Biuletyn Informacji publicznej  Stowarzyszenie Przyjaciół "Jedynki"Szkoła Promująca Zdrowie
   GłównaPocztaKontaktE–podręcznikiGoogle AppsOffice 365E-dziennikPlan lekcji
Środa, 18 września 2019 r. Do WAKACJI tylko 282 dni.    
Terminarz
Klasy 0-III
» Uroczystości szkolne
» Apele
» Projekty
» Konkursy
  - szkolne
  - gminne
  - powiatowe
  - rejonowe
  - woj. i ogólnopolskie
  - inne
» Wycieczki
» Ewaluacja
  - zewnętrzne
  - wewnętrzne
» Zadowy sportowe
  - szkolne
  - gminne
  - powiatowe
  - rejonowe
  - woj. i ogólnopolskie
  - inne
» Sprawy różne
» Wszystkie 0-III

Klasy IV-VIII
» Uroczystości szkolne
» Apele
» Projekty
» Konkursy
  - szkolne
  - gminne
  - powiatowe
  - rejonowe
  - woj. i ogólnopolskie
  - inne
» Wycieczki
» Ewaluacja
  - zewnętrzne
  - wewnętrzne
» Zadowy sportowe
  - szkolne
  - gminne
  - powiatowe
  - rejonowe
  - woj. i ogólnopolskie
  - inne
» Sprawy różne
» Wszystkie IV-VIII

Klasy 0-VIII
» Wszystkie 0-VIII



Archiwum
Rok szkolny:
» 2019/2020
» 2018/2019
» 2017/2018
» 2016/2017
» 2015/2016
» 2014/2015
» 2013/2014
» 2012/2013
» 2011/2012
» 2010/2011
» 2009/2010
» 2008/2009
» 2007/2008

» lata poprzednie
 Terminarz imprez i uroczystości

Terminarz konkursów, wycieczek, imprez, sprawdzianów.
Rok szkolny 2011/2012

Klasy: Wszystkie   Dział: Wszystkie
NazwaTerminOdpowiedzialnyUczestnicyUwagiRegulaminJak było?
Szkolny konkurs na najlepszego zbieracza nakrętek plastikowych cały rok SK PCK A. Wiencelewska        
Dyskoteka z okazji Dnia Chłopaka 29.09.2011 SU M. Narloch  uczniowie klas IV - VI      
Najpiękniejsze bukiety z darów jesieni Październik 2011 świetlica szkolna, SU  uczniowie klas V      
Gminne sztafetowe biegi przełajowe październik 2011 nauczyciele w-f  uczniowie klas IV -VI      
Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej 13.10.2011 J. Kulesza, I. Rudnik  uczniowie klas IIIB, IIIF      
Dzień Walki z Głodem 18.10.2011 A. Wiencelewska        
Szkolny Konkurs Króla Maciusia I 20.10.2011 L. Pozorska  uczniowie klas I-VI      
Zakończenie sezonu żeglarskiego 2011 Październik 2012 T. Kędzierski, W. Pestka  uczniowie klas żeglarskich      
Szkolny konkurs na najbardziej oryginalny różaniec Październik / listopad 2011 katecheci   uczniowie klas I-VI      
Etap szkolny Wojewódzkiego Konkursu Interdyscyplinarnego ,,Język polski z historią" listopad 2011 M. Gajewska  uczniowie klas V-VI      
Szkolny Konkurs wiedzy o patronie J. Korczaku 05.11.2011 J. Słomińska, I. Rudnik        
Święto Szkoły- Jubileusz 45 -lecia Szkoły 9-10 listopada 2011 L. Pozorska, E. Pruszak, M. Szmagliński, A. Borysiuk  uczniowie klas I -VI      
Gminne zawody w indywidualnych biegach przełajowych listopad 2011 nauczyciele w-f  uczniowie klas V-VI      
Dyskoteka z okazji Święta Szkoły 10.11.2011 M. Narloch, SU  uczniowie klas VI      
Ślubowanie uczniów klas I 12.11.2011 M. Brańka, S. Sikora  uczniowie klas I      
Apel z okazji Święta Odzyskania Niepodległości 14.11.2011 B. Drewczynska  uczniowie klasy VI E      
Szkolny etap Pomorskiego Konkursu Matematycznego 20.11.2011 J. Fryzowska, J. Kowalewska        
Dyskoteka andrzejkowa 24.11.2011 SU M. Narloch  uczniowie klas IV -VI      
Mikołajkowe niespodzianki 06.12.2011 G. Papierowska, J. Słomińska, I. Rudnik  uczniowie klas I-III      
Gminny Konkurs Plastyczny 15.12.2011 M. Knitter, M. Łangowska  uczniowie klas I-III      
Etap rejonowy Wojewódzkiego Konkursu interdyscyplinarnego ,,Matematyka z przyrodą" 15.12.2011 A. Połom  uczniowie klas V-VI      
Jasełka szkolne 22.12.2011 katecheci  uczniowie klas I-VI      
Apel z okazji Świąt Bożego Narodzenia 22.12.2011 S. Babinska, B. Jażdżewska, A. Borysiuk  uczniowie klasy IV A, IV D      
Etap rejonowy Wojewódzkiego Konkursu Interdyscyplinarnego ,,J. polski z historią"  13.01.2012 M. Gajewska  uczniowie klas VI      
Dyskoteka karnawałowa Styczeń 2012 SU, M. Narloch        
Dzień bezpiecznego internetu 08.02.2012 M. Narloch, Samorząd Uczniowski  Uczniowie klas VI       
Szkolny Konkurs Recytatorski luty/marzec 2012 B. Ringwelska  uczniowie klas IV-VI      
Szkolny Konkurs Recytatorski 20.02.2012 R. Peplinska, J. Kowalewska       czytaj
Bal karnawałowy uczniów klas I-III 20.02.2012 J. Kulesza, E. Rutkowska, J. Słomińska, E. Wamka  uczniowie klas I-III      
Szkolny Konkurs Czytelniczy 20.02.2012 W. Kamińska, U. Sroka        
Szkolny Konkurs Poezji Anglojęzycznej ,,I like poetry" Marzec 2012 Angliści  uczniowie klas I-III     czytaj
Apel z okazji Dnia Kobiet 08.03.2012 M. Gajewska  uczniowie klas V F, VI C      
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangurek" 15.03.2012 J. Fryzowska        
Gminny Turniej BRD Marzec 2012 K. Mróz  uczniowie klas VI     czytaj
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny ,,KANGUR" Marzec 2012 J. Polakiewicz       czytaj
IX Gminny Przegląd Piosenki Dziecięcej 20.03.2012 M. Knitter, M. Łangowska  uczniowie klas I-III     czytaj
Zabawa z matematyką 20.03.2012 J. Fryzowska, J. Kowalewska        
Dzień regionalny 27.03.2012 K. Ebertowska, B. Ringwelska  Uczniowie klas IV- VI      
Parafialny Konkurs na Najpiękniejszą Palmę Wielkanocną Marzec/ kwiecień 2012 r. Katecheci  uczniowie klas I-VI     czytaj
Apel Wielkanocny 04.04.2012 katecheci        
Szkolny konkurs profilaktyczny 10.04.2012 M. Narloch, Samorząd Uczniowski  uczniowie klas VI      
Żywa lekcja historii  11 kwietnia 2012 M. Talewski  uczniowie klas IV      
Szkolny Konkurs Ortograficzny kwiecień 2012 M. Gajewska, H. Fryca, H. Mrozińska  uczniowie klas IV - VI      
Gminny Konkurs "Kartka świąteczna wykonana technika komputerową" 15.04.2012 E. Bonkowska, C. Kliczkowska  uczniowie klas I-III      
Szkolny Dzień Zdrowia 19.04.2012 A. Wiencelewska, D. Szlachcikowska, E. Pruszak  uczniowie klas V      
Wystawa pisanek i ozdób wielkanocnych 20.04.2012 G. Papierowska, B. Sobczak  uczniowie klas I-III      
Apel z okazji Dnia Ziemi 20.04.2012 E. Bąk, E. Keister  uczniowie klas VI A, V E      
Dzień Ziemi dla klas I 22.04.2012 M. Knitter, M. Łangowska  uczniowie klas I      
Dzień Ziemi dla klas II 22.04.2012 M. Brańka, W. Kamińska  uczniowie klas II      
Dzień Ziemi dla klas III 22.04.2012 J. Kulesza, E. Rutkowska  uczniowie klas III      
Apel z okazji Święta Konstytucji 3 Maja 30.04.2012 M. Talewski  uczniowie klasy IV E      
Otwarcie sezonu żeglarskiego 2012 Maj 2012 T. Kędzierski, W. Pestka  uczniowie klas żeglarskich      
Gminny Czwórbój Lekkoatletyczny Maj 2012 nauczyciele w-f  uczniowie klas IV -VI      
Gminny Przegląd Teatralny 15.05.2012 M. Branka, S. Sikora  uczniowie klas I-III      
Szkolny Konkurs Ortograficzny 15.05.2012 C. Kliczkowska, M. Kiełpińska-Chełminiak        
Etap szkolny Gminnego Konkursu Matematycznego Rytel 2012 15.05.2012 J. Fryzowska, J. Kowalewska        
Szkolny Konkurs Recytatorski Poezji Niemieckojęzycznej 15.05.2012 J. Miszke  Uczniowie klas IV-VI      
Gminny konkurs przyrodniczy dla klas IV Maj 2012 E. Keister  uczniowie klas IV     czytaj
XII Gminny Konkurs Ortograficzny ,,Zostań mistrzem ortografii" Maj 2012 H. Mrozińska, M. Gajewska  uczniowie klas IV- VI      
Diecezjalny Konkurs Biblijny ,,Przypowieści Jezusa" styczeń- maj 2012 katecheci  uczniowie klas IV -VI       
Szkolny Konkurs "Najbardziej zadbana izba lekcyjna" 20.05.2012 E. Bonkowska        
Gminny Konkurs Recytatorski Poezji Niemieckojęzycznej Maj 2012 J. Miszke  uczniowie klas IV -VI      
Apel z okazji Dnia Matki 26.05.2012 K. Mróz, B. Drewczynska, klasa VI D, VI E  uczniowie klas IV - VI      
Konkurs na Najlepszego Historyka Szkoły 30.05.2012 M. Talewski  Uczniowie klas IV - VI      
Ogólnopolski Konkurs Grafiki Komputerowej "Bezpieczne wakacje"  E. Bonkowska, K. Kosecki  uczniowie szkół podstawowych z całej Polski   czytaj czytaj
Szkolny Matematyk Roku 2011/2012 cały rok A. Połom, J. Namirowska        
Dyskoteka z okazji Dnia Dziecka 01.06.2012 SU, M. Narloch        
Festyn promujący zdrowie 01.06.2012 D. Szlachcikowska        
Gminny Konkurs na baśń dla uczniów klas III 15.06.2012 R. Peplinska, G. Papierowska  uczniowie klas III      
Zabawa-konkurs wiedzy o szkole dla grup przedszkolnych 15.06.2012 I. Rudnik, J. Słomińska        
Turniej rekreacyjno-sportowy dla klas II "Pluszowy Miś" 15.06.2012 J. Kulesza, E. Rutkowska  uczniowie klas II      
Konkurs na najbardziej zadbaną izbę lekcyjną cały rok B. Ringwelska  uczniowie klas IV -VI      
Pożegnanie klas VI 29.06.2012 Wychowawcy klas VI        

Aktualizacja: Nauczyciele SP1 Czersk
Podręczniki
Wykaz podręczników na nowy rok szkolny 2019/2020, które należy zakupić we własnym zakresie
Klasy 1-8
Oddziały przedszkolne
Menu
DLA RODZICÓW
DLA NAUCZYCIELI
PANEL INFORMACYJNY
DLA ÓSMOKLASISTY

Menu obiadowe

Prawo szkolne
O szkole
Czersk i okolice
Stowarzyszenie

SU
ZHP
Pedagog i psycholog
Logopeda
Rzecznik Praw Ucznia
Rycerstwo

Zajęcia pozalekcyjne
Kategorie newsów
Terminarz 2019/2020
Sukcesy i uroczystości

Promocja Zdrowia
Ekologia
Sport
Żeglarstwo
Języki obce i regionalne
Biblioteka
Świetlica

Opracowania n-li
Plan lekcji

Najlepsi uczniowie
Gazetka szkolna
Rozrywka
Różne
Dla ucznia
Regulaminy
Konkursy 2018/2019

Turnieje AGAR.IO
AGARIO-2016
AGARIO-2017

E-Matematyk Roku
Wszystko o konkursie
Logowanie

Zadania i ćwiczenia:
Zadania interaktywne

Przedmioty
Technika:
Technika (K.Mróz)

Historia:
Historia (M.Talewski)

Informatyka:
Informatyka (K.Kosecki)
Nasze Konkursy
Ogólnopolski Konkurs Grafiki Komputerowej "Bezpieczne Wakacje"

REGULAMIN
Wyniki poprzednich edycji konkursu:
rok 2019
rok 2018
rok 2017
rok 2016
rok 2015
rok 2014
rok 2013
rok 2012
rok 2011
rok 2010
rok 2009
rok 2008
rok 2007
rok 2006
Księga gości
KSIĘGA GOŚCI

STARA KSIĘGA GOŚCI
43135902 Unikalnych Wizyt
Powered by PHP-Fusion © 2003-2019
Kazimierz Kosecki SP1 Czersk
Theme Designed by: Brimstone