Biuletyn Informacji publicznej  Stowarzyszenie Przyjaciół "Jedynki"Szkoła Promująca Zdrowie
   GłównaPocztaKontaktE–podręcznikiGoogle AppsOffice 365E-dziennikPlan lekcji
Poniedziałek, 22 stycznia 2018 r. Do WAKACJI tylko 151 dni.    
Terminarz
Klasy I-III
» Uroczystości szkolne
» Apele
» Konkursy
  - szkolne
  - gminne
  - inne
» Wycieczki
» Ewaluacja
  - zewnętrzne
  - wewnętrzne
» Zadowy sportowe
  - szkolne
  - gminne
  - inne
» Sprawy różne
» Wszystkie I-III

Klasy IV-VI
» Uroczystości szkolne
» Apele
» Konkursy
  - szkolne
  - gminne
  - inne
» Wycieczki
» Ewaluacja
  - zewnętrzne
  - wewnętrzne
» Zadowy sportowe
  - szkolne
  - gminne
  - inne
» Sprawy różne
» Wszystkie IV-VI

Klasy I-VI
» Wszystkie I-VI



Archiwum
Rok szkolny:
» 2016/2017
» 2015/2016
» 2014/2015
» 2013/2014
» 2012/2013
» 2011/2012
» 2010/2011
» 2009/2010
» 2008/2009
» 2007/2008

» lata poprzednie
 Terminarz imprez i uroczystości

Terminarz konkursów, wycieczek, imprez, sprawdzianów.
Rok szkolny 2013/2014

Klasy: Wszystkie   Dział: Wszystkie
NazwaTerminOdpowiedzialnyUczestnicyUwagiRegulaminJak było?
Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2013/2014. 02.09.2013 Dyrekcja szkoły  wszyscy uczniowie      
Apel organizacyjno -porządkowy 10.09.2013 B. Drewczynska, M. Gajewska, D. Szlachcikowska  uczniowie klas IV-VI      
Sprzątanie Świata Polska 2013 20.09.2013 E. Bąk  III A, III C, III D, VI A, VI D, IV D, V A, VI E, V C, V B      
Apel klas I-III "Bezpieczeństwo w drodze do szkoły i w szkole" 27.09.2013 E. Bonkowska, M. Brańka, I. Rudnik  uczniowie i wychowawcy kl. I-III      
Festyn dla uczniów klas IV 27.09.2013 M. Gajewska, J. Wycinka, E. Pruszak, K. Zaranek, M. Narloch  uczniowie i rodzice klas IV      
Festyn integracyjny kl. I 04.10.2013 E. Bonkowska, M. Brańka, I. Rudnik, E. Polakiewicz  rodzice, uczniowie i wychowawcy kl. I      
,,Podziel się posiłkiem" - Zbiórka żywności 04.10.2013 J. Jażdżewska, B. Rostankowska  uczniowie klas V-VI      
Sztafetowe biegi przełajowe - Czersk 07.10.2013 n-le wychowania fizycznego  uczniowie klas IV-VI      
Sztafetowe biegi przełajowe - etap powiatowy - Konarzyny 10.10.2013 n-le wychowania fizycznego  uczniowie klas IV-VI      
Uroczystość otwarcia sali sportowej 11.10.2013 dyrektor szkoły, E. Pruszak, L. Pozorska, B. Jażdżewska, A. Borysiuk,M. Szmagliński, B. Karczyńska, M. Talewski, M. Narloch, M. Brańka, R. Peplińska, S. Wiśniewska  V A, III B, III E, klasy IV, V      
Zbiórka makulatury w ramach konkursu ,,Zbierz 60 kg makulatury, a ocalisz jedno drzewo" 19.10.2013 E. Bąk  klasy I-VI      
Apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej 22.10.2013 A. Leszczyńska  Samorząd Uczniowski      
Dyskoteka z okazji Dnia Chłopaka 24.10.2013 M. Szmagliński i drużyna harcerska  uczniowie klas III - VI      
Sztafetowe biegi przełajowe - etap wojewódzki - Garczyn 24.10.2013 n-le wychowania fizycznego  uczniowie klas IV-VI      
Konkurs wiedzy o patronie szkoły J. Korczaku 05.11.2013 I. Rudnik, J. Słomińska        
Lekcja filmowa w Tucholi 06.11.2013 H. Fryca, H. Mrozińska  klasa VI A, VI B, IV A, IV E      
Konkurs korczakowski  07.11.2013 B. Ringwelska  klasy IV      
Dzień Zdrowego Śniadania "Śniadanie daje moc" 08.11.2013 E. Bonkowska, M. Łangowska, J. Słomińska, G. Papierowska, M. Knitter, S. Wisniewska, M. Brańka, R. Peplinska        
Święto Szkoły 08.11.2013 E. Polakiewicz, M. Brańka, I. Rudnik, E. Bonkowska  uczniowie klas I-III      
Szkolny Konkurs Plastyczny "Moja mała ojczyzna" 08.11.2013 M. Adamczyk        
Apel z okazji Święta Odzyskania Niepodległości 08.11.2013 A. Połom, M. Talewski  klasa V C, VI D      
Święto Szkoły pod hasłem ,,Nie ma jak Korczak" 08.11.2013 M. Narloch, M. Szmagliński, M. Bienias, M. Gajewska, J. Wycinka, W. Pestka, T. Kędzierski  klasy IV -VI      
Apel z okazji Święta Szkoły 08.11.2013 E. Keister, K. Mróz  klasa V A      
Apel kl. I-III z okazji Święta Niepodległości 12.11.2013 E. Bonkowska, M. Brańka, I. Rudnik, część artystyczna kl. IIIE wych. S. Wiśniewska  uczniowie i wychowawcy kl. I-III      
Konkurs informatyczny BÓBR 14.11.2013 K. Kosecki  IV-VI      
Ślubowanie uczniów klas I (godz. 9.00 duża sala gimnastyczna) 15.11.2013 E. Bonkowska, R. Peplinska  uczniowie kl. I      
Regionalny Konkurs Plastyczny "Wiersze Tuwima uczą, bawią, wychowują" 15.11.2013 M. Knitter, M. Łangowska        
Fanty Mikołajkowe 06.12.2013 G. Papierowska, J. Słomińska, I. Rudnik  uczniowie klas I-VI      
Mikołajki 06.12.2013 M. Adamczyk  uczniowie szkoły filialnej w Malachinie      
Zbiórka odzieży używanej organizowanej przez Fundację Dzieci dla Ziemi 10.12.2013 E. Bąk, A. Leszczyńska  klasy I-VI      
Świąteczna aukcja ,,I TY MOŻESZ ZOSTAĆ ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM" 10.12.2013 B. Jażdżewska, B. Karczyńska, M. Narloch, M. Bienias, S. Babinska, J. Jażdżewska, B. Rostankowska, B. Lewandowska, E. Bonkowska, S. Wiśniewska, A. Borysiuk  III D, III E      
Konkurs na ,,Najpiękniejszy stroik bożonarodzeniowy" 10.12.2013 B. Jażdżewska  klasy I-VI      
Dzień Języków Obcych 12.12.2013 Nauczyciele języka obcego  I-VI      
Spotkanie z p. kierownik schroniska dla zwierząt "Przytulisko" w Chojnicach 13.12.2013 E. Bonkowska, I. Rudnik        
Jasełka 20.12.2013 I. Rudnik, J. Słomińska  uczniowie kl. I-III      
Jasełka Bożonarodzeniowe 20.12.2013 B. Rostankowska, J. Jażdżewska        
Ogólnopolska Olimpiada „Olimpusek” 07.01.2014 E. Bonkowska  uczniowie klas I-III      
Ogólnopolska Olimpiada „Olimpusek z języka angielskiego” 08.01.2014 K. Zaranek  uczniowie klas I-III      
Szkolenie dla rodziców i nauczycieli na temat: ,,Jak uczeń jadać powinien" 15.01.2014 D. Szlachcikowska  rodzice i nauczyciele      
Apel klas I-III "Bezpieczne ferie zimowe" 16.01.2014 E. Bonkowska, M. Brańka, I. Rudnik  uczniowie i wychowawcy kl. I-III      
Bal karnawałowy 13.02.2014 G. Papierowska, S. Wiśniewska, E. Rutkowska, J. Kulesza, M. Adamczyk  uczniowie klas I-III      
Dyskoteka karnawałowa 13.02.2014 A. Leszczyńska  klasy IV-VI      
Szkolny Konkurs Czytelniczy dla kl. III 18.02.2014 W. Kamińska, U. Sroka        
Szkolny Konkurs Recytatorski 25.02.2014 R. Peplinska, J. Kowalewska        
Konkurs ogólnopolski z języka angielskiego FOX 04.03.2014 B. Drewczynska  uczniowie klas IV-VI      
Żywa lekcja historii 07.03.2014 M. Talewski, D. Szlachcikowska  klasy IV      
Zabawa z matematyką 11.03.2014 J. Fryzowska, J. Kowalewska, I. Fierek, J. Namirowska        
Konkurs Recytatorski "I like poetry" 17.03.2014 B. Drewczynska  uczniowie klas IV-VI      
Konkurs Piosenki Obcojęzycznej 26.03.2014 K. Zaranek, B. Drewczynska  uczniowie klas I-III      
XI Gminny Przegląd Piosenki Dziecięcej 05.04.2014 M. Knitter, M. Łangowska        
Szkolny Dzień Zdrowia 07.04.2014 D. Szlachcikowska, E. Pruszak, E. Keister, L. Bieszke -Wolf  klasy V     czytaj
Konkurs profilaktyczny  15.04.2014 M. Narloch, K. Ebertowska, M. Bienias        
Szkolny Konkurs Matematyczny 15.04.2014 J. Fryzowska, J. Kowalewska, R. Szymańska        
Wystawa pisanek 16.04.2014 G. Papierowska, R. Peplinska  uczniowie klas I-III      
Gminny Konkurs "Kartka świąteczna wykonana techniką komputerową" 16.04.2014 E. Bonkowska, C. Kliczkowska        
Śniadanie wielkanocne  16.04.2014 M. Adamczyk, J. Fryzowska, S. Sikora, C. Kliczkowska  uczniowie szkoły filialnej w Malachinie      
Dzień Ziemi 23.04.2014 kl. I: L. Pozorska
kl. II: E. Rutkowska, J. Kulesza
kl. III: M. Knitter, M. Łangowska 
uczniowie kl. I-III      
Dzień Ziemi 24.04.2014 E. Bąk, E. Keister  IV A     czytaj
Apel poświęcony Janowi Pawłowi II 25.04.2014 Katecheci        
Szkolny Konkurs Ortograficzny 28.04.2014 C. Kliczkowska, M. Kiełpińska-Chełminiak        
Apel z okazji Święta Konstytucji 3 maja 29.05.2014 B. Ringwelska, M. Talewski V E  Klasy IV - VI      
Apel kl. I-III z okazji Święta Konstytucji 3 Maja 06.05.2014 E. Bonkowska, M. Kiełpińska-Chełminiak kl. IIIF  uczniowie i wychowawcy kl. I-III      
Zebrania z rodzicami klas I-V w dniach 12-15 maja 12.05.2014 Wychowawcy klas        
Zebrania dla rodziców klas VI. Prelekcja na temat:,,Szkodliwość zażywania narkotyków i innych substancji uzależniających" 14.05.2014 dyrekcja i wychowawcy klas VI  Rodzice uczniów klas VI      
Święto Książki 15.05.2014 K. Jażdżewska, B. Drewczynska, P. Muchowski        
Szkolny Konkurs Plastyczny "Nasi dzielni strażacy" 16.05.2014 M. Adamczyk        
Gminny konkurs ortograficzny 19.05.2014 H. Mrozińska, M. Gajewska        
Master of English maj 2014 n-le języka angielskiego  uczniowie klas IV-VI      
Apel z okazji Dnia Matki 26.05.2014 K. Ebertowska  IV D      
IV Gminny konkurs przyrodniczy 27.05.2014 E. Keister  klasy IV       
Festyn z okazji Dnia Dziecka 29.05.2014 D. Szlachcikowska, E. Polakiewicz, L. Bieszke-Wolf, M. Szmagliński  klasy I- VI      
Festyn z okazji Dnia Dziecka 30.05.2014 E. Bonkowska, M. Brańka, I. Rudnik, E. Polakiewicz        
Ogólnopolski Konkurs Grafiki Komputerowej "Bezpieczne wakacje" 31.05.2014 E. Bonkowska, K. Kosecki  uczniowie klas I-VI SP   czytaj  
Regaty o Puchar Burmistrza Czerska 31.05.2014 dyrekcja, T. Kędzierski, W. Pestka  klasy żeglarskie     czytaj
Obóz żeglarski klasy IV A 31.05.2014 W. Pestka, T. Kędzierski  IV A     czytaj
XIV Gminny Przegląd Teatralny 04.06.2014 M. Brańka, S. Sikora   godz. 10.00 - 12.30 Ośrodek Kultury w Czersku     
Konkurs - zabawa dla dzieci sześcioletnich 09.06.2014 I. Rudnik, J. Słomińska        
Gminny "Konkurs na baśń" dla kl. III 09.06.2014 G. Papierowska, R. Peplinska  uczniowie kl. III      
Obóz żeglarski klasy V A 09.06.2014 T. Kędzierski, W. Pestka  V A      
Szkolny Konkurs na "Najbardziej zadbaną izbę lekcyjną kl. I-III" 16.06.2014 E. Bonkowska        
Wybory Najlepszego Absolwenta Szkoły 16.06.2014 D. Szlachcikowska, wychowawcy klas VI        
Festyn rodzinny 21.06.2014 M. Narloch, E. Pruszak, A. Borysiuk        
Apel kl. I-III "Bezpiecznie w czasie wakacji" 23.06.2014 E. Bonkowska, M. Brańka, I. Rudnik  uczniowie i wychowawcy kl. I-III      
Projekt czytelniczy "Z książką przez cały rok" 23.06.2014 M. Adamczyk, J. Fryzowska, S. Sikora, C. Kliczkowska  uczniowie szkoły filialnej w Malachinie      
Projekt przyrodniczy "Przyroda jak przygoda" 24.06.2014 M. Adamczyk, J. Fryzowska, S. Sikora, C. Kliczkowska  uczniowie szkoły filialnej w Malachinie      
Dyskoteka klas VI 25.06.2014 Wychowawcy klas VI        
Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2013/2014 27.06.2014 Dyrekcja, nauczyciele        

Aktualizacja: Dyrekcja SP1 Czersk
Menu
DLA RODZICÓW
DLA NAUCZYCIELI
PANEL INFORMACYJNY
DLA SZÓSTOKLASISTY

Menu obiadowe

Prawo szkolne
O szkole
Czersk i okolice
Stowarzyszenie

SU
ZHP
Pedagog i psycholog
Logopeda
Rzecznik Praw Ucznia
Rycerstwo

Zajęcia pozalekcyjne
Kategorie newsów
Terminarz 2017/18
Sukcesy i uroczystości

Promocja Zdrowia
Ekologia
Sport
Żeglarstwo
Języki obce i regionalne
Biblioteka
Świetlica

Opracowania n-li
Plan lekcji

Najlepsi uczniowie
Gazetka szkolna
Rozrywka
Różne
Dla ucznia
Turnieje AGAR.IO
AGARIO-2016
AGARIO-2017

E-Matematyk Roku
Wszystko o konkursie
Logowanie

Zadania i ćwiczenia:
Zadania interaktywne

Przedmioty
Technika:
Technika (K.Mróz)

Historia:
Historia (M.Talewski)

Informatyka:
Informatyka (K.Kosecki)
Nasze Konkursy
Ogólnopolski Konkurs Grafiki Komputerowej "Bezpieczne Wakacje"
Wyniki poprzednich edycji konkursu:
rok 2017
rok 2016
rok 2015
rok 2014
rok 2013
rok 2012
rok 2011
rok 2010
rok 2009
rok 2008
rok 2007
rok 2006
Księga gości
KSIĘGA GOŚCI

STARA KSIĘGA GOŚCI
Shoutbox
Zaloguj się, by móc pisać w shoutbox.

szynka23
23.02.17 19:08
5c w agar.io wygra je! je!

Marycha
27.04.16 13:37
4c najlepsza jest! Pozdro!

szynka23
18.04.16 04:28
Pozdro 4c

Irena0511
07.03.16 19:11
Pozdro dla 6a Xd

tymbarklat80
03.03.16 05:58
pozdro dla 5a

toorie
13.01.16 13:22
Pozdrówka dla 5a 2015/2016 :3

kryha24
27.06.15 13:13
Ode mnie dla wszystkich klas szustych 2015r. https://www.youtube.com/w
atch?t=27&v=hzT3NVPL_kc


Kubus1908
04.06.15 20:13
Pozdro dla 6F

kryha24
19.05.15 13:53
Wyrazy współczucia dla pani Joli Kowalewskiej i jej rodziny

Kawowy678
20.03.15 14:32
lol

Archwium
28912167 Unikalnych Wizyt
Powered by PHP-Fusion © 2003-2018
Kazimierz Kosecki SP1 Czersk
Theme Designed by: Brimstone