Biuletyn Informacji publicznej  Stowarzyszenie Przyjaciół "Jedynki"Szkoła Promująca Zdrowie
   GłównaPocztaKontaktE–podręcznikiGoogle AppsOffice 365E-dziennikPlan lekcji
Piątek, 22 listopada 2019 r. Do WAKACJI tylko 217 dni.    
Terminarz
Klasy 0-III
» Uroczystości szkolne
» Apele
» Projekty
» Konkursy
  - szkolne
  - gminne
  - powiatowe
  - rejonowe
  - woj. i ogólnopolskie
  - inne
» Wycieczki
» Ewaluacja
  - zewnętrzne
  - wewnętrzne
» Zadowy sportowe
  - szkolne
  - gminne
  - powiatowe
  - rejonowe
  - woj. i ogólnopolskie
  - inne
» Sprawy różne
» Wszystkie 0-III

Klasy IV-VIII
» Uroczystości szkolne
» Apele
» Projekty
» Konkursy
  - szkolne
  - gminne
  - powiatowe
  - rejonowe
  - woj. i ogólnopolskie
  - inne
» Wycieczki
» Ewaluacja
  - zewnętrzne
  - wewnętrzne
» Zadowy sportowe
  - szkolne
  - gminne
  - powiatowe
  - rejonowe
  - woj. i ogólnopolskie
  - inne
» Sprawy różne
» Wszystkie IV-VIII

Klasy 0-VIII
» Wszystkie 0-VIII



Archiwum
Rok szkolny:
» 2019/2020
» 2018/2019
» 2017/2018
» 2016/2017
» 2015/2016
» 2014/2015
» 2013/2014
» 2012/2013
» 2011/2012
» 2010/2011
» 2009/2010
» 2008/2009
» 2007/2008

» lata poprzednie
 Terminarz imprez i uroczystości

Terminarz konkursów, wycieczek, imprez, sprawdzianów.
Rok szkolny 2007/2008

Klasy: Wszystkie   Dział: Wszystkie
NazwaTerminOdpowiedzialnyUczestnicyUwagiRegulaminJak było?
Sztafetowe biegi przełajowe 26.09.2007 J. Wycinka  kl. IV-VI powiat: 3.10.2007 Konarzyny
finał: 20.10.2007 
  czytaj
Halowa piłka nożna szkół wiejskich do 28.09.2007    powiat: do 12.10.2007
półfinał: do 26.10.2007
finał: 9.11.2007 
   
"Cała Polska Biega" 29.09.2007 Ewa Pruszak  uczniowie SP1  Zbiórka o 9.45 na Targowisku Miejskim. Bieg o godz. 10.00    czytaj
Dyskoteka z okazji dnia chłopaka 04.10.2007 Samorząd Uczniowski  kl. IV-VI     czytaj
Konkurs na "Oryginalny Różaniec" 8.10.2007 S. Babinska  kl. IV - VI     czytaj
Unihokej chłopców do 13.10.2007   kl. IV-VI powiat: do 28.10.2007
półfinał: do 10.11.2007
finał: 23.11.2007 
   
Unihokej dziewcząt do 13.10.2007   kl. IV-VI powiat: do 27.10.2007
półfinał: do 10.11.2007
finał: 22.11.2007 
   
Dzień Walki z Głodem 19 października 2007 E. Keister, M. Gerowska  uczniowie klas I - VI      
Święto Szkoły 25.10.2007 dyrekcja  uczniowie klas I - VI W programie: kino, sesja plakatowa, dyskoteka, konkursy, apel. Będziemy się świetnie bawić!    czytaj
Ogólnopolski Konkurs Informatyczny "Bóbr" 26.10.2007 godz. 12.00 K. Kosecki  kl. IV-VI     czytaj
Ślubowanie uczniów klas I 27.10.2007 E. Krieger, S. Sikora  uczniowie klas I grupa I: kl. IC, IE, IF godz. 8.30 sala gimnastyczna
grupa II: kl. IA, IB, ID godz. 10.15 sala gimnastyczna
 
  czytaj
Tenis stołowy 30.10.2007 J. Jażdżewski ZS Rytel   powiat: do 19.11.2007
półfinał: do 3.12.2007
finał: 17.12.2007 
  czytaj
Gminny Konkurs Plastyczny październik M. Łangowska, M. Knitter  ucz. kl. I - III   czytaj czytaj
Próbny sprawdzian w klasie VI listopad 2007 wicedyrektor ds.dydaktycznych  uczniowie klas VI      
Alfik Matematyczny 2007 14.11.2007 Justyna Namirowska
Renata Peplińska 
klasy III, IV, V, VI Wpisowe 7zł - u nauczyciela matematyki do 20.10.2007     
Etap szkolny Wojewódzkiego Konkursu Interdyscyplinarnego Język Polski z Historią 26 listopada 2007 r. M. Gerowska  kl. IV-VI   czytaj  
Konkurs "Matematyka dla dziecka" listopad 2007 r. J. Fryzowska, J. Kowalewska, I. Fierek, J. Namirowska  ucz. kl. III i kl. IV      
Dyskoteka andrzejkowa 29.11.2007 Samorząd Uczniowski  kl. IV-VI     czytaj
Konkurs "Wiedzy o Januszu Korczaku" dla uczniów kl. III listopad 2007 r. B. Sobczak, J. Słomińska  uczniowie kl. III      
III Wojewódzki Konkurs Recytatorski "Spotkajmy się z Poezją w wierszu i piosence" 7 grudnia 2007 M. Gerowska  uczniowie klas IV - VI i gimnazjum   czytaj  
Loteria Mikołajkowa grudzień 2007 r. I. Rudnik, G. Papierowska  ucz. kl. I - VI      
Jasełka grudzień 2007 r. M. Brzezińska, B. Rostankowska  ucz. kl. I - III     czytaj
Szkolny Konkurs Recytatorski styczeń 2008 r. R. Peplińska, J. Kowalewska  ucz. kl. I - III     czytaj
Bal karnawałowy uczniów kl. I - III styczeń/luty 2008 r. J. Kulesza, E. Rutkowska, I. Rudnik, J. Fryzowska, E. Bonkowska, R. Peplińska  ucz. kl. I - III     czytaj
Dyskoteka karnawałowa 31 styczeń 2008 Samorząd Uczniowski  kl. IV-VI Bal przebierańców - strój obowiązkowy.    czytaj
Konkurs Czytelniczy "Magiczny świat ..." luty/marzec 2008 r. W. Kamińska, U. Sroka  ucz. kl. III      
Mini siatkówka chłopców 26.02.2008 S. Redzimska - ZS Łąg   powiat: do 12.03.2008
półfinał: do 26.03.2008
finał: 9.04.2008 
   
Mini siatkówka dziewcząt 26.02.2008 S. Redzimska - ZS Łąg   powiat: do 14.03.2008
półfinał: do .28.03.2008
finał: 11.04.2008 
   
Gminny Konkurs Recytatorski luty 2008 r. R. Peplińska  ucz. kl. I - III      
Żywa Lekcja Historii 03.03.2008 Danuta Szlachcikowska  klasy IV koszt 2,10 zł, wpłata u wychowawcy klasy do 25 lutego 2008     
Konkurs na plakat "Jem kolorowo! Znam kolorowy świat warzyw i owoców" 05.03.2008 D. Szlachcikowska, B. Jażdżewska  uczniowie klas V      
Konkurs "WEBsk@ szkoła" - na Najlepszego Bloga do 15 marca 2008r. E. Pruszak, K. Kosecki  klasy I - VI   czytaj  
Indywidualne biegi przełajowe 18.03.2008 J. Wycinka i E. Pruszak   powiat: do 5.04.2008
finał: 19.04.2008 
   
Szkolny Konkurs "Kartka wielkanocna wykonana techniką komputerową" marzec 2008 r. E. Bonkowska, C. Kliczkowska  ucz. kl. I - III      
Wystawa pisanek wielkanocnych marzec 2008 r. G. Papierowska, B. Sobczak  ucz. kl. I - III     czytaj
Gminny Konkurs "Kartka świąteczna wykonana techniką komputerową" marzec 2008 r. E. Bonkowska, C. Kliczkowska  ucz. kl. I - III     czytaj
VIII Gminny Przegląd Małych Form Teatralnych 27.03.2008 r. S. Sikora, M. Brańka  ucz. kl. I - III      
Mini piłka ręczna chłopców 28.03.2008 M. Linda - ZS Czersk   powiat: 10.04.2008
półfinał: do 22.04.2008
finał: 6.05.2008 
   
Mini piłka ręczna dziewcząt 28.03.2008 Ł. Łangowski - ZS Czersk   powiat: 10.04.2008
półfinał: do 24.04.2008
finał: 8.05.2008 
   
Gminny Konkurs Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego 28.03.2008 K. Mróz  uczniowie szkół z gminy Czersk     czytaj
Badanie osiągnięć uczniów w zakresie wybranych treści programowych z matematyki marzec 2008 I. Fierek  kl. IV a, IV c      
Mini koszykówka chłopców 02.04.2008 D. Haftka - ZS Czersk   powiat: do 12.04.2008
półfinał: do 26.04.2008
finał: 9.05.2008 
   
Mini koszykówka dziewcząt 02.04.2008 D. Haftka - ZS Czersk   powiat: do 16.04.2008
półfinał: do 30.04.2008
finał: 11.05.2008 
   
Sprawdzian klas szóstych 08.04.2008 dyrektor szkoły  uczniowie klas VI     czytaj
IV Gminny Przegląd Piosenki Dziecięcej kwiecień 2008 r. M. Knitter, M. Łangowska  ucz. kl. I - III     czytaj
Szkolny Konkurs Matematyczny dla uczniów kl. III kwiecień 2008 r. J. Kowalewska, J. Fryzowska  ucz. kl. III      
Dyskoteka 17.04.2008 Samorząd Uczniowski  klasy IV-VI     czytaj
Szkolny Konkurs Informatyczny 18.04.2008 K. Kosecki
A. Fierek 
klasy IV - VI     czytaj
Piłkarskie "piątki" 18.04.2008 J. Wycinka i M. Szmagliński  kl. IV-VI powiat: do 8.05.2008
półfinał: do 22.05.2008
finał: 4.06.2008 
  czytaj
IV Gminny Konkurs Regionalny dla uczniów klas II i III "Tradycje i zwyczaje wokół nas" kwiecień 2008 r. J. Fryzowska  ucz. kl. II i III      
Dzień Ziemi kwiecień 2008 r. L. Pozorska, J. Kulesza, E. Rutkowska, M. Łangowska, M. Knitter  ucz. kl. I III     czytaj
IV Gminny Konkurs Informatyczny 25 kwietnia 2008 K. Kosecki, A. Fierek  uczniowie szkół podstawowych z gminy Czersk   czytaj czytaj
4-bój lekkoatletyczny 25.04.2008 godz. 10.00 M. Szmagliński i J. Wycinka  kl. IV-VI powiat: do 7.05.2008
finał: 20.05.2008 
   
Badanie osiągnięć edukacyjnych uczniów klas V 28 kwiecień 2008 godz. 8.10 H. Fryca, J. Polakiewicz, M. Talewski, E. Bąk, K. Kosecki  klasy V      
Test kompetencji klas V kwiecień 2008 D. Oksentowicz  uczniowie klas V      
Szkolny Konkurs Ortograficzny dla uczniów klas III maj 2008 r. M. Kiełpińska-Chełminiak, C. Kliczkowska  ucz. kl. III      
Badanie osiągnięć edukacyjnych uczniów w zakresie czytania ze zrozumieniem dla kl. V b, V e i V f 19 maj 2008 H. Mrozińska  kl. V d, V e, V f      
V Gminny Konkurs dla uczniów klas III "Najpiękniejsza baśń" maj 2008 r. R. Peplińska, G. Papierowska  ucz. kl. III      
Ogólnopolski Konkurs Grafiki Komputerowej "Bezpieczne Wakacje" do końca maja 2008 E. Bonkowska, K. Kosecki  uczniowie szkół podstawowych z całego kraju   czytaj czytaj
Szkolny Festyn 02.06.2008 Dyrekcja  kl. I-VI   czytaj czytaj
Konkurs "Znamy lektury klas III" maj/czerwiec 2008 r. M. Knitter, M. Łangowska  ucz. kl. III      
Zabawa-konkurs wiedzy o szkole dla 6-latków czerwiec 2008 r. J. Słomińska, I. Rudnik  grupy przedszkolne       
Zakończenie roku szkolnego 2007/08 20.06.2008 Dyrekcja  klasy I-VI     czytaj

Aktualizacja: Nauczyciele SP1 Czersk
Podręczniki
Wykaz podręczników na nowy rok szkolny 2019/2020, które należy zakupić we własnym zakresie
Klasy 1-8
Oddziały przedszkolne
Menu
DLA RODZICÓW
DLA NAUCZYCIELI
PANEL INFORMACYJNY
DLA ÓSMOKLASISTY

Menu obiadowe

Prawo szkolne
O szkole
Czersk i okolice
Stowarzyszenie

SU
ZHP
Pedagog i psycholog
Logopeda
Rzecznik Praw Ucznia
Rycerstwo

Zajęcia pozalekcyjne
Kategorie newsów
Terminarz 2019/2020
Sukcesy i uroczystości

Promocja Zdrowia
Ekologia
Sport
Żeglarstwo
Języki obce i regionalne
Biblioteka
Świetlica

Opracowania n-li
Plan lekcji

Najlepsi uczniowie
Gazetka szkolna
Rozrywka
Różne
Dla ucznia
Regulaminy
Konkursy 2018/2019

Turnieje AGAR.IO
AGARIO-2016
AGARIO-2017

E-Matematyk Roku
Wszystko o konkursie
Logowanie

Zadania i ćwiczenia:
Zadania interaktywne

Przedmioty
Technika:
Technika (K.Mróz)

Historia:
Historia (M.Talewski)

Informatyka:
Informatyka (K.Kosecki)
Nasze Konkursy
Ogólnopolski Konkurs Grafiki Komputerowej "Bezpieczne Wakacje"

REGULAMIN
Wyniki poprzednich edycji konkursu:
rok 2019
rok 2018
rok 2017
rok 2016
rok 2015
rok 2014
rok 2013
rok 2012
rok 2011
rok 2010
rok 2009
rok 2008
rok 2007
rok 2006
Księga gości
KSIĘGA GOŚCI

STARA KSIĘGA GOŚCI
44750087 Unikalnych Wizyt
Powered by PHP-Fusion © 2003-2019
Kazimierz Kosecki SP1 Czersk
Theme Designed by: Brimstone