Biuletyn Informacji publicznej  Stowarzyszenie Przyjaciół "Jedynki"Szkoła Promująca Zdrowie
   GłównaPocztaE–podręcznikiGoogle AppsOffice 365E-dziennikPlan lekcjiFilm o szkole
Wtorek, 09 sierpnia 2022 r. Do WAKACJI jeszcze -45 dni.    
Terminarz
Klasy 0-III
» Uroczystości szkolne
» Apele
» Projekty
» Konkursy
  - szkolne
  - gminne
  - powiatowe
  - rejonowe
  - woj. i ogólnopolskie
  - inne
» Wycieczki
» Ewaluacja
  - zewnętrzne
  - wewnętrzne
» Zadowy sportowe
  - szkolne
  - gminne
  - powiatowe
  - rejonowe
  - woj. i ogólnopolskie
  - inne
» Sprawy różne
» Wszystkie 0-III

Klasy IV-VIII
» Uroczystości szkolne
» Apele
» Projekty
» Konkursy
  - szkolne
  - gminne
  - powiatowe
  - rejonowe
  - woj. i ogólnopolskie
  - inne
» Wycieczki
» Ewaluacja
  - zewnętrzne
  - wewnętrzne
» Zadowy sportowe
  - szkolne
  - gminne
  - powiatowe
  - rejonowe
  - woj. i ogólnopolskie
  - inne
» Sprawy różne
» Wszystkie IV-VIII

Klasy 0-VIII
» Wszystkie 0-VIII



Archiwum
Rok szkolny:
» 2021/2022
» 2020/2021
» 2019/2020
» 2018/2019
» 2017/2018
» 2016/2017
» 2015/2016
» 2014/2015
» 2013/2014
» 2012/2013
» 2011/2012
» 2010/2011
» 2009/2010
» 2008/2009
» 2007/2008

» lata poprzednie
 Terminarz imprez i uroczystości

Terminarz konkursów, wycieczek, imprez, sprawdzianów.
Rok szkolny 2016/2017

Klasy: 4-8   Dział: Wszystkie
NazwaTerminOdpowiedzialnyUczestnicyUwagiRegulaminJak było?
Rajd Korczakowski 25.09.2016 M. Szmagliński, harcerze  kl. III-VI      
VI Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia 30.09.2016 J. Namirowska, A. Połom       czytaj
Apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej 13.10.2016 A. Wiencelewska (kl. VIA), P. Gliszczyński        
II Szkolny Konkurs Plastyczny „Hej, tu ù nas na Kaszëbach” 20.10.2016 A. Dzięcielska-Jasnoch  kl. I-VI      
Etap szkolny Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego 20.10.2016 K. Ebertowska, M. Gajewska  kl. IV-VI      
Regaty zakończenia sezonu żeglarskiego 2016 20.10.2016 T. Kędzierski, Cz. Sikora  klasy żeglarskie      
Dzień Patrioty z okazji Święta Odzyskania Niepodległości 10.11.2016 A. Leszczyńska  kl. I-VI      
Konkurs "Najlepsza tapeta na pulpit" 15.11.2016 K. Kosecki  Uczniowie klas IV-VI   czytaj  
Piknik edukacyjno-profilaktyczny z Centrum Interaktywnej Edukacji EduFun 22.11.2016 D. Szlachcikowska, E. Polakiewicz  kl. I-VI      
Dyskoteka Andrzejkowa 24.11.2016 M. Szmagliński, harcerze        
Światowy Dzień Pluszowego Misia 25.11.2016 bibliotekarze  kl. I-VI      
Szkolne Mikołajki 06.12.2016 G. Papierowska, J. Słomińska, I. Rudnik
 
kl. I-VI      
Gminne Mikołajki 06.12.2016 dyrekcja szkoły  kl. I-VI      
VIII Konkurs Biblijny Wydziału Teologicznego UMK w Toruniu Jezus w Ewangelii wg św. Marka" 09.12.2016 katecheci  kl. IV-VI      
Jasełka szkolne 22.12.2016 katecheci  kl. IV-VI      
Dyskoteka karnawałowo-walentynkowa "W karnawale czas na bale" 21.02.2017 A. Leszczyńska, Samorząd Uczniowski        
Szkolny Konkurs Recytatorski "I like poetry" 28.02.2017 B. Drewczyńska  kl. IV-VI      
Szkolny Konkurs Plastyczny "Jezus w Ewangelii wg św. Marka" 28.02.2017 katecheci  kl. IV-VI      
Szkolny Konkurs Recytatorski dla klas IV - VI 28.02.2017 B. Ringwelska  kl. IV-VI      
III Szkolny Konkurs Czytania po Kaszubsku "Czytamy kaszubskich poetów" 08.03.2017 A. Dzięcielska-Jasnoch  kl. IV-VI      
II Szkolny Konkurs Recytatorski Poezji Niemieckojęzycznej 09.03.2017 J. Miszke  kl. IV-VI      
Dzień językowy 09.03.2017 angliści  kl. IV-VI      
Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny" 16.03.2017 J. Polakiewicz  kl. I-VI      
Szkolny Rachmistrz klas IV, V, VI 16.03.2017 A. Połom, J. Namirowska  kl. IV-VI      
Gminny Turniej BRD 30.03.2017 K. Mróz        
Popołudnie z językiem angielskim 31.03.2017 A. Leszczyńska, A. Wiencelewska  kl. IV_VI      
Szkolna Liga Przyrodnicza 31.03.2017 przyrodnicy  kl. IV-VI      
Żywa lekcja historii  31.03.2017 M. Talewski  kl. IV-VI      
Konkurs profilaktyczny dla klas IV  06.04.2017 M. Narloch  klasy IV      
Dzień z profilaktyką 06.04.2017 M. Narloch  klasy IV      
Szkolny Dzień Zdrowia 07.04.2017 E. Keister, A. Wiencelewska  klasy V      
Apel Wielkanocny 12.04.2017 katecheci  kl. IV-VI      
Parafialny Konkurs na "Najpiękniejszą Palmę Wielkanocną" 14.04.2017 katecheci  kl. 0-VI      
Dzień Ziemi 28.04.2017 przyrodnicy        
Szkolny Dzień Zdrowia 28.04.2017 A. Wiencelewska, E. Keister  kl. IV-VI      
Apel z okazji Święta 3 Maja 28.04.2017 historycy  kl. IV-VI      
Liga Matematyczna - Słupsk 30.04.2017 A. Połom, J. Namirowska        
Szkolny Konkurs Zbiórki Makulatury 30.04.2017 E. Bąk  kl. I-VI      
Popołudnie z książką i filmem z okazji Światowego Dnia Książki dla Dzieci 10.05.2017 bibliotekarze, poloniści  kl. IV-VI      
Szkolny Konkurs Piosenki Religijnej 31.05.2017 katecheci  kl. IV-VI      
Gminny Konkurs Przyrodniczy dla klas IV 31.05.2017 E. Keister  kl. IV      
Szkolny Konkurs matematyka z przyrodą dla klas V 31.05.2017 E. Keister, J. Polakiewicz  kl. V      
Konkurs na najlepszego zbieracza nakrętek 31.05.2017 K. Mróz, A. Wiencelewska        
Wielki Maraton Czytelniczy 31.05.2017 M. Klaman, P. Muchowski  kl. I-VI      
Szkolny Matematyk Roku 2016/2017 31.05.2017 A. Polom  kl. V      
Regaty otwarcia sezonu żeglarskiego 2017 31.05.2017 T. Kędzierski, Cz. Sikora  klasy żeglarskie      
XVI Gminny Konkurs Ortograficzny "Zostań mistrzem ortografii" 31.05.2017 M. Gajewska, K. Porożyńska     czytaj  
Szkolny Konkurs na Najlepszego Historyka Szkoły 31.05.2017 B. Ringwelska, M. Talewski        
Regaty o Puchar Burmistrza Czerska 31.05.2017 T. Kędzierski, Cz. Sikora  klasy żeglarskie      
Szkolny Pokaz Talentów 01.06.2017 P. Gliszczyński        
Szkolny Konkurs na Najlepszego Zbieracza Baterii 16.06.2017 przyrodnicy  kl. I-VI      
Szkolny Konkurs na Najbardziej Zgraną Klasę 23.06.2017 A. Leszczyńska, Samorząd Uczniowski         

Aktualizacja: Nauczyciele SP1 Czersk
Podręczniki
Wykaz podręczników na nowy rok szkolny 2022/2023.
Oddziały zerowe
Klasy 1-8 (do kupienia)
Dla rodzica
UBEZPIECZENIE UCZNIÓW na rok szkolny 2021/2022
W D Ż
Menu
Komunikaty dyrektora
NAUKA w SP1
DLA RODZICÓW
DLA NAUCZYCIELI
PANEL INFORMACYJNY
DLA ÓSMOKLASISTY

Deklaracja dostępności

Menu obiadowe

Prawo szkolne
O szkole
Czersk i okolice
Stowarzyszenie

SU
ZHP
Pedagog i psycholog
Logopeda
Rzecznik Praw Ucznia
Rycerstwo

Zajęcia pozalekcyjne
Kategorie newsów
Terminarz 2021/2022
Sukcesy i uroczystości

Promocja Zdrowia
Ekologia
Sport
Żeglarstwo
Języki obce i regionalne
Biblioteka
Świetlica

Opracowania n-li
Plan lekcji

Najlepsi uczniowie
Gazetka szkolna
Rozrywka
Różne
Dla ucznia
Regulaminy
Konkursy 2020/2021

Zadania i ćwiczenia:
Zadania interaktywne

Przedmioty
Technika:
Technika (K.Mróz)

Historia:
Historia (M.Talewski)
Nasze Konkursy
Ogólnopolski Konkurs Grafiki Komputerowej "Bezpieczne Wakacje"

REGULAMIN
Wyniki poprzednich edycji konkursu:
rok 2022
rok 2021
rok 2020
rok 2019
rok 2018
rok 2017
rok 2016
rok 2015
rok 2014
rok 2013
rok 2012
rok 2011
rok 2010
rok 2009
rok 2008
rok 2007
rok 2006
75938597 Unikalnych Wizyt
Powered by PHP-Fusion © 2003-2022
Kazimierz Kosecki SP1 Czersk
Theme Designed by: Brimstone