączona z zajęć)

2,3 lekcja- Szkolny Dzień Zdrowia w dużej sali gimnastycznej (sala wyłączona z zajęć) 
P2 przed lekcjami - W. Kamińska
I1 przed lekcjami - I. Rudnik
I2 po 1 lekcji - B. Ringwelska
II1 po 1 lekcji - K. Zaranek
B3 po 3 lekcji - J. Kulesza
II1 po 3 lekcji - J. Namirowska
II2 po 3 lekcji - J. Polakiewicz
B2 po 4 lekcji - K. Porożynska
I1 po 5 lekcji - M. Kunda
B1 po 6 lekcji - S. Babinska 

piątek, 08 kwietnia 2022r.
LekcjaKlasaZastępstwa
3c  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. MS)  
4c  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
3c  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 105)  
3c  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 105)  
3c  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
5b  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
4d dz  Grupa zwolniona po 4 lekcji 
6a gr1  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
7b  Klasa zwolniona po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
M. Adamczyk, I. Fierek  P2 po 2 lekcji - W. Kamińska
P1 po 4 lekcji - J. Słomińska
I2 po 5 lekcji - A. Leszczyńska
I2 po 6 lekcji - K. Zaranek 

czwartek, 07 kwietnia 2022r.
LekcjaKlasaZastępstwa
3c  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 105)  
7d  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
3c  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 105)  
4c  J. angielski (cała klasa) z p. B. Drewczynską 
6a  Geografia z p. K. Chmielewską (s. 201) 
2c  Zajęcia z p. U. Sroka (s. 102) (przeniesione z 5 lekcji) 
3b  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
5d ch  Informatyka (cała klasa) z p. E. Bonkowską (s. 308) 
7b  J. polski z p. H. Kaszubowską (s. 305) (przeniesiony z piątku z 8 lekcji) 
8a  J. angielski z p. A. Leszczyńską (s. 310) (przeniesiony z wtorku 12.04 z 1 lekcji) 
8b ch  J. niemiecki (cała klasa) z p. J. Miszke 
2a  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
2c  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
3a  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
5b  Klasa zwolniona po 4 lekcji  
7d  Biologia z p. B. Spica (s. 209) (przeniesiona z 1 lekcji) 
7e ch  J. angielski (cała klasa) z p. K. Zaranek (s. 306) 
8b dz  J. niemiecki z p. J. Miszke (s. 301) 
4c dz  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
8d  Klasa zwolniona po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
M. Adamczyk, S. Babinska. I. Fierek

B. Drewczynska (po 2 lekcji)

C. Kliczkowska, B. Ringwelska, M. Kunda, K. Porożyńska - konkurs (4 i 5 lekcja) 
I1 po 3 lekcji - H. Kaszubowska
II2 po 6 lekcji - A. Leszczyńska
B1 po 4 lekcji - B. Jażdżewska 

środa, 06 kwietnia 2022r.
LekcjaKlasaZastępstwa
3c  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 105) 
5d  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
7d  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
3c  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 105) 
4b  Przyroda z p. E. Keister (s. 210) 
7c  J. niemiecki (cała klasa) z p. M. Chabowską (s. 207) 
3c  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 105) 
4b  J. angielski z p. D. Oksentowicz (s. 210) 
7d  Matematyka z p. J. Namirowską (s. 209) 
3c  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
4c  Matematyka z p. J. Namirowską (s. 304) 
8a  Historia z p. B. Ringwelską (s. 310) 
8c  J. polski z p. H. Mrozińską (s. 005) 
4d ch  Grupa zwolniona po 4 lekcji 
6a gr2  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
M. Adamczyk, J. Polakiewicz, I, Fierek, M. Kunda  B1 po 2 lekcji - A. Połom
I2 po 2 lekcji - K. Porożynska
B1 po 4 lekcji - P. Czarnowski
I1 po 4 lekcji - M. Chabowska
I2 po 4 lekcji - P. Gliszczyński
I2 po 6 lekcji - E. Keister 

wtorek, 05 kwietnia 2022r.
LekcjaKlasaZastępstwa
1a  J. angielski z p. A. Wiencelewską (s. 204) (przeniesiony z poniedziałku 11.04 z 2 lekcji) 
3c  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 105) 
4b  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
5b ch  Grupa przychodzi na 2 lekcję 
7a  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
7e  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
3c  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 105) 
4c  Matematyka z p. J. Namirowską (s. 304)  
5b  Religia z p. J. Jażdżewską (s. 309) (przeniesiona z 6 lekcji) 
7c  Geografia z p. D. Szlachcikowską (s. 207) 
3c  J. angielski z p. A. Dzięcielską-Jasnoch (s. 105) (przeniesiony z 5 lekcji) 
4c  Matematyka z p. J. Namirowską (s. 304)  
5b  Religia z p. J. Jażdżewską (s. 309) 
3c  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
5b  Matematyka z p. P. Czarnowskim (s. 309) 
5d dz  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. J. Wycinką 
6a  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. E. Pruszak 
8c  J. polski z p. H. Mrozińską (s. 005) 
4c ch  J. angielski (cała klasa) z p. B. Drewczynską (s. 304)  
7d  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
5b  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
8a  Chemia z p. E. Bąk (s. 310) (przeniesiona z 8 lekcji) 
4b ch  Grupa zwolniona po 6 lekcji  
7b  Chemia z p. E. Bąk (s. 305) 
8a  J. niemiecki z p. D. Oksentowicz (s. 310) (przeniesiony z 6 lekcji) 
8a  Klasa zwolniona po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
M. Adamczyk, I. Fierek, J. Polakiewicz

E. Bonkowska, E. Rutkowska, W. Jabłońska - wycieczka z klasą 2d i 3b
(uczniowie, którzy nie jadą dołączają odpowiednio do klasy 2a i 3a)

A. Połom, B. Ringwelska - wycieczka z klasą 8d i 5c
(uczniowie z 5c, którzy nie jadą dołączają do klasy 5d) 
II2 po 2 lekcji - J. Jażdżewska
II1 po 3 lekcji - P. Gliszczyński
II2 po 3 lekcji - M. Kunda
W1 po 4 lekcji - H. Mrozińska
II2 po 4 lekcji - B. Jażdżewska
W1 po 5 lekcji - A. Dzięcielska-Jasnoch
B2 po 6 lekcji - K. Zaranek
W1 po 6 lekcji - B. Drewczynska
II1 po 6 lekcji - B. Rostankowska
II2 po 6 lekcji - E. Keister
II1 po 7 lekcji - J. Namirowska 

poniedziałek, 04 kwietnia 2022r.
LekcjaKlasaZastępstwa
3c  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 105)  
4c dz  J. angielski (cała klasa) z p. B. Drewczynską (s. 304) 
3c  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 105)  
3d  Zajęcia z p. G. Papierowską (s. 202) (przeniesione z 4 lekcji) 
4c  Zajęcia z wychowawcą z p. B. Drewczynską (s. 304) (przeniesione z 4 lekcji) 
2a  Zajęcia z p. C. Kliczkowską (s. 206) (przeniesione z 5 lekcji) 
3c  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 105)  
4a  Religia z p. J. Jażdżewską (s. 210A) (przeniesiona z 4 lekcji) 
5d  Plastyka z p. B. Jażdżewską (s. 211) 
3c  Religia z p. J. Jażdżewską (s. 105) (przeniesiona z 4 lekcji) 
3d  J. angielski z p. B. Drewczynską (s. 202) (przeniesiony z 2 lekcji) 
4a  J. angielski z p. D. Oksentowicz (s. 210A) (przeniesiony z 3 lekcji) 
4b  Zajęcia świetlicowe 
4b  Zajęcia świetlicowe 
4c  J. polski z p. K. Porożynską (s. 304) (przeniesiony z piątku 8.04 z 1 lekcji)  
5b  Matematyka z p. J. Namirowską (s. 309) 
2a  Religia z p. J. Jażdżewską (s. 206) (przeniesiona z 3 lekcji) 
3c  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
4a  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. M. Szmaglińskim 
4c dz  Wychowanie fizyczne (z 4b dz) z p. E. Pruszak 
5c dz  Grupa zwolniona po 4 lekcji  
6a  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
7d  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. F. Pruszak 
7e ch  J. niemiecki (cała klasa) z p. J. Miszke (s. 306) 
8d  Zajęcia z wychowawcą z p. A. Połom (s. 302) (przeniesione z czwartku z 8 lekcji) 
4c dz  Wychowanie fizyczne (z 4b dz) z p. E. Pruszak 
7d  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. F. Pruszak 
7e ch  Informatyka z p. P. Czarnowskim (s. 208) 
8b dz  J. angielski (cała klasa) z p. B. Drewczynską (s. 301) 
8c  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. M. Szmaglińskim 
7c  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
M. Adamczyk, I. Fierek, J. Polakiewicz

B. Spica, H. Mrozińska, K. Porożyńska, H. Kaszubowska, M. Kunda - konkurs (5 i 6 lekcja) 
II2 po 4 lekcji - J. Namirowska
I2 po 5 lekcji - B. Drewczynska
W2 po 7 lekcji - A. Leszczyńska 

piątek, 01 kwietnia 2022r.
LekcjaKlasaZastępstwa
3c  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. MS)  
4b  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
4c  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
5a  J. polski z p. K. Porożynską (s. 212) (przeniesiony z 7 lekcji) 
7e  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
3c  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 105)  
4a  J. polski z p. H. Kaszubowską (s. 210A) 
4b  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. E. Pruszak 
7c  Zajęcia z wychowawcą z p. M. Talewskim 
7d dz  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. J. Wycinką 
8b  Zajęcia z wychowawcą z p. B. Jażdżewską (s. 301) 
8c  Zajęcia z wychowawcą z p. M. Szmaglińskim (s. 005) 
3c  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 105)  
4c dz  Wychowanie fizyczne (z 4b dz) z p. E. Pruszak 
7b  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. F. Pruszak 
7c  J. niemiecki z p. M. Chabowską (s. 207) 
8d dz  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. M. Szmaglińskim 
3c  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 105)  
4c dz  Wychowanie fizyczne (z 4b dz) z p. E. Pruszak 
5b  Zajęcia z p. M. Łobocką (s. 309) 
6a  Zajęcia z wychowawcą z p. K. Porożynską (s. 201) 
7b  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. F. Pruszak  
7c  J. angielski z p. A. Wiencelewską (s. 207) 
3d  Klasa zwolniona po 4 lekcji  
4d dz  Grupa zwolniona po 4 lekcji 
7a  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. M. Szmaglińskim 
7d  J. polski z p. M. Kunda (s. 209) (przeniesiony z środy 6.04 z 1 lekcji) 
6a gr1  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
7e dz  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
8c  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. M. Szmaglińskim 
5a  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
7b  Klasa zwolniona po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
D. Szlachcikowska, K. Chmielewska, I. Fierek, M. Adamczyk, J. Polakiewicz

E. Bonkowska, T. Kędzierski, Cz. Sikora - kl. 2d - wyjazd na basen. 
B1 po 2 lekcji - B. Ringwelska
B2 po 2 lekcji - K. Porożynska
W2 po 5 lekcji - A. Leszczyńska
I2 po 5 lekcji - M. Kunda
I2 po 6 lekcji - H. Kaszubowska 

czwartek, 31 marca 2022r.
LekcjaKlasaZastępstwa
3c  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 105) 
7a  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
7c  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
7e  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
3c  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 105) 
4b  J. angielski z p. K. Zaranek (s. 210) 
7c dz  J. niemiecki (cała klasa) z p. M. Chabowską 
5d ch  Informatyka (cała klasa) z p. E. Bonkowską (s. 308) (do czasu powrotu nauczyciela z rekolekcji klasą opiekuje się p. A. Dzięcielska-Jasnoch) 
7c  Fizyka z p. K. Kosecki (s. 207) (przeniesiona z 1 lekcji) 
8c  J. niemiecki z p. M. Chabowską (s. 005) 
2d  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
4d  Zajęcia świetlicowe 
5d  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. E. Pruszak 
6a gr1  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. J. Wycinką 
5b  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
6a gr1  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. J. Wycinką 
7c  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
8b  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. E. Pruszak 
4a  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
D. Szlachcikowska, K. Chmielewska, I. Fierek, M. Adamczyk, J. Polakiewicz  II2 po 2 lekcji - B. Ringwelska
W2 po 4 lekcji - K. Zaranek
B2 po 6 lekcji - K. Mróz
II2 po 6 lekcji - H. Kaszubowska  

środa, 30 marca 2022r.
LekcjaKlasaZastępstwa
5b  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
5c  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
7b  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
5c  Religia z p. B. Rostankowską (s. 303) (przeniesiona z 1 lekcji) 
7d  Zajęcia z p. E. Keister (s. 209) 
8d  WOS z p. M. Talewskim (s. 302) 
4c  J. angielski (cała klasa) z p. B. Drewczynską (s. 304) 
7c dz  J. niemiecki (cała klasa) z p. M. Chabowską (s. 207) 
8b ch  J. niemiecki (cała klasa) z p. J. Miszke (s. 301) 
2d  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
4d ch  Grupa zwolniona po 4 lekcji 
7c ch  J. niemiecki (cała klasa) z p. M. Chabowską (s. 207) 
6a gr2  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
7e dz  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. M. Szmaglińskim 
7a  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
D. Szlachcikowska, K. Chmielewska, I. Fierek

K. Zaranek - konkurs (po 3 lekcji) 
W2 po 2 lekcji - B. Drewczynska
I1 po 4 lekcji - M. Chabowska
II2 po 5 lekcji - P. Czarnowski
I2 po 6 lekcji - E. Keister
II2 po 7 lekcji - E. Bąk 

wtorek, 29 marca 2022r.
LekcjaKlasaZastępstwa
5b ch  Grupa przychodzi na 2 lekcję 
5d  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
4c  Matematyka z p. J. Namirowską (s. 304) 
5b  Religia z p. J. Jażdżewską (s. 309) (przeniesiona z 6 lekcji)  
4c  Matematyka z p. J. Namirowską (s. 304) 
2d  Klasa zwolniona po 3 lekcji  
3a  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
3d  Zajęcia z p. G. Papierowską (s. 202) 
5b  J. polski z p. B. Ringwelską (s. 309) (przeniesiony z 2 lekcji) 
8b  J. angielski (cała klasa) z p. B. Drewczynską (s. 301) 
4c ch  J. angielski (cała klasa) z p. B. Drewczynską (s. 304) 
7e dz  J. angielski (cała klasa) - p. K. Zaranek (s. 306) 
8c  Zajęcia z p. M. Szmagliński (s. 005) 
5b  Klasa zwolniona po 5 lekcji  
5c ch  Grupa zwolniona po 5 lekcji  
4b ch  Grupa zwolniona po 6 lekcji  
8d  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
D. Szlachcikowska, I. Fierek

E. Bonkowska (po 3 lekcji)
J. Jażdżewska (po 4 lekcji) 
II2 po 2 lekcji - H. Mrozińska
B2 po 4 lekcji - B. Ringwelska
II2 po 4 lekcji - J. Polakiewicz
W2 po 5 lekcji - A. Połom
II1 po 6 lekcji - B. Rostankowska  

poniedziałek, 28 marca 2022r.
LekcjaKlasaZastępstwa
4c dz  J. angielski (cała klasa) z p. B. Drewczynską (s. 304) 
7d  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
3d  Zajęcia z p. G. Papierowską (s. 202) (przeniesione z 4 lekcji) 
4c  Zajęcia z wychowawcą z p. B. Drewczynską (s. 304) (przeniesione z 4 lekcji) 
3d  J. angielski z p. B. Drewczynską (s. 202) (przeniesiony z 2 lekcji) 
4c  J. polski z p. K. Porożynską (s. 304) (przeniesiony z piątku 1.04 z 1 lekcji) 
5b  Matematyka z p. J. Namirowską (s. 309) 
7d  Fizyka z p. K. Koseckim (s. 209) (przeniesiona z 1 lekcji) 
4c dz  Grupa zwolniona po 4 lekcji 
5c dz  Grupa zwolniona po 4 lekcji 
7c  Plastyka z p. B. Jażdżewską (s. 207) 
8a dz  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
8d dz  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
D. Szlachcikowska, I. Fierek

A. Leszczyńska - konkurs (4 lekcja)
F. Pruszak - zawody sportowe 
II1 po 2 lekcji- A. Dzięcielska- Jasnoch
II2 po 4 lekcji - M. Kunda
SZ po 5 lekcji - M. Szmagliński
SZ po 6 lekcji - E. Pruszak
SZ po 7 lekcji - J. Wycinka  

piątek, 25 marca 2022r.
LekcjaKlasaZastępstwa
1b  Zajęcia z p. J. Kulesza (s. 104) (przeniesione z 5 lekcji) 
2b  Religia z p. S. Babinską (s. 205) (przeniesiona z 3 lekcji) 
5a  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
7c dz  Grupa przychodzi na 3 lekcję 
7d dz  Grupa przychodzi na 3 lekcję 
5c  Geografia z p. K. Chmielewską (s. 303) 
8b  J. polski z p. H. Mrozińską (s. 301) (przeniesiony z czwartku z 7 lekcji) 
2b  Zajęcia z p. K. Linda (s.205) (przeniesione z 1 lekcji) 
5b  J. angielski z p. K. Zaranek (s. 309) 
7a  Historia z p. M. Talewskim (s. 312) 
7c  Religia z p. S. Babinską (s. 207) (przeniesiona z 7 lekcji) 
7d  Matematyka z p. J. Namirowską (s. 209) 
8d ch  J. niemiecki (cała klasa) z p. M. Chabowską (s. 302) 
2d  Zajęcia z p. E. Bonkowską (s. 203) (przeniesione z środy 30.03 z 5 lekcji) 
5b  Matematyka z p. M. Łobocką (s. 309) 
8d  J. angielski (cała klasa) z p. D. Oksentowicz (s. 302) 
1b  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
4d dz  Grupa zwolniona po 4 lekcji 
7a  Historia z p. M. Talewskim (s. 312) 
7b  J. polski z p. H. Kaszubowską (s. 305) (przeniesiony z 8 lekcji) 
8c  Doradztwo zawodowe z p. F. Pruszak (s. 005) 
6a gr1  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
7b  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. F. Pruszak 
7e dz  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
7c  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
7a dz  Grupa zwolniona po 7 lekcji 
7b  Klasa zwolniona po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
D. Szlachcikowska, I. Fierek, A. Wiencelewska

M. Szmagliński - zawody sportowe

U. Sroka, G. Papierowska, T. Kędzierski, Cz. Sikora - kl. 2c i 3d - wyjazd na basen.

B. Jażdżewska, A. Leszczyńska - kl. 8a i 8b - wycieczka (osoby, które nie jadą z 8a dołączają do klasy 8c, a z 8b dołączają do 8d) 
SZ przed lekcjami - J. Wycinka
W2 po 2 lekcji - E. Keister
I1 po 2 lekcji - B. Ringwelska
I2 po 2 lekcji - K. Porożynska
I2 po 3 lekcji - J. Namirowska
II1 po 4 lekcji - K. Chmielewska
SZ po 5 lekcji - E. Pruszak
B2 po 5 lekcji - F. Pruszak
I2 po 5 lekcji - M. Kunda
W1 po 6 lekcji - M. Talewski
I2 po 6 lekcji - S. Babinska 

czwartek, 24 marca 2022r.
LekcjaKlasaZastępstwa
5c  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
5b  Geografia z p. D. Szlachcikowską (s. 309) 
2a  Zajęcia z p. C. Kliczkowską (s. 206) 
5d ch  Informatyka (cała klasa) z p. E. Bonkowską (s. 308) 
1a  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
1b  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
2c  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
5b  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
8b  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
7a dz  Informatyka z p. P. Czarnowskim (s. 208) (przeniesiona z piątku z 8 lekcji) 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
I. Fierek, A. Wiencelewska  B2 po 4 lekcji - B. Jażdżewska
II1 po 5 lekcji- B. Drewczynska
II2 po 6 lekcji - H. Kaszubowska 

środa, 23 marca 2022r.
LekcjaKlasaZastępstwa
2c  Zajęcia z p. U. Sroka (s. 102) 
3d  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 202)  
7d  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
3d  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. DS)  
5b  J. polski z p. B. Ringwelską (s. 309) 
8d  J. niemiecki (cała klasa) z p. M Chabowską (s. 302) 
1a  Zajęcia z p. I. Rudnik (s. 204) 
3d  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 202)  
2b  Zajęcia z p. K. Linda (s. 205) 
3d  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
4c  J. angielski z p. B. Drewczynską (s. 304) 
8b ch  J. niemiecki (cała klasa) z p. J. Miszke (s. 301) 
2a  Zajęcia z p. C. Kliczkowską (s.206) 
4d ch  Grupa zwolniona po 4 lekcji 
6a gr2  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
7e  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
8a  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
8c  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
5a dz  Grupa zwolniona po 7 lekcji 
8b  Matematyka z p. J. Namirowską (s. 301)  
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
G. Papierowska, I. Fierek, A. Wiencelewska

E. Bąk, P. Czarnowski, K. Mróz - po 6 lekcji 
I1 po 4 lekcji - M. Chabowska
I2 po 6 lekcji - E. Keister 

wtorek, 22 marca 2022r.
LekcjaKlasaZastępstwa
3d  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 202)  
5b ch  Grupa przychodzi na 2 lekcję 
3d  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 202)  
4c  Matematyka z p. J. Namirowską (s. 304) 
5b  Religia z p. J. Jażdżewską (s. 309) (przeniesiona z 6 lekcji) 
3d  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 202)  
4c  Matematyka z p. J. Namirowską (s. 304) 
5b  J. polski z p. B. Ringwelską (s. 309) (przeniesiony z 2 lekcji) 
4d  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
5b  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
5c ch  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
4b ch  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
G. Papierowska, I. Fierek

A. Dziecielska-Jasnoch, S. Babinska - wycieczka z klasą 5d (po 6 lekcji) 
II2 po 2 lekcji - H. Mrozińska
II2 po 4 lekcji - A. Połom
II1 po 6 lekcji - B. Rostankowska 

poniedziałek, 21 marca 2022r.
LekcjaKlasaZastępstwa
2a  J. angielski z p. A. Wiencelewską (s. 206) 
2d  Zajęcia z p. E. Bonkowską (s. 203) 
3d  Zajęcia z p. W. Pora (s. MS) 
4c dz  J. angielski (cała klasa) z p. B. Drewczynską (s. 304) 
5c  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
2a  Zajęcia z p. W. Kamińską (s. 308) 
3d  Zajęcia z p. W. Pora (s. 202)  
4c  J. angielski (cała klasa) z p. B. Drewczynską (s. 304) 
3d  Zajęcia z p. W. Pora (s. 202) 
4a  Przyroda z p. E. Keister (s. 210A) 
2a  Zajęcia z p. W. Pora (s. 206) 
3d  Religia z p. B. Rostankowską (s. 202) (przeniesiona z 5 lekcji) 
5b  Matematyka z p. J. Namirowską (s. 309) 
7c  Religia z p. S. Babinską (s. 207) 
2a  Zajęcia z p. W. Pora (s. 206) 
3d  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
4c dz  Grupa zwolniona po 4 lekcji 
4d  J. polski z p. M. Kunda (s. 307) 
5b  Matematyka z p. A. Połom (s. 309) 
5c dz  Grupa zwolniona po 4 lekcji 
8a dz  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
8d dz  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
D. Oksentowicz, G. Papierowska, I. Fierek

C. Kliczkowska - konkurs
F. Pruszak - zawody sportowe 
II2 po 4 lekcji - B. Drewczynska
SZ po 5 lekcji - M. Szmagliński
SZ po 6 lekcji - E. Pruszak
SZ po 7 lekcji - J. Wycinka 

piątek, 18 marca 2022r.
LekcjaKlasaZastępstwa
3d  Zajęcia z p. W. Pora (s. 202) 
4d  Klasa przychodzi na 2 lekcję  
5b  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
7a  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
7c ch  Grupa przychodzi na 3 lekcję 
7d ch  Grupa przychodzi na 3 lekcję 
1b  Zajęcia z p. J. Kulesza (s. 104) (przeniesione z 5 lekcji) 
3d  Zajęcia z p. W. Pora (s. 202) 
4c  J. angielski z p. B. Drewczynską (s. 304) 
1a  Zajęcia z p. I. Rudnik (s. 204) (przeniesione z czwartku z 5 lekcji) 
3d  Zajęcia z p. W. Pora (s. 208) 
4b ch  Wychowanie fizyczne z p. M. Szmaglińskim 
4b dz  Wychowanie fizyczne (z 4c dz) z p. F. Pruszak 
4c ch  Wychowanie fizyczne z p. M. Szmaglińskim 
4d  J. angielski z p. D. Oksentowicz (s. 307) (przeniesiony z wtorku 22.03 z 5 lekcji) 
7a+7b  Plastyka z p. J. Jażdżewską (s. 305) 
8d ch  J. niemiecki (cała klasa) z p. M. Chabowską (s. 302) 
3d  Zajęcia z p. W. Pora (s. 202) 
4b ch  Wychowanie fizyczne z p. M. Szmaglińskim 
4b dz  Wychowanie fizyczne (z 4c dz) z p. F. Pruszak 
4c ch  Wychowanie fizyczne z p. M. Szmaglińskim 
6a  Geografia z p. D. Szlachcikowską (s. 201) 
7a+7b  j. angielski z p. K. Zaranek (s. 305) 
8d ch  J. angielski (cała klasa) z p. A. Leszczyńska (s. 302)  
1b  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
3d  Zajęcia z p. W. Pora (s. 202) 
4a  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
5c  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
5d  Klasa zwolniona po 4 lekcji  
7a+7b  Plastyka z p. J. Jażdżewską (s. 305) 
7d  J. polski z p. M. Kunda (s. 209) (przeniesiony z środy 23.03 z 1 lekcji) 
7e dz  J. angielski (cała klasa) z p. K. Zaranek (s. 306) 
7e dz  J. angielski (cała klasa) z p. K. Zaranek (s. 306) 
8c  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. M. Szmaglińskim 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
E. Keister, G. Papierowska, B. Rostankowska

J. Słomińska, K. Linda, T. Kędzierski, Cz. Sikora - kl. 3a, 2b - wyjazd na basen.

E. Pruszak, J. Wycinka - zawody sportowe

K. Chmielewska - wyjazd na konkurs (po 2 lekcji) 
B2 po 2 lekcji - S. Babinska
I2 po 2 lekcji - B. Ringwelska
B2 po 3 lekcji - A. Leszczyńska
I2 po 3 lekcji - A. Wiencelewska
SZ po 4 lekcji - F. Pruszak
W2 po 5 lekcji - M. Kunda
SZ po 6 lekcji - M. Szmagliński 

czwartek, 17 marca 2022r.
LekcjaKlasaZastępstwa
3d  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 202) 
4d  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
3d  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 202) 
4b  J. angielski z p. D. Oksentowicz (s. 210) 
3d  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 202) 
3d  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
5c  Matematyka z p. A. Połom (s. 303) (przeniesiona z poniedziałku 21.03 z 1 lekcji) 
1a  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
G. Papierowska, B. Rostankowska   

środa, 16 marca 2022r.
LekcjaKlasaZastępstwa
3d  Zajęcia z p. U. Sroką (s. 202) 
7c  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
3d  Zajęcia z p. U. Sroką (s. 202) 
3d  Zajęcia z p. W. Kamińską (s. 202) 
4a  J. angielski z p. D. Oksentowicz (s. 210A) (przeniesiony z piątku z 5 lekcji) 
4d dz  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. Cz. Sikorą 
3d  Zajęcia z p. E. Rutkowską (s. 202) 
4a dz  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. Cz. Sikorą 
4d ch  Zajęcia świetlicowe 
4d dz  Grupa zwolniona po 3 lekcji 
2d  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
3a  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
7b dz  Żeglarstwo (cała klasa) z p. S. Gwizdałą 
7b dz  Żeglarstwo (cała klasa) z p. S. Gwizdałą 
7b dz  Żeglarstwo (cała klasa) z p. S. Gwizdałą 
7b dz  Żeglarstwo (cała klasa) z p. S. Gwizdałą 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
F. Pruszak - zawody sportowe

J. Kowalewska, L. Pozorska, K. Lewandowska-Gilla, J. Labon, K. Opłatkowska, M. Adamczyk, K. Makowska, M. Łangowska, W. Jabłońska, J. Muchowska - wycieczka z klasami 0a, 0c, 0b, 3c
(uczniowie klasy 3c, którzy nie jadą dołączają do klasy 3a - sala 106) 
W1 po 3 lekcji - M. Chabowska
W1 po 5 lekcji - E. Bąk 

wtorek, 15 marca 2022r.
LekcjaKlasaZastępstwa
7e  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
7e  Historia z p. B. Ringwelską (s. 306) (przeniesiona z 1 lekcji) 
3a  Religia z p. S. Babinską (s. 106) (przeniesiona z środy z 5 lekcji) 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
B. Jażdżewska (po 3 lekcji)   

poniedziałek, 14 marca 2022r.
LekcjaKlasaZastępstwa
5b  J. angielski z p. A. Wiencelewską (s. 309) 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
brak danych

piątek, 11 marca 2022r.
LekcjaKlasaZastępstwa
5b  Matematyka z p. I. Fierek (s. 309) 
7c  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
7b  Klasa zwolniona po 7 lekcji 
8a  Klasa zwolniona po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
K. Mróz, P. Gliszczyński
S. Babinska (po 5 lekcji)

C. Kliczkowska, E. Rutkowska, T. Kędzierski, Cz. Sikora - kl. 2a i 3b - wyjazd na basen.  
II2 po 7 lekcji - M. Kunda 

czwartek, 10 marca 2022r.
LekcjaKlasaZastępstwa
4a  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
4d  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
6a  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
7a  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
4d  Religia z p. B. Rostankowska (s. 307) (przeniesiona z 1 lekcji)  
7b  J. niemiecki z p. M. Chabowską (s. 305) 
7c ch  J. angielski (cała klasa) z p. K. Zaranek (s. 207) 
4b  Przyroda z p. E. Keister (s. 210) 
7a  Geografia z p. D. Szlachcikowską (s. 312) (przeniesiona z 1 lekcji) 
8b  Matematyka z p. J. Polakiewiczem (s. 301) 
4b  J. angielski z p. D. Oksentowicz (s. 210) (przeniesiony z 3 lekcji) 
4c  Przyroda z p. E. Keister (s. 304) 
5b  Matematyka z p. I. Fierek (s. 309) 
6a gr2  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. J. Wycinką 
7b  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. E. Pruszak  
7c  Religia z p. S. Babinską (s. 207) (przeniesiona z piątku z 7 lekcji) 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
K. Mróz, P. Gliszczyński
B. Ringwelska (5 lekcja) 
I2 po 2 lekcji - B. Ringwelska
II2 po 3 lekcji - B. Jażdżewska
I1 po 4 lekcji - I. Fierek
I1 po 5 lekcji - M. Talewski
I2 po 5 lekcji - H. Mrozińska 

środa, 09 marca 2022r.
LekcjaKlasaZastępstwa
4a  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
4d  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
5a  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
4a  Przyroda z p. E. Keister (s. 210A) (przeniesiona z 1 lekcji) 
5d  Historia z p. M. Talewskim (s. 211) 
8c  Doradztwo zawodowe z p. F. Pruszak (s. 005) 
4c  Matematyka z p. I. Fierek (s. 304) 
7b  J. polski z p.. H. Kaszubowską (s. 305) (przeniesiony z piątku z 8 lekcji) 
5c  J. polski z p. B. Ringwelską (s. 303) 
5d  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
4b  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
4c  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
6a  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. E. Pruszak 
7c dz  J. angielski (cała klasa) z p. K. Zaranek (s. 207) 
8b dz  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. J. Wycinką  
8c  J. niemiecki z p. M. Chabowską (s. 005) 
7e ch  J. angielski (cała klasa) z p. K. Zaranek (s. 306) 
8a  Religia z p. S. Babinską (s. 310) (przeniesiona z piątku z 8 lekcji) 
8d  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. M. Szmaglińskim 
8c  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
8b  Klasa zwolniona po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
K. Mróz, P. Gliszczyński
H. Mrozińska (po 3 lekcji  
I1 po 2 lekcji - M. Chabowska
II2 po 4 lekcji - P. Czarnowski
W2 po 5 lekcji - S. Babinska
I1 po 5 lekcji - K. Zaranek
II2 po 6 lekcji - E. Keister  

wtorek, 08 marca 2022r.
LekcjaKlasaZastępstwa
5a  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
7c  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
7d  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
8d  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
7d  Religia z p. J. Jażdżewską (s. 209) (przeniesiona z 1 lekcji) 
7e  Historia z p. M. Talewskim (s. 306) 
7c  Fizyka z p. K. Koseckim (s. 207) (przeniesiona z 1 lekcji) 
4c ch  J. angielski (cała klasa) z p. B. Drewczynską (s. 304) 
5b  Matematyka z p. I. Fierek (s. 309) 
8a  Chemia z p. E. Bąk (s. 310) (przeniesiona z 8 lekcji) 
8d  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
8a  Klasa zwolniona po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
K. Mróz, P. Gliszczyński
B. Ringwelska (po 6 lekcji) 
I2 po 2 lekcji - M. Talewski
W2 po 4 lekcji - J. Polakiewicz 

poniedziałek, 07 marca 2022r.
LekcjaKlasaZastępstwa
2c  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 102) 
5b  Klasa przychodzi na 3 lekcję  
2c  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. DS) 
2c  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 102) 
5c  J. angielski z p. A. Wiencelewską (s. 303) 
2c  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
8c  Doradztwo zawodowe z p. F. Pruszak (s. 005)  
8a  J. polski z p. M. Kunda (s. 310) 
8d  Religia z p. J. Jażdżewską (s. 302) (przeniesiona z wtorku z 7 lekcji)  
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
K. Mróz, U. Sroka  II2 po 3 lekcji - I. Fierek
I1 po 5 lekcji - J. Namirowska
W1 po 6 lekcji - A. Leszczyńska  

piątek, 04 marca 2022r.
LekcjaKlasaZastępstwa
8b  Doradztwo zawodowe z p. F. Pruszak (s. 301) 
7b  Klasa zwolniona po 7 lekcji 
8a  Klasa zwolniona po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
K. Mróz

E. Bonkowska, M. Adamczyk, T. Kędzierski, Cz. Sikora - kl. 2d, 3c - wyjazd na basen.  
 

czwartek, 03 marca 2022r.
LekcjaKlasaZastępstwa
4d  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
6a  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
4d  Religia z p. B. Rostankowska (s. 307) (przeniesiona z 1 lekcji) 
8b  Geografia z p. D. Szlachcikowską (s. 301) (przeniesiona z piątku z 2 lekcji) 
4c  Przyroda z p. E. Keister (s. 304) (przeniesiona z 9.03 z 5 lekcji) 
6a gr2  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. J. Wycinką 
7b  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. E. Pruszak 
7e  Biologia z p. B. Spica (s. 306) 
5a dz  Informatyka (cała klasa) z p. P. Czarnowskim (s. 208) (przeniesiona z środy z 8 lekcji) 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
K. Mróz   II2 po 3 lekcji - B. Jażdżewska
SZ po 4 lekcji - M. Szmagliński
II1 po 4 lekcji - I. Fierek
I1 po 5 lekcji - H. Kaszubowska 

środa, 02 marca 2022r.
LekcjaKlasaZastępstwa
4a  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
5a  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
8c  Doradztwo zawodowe z p. F. Pruszak (s. 005) 
4a  Przyroda z p. E. Keister (s. 210A) (przeniesiona z 1 lekcji) 
7b  J. polski z p.. H. Kaszubowską (s. 305) (przeniesiony z piątku z 8 lekcji) 
5d  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
4b  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
8a  Matematyka z p. J. Namirowską (s. 310) (przeniesiona z 8 lekcji) 
5a  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
8c  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
8a  Klasa zwolniona po 7 lekcji 
8b  Klasa zwolniona po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
K. Mróz
B. Ringwelska (po 6 lekcji) 
I1 po 2 lekcji - M. Chabowska
II2 po 4 lekcji - P. Czarnowski
II2 po 6 lekcji - E. Keister 

wtorek, 01 marca 2022r.
LekcjaKlasaZastępstwa
8d  Doradztwo zawodowe z p. F. Pruszak (s. 302) 
8d  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
K. Mróz    

poniedziałek, 28 lutego 2022r.
LekcjaKlasaZastępstwa
5b  Klasa przychodzi na 3 lekcję 
5b  Matematyka z p. I. Fierek (s. 309) 
5c  J. polski z p. B. Ringwelską (s. 303) 
8c  Biologia z p. E. Bąk (s. 005) (przeniesiona z środy z 1 lekcji) 
8a  J. polski z p. M. Kunda (s. 310) 
8d  Religia z p. J. Jażdżewską (s. 302) (przeniesiona z wtorku z 7 lekcji) 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
K. Mróz  II2 po 3 lekcji - I. Fierek
I1 po 5 lekcji - J. Namirowska
W1 po 6 lekcji - A. Leszczyńska 

piątek, 11 lutego 2022r.
LekcjaKlasaZastępstwa
1a  Zajęcia z p. W. Chudą (s. 204) 
2d  Zajęcia z p. W. Pora (s. 308) 
3a  Zajęcia z p. S. Sikorą (s. 106) 
3d  Zajęcia z p. W. Jabłońską (s. 202) 
4b  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
8d ch  Grupa zaczyna od 2 lekcji 
1a  Zajęcia z p. W. Chudą (s. 204) 
2d  Zajęcia z p. W. Pora (s. 203) 
3a  Zajęcia z p. S. Sikorą (s. 106) 
3d  Zajęcia z p. W. Jabłońską (s. 202) 
8a  Okienko dla uczniów 
8c  Okienko dla uczniów 
2d  Zajęcia z p. W. Pora (s. 203) 
3d  Zajęcia z p. W. Jabłońską (s. 202) 
7d  Okienko dla uczniów 
1a  Zajęcia z p. W. Chudą (s. 204) 
3a  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
3d  Zajęcia z p. W. Jabłońską (s. 202) 
8d dz  Okienko dla uczniów 
8c  Okienko dla uczniów 
7b  Okienko dla uczniów 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
E. Bonkowska, G. Papierowska, I. Rudnik, J. Słomińska, J. Polakiewicz, A. Leszczyńska

U. Sroka, T. Kędzierski, Cz. Sikora - kl. 2c - wyjazd na basen. 
 

czwartek, 10 lutego 2022r.
LekcjaKlasaZastępstwa
1a  Zajęcia z p. W. Chudą (s. 208) 
2d  Zajęcia z p. W. Pora (s. 203) 
3a  Zajęcia z p. S. Sikorą (s. 106) 
3d  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 202) 
7b  Klasa zaczyna od 2 lekcji 
1a  Zajęcia z p. W. Chudą (s. MS) 
2d  Zajęcia z p. W. Pora (s. 203) 
3d  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 202) 
4b  Zajęcia świetlicowe 
8d ch  Okienko dla uczniów 
1a  Zajęcia z p. W. Chudą (s. 204) 
2d  Zajęcia z p. W. Pora (s. 203) 
3a  Zajęcia z p. S. Sikorą (s. 106) 
3d  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 202) 
7d  Okienko dla uczniów 
1a  Zajęcia z p. W. Chudą (s. 204) 
3a  Zajęcia z p. S. Sikorą (s. 106) 
3d  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
5d dz  Okienko dla uczniów 
8c  Okienko dla uczniów 
1a  Zajęcia z p. W. Chudą (s. 204) 
3a  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
5d  Okienko dla uczniów 
7b  Fizyka z p. K. Mróz (przeniesiona z 6 lekcji) (nauka zdalna) 
4a dz  Informatyka (cała klasa) z p. P. Czarnowskim (s. 208) 
7b  Okienko dla uczniów 
7c  Koniec zajęć po 5 lekcji 
8d dz  Okienko dla uczniów 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
E. Bonkowska, G. Papierowska, I. Rudnik, J. Słomińska, J. Polakiewicz, A. Leszczyńska
 
 

środa, 09 lutego 2022r.
LekcjaKlasaZastępstwa
1a  Zajęcia z p. W. Chudą (s. 204) 
2d  Zajęcia z p. W. Pora (nauka zdalna) 
3a  Religia z p. S. Babinską (s. 106) (przeniesiona z 5 lekcji) 
3d  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 202) 
5d  Klasa zaczyna od 2 lekcji 
8a  Klasa zaczyna od 2 lekcji 
1a  Zajęcia z p. W. Chudą (s. 204) 
2d  Zajęcia z p. W. Pora (nauka zdalna) 
3a  Zajęcia z p. S. Sikorą (s. 106) 
3d  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. DS) 
7c  Okienko dla uczniów 
2d  Zajęcia z p. W. Pora (nauka zdalna) 
3a  Zajęcia z p. S. Sikorą (s. 106) 
3d  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 202) 
7d  Fizyka z p. K. Koseckim (przeniesiona z 6 lekcji) (nauka zdalna) 
8a  Okienko dla uczniów 
2d  Zajęcia z p. W. Pora (nauka zdalna) 
3a  Zajęcia z p. S. Sikorą (s. 106) 
3d  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 202) 
7d  Okienko dla uczniów 
8c  Okienko dla uczniów 
2d  Zajęcia z p. W. Pora (nauka zdalna) 
3a  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
3d  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
8d dz  Okienko dla uczniów 
4b dz  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
7a  Okienko dla uczniów 
7d  Okienko dla uczniów 
8c  Okienko dla uczniów 
8d  Koniec zajęć po 6 lekcji 
4a  Klasa zwolniona po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
E. Bonkowska, J, Jażdżewska, G. Papierowska, I. Rudnik, J. Słomińska, J. Polakiewicz, A. Leszczyńska

B. Rostankowska (po 4 lekcji)

Klasa 2d - nauka zdalna 
 

wtorek, 08 lutego 2022r.
LekcjaKlasaZastępstwa
1a  Zajęcia z p. W. Chudą (s. 204)  
2d  Zajęcia z p. W. Pora (nauka zdalna)  
3a  Zajęcia z p. S. Sikorą (s. DS) 
3d  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 202) 
1a  Zajęcia z p. W. Chudą (s. 204)  
2d  Zajęcia z p. W. Pora (nauka zdalna)  
3a  Zajęcia z p. S. Sikorą (s. 106) 
3d  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 202) 
7c  Geografia z p. D. Szlachcikowską (przeniesiona z 7 lekcji) (nauka zdalna) 
1a  Zajęcia z p. W. Chudą (s. 204)  
3a  Zajęcia z p. S. Sikorą (s. 106) 
3d  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 202) 
1a  Zajęcia z p. W. Chudą (s. 204)  
2d  Zajęcia z p. W. Pora (nauka zdalna)  
1a  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
2d  Zajęcia z p. W. Pora (nauka zdalna)  
7d  Okienko dla uczniów 
7e dz  Okienko dla uczniów 
5d  Koniec zajęć po 5 lekcji 
7e dz  Okienko dla uczniów 
7c  Koniec zajęć po 6 lekcji 
7d  Okienko dla uczniów 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
E. Bonkowska, G. Papierowska, I. Rudnik, J. Słomińska, J. Polakiewicz

Klasa 2d - nauka zdalna

M. Szmagliński, S. Babinska - wycieczka z klasą 8c (po 3 lekcji) 
Dyżur przed lekcją.
Nauczyciel mający lekcje w klasie:
4a dyżuruje na II piętrze
4b dyżuruje na I piętrze
4c dyżuruje na boisko piaskowe
4d dyżuruje na boisku polbrukowe  

poniedziałek, 07 lutego 2022r.
LekcjaKlasaZastępstwa
1a  Zajęcia z p. W. Chudą (nauka zdalna) 
2d  Zajęcia z p. W. Pora (nauka zdalna) 
3a  Zajęcia z p. S. Sikorą (s. 106) 
3d  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. MS) 
2d  Zajęcia z p. W. Pora (nauka zdalna) 
3a  Zajęcia z p. S. Sikorą (s. 106) 
1a  Zajęcia z p. W. Chudą (nauka zdalna) 
2d  Zajęcia z p. W. Pora (nauka zdalna) 
3a  Zajęcia z p. S. Sikorą (s. 106) 
3d  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 202) 
5d  Okienko dla uczniów 
1a  Zajęcia z p. W. Chudą (nauka zdalna) 
2d  Zajęcia z p. W. Pora (nauka zdalna) 
3a  Zajęcia z p. S. Sikora (s. 106) 
3d  Religia z p. B. Rostankowską (s. 202) (przeniesiona z 5 lekcji) 
4b  J. angielski z p. D. Oksentowicz (s. 210) 
1a  Koniec zajęć po 4 lekcji 
3d  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
7d  J. polski z p. M. Kunda (przeniesiony z 7 lekcji) (nauka zdalna) 
8c  Okienko dla uczniów 
7c  Koniec zajęć po 6 lekcji 
7d ch  Okienko dla uczniów 
7d dz  Koniec zajęć po 6 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
E. Bonkowska, G. Papierowska, I. Rudnik, J. Słomińska, J. Polakiewicz

Klasa 1a, 2d - nauka zdalna 
Dyżur przed lekcją.
Nauczyciel mający lekcje w klasie:
4a dyżuruje na II piętrze
4b dyżuruje na I piętrze
4c dyżuruje na boisko piaskowe
4d dyżuruje na boisku polbrukowe  

piątek, 04 lutego 2022r.
LekcjaKlasaZastępstwa
1b  Religia z p. B. Rostankowską (s. 104) (przeniesiona z 2 lekcji) 
2d  Zajęcia z p. W. Pora (s. 308) 
3d  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 202) 
4d  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
5c  Klasa zaczyna od 3 lekcji 
1b  Zajęcia z p. J. Kulesza (s. 208) (przeniesione z 1 lekcji) 
2d  Zajęcia z p. W. Pora (s. 203) 
3d  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 202) 
4d  Religia z p. B. Rostankowską (s. 307) (przeniesiona z 1 lekcji) 
7e  Okienko dla uczniów 
2d  Zajęcia z p. W. Pora (s. 203) 
3d  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 208) 
4a  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. F. Pruszak  
4c dz  Wychowanie fizyczne (z 4b dz) z p. E. Pruszak 
5a  Okienko dla uczniów 
5b  Okienko dla uczniów 
2a  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
2d  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
3d  Zajęcia z p. W. Pora (s. 202) 
4a  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. F. Pruszak 
4c dz  Wychowanie fizyczne (z 4b dz) z p. E. Pruszak 
4d dz  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
5b  Koniec zajęć po 3 lekcji 
7a  Okienko dla uczniów 
8a  Okienko dla uczniów 
1b  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
3a  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
4a  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
7a ch  Koniec zajęć po 5 lekcji 
7a dz  Okienko dla uczniów 
7e ch  Koniec zajęć po 5 lekcji 
7a dz  Okienko dla uczniów 
7b  Koniec zajęć po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
E. Bonkowska, I. Fierek, H. Kaszubowska, G. Papierowska, A. Wiencelewska, K. Zaranek  Dyżur przed lekcją.
Nauczyciel mający lekcje w klasie:
4a dyżuruje na II piętrze
4b dyżuruje na I piętrze
4c dyżuruje na boisko piaskowe
4d dyżuruje na boisku polbrukowe  

czwartek, 03 lutego 2022r.
LekcjaKlasaZastępstwa
2d  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 203) 
5c  Klasa zaczyna od 2 lekcji 
2d  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 203) 
4a  Zajęcia świetlicowe 
5b  Okienko dla uczniów 
2d  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 203) 
7b  Okienko dla uczniów 
2a  Zajęcia z p. C. Kliczkowską (s. 206) (przeniesione z piątku z 4 lekcji) 
5d ch  Okienko dla uczniów 
5d dz  Okienko dla uczniów 
2b  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
2d  Religia z p. J. Jażdżewską (s. 203) 
4d  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
7a  Okienko dla uczniów 
4a  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
5b  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
7e ch  Okienko dla uczniów 
7e dz  Koniec zajęć po 5 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
E. Bonkowska, I. Fierek, H. Kaszubowska, A. Wiencelewska
J. Namirowska (po 6 lekcji)

Klasa 1b i 4d - nauka zdalna  
Dyżur przed lekcją.
Nauczyciel mający lekcje w klasie:
4a dyżuruje na II piętrze
4b dyżuruje na I piętrze
4c dyżuruje na boisko piaskowe
4d dyżuruje na boisku polbrukowe  

środa, 02 lutego 2022r.
LekcjaKlasaZastępstwa
1a  Zajęcia z p. W. Chudą (s. 204) 
4a  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
1a  Zajęcia z p. W. Chudą (s. 204) 
4a dz  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. Cz. Sikorą 
4d ch  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. F. Pruszak (nauka zdalna) 
3b  Zajęcia z p. E. Rutkowską (s. 107) (przeniesione z 5 lekcji) 
4a dz  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. Cz. Sikorą 
4c  Matematyka z p. J. Namirowską (s. 304) 
4d ch  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. F. Pruszak (nauka zdalna) 
7b  Okienko dla uczniów 
7e  Fizyka z p. K. Koseckim (nauka zdalna) (przeniesiona z czwartku z 6 lekcji) 
3a  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
3b  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
4d ch  Koniec zajęć po 4 lekcji 
7a  Okienko dla uczniów 
8d ch  Okienko dla uczniów 
4a  Matematyka z p. J. Namirowską (s. 310) 
6a gr.1  Koniec zajęć po 5 lekcji 
4a  Przyroda z p. E. Keister (s. 310) (przeniesiona z 1 lekcji) 
5b ch  Koniec zajęć po 6 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
S. Babinska, I. Fierek, H. Kaszubowska

P. Czarnowski (4 i 5 lekcja)

Klasa 1b, 2c i 4d - nauka zdalna 
Dyżur przed lekcją.
Nauczyciel mający lekcje w klasie:
4a dyżuruje na II piętrze
4b dyżuruje na I piętrze
4c dyżuruje na boisko piaskowe
4d dyżuruje na boisku polbrukowe  

wtorek, 01 lutego 2022r.
LekcjaKlasaZastępstwa
1a  Zajęcia z p. W. Chudą (s. 204) 
4c  Klasa przychodzi na 3 lekcję 
6a gr2  Grupa zaczyna od 2 lekcji 
1a  Zajęcia z p. W. Chudą (s. 204) 
4d  Okienko dla uczniów 
1a  Zajęcia z p. W. Chudą (s. 204) 
4c  J. angielski (cała klasa) z p. B. Drewczynską (s. 304) 
4d  Matematyka z p. J. Namirowską (nauka zdalna) (przeniesiona z czwartku z 5 lekcji) 
1a  Zajęcia z p. W. Chudą (s. 204) 
5b  Okienko dla uczniów 
7b ch  Informatyka z p. K. Koseckim (nauka zdalna) (przeniesiona z 8 lekcji) 
7b dz  Informatyka z p. P. Czarnowskim (nauka zdalna) (przeniesiona z 8 lekcji) 
1a  Zajęcia z p. W. Chudą (s. 204) 
4c  J. angielski (cała klasa) z p. B. Drewczynską (s. 304) 
7b  Okienko dla uczniów 
4c ch  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
5c ch  Koniec zajęć po 5 lekcji 
4b ch  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
S. Babinska, I. Fierek, H. Kaszubowska

Klasa 2c i 4d - nauka zdalna 
Dyżur przed lekcją.
Nauczyciel mający lekcje w klasie:
4a dyżuruje na II piętrze
4b dyżuruje na I piętrze
4c dyżuruje na boisko piaskowe
4d dyżuruje na boisku polbrukowe 

poniedziałek, 31 stycznia 2022r.
LekcjaKlasaZastępstwa
3d  J. angielski z p. B. Drewczynską (s. 202) (przeniesiony z 2 lekcji) 
4c  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
4d  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
8d  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
3d  Zajęcia z p. G. Papierowską (s. MS) (przeniesione z 1 lekcji) 
4c  J. angielski (cała klasa) z p. B. Drewczynską (s. 304) 
7a  Okienko dla uczniów 
4d  Przyroda z p. E. Keister (s. 307) (przeniesiona z 1 lekcji) 
4d  J. angielski z p. D. Oksentowicz (s. 307) 
5b  Historia z p. R. Mollin (nauka zdalna) (przeniesiona z 6 lekcji) 
2b  Zajęcia z p. K. Linda (s. 205) (przeniesione z czwartku z 5 lekcji) 
4a  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. F. Pruszak 
4c dz  Wychowanie fizyczne (z 4b dz) z p. E. Pruszak 
5c dz  Koniec zajęć po 4 lekcji 
5b  Koniec zajęć po 5 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
S. Babinska, I. Fierek, H. Kaszubowska

Klasa 2c i 3b - nauka zdalna

Zajęcia CMI - odwołane 
Dyżur przed lekcją.
Nauczyciel mający lekcje w klasie:
4a dyżuruje na II piętrze
4b dyżuruje na I piętrze
4c dyżuruje na II piętrze
4d dyżuruje na boisku 

piątek, 28 stycznia 2022r.
LekcjaKlasaZastępstwa
2d  Zajęcia z p. W. Jabłońską (s. 203)  
5d  Klasa zaczyna od 3 lekcji 
7e  Klasa zaczyna od 2 lekcji 
2d  Zajęcia z p. W. Jabłońską (s. 203)  
2d  Zajęcia z p. M. Łangowska (s. 203)  
3a  Zajęcia z p. J. Słomińską (s. 106) (przeniesione z 5 lekcji) 
4a  J. angielski z p. D. Oksentowicz (s. 310)  
4d  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
5b  Koniec zajęć po 3 lekcji 
1c  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
3a  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
4d dz  Koniec zajęć po 4 lekcji 
7a ch  Koniec zajęć po 5 lekcji 
7a dz  Okienko dla uczniów 
7a dz  Okienko dla uczniów 
8a  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
7b  Koniec zajęć po 7 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
E. Bonkowska, A. Dzięcielska-Jasnoch, I. Fierek, H. Kaszubowska

C. Kliczkowska, T. Kędzierski, Cz. Sikora - kl. 2a - wyjazd na basen. 
 

czwartek, 27 stycznia 2022r.
LekcjaKlasaZastępstwa
2d  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 203) 
7a  Klasa zaczyna do 2 lekcji) 
2d  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 203) 
4a  Religia z p. J. Jażdżewską (s. 210A) 
7a  Geografia z p. D. Szlachcikowską (nauka zdalna) (przeniesiona z 1 lekcji) 
2d  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 203) 
7b  Okienko dla uczniów 
3c  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
5d  Okienko dla uczniów 
1c  Zajęcia z p. W. Kamińską (s. 108) (przeniesione z piątku z 5 lekcji) 
7a  Okienko dla uczniów 
4a dz  Informatyka (cała klasa) z p. P. Czarnowskim (s. 208) 
4d  J. angielski z p. D. Oksentowicz (s. 307) 
5b  Koniec zajęć po 5 lekcji 
5d  Koniec zajęć po 5 lekcji 
8d  Koniec zajęć po 6 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
E. Bonkowska, A. Dzięcielska-Jasnoch, I. Fierek, S. Gwizdała, H. Kaszubowska

Klasa - zajęcia w sali:
4a - 310
4b - 210
4c - 304
4d - 307 
Dyżur przed lekcją.
Nauczyciel mający lekcje w klasie:
4a dyżuruje na II piętrze
4b dyżuruje na I piętrze
4c dyżuruje na II piętrze
4d dyżuruje na boisku 

środa, 26 stycznia 2022r.
LekcjaKlasaZastępstwa
2d  Zajęcia z p. W. Jabłońską (s. MS)  
4c dz  Grupa przychodzi na 2 lekcję 
8b  Klasa przychodzi na 3 lekcję 
2d  Zajęcia z p. W. Jabłońską (s. MS)  
6a  Matematyka z p. A. Połom (s. 201) 
2d  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 203)  
7e  Geografia z p. K. Chmielewską (s. 306) (przeniesiona z piątku z 1 lekcji) 
8b dz  J. niemiecki (cała klasa) z p. J. Miszke (s. 301) 
2d  Zajęcia z p. M. Łangowską (s. 203)  
4b  Historia z p. R. Mollin (s. 210) 
4c  Matematyka z p. J. Namirowską (s. 304)  
8b ch  J. niemiecki (cała klasa) z p. J. Miszke (s. 301) 
2d  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
4d ch  Grupa zwolniona po 4 lekcji 
7b ch  Żeglarstwo (cała klasa) z p. F. Pruszak  
7c dz  J. angielski (cała klasa) z p. K. Zaranek (s. 207) 
8c  J. niemiecki z p. M Chabowską (s. 005) 
4b dz  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
6a gr.1  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
7b ch  Żeglarstwo (cała klasa) z p. F. Pruszak  
8d  Matematyka z p. A. Połom (s. 302) (przeniesiona z czwartku z 7 lekcji)  
5b ch  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
7b ch  Żeglarstwo (cała klasa) z p. F. Pruszak  
7e  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
7b ch  Żeglarstwo (cała klasa) z p. F. Pruszak  
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
E. Bonkowska, S. Gwizdała, I. Fierek, B. Drewczynska, H. Mrozińska, D. Oksentowicz

Klasa 3b - nauka zdalna 
B1 po 3 lekcji - P. Gliszczyński
I2 po 3 lekcji - M. Chabowska
I1 po 4 lekcji - P. Czarnowski
II2 po 4 lekcji - K. Mróz
W2 po 6 lekcji - J. Jażdżewska 

wtorek, 25 stycznia 2022r.
<
LekcjaKlasaZastępstwa
2d  Zajęcia z p. K. Makowską (s. 203)  
6a gr2  Grupa przychodzi na 2 lekcję 
8b  Klasa przychodzi na 3 lekcję 
8c  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
2d  Zajęcia z p. K. Makowską (s. DS)  
4c  Matematyka z p. J. Namirowską (s. 304)  
4b  Matematyka z p. J. Polakiewiczem (s. 210) 
4c  Matematyka z p. J. Namirowską (s. 304)  
8c  WOS z p. M. Talewskim (s. 005) (przeniesiony z 1 lekcji) 
2d  Zajęcia z p. K. Makowską (s. 203)  
5b  Geografia z p. D. Szlachcikowską (s. 309) 
8d  Historia z p. R. Mollin (s. 302) (przeniesiona z poniedziałku 31.01 z 1 lekcji)  
2d  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
4c ch  J. angielski (cała klasa) z p. B. Drewczynską (s. 304) 
4d  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
7a ch  Żeglarstwo (cała klasa) z p. F. Pruszak 
5c ch  Grupa zwolniona po 5 lekcji