Biuletyn Informacji publicznej  Stowarzyszenie Przyjaciół "Jedynki"Szkoła Promująca Zdrowie
   GłównaPocztaKontaktE–podręcznikiGoogle AppsOffice 365E-dziennikPlan lekcjiFilm o szkole
Piątek, 21 stycznia 2022 r. Do WAKACJI jeszcze 154 dni.    
Nawigacja
  Strona główna
Start
Szukaj
Księga Gości
Archiwum Newsów

  Komunikacja
Kontakt
Forum Dyskusyjne
Foto Galeria
Galeria plastyczna
Ciekawe Linki

  Pobieralnia
Pliki do Pobrania
Archiwalna

  Dokumentacja
F.A.Q
Autor
Polityka prywatności
» Dokumenty
Projekt

Insta.Ling
skuteczna nauka słówek
Gość
Zaloguj się
Członków Online
Gości Online: 1
Brak członków online

Zarejestrowani użytkownicy: 29
Najnowszy zarejestrowany: sp1historia

Twój IP: 54.173.214.227
Prace plastyczne
Losowe Zdjęcie
5d
5d
Zdjęcia klasowe 2004/2005
Najnowsze artykuły
Dzień patrioty.
Dla ósmoklasisty
"Kim jest uczeń zdo...
Rola zajęć pozalek...
Hospitacja na wychow...
Wątków na forum
Najnowsze tematy
Edytowanie strony
To o czym gadamy?
Sklepik
Konkurs-zbieranie na...
Korepetycje.
Najciekawsze tematy
........Dyskoteki... [19]
Panie kaziku!!! [8]
Sklepik [7]
Mundurki - co o t... [6]
Konkurs-zbieranie... [3]
Top 5 Downloads
Arkusz dostosowan... 32515
Arkusz dostosowan... 29786
Testy kompetencji... 16987
Program naprawczy... 16025
Program naprawczy... 14769
Top 5 Links
Wirtualna Polska 65535
FreeFoto 65535
Epublikacje 65535
Gry po szkole 62682
Gangam style po p... 38594
PACZUSZKA DLA MALUSZKA
Zakończyliśmy szkolną akcję Wolontariatu "Paczuszka dla Maluszka". Dziękujemy wszystkim Uczniom i Rodzicom, którzy przyłączyli się do tego dzieła i przynieśli artykuły dla niemowląt.

Jasełka klasy Ia i IIIa     
Tydzień Życzliwości i Pozdrowień 2021
21 listopada przypada Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień. W naszej szkole, wzorem poprzedniego roku, wydłużyliśmy obchody na cały tydzień i trwały one od 22 do 26 listopada. Na każdym piętrze zawieszony został żółty brystol, na którym można było napisać coś miłego lub kogoś pozdrowić. Kartki zapełniły się bardzo szybko! Przyjemnie jest pisać i czytać coś życzliwego, prawda? W piątek, 26.11, w naszej szkole królował kolor życzliwości, czyli kolor żółty, ponieważ ubraliśmy się na żółto lub zadbaliśmy o żółte akcenty w naszym stroju. Poniżej kilka pamiątkowych zdjęć.
Projekt PEN PAL
W grudniu 78 uczniów klas drugich wzięło udział w projekcie „PEN PAL”, który polegał na wymianie korespondencji w języku angielskim pomiędzy uczniami z różnych szkół w Polsce. Pierwszy etap projektu to nawiązanie współpracy ze Szkołą Podstawową w Gdyni i Szkołą Podstawową w Puszczykowie (woj. wielkopolskie). Drugim etapem było wykonanie kartek i napisanie życzeń w języku angielskim z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Projekt był realizowany na lekcjach języka angielskiego. Podczas wykonywania kartek uczniom towarzyszyły różne pozytywne emocje m.in.: podekscytowanie i zaciekawienie dla kogo wykonują kartkę oraz od kogo otrzymają życzenia.
Wyniki
Na szlakach historii – Warszawa
Pragniemy podzielić się z Wami wrażeniami z naszej szkolnej wyprawy do Warszawy. Była to dla nas wielka przygoda, która trwała trzy dni, a podczas której udało nam się zobaczyć i zwiedzić najciekawsze i najcenniejsze pod względem historycznym miejsca naszej stolicy.
Pierwszego dnia, zaraz po przyjeździe udaliśmy się na Cmentarz Wojskowy na Powązkach, gdzie czekał na nas przewodnik pan Adam. Od niego usłyszeliśmy ciekawe opowieści i fakty związane z bohaterami oraz innymi znanymi i zasłużonymi ludźmi spoczywającymi na tym cmentarzu. Jeszcze tego samego popołudnia zwiedziliśmy również Stare Miasto, a w nim: Kolumnę Zygmunta, Pomnik Warszawskiej Syrenki, Rynek Starego Miasta, Barbakan, mury miejskie, Pomnik Małego Powstańca, bazylikę św. Jana i Zamek Królewski.
Nagroda Oli Fierek
Park Narodowy" Bory Tucholskie" informuje:
W związku z zaostrzeniem sytuacji związanej z epidemią koronawirusa SARS-CoV-2 i brakiem możliwości zapewnienia bezpieczeństwa, przesuwamy termin II etapu XX Powiatowego Konkursu Wiedzy Przyrodniczej z 08.12. br. na 29.03.2022 r.
Dzisiaj dostarczyliśmy do szkół podstawowych nagrody dla dzieci, których prace zostały nagrodzone w pierwszym etapie XX Powiatowego Konkursu Wiedzy Przyrodniczej, odbywającego się pod hasłem „Inwazyjne gatunki obce”.
III AKCJA CHARYTATYWNA „PODARUJ RADOŚĆ”
Za nami kolejna akcja „Podaruj radość”, w ramach której odbyła się zbiórka nowych pluszaków. Kochani Uczniowie, Szanowni Rodzice, Drodzy Nauczyciele, jesteście NIESAMOWICI!!! Pluszaki przynosiliście, przynosiliście i przynosiliście… W tej edycji przekazaliście aż 162 przytulanki! Wszystkie były milusińskie, i te małe i te bardzo duże. Nam radowało się serce podczas przyjmowania kolejnych pluszaków do klasy, ale szczególna radość pojawi się u obdarowanych małych pacjentów. Swoje upominki pięknie zapakowaliście. Często dołączone były życzenia świąteczne oraz zdrowia. Niektórzy nas miło zaskoczyli załączeniem słodkości.
Mikołajki w kinie
Jak wszyscy doskonale wiedzą, niespodzianki z okazji Mikołajek bywają różne. Uczniowie klasy 2d i 3b mieli ich sporo. Mianowicie mikołajkową wizytę przygotowaną przez Szkolne Koło PCK. Ponadto otrzymali upominki dzięki zaangażowaniu rodziców. Natomiast wychowawczynie zorganizowały wyjazd od kina w Starogardzie Gdańskim na seans filmowy, na który również zaprosiły panią Wiolettę Jabłońską jako opiekuna.
Film pt. „Nasze Magiczne Encanto” opowiadał historię niezwykłej rodziny Madrigal. Ich pełen magii dom znajdował się w cudownym i urokliwym miejscu zwanym Encanto, ukrytym w górach Kolumbii.
Spotkanie z Mikołajem
Nadszedł wreszcie długo oczekiwany dzień. Wszystkie dzieci już od pierwszej lekcji z wielką niecierpliwością spoglądały na drzwi, nasłuchiwały „Mikołajowych” dzwoneczków. Wizyta świętego Mikołaja to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. Święty Mikołaj nie zawiódł ich i nie kazał długo na siebie czekać. Już od samego rana zawitał do wszystkich klas 0-3. Nasz gość oraz jego świta zaczął swoją wizytę od naszych najmłodszych. Wszystkie dzieci bardzo przeżywały to spotkanie. Na niejednej twarzy można było zobaczyć niepewność, obawę, a nawet lęk. Trwało to jednak krótko.
Klasa IV d na mikołajkach w Ściernisku!
W ten piękny grudniowy dzień klasa IV d mogła cieszyć się spotkaniem ze św. Mikołajem w agroturystyce w Ściernisku koło Rytla. Organizatorzy przygotowali wspaniałe zajęcia. Były pogaduszki z Mikołajem, wspólne śpiewanie piosenek i kolęd, zabawy na śniegu, ze zwierzętami: przyjazną i psotną kozą, danielem, śliczną małą sarenką, owieczkami, które śmiało podchodziły do płoty po pyszną marchewkę. Dzieci pisały i wysyłały listy do św. Mikołaja z listą prezentów, piekły pierniczki i delektowały się pysznym kakao. W Ściernisku panowała miła, świąteczna atmosfera.
Rok z kaszëbsczim kalãdôrzã - grudzień
Strona 2 z 224 < 1 2 3 4 5 > >>
Podręczniki
Wykaz podręczników na nowy rok szkolny 2021/2022, które należy zakupić we własnym zakresie
Klasy 1-8
Dla rodzica
UBEZPIECZENIE UCZNIÓW na rok szkolny 2021/2022
W D Ż
Menu
Komunikaty dyrektora
NAUKA w SP1
DLA RODZICÓW
DLA NAUCZYCIELI
PANEL INFORMACYJNY
DLA ÓSMOKLASISTY

Deklaracja dostępności

Menu obiadowe

Prawo szkolne
O szkole
Czersk i okolice
Stowarzyszenie

SU
ZHP
Pedagog i psycholog
Logopeda
Rzecznik Praw Ucznia
Rycerstwo

Zajęcia pozalekcyjne
Kategorie newsów
Terminarz 2021/2022
Sukcesy i uroczystości

Promocja Zdrowia
Ekologia
Sport
Żeglarstwo
Języki obce i regionalne
Biblioteka
Świetlica

Opracowania n-li
Plan lekcji

Najlepsi uczniowie
Gazetka szkolna
Rozrywka
Różne
Dla ucznia
Regulaminy
Konkursy 2020/2021

Zadania i ćwiczenia:
Zadania interaktywne

Przedmioty
Technika:
Technika (K.Mróz)

Historia:
Historia (M.Talewski)
Nasze Konkursy
Ogólnopolski Konkurs Grafiki Komputerowej "Bezpieczne Wakacje"

REGULAMIN
Wyniki poprzednich edycji konkursu:
rok 2021
rok 2020
rok 2019
rok 2018
rok 2017
rok 2016
rok 2015
rok 2014
rok 2013
rok 2012
rok 2011
rok 2010
rok 2009
rok 2008
rok 2007
rok 2006
74164016 Unikalnych Wizyt
Powered by PHP-Fusion © 2003-2022
Kazimierz Kosecki SP1 Czersk
Theme Designed by: Brimstone