Stowarzyszenie Przyjaciół "Jedynki" Szkoa Promujca Zdrowie Biuletyn Informacji publicznej 
   GłównaPocztaKontaktGoogle AppsE–learningOffice 365E-dziennik
Niedziela, 25 stycznia 2015 r. Do WAKACJI    
Projekt

Insta.Ling
skuteczna nauka słówek
Nawigacja
  Strona główna
Start
Szukaj
Księga Gości
Archiwum Newsów

  Komunikacja
Kontakt
Forum Dyskusyjne
Foto Galeria
Galeria plastyczna
Ciekawe Linki

Użytkownicy
Dodaj News
Dodaj Link
Dodaj Artykuł

  Downloads
Pliki do Pobrania

  Dokumentacja
F.A.Q
Autor
Gość
Nick

Hasło

Pamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
Członków Online
Gości Online: 1
Brak członków online

Zarejestrowani użytkownicy: 659
Najnowszy zarejestrowany: myszka32343

Twój IP: 54.204.68.123
Losowe Zdjęcie
3f
3f
Zdjęcia klasowe 2007/2008
Prace plastyczne
Najnowsze artykuły
Dla szóstoklasisty
"Kim jest uczeń zdo...
Rola zajęć pozalek...
Hospitacja na wychow...
Niepowodzenia szkoln...
Wątków na forum
Najnowsze tematy
To o czym gadamy?
Sklepik
Konkurs-zbieranie na...
Korepetycje.
........Dyskoteki w ...
Najciekawsze tematy
........Dyskoteki... [19]
Panie kaziku!!! [9]
Sklepik [7]
Mundurki - co o t... [6]
Konkurs-zbieranie... [3]
Top 5 Downloads
Arkusz dostosowan... 25912
Arkusz dostosowan... 23164
Testy kompetencji... 16278
Program naprawczy... 13468
Testy kompetencji... 11891
Top 5 Links
Wirtualna Polska 65535
FreeFoto 35496
Gimnazjum Czersk 31002
Epublikacje 20416
Gry po szkole 11090
 W najbliższym czasie ...
Apel organizacyjno -porządkowy dla uczniów klas IV - VI - 28.01.2015 | Apel dla uczniów klas I - III "Bezpieczeństwo podczas zabaw zimowych" - 30.01.2015 | Bal karnawałowy dla uczniów klas I - III - 30.01.2015 | Konkurs pieśni religijnej - 11.02.2015 | Dyskoteka karnawałowa - 17.02.2015 | Szkolny Konkurs Plastyczny "Bezpieczne ferie zimowe z energią elektryczną" - 18.02.2015 | Szkolny konkurs recytatorski - 19.02.2015 | Szkolny konkurs recytatorski dla uczniów klas II - III - 20.02.2015 | Żywa lekcja historii - 04.03.2015 | Zabawa z matematyką - 05.03.2015 |
Pomóżmy

Pomóżmy wygrać naszym :-)

Uczniowie naszej szkoły biorą udział w ogólnopolskim konkursie na kartkę świąteczną.
Konkurs odbywa się w dwóch kategoriach - klasy 0-III i IV-VI.
Aby wygrać potrzebne jest Wasze wsparcie poprzez internetowe głosowanie.
Głosowanie odbywa się od 12 do 30 stycznia 2015r.
W celu oddania głosu należy zarejestrować się (podajemy tylko nazwę użytkownika i e-mail). Po zarejestrowaniu otrzymujemy na skrzynkę wiadomość z hasłem.
Przy użyciu nazwy użytkownika i tego hasła logujemy się. Teraz możemy oddać głos.

Nagrody są dla zwycięzcy i dla uczniów z jego klasy. :-) (Regulamin)

Poniżej odsyłacze do galerii prac naszych uczniów:
Galeria klas 0-III
Galeria klas IV-VI

Dziękujemy wszystkim za oddany głos. Liczymy na Was.
Konkursy biblijne
W pierwszym semestrze roku szkolnego 2014/2015 zakończono pierwszy etap (szkolny) dwóch konkursów biblijnych. Konkursy przeprowadziły: p. J. Jażdżewska, p. B. Rostankowska, p. B. Jażdżewska, p. S. Babinska i p. K. Jażdżewska.
W grudniu przeprowadzono konkurs "Dzieje patriarchy Jakuba i jego synów (Rdz 25-50)".
W styczniu wyłoniono laureatów szkolnego etapu Wojewódzko - Metropolitalnego Konkursu Biblijnego - Plastycznego im. Sługi Bożego Kard. Augusta Hlonda pt. "Ewangelia wg św. Jana"
Niezwykli goście - Łubna
"Witaj Babciu! Witaj Dziadku!Jak się masz? Jak się masz? Wszyscy Was witamy, wszyscy Was kochamy. Bądż wśród nas, Bądż wśród nas".
Taką przyśpiewką dzieci z zerówki i świetlicy środowiskowej, powitały znakomitych gości przybyłych na uroczyste spotkanie do szkoły w Łubnej.Z uśmiechem na twarzy i lekką tremą babcie i dziadkowie wykonywali przygotowane dla nich zadania.Wnuczęta im dopingowały a niekiedy służyły delikatną pomocą.Następnie dziadkowie oglądali program przygotowany przez wnuki.Po wręczeniu gościom przygotowanych prezentów i czerwonych tulipanów, wszyscy raczyli się pysznymi słodkościami, przygotowanymi przez mamy. Po nabraniu sił uczestnicy spotkania ruszyli do wspólnego walczyka.
Jasełka "Wigilia Marysi"
W niedzielę 18 stycznia 2015r. w kościele po Mszy Świętej dla dzieci o godz. 11.00 uczniowie z klasy IVa i IVd ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Czersku przedstawili jasełka pt. "Wigilia Marysi". Występ przygotowany został przez katechetki: p. Joannę Jażdżewską i p. Bernadetę Rostankowską. Oprawę muzyczną zapewnił zespół wokalny p. Andrzeja Borysiuka.
Konkurs na kartkę świąteczną
Uczniowie klas I - III naszej gminy także w tym roku szkolnym wzięli udział w konkursie grafiki komputerowej. Zadanie uczestników polegało na samodzielnym wykonaniu kartki świątecznej za pomocą programu graficznego. Konkurs miał na celu: kultywowanie tradycji związanych ze Świętami Bożego Narodzenia, rozwijanie inwencji twórczej dzieci oraz wykorzystanie techniki komputerowej do wykonania prac plastycznych. Organizacją konkursu zajęły się nauczycielki - Ewa Bonkowska i Celina Kliczkowska. Uczestnicy konkursu wykazali się dużym zaangażowaniem i pomysłowością. Większość prac była zgodna tematycznie, tylko niektóre prace ukazywały zimę i nie zawierały elementów świątecznych.
23. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
1 stycznia odbył się 23. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Spośród harcerzy i członków Samorządu Uczniowskiego wybrano 21 wolontariuszy, którzy pod opieką pani Anny Leszczyńskiej oraz pana Mariana Szmaglińskiego, wzięli udział w ulicznej kweście. W tym roku orkiestra grała "Dla podtrzymania wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz godnej opieki medycznej seniorów". Od godziny 8:00 do 14:00, przedstawiciele naszej szkoły kwestowali m.in. na ulicy Szkolnej, Kościuszki, Cmentarnej, Kr. Jadwigi, Batorego, przy Polomarkecie oraz na Placu Ostrowskiego. Akcja przebiegała sprawnie i bez zakłóceń.
Charytatywny jubileusz w Malachinie
Już po raz piąty sympatycy Szkoły Filialnej w Malachinie bawili się na Balu Charytatywnym, z którego dochód przeznaczony zostanie na doposażenie klas. Zabawa udała się pomimo niesprzyjających okoliczności przyrody - około drugiej w nocy zabrakło prądu.

Był jubileusz, nie mogło więc zabraknąć tortu. Ten wjechał na salę na wózku udekorowany zimnymi ogniami i napisem "Bawimy się 5 lat". Każdy z gości dostał kawałek, a pierwszeństwo mieli ci goście, którzy bawią się w Malachinie już od pięciu lat. Jednak tym razem przysmak nie był przedmiotem licytacji.
Najlepiej dyżurująca klasa
Samorząd Uczniowski wyłonił zwycięzców I etapu Szkolnego Konkursu Profilaktycznego "Na najlepiej dyżurującą klasę VI". Konkurs trwa cały rok szkolny. Celem konkursu jest popularyzacja zachowań prozdrowotnych, częściowe wyeliminowanie zachowań niebezpiecznych, objęcie opieką uczniów klas młodszych oraz wspomaganie nauczycieli podczas dyżurów. Uczniowie klas VI oceniani byli przez przedstawicieli SU (Weronikę Laskowską, Wiktorię Gornowicz, Aleksandrę Engelhart, Emilię Figlewską, Katarzynę Lindę) oraz nauczycieli, sprawujących dyżury w wyznaczonych miejscach.
Spotkanie opłatkowe w Va
W przyjemnej, radosnej atmosferze, śpiewając kolędy, dzieląc się opłatkiem uczniowie klasy V a wraz z wychowawcą, mogli przeżywać magię Świąt Bożego Narodzenia przy wspólnym stole wigilijnym. Nie zabrakło również drobnych upominków, które dodatkowo sprawiły dzieciom wiele przyjemności.
Spotkanie wigilijne w IIId
W okresie zbliżających się świąt Bożego Narodzenia, jak co roku, każda klasa organizuje swoją wigilię. Takie spotkanie wigilijne, 19 grudnia 2014 r odbyło się również w klasie IIID. Tradycyjnie podzielono się opłatkiem, a wychowawczyni złożyła swoim uczniom świąteczne życzenia. Następnie można było zasiąść do stołu, aby skosztować wigilijnych smakołyków. Dzięki zaangażowaniu rodziców, a zwłaszcza mamy i dziadków Dominiki Cesarz dzień ten długo pozostanie w pamięci dzieci.
Wigilia z rodzicami
Święta Bożego Narodzenia są świętami rodzinnymi, które obchodzone są prawie we wszystkich polskich domach. Szkoła jest dla nas drugim domem, dlatego uczniowie klasy I a spotkali się z rodzicami na klasowej wigilii. Świąteczną uroczystość rozpoczęli przedstawieniem pt. "Zmartwienie Śnieżynek". Potem, zgodnie z tradycją, przełamali się opłatkiem i złożyli sobie na wzajem życzenia.
Świąteczne przedstawienie klas I-III
Święta Bożego Narodzenia to czas, w którym każde serca wypełnia radość, życzliwość, miłość.
Jak co roku, zgodnie z piękną tradycją, uczniowie klas I – III spotkali się razem, by wspólnie radować się z narodzenia Bożej Dzieciny. W tym roku w świąteczną atmosferę wprowadziła ich klasa I a z przedstawieniem pt. "Zmartwienie Śnieżynek". Uczniowie prezentowali ciekawe choreografie taneczne w rytm śpiewanych przez siebie świątecznych piosenek i kolęd. Spektakl został ciepło przyjęty przez zebranych i nagrodzony gromkimi brawami.
Przedświąteczny Malachin
Społeczność Szkoły Filialnej w Malachinie spotkała się w piątek na spotkaniu opłatkowym. W pięknie przystrojonej sali gimnastycznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych przełamano się opłatkiem, wymieniono życzeniami i prezentami, a przede wszystkim obejrzano jasełka.
Przedstawienie przygotowali uczniowie klas 0-3. Później mieli okazję obejrzeć je także mieszkańcy Mokrego i Malachina, na spotkaniach zorganizowanych przez lokalne stowarzyszenia.
Strona 1 z 109 1 2 3 4 > >>
Regulaminy
Regulamin lodowiska
Menu
DLA RODZICÓW
DLA NAUCZYCIELI
PANEL INFORMACYJNY
DLA SZÓSTOKLASISTY

Prawo szkolne
O szkole
Czersk i okolice
Stowarzyszenie

SU
ZHP
Pedagog i psycholog
Rzecznik Praw Ucznia
Rycerstwo

Zajęcia pozalekcyjne
Kategorie newsów
Terminarz 2014/15
Sukcesy i uroczystości

Promocja Zdrowia
Ekologia
Sport
Żeglarstwo
Języki obce
Biblioteka
Świetlica

Opracowania n-li
Plan lekcji

Najlepsi uczniowie
Gazetka szkolna
Rozrywka
Różne
Dla ucznia
Do pobrania:
Deklaracja korzystania z szafek
Regulamin korzystania z szafek

Przedmioty
Technika:
Regulamin BRD

Historia:
Historia (M.Talewski)

Informatyka:
Informatyka
Nasze Konkursy
Ogólnopolski Konkurs Grafiki Komputerowej "Bezpieczne Wakacje"
Wyniki poprzednich edycji konkursu:
rok 2014
rok 2013
rok 2012
rok 2011
rok 2010
rok 2009
rok 2008
rok 2007
rok 2006
Działania
Tylko pustej głowy nie chroni kask
Wyrównywanie szans

Projekt systemowy
"My - każdy z nas - wyrównywanie szans edukacyjnych uczniów klas I - III w Gminie Czersk"
- Informacje ogólne
- Konkurs fotograficzny
- Przegląd teatralny
- Na szkoleniu żeglarskim
- Warsztaty kulinarne
- Spotkanie z aktorami
- Konkurs plastyczny
- Szlifujemy angielski
- Warsztaty plastyczne
Ciekawe strony
Kolorowanki
Konkursy
Zagłosuj na nas klikając na poniższy baner
Zagłosuj na nas!
Księga gości
KSIĘGA GOŚCI

STARA KSIĘGA GOŚCI
Shoutbox
Zaloguj się, by móc pisać w shoutbox.

Ewelina44
25.11.14 16:55
Pozdrowionka!

Ewelina44
25.11.14 16:54


Ewelina44
25.11.14 16:54


gostekk
23.11.14 15:38
eloszkiii

MineKlocys
24.10.14 09:27
Krystian

MineKlocys
21.10.14 18:16
Ja nie moge 2:0!!! POLEN V.S DEUSTCHLAND

kryha24
04.10.14 10:04
pozdro dla 6B

POZITIV
11.09.14 08:35
Jak ktoś chcę to niech zobaczy mój profil(dużo się zmieniło)

Nathaa
05.09.14 20:53
Nuda *.*

POZITIV
02.09.14 12:50


Archwium
14933660 Unikalnych Wizyt
Powered by PHP-Fusion © 2003-2015
Kazimierz Kosecki SP1 Czersk
Theme Designed by: Brimstone